Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
24. čer 2012

Ahoj holky, tak jsem dnes 10. den po ET třídenního embryjka (8b.) a test bílý ☹ , oficiálně mám testovat ve čtvrtek, ale možná si zajdu zítra na krev, ať mám úplnou jistotu.

kacatka
24. čer 2012

@misha83 Já být tebou ještě počkám, 8b embryjko potřebuje více času, tak mu ho dej. Testni až v ten čtvrtek a uvidíš. Držím palce, vyjde to 😉

misha83
24. čer 2012

@kacatka Děkuji 🙂 .

mikula77
24. čer 2012

@misha83 Nezoufej,nezapomeň že 8b embryjku musíš dát čas ještě aspoň 3 dny než ještě doroste do sexy blastocysty a bude se moci zahryznout 😀 😀 ,takže dnes je teda ještě moc a moc brzy na testování,čtvrtek bude akorát a to ještě pořád nc neznamená,krev je jistota.Dávej na sebe pozor,je velká šance,hlavu vzhůůůůůůůru !!

misha83
24. čer 2012

@mikula77 Děkuji, já si to taky pořád říkám, navíc pořád mě tak různě bolí břicho, mám nateklá prsa (víc jak při MS), tak pořád doufám.

lenajsek
24. čer 2012

Ahoj holky, hlásím se, poslední dny je mi vždyck večer tak nějak divně, tlačí mě žaludek, jsu nafouklá, začíná mi něco víc smrdět, víc mě bolí hlava, motá se mi, jsu taková jakási furt nabuzená, jakýsi divný to je... nechci se zatím na nic upínat, testovat zatím nechci, ale pořád to ve mně hlodá...

Zítra odpoledne jedem k mýmu taťkovi na noc a pak ke kamarádce do Kroměříže taky na jeden den a na noc, tak na to nebudu mít myšlenky a asi ve čtvrtek bych zkusila testnout...
Pořád ve mně hlodá červíček, jestli nezkusit testnout už zítra, to bych byla 9dní od ET, měla jsem hatchující blastocystu, ale to je stejně asi brzo... radši počkám do toho čtvrtka, že... oficiální testování mám v pátek, ale datumově se mi víc líbí čtvrtek, jsou ta sudá čísla a ty já mám ráda 🙂

Jdu vás v rychlosti dočíst a pak do hajan, jsme byli dneska na koupališti a jsu mírně přismahlá, i když jsem byla skoro celou dobu pod stromem... 😝 A ve vodě ne, jen si očáchnout nohy v brouzdališti...

Držte se, kočky!!!

lenajsek
24. čer 2012

@misha83 Ahoj, moc moc držím palce, asi je ještě fakt brzo, zkus počkat ještě pár dní, držím palce, aby to vyšlo!!!!! 😉

Jinak co se mateří kašičky týče, o Sarapisu jsem taky četla, ale nikdy jsem ho nekupovala, je pro mě taky docela drahej, já měla vždycky jen mateří kašičku v kapslích, konkrétně tuhle: http://www.lekarna.cz/materi-kasicka-700mg-cps-30/ a byla jsem s ní spokojená, pomohla i mi na celkovou imunitu. Jen jsem se dočetla, že by se neměla pak používat v těhotenství...
http://www.rodina.cz/nazor14371756.htm

Mějte se pokud možno pěkně a moc všem držím palce, držte se!!!!

drndapetka
24. čer 2012

@lenajsek ahojky, takže myslíš používat mateří kašičku jen do ET a pak raději ne?
Držím moc pěstíky na testování 🙂 Hatchující blastocysta se zahnizďuje do sliznice do 48hodin po ET a za další 3dny už začíná produkovat hcg, takže já měla tenkrát // už 5 den po ET, ale jsem asi výjimka, poznala jsem těhu vždy hodně brzo 😅

drndapetka
24. čer 2012

Holky, netušíte náááhodou některá kdo má v RF příští víkend (sobotu) službu? Vím, že minulý týden to byla Kuřecová, tak tu na ET mít nebudu a tak jsem z toho nějaká špatná ☹

drndapetka
24. čer 2012

@misha83 zlatíčko, u toho 8b embryjka to trvá dýl než se zahryzá....dnes může být test bílý, zítra zas //, to hcg ze začátku stoupá pomalinku 😉 ještě 3dny vydrž a uvidíš, že tam budou...moc na Tebe myslím 😵

lenajsek
24. čer 2012

@drndapetka Já ji tak brala, jen do ET a pak radši ne, ono nic se nemá přehánět. Já ji brala hlavně na sliznici, aby byla pěkná a aby se tam embryjko pěkně zavrtalo, takže pak to už nechávám tak...
A moc díky za držení pěstí 😉 Možná, kdybych testovala, tak bych už třeba něco věděla, ale chci ještě počkat...

drndapetka
25. čer 2012

@lenajsek no já právě tu kašičku taky na sliznici, měla jsem jí 12DC krásných 7,9mm a už za 5 dní mám KET jedné hatchující blastocysty 🙂 Taky jste zaváděli jen jedno embryjko? 🙂 Ještě jsi nestestila? 😀

lenajsek
25. čer 2012

@drndapetka Já věřím tomu, že ta mateří kašička má na slizici a celkové prokrvení opravdu vliv, v kombinaci s tím kontryhelem a vínkem... 🙂 Sliznici jsi měla parádní. 😉
Ještě jsem netestovala, ale hlodá to ve mně... naštěstí jedem jak se malej vyspí k tomu mýmu taťkovi a zítra k té kamarádce, test si nechám doma a jestli pořád MS nedojde, tak si ho hezky vychutnám v klidu domova... 🙂 Pokud to teda vyjde... ale mám nějakýho tucha, zatím nic nechci zakřiknout...

Mějte se nádherně!!!

drndapetka
25. čer 2012

@lenajsek věřím, že když už jedno dítko máš, tak těhu poznáš 🙂 určitě je Tvoje tušení správné 🙂 Já byla těhu už 3x, sice to neskončilo dobře, ale už to taky na sobě poznám a nemusela bych ani testit-je teda ale pravda, že každé těhu je prý jiné. Mě poprvé bolely jen prsam po druhé jsem byla náladová a po třetí bych jen jedla maso 😀
Ono je důležité se nějak zabavit, aby člověk netestoval-já poprvé testila 5.den po ET a byly tam //, tak to jsem měla na jednu stranu štěstí, protože kdyby tam nebyly, tak bych byla pěkně nervozní a zklamaná....
A kolik Ty jsi měla sliznici na ultrazvuku před KETíkem? 🙂

1miska
25. čer 2012

tak dnesni kontrola v RF, folikul 22 mm, sliznice 6,0 mm - vim ze to neni moc, ale je to ted a minuly mesic nejvic co jsem mela, tak jsem za to rada 🙂 tak naznal Stelcl ze je cas se posunout dal - tak budeme resit kam. Co vim, je ze az po prazdninach, ale IUI asi vynechame, minimalku nam zamitl ( co by clostik jeste vic snizil sliznici, ze kdybychom na tom trvali da mi tamoxifem), klasiku zatim nechci - tak premyslime i nad nativem. Ale vyjde to na 16,000 coz je na jedno vajicko hodne :( tak uvidime v zari, ted zkusime jeste pres prazdniny casovany styk a uvidime

lenka27
25. čer 2012

@1miska super zprávička a věřím, že bude ještě líp😉 tak si uzivejte prázdniny že vším všudy a pak hurá do toho ať už to bude tak nebo tak

misha83
25. čer 2012

@drndapetka Kéž bys měla pravdu, ale tak nějak si myslím, že už by tam něco mělo být ☹ .
@1miska Nás vyšel nativ na 14 tis. (nativ + 1xICSI). Hodně štěstí!!!

drndapetka
25. čer 2012

@kcvrcekz zlatí,prosim Té,kdyz jsi mela Ket v sobotu toho 9.6.tak koho jsi mela na transfer?

kcvrcekz
25. čer 2012

Ahojky holky tak nikdo nic nepsal takže, dávám tabulku tak jak je...Kdyby někdo chtěl něco změnit tak šupky napsat..🙂



☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky
@lenajsek
♧Plánovaný KET na 16.6.  ♧- držíme pěsti a ať se miminko zavrtá a nepustí se až za 9. měsíců
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..
@misha83 (29) testovat bude 28.6. tedy asi oficiálně..🙂 Tak jsme zvědavé..🙂
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012, 28.6. test..🙂
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny // moc držíme pěstičky ať cg stoupá..🙂
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

kcvrcekz
25. čer 2012

@drndapetka Byla tam ta Pospíšilová/teda myslím, že se tak jmenuje/ a Vitoušková. Tu jsem měla i na ET...No nevím asi mi ta paní doktorka nepřináší štěstí.

bublenudle
25. čer 2012

Ahojky, všechny vás zdravím.. Po dnešní návštěvě v RF jsem si odnesla prášky na stimůku.. Takže srpen opět do boje o vytouzene mimi .. Doufám, ze 8čka bude naše šťastné cislo 😵 😵

misha83
25. čer 2012

@bublenudle Budu moc držet zpět, nechodím sem dlouho (dříve jsem byla v jiném CAR), ale jak jsem četla, máš toho za sebou opravdu až moc. Moc, moc držím pěsti.

kcvrcekz
25. čer 2012

@bublenudle Jééé v kolik jsi tam byla? Já kolem půl deváté..🙂 Moc držím pěsti..🙂

mikula77
25. čer 2012

@bublenudle Tak bojujem dál spolu 😀 ??Tentokrát to vyjde,musíííííííí !!!! Doufám že budu do srpna oukej,nezůstanu u řečí a nenechám Tě v tom 😀 .Zvítězíme,protože jestli ne,tak už se asi zapíšem do dějin IVF 😝

bublenudle
25. čer 2012

@misha83 Ahojky, děkuji děkuji, no jo musíme bojovat 😉

bublenudle
25. čer 2012

@kcvrcekz Ahojky, já tam byla až po 11.30 😉

bublenudle
25. čer 2012

@mikula77 Ahoooj, no paráda, valcime spolu.. No jo. Já dnes dostala pregnyl jelikož se neobjevila ms, a na utz byl gestacni Vacek. Proste záhada, ale tehu nejsem, nemám vejcovody..?(tak snad dojde ms brzo a pak další už frrr stimulka 😀

mikula77
25. čer 2012

@bublenudle Tak to je teda fakt záhada,to se snad podivil i mudr néé?Nemůže to byt třeba cystička nebo něco?To ne žebych Ti něco talového přála,naopak vše nejlepší,ale toto mi hlava nebere,jsem z toho srna 😲 😲

aidule
25. čer 2012

@bublenudle No beruško vítej!!! Ani nevíš, jak ráda jsem dnes přečetla tuhle tvou zprávičku, že pokračuješ v boji o mimíska 😀 😀 😉 😉 🙂 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsi nezlomný tvoreček a myslím, že tady hodně lidem dodáváš sílu jít dál a nevzdávat se! 🙂 Nechci tě povzbuzovat na plano, že teď už to určo vyjde-toho už sis užila dost. Tak tedy-štěstí je nedaleko od tebe, budeš překvapená 😉 😉 🙂 🙂 !!!

fretecka
25. čer 2012

Holky všem držím palečky,ať jsou vytoužené //,sice nemám ještě ultrazvuk za sebou,ale vše se tak změnilo,věřím,že vše půjde tak jak má 🙂