Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kejt29
20. čer 2015

@moni34 boze a to si clovek rekne, ze to nejhorsi obdobi ma za sebou...Preju ted hlavne zdravi a pevne nervy, vytrpela sis uz moc 😔

cermi77
20. čer 2015

@moni34 to ne !!! Je mi to tak moc líto...hodně sil Tobě a celé rodině.

ninanela
20. čer 2015

@moni34 Bohužel mám taky podobného za sebou, a sama víš jak moc to bolí. Máte mrazáčky, já musela znovu od začátku. Hodně sil, ať nabere sílu brzo pokračovat dál! A čas pro Vás rychle utíká. Je to hrozně těžké a ještě bude, ale dočkáte se!

78marcela
21. čer 2015

@moni34 tak ted mi chybi slova, na to ani neni co rict..je mi to strasne moc lito. Drz se..

ea09
22. čer 2015

@moni34 je mi to líto drž se

lenka27
22. čer 2015

@moni34 to me dostalo, tady jsou slova malo, drz se a preji ti co nejhladsi prubeh v tehle tezke situaci

danov84
23. čer 2015

Ach jo, co je to za obdobi ☹ chci se zeptat, muzu v reprofitu zmenit lekare? Uz me nebavi se doprosovat p.dr, zda me udela KET. Kdyz jsem byla na IVF za 30litru, to volali furt a ted mne neodepisuje, nechavam vzkazy na recepci a nic se nedeje ☹

78marcela
23. čer 2015

@danov84 urcite muzes. oni na tu duveru k lekari docela hrajou, aspon ja jsem mela ten pocit, vzdycky se me ptali, od koho chci na ket a k jakemu lekari chci atd.
Chodila jsem ke Kozumplikovi a naprosta spokojenost, na mail reagoval hned, max druhy den jsem mela odpoved.

cermi77
23. čer 2015

@danov84 nechci je nějak omlouvat, ale řekla bych období dovolených a trošku časová tíseň, byla jsem tam minulý týden na gynekologii a dr. tam běhají z patra do patra jako fretky aby stihli gyndu, zákroky a konzultace, určitě se ozve 😉.

mirja85
23. čer 2015

Ahoj holky,
chtěla bych vás poprosit o názor na mudry v Reprofitu. Chtěla bych přejít do jejich gynekologické péče a dostala jsem na výběr Mudr. Vránu nebo Mudr. Grosmanovou. Je dost možné, že bychom podstoupili um. oplodnění, takže budu ráda za jakékoli názory. Děkuji!! 🙂

sikulik
23. čer 2015

@moni34 ahojky, dlouho jsem tu nebyla a když to čtu, je mi strašně smutno, moc mě to mrzí, snad už máš to nejhorší v pondělí za sebou, muselo to být strašné. Jsou to asi zákony přírody nebo co, jinak si to neumím vysvětlit. Je dobré, že máte ještě mrazáčky a můžete do toho jít znovu. Myslím na tebe a posílám pohlazení, drž se!

danov84
23. čer 2015

@cermi77 ja ji behem mesice psala 3x mail a volala jsem minuly tyden, nechavali ji vzkaz, aby se mi ozvala a nic ☹ cekam kazsym dnem MS a furt se nic nedeje ☹ nemate nekdo email na Machace?

katjja123
23. čer 2015

@danov84 ke komu chodíš?

danov84
23. čer 2015

@katjja123 k dr. Pospisilove. Pritom je bajecna a nechapu to :'(

cermi77
24. čer 2015

@danov84 jestli máš pravidelný cyklus, nezlobí výška sliznice, tak bych se objednala mezi 10-12 dnem cyklu na Uz před ketem a máš klid. Díky těm dovoleným je stejně velká pravděpodobnost, že kápneš na jiného Dr. Co jsem tam byla minulý týden, tak na celé klinice byli jen tři na všechno. Přeji, ať se vše vyřeší k Tvojí spokojenosti 😉.

77hanivi
2. črc 2015

Ahoj holky,prosím o radu. Jsem 19 den po ET a v pondělí jsem byla na krev a hcg bylo 316. Dnes jsem si nechala vzít krev a hcg bylo 665,5. Myslíte že je to ještě v normě neboje to problém? Děkuju za odpověd 🙂

77hanivi
3. črc 2015

Já jsem jen chtěla vědět jestli to měla některá z holek podobně jak já a bylo to v pořádku. Ty tabulky znám 🙂

kvakuska
3. črc 2015

@77hanivi hladina HCG se má zdvojnásobit každé 2-3 dny, takže u tebe se to jeví v pořádku ... gratuluju 🙂

77hanivi
3. črc 2015

@kvakuska Ahojky, děkuju jsem trochu klidnější 🙂

texetka
3. črc 2015

@danov84 Taky k ní chodím . Zkus zavolat na kliniku zda nemá dovolenou. Já jsme s ní domluvená podobně - mám poslat email nebo zavolat přímo jí jakmile bude MS.. Tak doufám, že nebude někde na dovolené.

danov84
3. črc 2015

@texetka na dovci byla do 18 a uz funguje 🙂

texetka
3. črc 2015

@danov84 Děkuji 🙂

fidac
6. črc 2015

@mirja85 do Reprofitu chodím už cca 5 let...a byla jsem už asi u všech doktorů kromě teda té Grosmanové a byla jsem spokojená úplně se všema...naposledy jsem chytla na utz a punkci Vránu a klidně bych k němu šla zas... 😉

danov84
6. črc 2015

Holky, jdu na nativni ket. Nemam vejcovody, ovuluji teda? A co si myslite o asist.hatch- nariznuti embryi?

fidac
6. črc 2015

@danov84 pokud máš vaječníky, tak zřejmě ano..

meisinka
6. črc 2015

@danov84 já byla na nativu už několikrát..zkoušela jsem jak AH,tak i bez toho..vše zatím bezuspěšně ,teď už si AH nenechávám..je to každopádně na tvém rozhodnutí. 🙂

kejt29
6. črc 2015

@danov84 s nativnim ketem mam dobre zkusenosti, AH jsme nemeli, hodne stesti 😉

soleilll
6. črc 2015

@danov84 Jestli je vhodný AH ti poradí embryolog před transferem. Měl by kvalifikovaně odhadnout, jestli je nutný a jestli něčemu pomůže. Samozřejmě většina z nás chce zvýšit své šance na úspěch a možná i tohle je cesta, i když jde jen o pár procent. Zvaž výši nákladů vůči zvýšení šancí na uchycení.

kvakuska
6. črc 2015

@soleilll já jsem teda zatím neviděla, že by v Reprofitu před transferem pacientovi něco radil embryolog ... konzultaci před transferem vede lékař, ne? 😕