Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

nikolav
17. dub 2014

@cermi77 Přesně tak. A doufejme, že to tak bude.

78marcela
17. dub 2014

a@lenka27 ja cetla tedy jen 3000 a o dalsich podminkach nevim. Neprislo mi to divny protoze uz predtim jsmebyly se sestrou skoro zaroven, ja reprofit, ona helios, ja za ket tehdy 5000, ona 2000. Navic ona ma dceru a ja nic

lenka27
17. dub 2014

@nikolav já nemam Texla ráda, myslím, že to, že doktoři od něj utekli do jiných center především do Reprofituněco znamená. Nam tam zfalšovali spermiogram, manžel Sí ho hned par dni na to nechal udělat v nezavislé laboratoři a tam měl uplně jiné výsledky a to bylo Jen o tyden později. Vnutil nam ISCI I když nebylo vubec potřeba a mě dlouhý protokol což už vubec nebylo potřeba atd. Atd. No ve finále na Reprofitu jsme připláceli jeno prodlouženou kultivaci a minimální doplatek za léky. Ále je to už par let, třeba se to tam už změnilo, slyšela jsem, že diky PGD maji uspěchy

lenka27
17. dub 2014

@78marcela no je to v tom ceníku ke stažení, ále jak to je doopravdy to nevím :| no třeba by ti líp sedla ta jejich metoda, maji teď díky PGD hodně uspěchů. Ále uspěch asi zavisí I na velkým štěstí, to je pak jedno kde se povede, hlavně když se povede

nikolav
17. dub 2014

@lenka27 A jak sfalšovali spermiogram? No to je teda něco. A jinak tam asi teda berou všechny stejně a individuálně nic co? A ke komu chodíš v Reprofitu?

delfi75
18. dub 2014

@lenka27 Ahoj, můžu se zeptat, dělali vám i ICSI a prodlouženou kultivaci?

delfi75
18. dub 2014

Jinak všem krásné ráno 🙂

nikolav
18. dub 2014

Dobré ráno všem. Zachvíli jdu na zkušenou do "nové práce" a budu tam až do 6 hodin do večera. Jak dojdu padnu mrtvá do postele. Včera navečer mě úplně bralo spaní a pak mě to přešlo a šla jsem spát až v 1 hodinu v noci a pak nemohla usnout. A opět mě totálně píchalo v podbříšku. Ráno naštěstí už dobrý. Nevím proč mě to chytá tak večer a v noci. Od 13.-16.4. jsem měla BT 36,9 a včera a dnes mi klesla na 36,8. Tak nevím no. Asi to nevyšlo. I když bych si přála aby jo. Tak se dnes soustředím na tu práci. U nás je krásně slunečno, ale zima brrr jen 2 stupně. A vůbec se mi nechtělo vstávat. Mějte se tu krásně a večer vás možná dočtu, jestli někde neusnu.

delfi75
18. dub 2014

@nikolav pěkné ráno, v práci si to užij🙂 je to mimo zdravotnictví? U té BT 0,1 nic není 😉 drž se napiš, jak v práci bylo...

lenka27
18. dub 2014

@delfi75 v Heliosu ano, v Reprofitu ne, manžel to nepotřeboval, má sice horší spermiogram, ále vzhledem k tomu, že jsem 2x otehotnela spontánně tak usoudili, že neni potřeba a nebylo, oplodnilo se všechno

meisinka
18. dub 2014

holky zdravím,můžu k vám ? 🙂 jsem taky jedna z těch ,kdo se už několik let snaží o mimi ..a ted poprvé jsem byla v Reprofitu a bohužel to nevyšlo ☹

delfi75
18. dub 2014

@meisinka ahoj, jasně, taky jsem se nedávno přidala...my jsme byli teď na 1IVF a nevyšlo ...tak uvidíme...

nikolav
18. dub 2014

@delfi75 Ano je to mimo zdravotnictví. Pak napíši co bylo a nebylo pokud nebudu spát někde cestou. Protože včera jsem fakt byla navečer KO ☹. No právě mám strach, že to začalo klesat. Když jsem koukala na jiné křivky tak jsem z toho dnes akorát špatná. A taková jakási smutná. Že to ani teď nevyšlo. Protože pak už bych musela několik let počkat ☹ ach jo. Chce se mi brečet 😢

kacatka
18. dub 2014

@meisinka nevěš hlavu, taky nám 1 IVF v reprofitu nevyšlo. Hold vyzkoušeli něco a moje tělo to nedalo. Pak udělali hysteroskopii a jiný protokol a bylo zaděláno na mimi 🙂 Držím palce ať to příště vyjde 😵
@nikolav ty si máš měřit bazální teplotu pravidelně nebo si ji měříš jen tak sama pro kontrolu? Já si ji měřila při prvním pokusu a furt ji měla nad 37 a těhotná jsem nebyla, takže bych se na to vyprdíkovala a počkala na tesíky, to je jistější. A hlavně si neříkej, že to nevyšlo. Ten prďolka v tobě všechno slyší 😉

delfi75
18. dub 2014

@kacatka tak, tak, máš pravdu...jinak dnes malého zase do fusaku 😀

kacatka
18. dub 2014

@delfi75 jj, tady svítí slunko, ale zima je teda pořádná, takže žádný experimenty a šup do fusaku 🙂

delfi75
18. dub 2014

@kacatka jsem se dívala a ráno 1,4 a měla jsem namrzlé auto... 😠

kacatka
18. dub 2014

@delfi75 no já říkala, že zima přijde v dubnu 😀 😀 😀

meisinka
18. dub 2014

@delfi75 my uz máme 3IVF,2 x min.stimulace vše s embryotransferem a 1 x minimalka bez Et..a zatim jen první IVF bylo bioch.tehu a mezi tím vším 2 x mimodelozni spontánní..Takže u nás jina cesta ani není,než umelko..tak snad se jednou dočkáme 🙂

delfi75
18. dub 2014

@meisinka hm☹, no u nás taky jiný způsob není...

delfi75
18. dub 2014

@kacatka zimu nemám ráda 😠

meisinka
18. dub 2014

Kdyby to aspoň nelezlo tak do penez !!

delfi75
18. dub 2014

@meisinka hm, to my měli ještě zákrok u partnera za 15....

viavia
18. dub 2014

@nikolav promin,nevim,ale jestli beres utrouš,tak ten drziBT nahore...

pt1981
18. dub 2014

@meisinka ahojky, vítám tě tu a držím, pěsti, aby se brzy zadařilo.

delfi75
18. dub 2014

@meisinka ale jak se říká, peníze budou a my nebudeme...

pt1981
18. dub 2014

Krásné dopolko přeju vám všem. Teprve jsem vstávala, nasnídala jsem se a už zase číhám tady 🙂. Nejdýl do dvanácti, pak musím něco dělat stůj, co stůj. Hodila jsem pračku, ať nemám pocit, že nedělám vůbec nic... Co dnes vaříte, ženy? Já udělám karbanátky, ale chybí mi brambory k nim, tak musím odpo do obchodu... Za oknem svítí sluníčko, ale obávám se, že moc teplo tam nebude..... Trošinku mě pobolívá zub, doufám, že to přejde... Mudr říkala, že s ním nic nemám, na ko jsem byla cca před 14ti dny...

delfi75
18. dub 2014

@pt1981 Dobré ráno 😀 mám v plánu řízky a bramborový salát...jsem barbar, dnes by měl být snad nějaký půst, ne

kacatka
18. dub 2014

@pt1981 tak u nás dneska bude omáčka z lišek a k tomu domácí knedlíček 🙂 A nějakou tu polívku ještě musím vymyslet 🙂

meisinka
18. dub 2014

@pt1981 děkuji..už aby to bylo 🙂