Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ivka3901
30. kvě 2015

@cermi77 ahoj prepáč asi dávam stále tie isté otázky 😒 no to som počula,že týžden pred transferom potom v den transferu a potom týžden po transfere a potom až po pozitívnom teste a to len 50 min neni to málo ja som počula,že má tiecť až 1,5 hod no neviem teraz:-I

cermi77
31. kvě 2015

@ivka3901 těch 50 minut kape pomaličku, ony sestřičky dávají pozor, aby to neteklo rychle, neboj 😉, budou tě chodit kontrolovat.

sikulik
31. kvě 2015

@maikkynna ahojky, já jsem měla 7mm a vyšlo to

drndapetka
31. kvě 2015

@maikkynna ahoj, teď jsem koukala, že jsem měla 12DC sliznici 7,9mm. Brala jsem Estrofen a doma si ještě pomáhala kontryhelovým čajem po ránu, večer sklenička červenýho vína 😀 A podařilo se. Máme po 5ti letým snažení 2letou dcerku 😉 Do transferu je ještě čas a sliznice Ti povyroste. Na uhnízdění je optimální výška sliznice 7mm a více, takže to bude dobrý, nebo 😉

maikkynna
1. čer 2015

@sikulik
@drndapetka Děkuji za odpovědi 🙂 Taky jsem si říkala, že sliznice může dorůst, ale pan doktor mě moc nepovzbudil, když hned přišel s tím, že by se KET odložil.. Zítra se rozhodne 🙂

kalipso
1. čer 2015

@maikkynna já měla při obou těhotenstvích sliznici 7mm a nikdo ani nezaváhal, že by se mělo něco odkládat. Tak držím pěsti ať je to zítra OK 🙂

maikkynna
1. čer 2015

@kalipso Děkuji 🙂 doufám, že se budu mít z čeho radovat 🙂

michalka83
2. čer 2015

Máte prosím někdo zkušenosti s Mudr.Vránou z Reprofitu?Děkuji 🙂

77hanivi
3. čer 2015

Ahoj holky,prosím o radu. Může se pít při stimulaci kontryhelový čaj nebo radši ne? Děkuju za odpověd 🙂

texetka
3. čer 2015

Holky, jak je to s doplatky ? Našla jsem jen ceník při zákrocích, ale třeba při minimální stimulaci jsem nenašla, zda se něco doplácí na místě nebo jen v lékárně za léky. Určitě chceme napřed zkusit jen minimální stimulaci a pak až případně něco dalšího.

delfi75
3. čer 2015

@texetka https://www.reprofit.cz/ivf/uhrada-cenik-ivf dole na stránce jsou jednotlivá okénka s ceníkem, minimálka vychází na 19tis.+ICSI 1 oocytu je za 1 tis.

@77hanivi kontryhel já osobně bych při stimulaci nepila...

delfi75
3. čer 2015

@texetka tea toto by mělo být placené v RF a doplatek v lékárně záleží na lécích, které Dr. předepíše...

77hanivi
3. čer 2015

@delfi75 Moc děkuju za odpoved 🙂

soleilll
3. čer 2015

@77hanivi Já ho pila asi 10 dní před KET a před minimálkou hlavně kvůli růstu sliznice. Ani jedno sice nevyšlo, ale kontryhel za to určitě nemohl. Možná bych se zeptala doktora, v lékárně nebo nějaké bylinkářky.

77hanivi
3. čer 2015

@soleilll Děkuju,zitra jedu na kontrolu tak se na to zeptám. No já vím že je to na růst sliznice jen jsem chtěla vědět jestli ho některá pila při stimulaci 🙂

cermi77
3. čer 2015

@77hanivi já pila na doporučení Dr. Vitouškové kontryhel vždycky do 12.-14. dne cyklu (podle toho kdy a jak velké byly folikuly na UZ), nejvíc mi ale pomohlo užívání Femigardu, ten za sebe fakt doporučuji, kvalitní vajíčka, sliznice třívrstvá a vysoká, děloha prokrvená.

77hanivi
3. čer 2015

@cermi77 Ahojky tak femigard jsem užívala taky dost dlouho a uz ho nemám a už si ho objednávat nebudu. Tak snad to k něčemu bude 🙂

cermi77
3. čer 2015

@77hanivi určitě to půjde i bez něj, pozitivní myšlení je nejdůležitější 😉, držím pěsti !!!

delfi75
4. čer 2015

souhlasím s @cermi77 , Femigard je výborný🙂

77hanivi
4. čer 2015

@cermi77 Ahojky, ptala jsem se dr. na ten kontryhelový čaj,tak ho můžu pít a na příští kontrole mě řekne jestli ho mám vysadit. Jen jsem se nezeptala jestli ho mám pít jen jednou denně nebo můžu i dvakrát denně. No a navíc mám nízkou sliznici něco kolem 5 ale prý to bývá když se stimuluje clostylbegytem. Tak doufám že to po tom čaji povyroste 😉

cermi77
5. čer 2015

@77hanivi já ho pila 2x denně, určitě neublíží 😉

kalipso
5. čer 2015

Holky prosím, kde se můžu zbavit prázdných stříkaček od heparinu? V lékárně mě odkázali na sběrný dvůr, ale ve sběrném dvoře mi je taky nevzali. Tak já už nevím kam s tím ☹

delfi75
5. čer 2015

@kalipso ahoj, lékárna by to měla brát, jinak gynekolog či RF

kalipso
5. čer 2015

@delfi75 v lékárně vezmou jen nepoužité stříkačky.Asi zkusím teda RF. Díky

77hanivi
5. čer 2015

@cermi77 Děkuju, ještě jsem slyšela že taky pomůže na růst sliznice pít ob den 2dc červeného vína a pro lepší uhnízdění embryjka 2 dny po ovulaci vyříznout střed ananasu rozdělit na 5 dílků a každý den jeden dílek sníst 😉

delfi75
5. čer 2015

@kalipso tak pak už jen sběrna pro feťáky....to je hrozné, že to lékárna nechtěla vzít.

moni34
6. čer 2015

@kalipso nosím je do naší lékárny, vždycky mi je vezmou, dokonce mají povinnost. Zkus jinou lékárnu 😒 Píchám Fraxiparin, stříkačky s jehlou dávám do velké petky a až ji naplním, tak to tam zanesu, úplně bez problémů 😉

ivka3901
6. čer 2015

Ahojte kočky chcem sa spýtať tie ktoré ste mali pipelle aj vám nasadili pred nou clostilbegyt?lebo mne macháč nasadil a nevidím v tom nejaký význam 😕

atrix
7. čer 2015

@funnysunny
@zelena_zirafka Holky, prosím, má paní doktorka Grosmanová certifikát na provádění genetického ultrazvuku? Taky chodím na gyndu do RF, jdu k ní na NT screening ve 13. týdnu a nemůžu k ní nic najít. Ty anglické stránky, na kterých by měl být seznam certifikovaných, mi nejde otevřít... U dcery jsem byla tehdy u Dr. Doubka a ve 20.tt u Dr. Doubkové, oba jsem tehdy na seznamu našla, teď to nefunguje.

kvakuska
8. čer 2015

@ivka3901 každá žena je originál a co má jedna, nemusí mít druhá. Co takhle důvěřovat doktorovi, který ti Clostil předepsal? 😠