Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
29. čer 2012

@lenajsek jojo, tak to já našeho prcka taky občas musím někam vysadit, ale když někam jdem, buď vezmu sporťák, nebo jdem kratší cestu, abych ho nemusela nosit. No to nošení na ramenách, to je teda tíha, to jsi možná měla vynechat, sama ho jinak taky nosím, ale po ketu bych si to netroufla, když jsme někam jeli, tak ho stále nosil a zvedal manžel, když byl doma. Jinak jsem malýmu řekla, že ho mamka nosit nemůže a nějak ho zabavila, aby se nechtěl nosit a zapomněl na to.

sikulik
29. čer 2012

@lenajsek věř, že se vám to povede při domácím snažení (viz. fretečka 🙂 ) a už nebudete potřebovat žádné penízky na další pokusy, držím pěstičky 😉

haaappy
29. čer 2012

Ahoj holky, tak ja hlasim, ze taky NIC 😢 Takze jedem dalsi cyklus opet s Tamoxifenem... Zaznamenala jsem tu dotaz ohledne reakce na tento lek. Ja za sebe musim rict, ze jsem po clostiku mela vic folikulu, ale zase spatnou sliznici. Ted s tamox. jsem mela vzdy po jednom foliku, ale sliznici kolem 10, prvni cyklus dokonce 12 mm!! Takze suma sumarum: sliznice po tamoxifenu krasna, ale co se tyka vajicek, je to slabsi nez clostik.

Vsem snazilkam (takze i sobe) drzim pesti do dalsich boju 😉 Kurna, uz by to mohlo dopadnout 😀

safarikovap
29. čer 2012

@bellka
@olousek35
@veera2
@saminka
@katem
@bambulajda
@bublenudle
@cilkaa
@holino
@jana321969
Kočenky, Bety (agnes88) to už má za sebou - miminka jsou venku a jsou v inkubátoru, ale zdravoučký 😵 😵 😵

jana321969
29. čer 2012

ahoj ahoj tak ji moc pozdravuj, nemam na ni tel, a prave dluho nepsala, takze deti se narodil neco malo po tricatem tydnu ze,?????

bellka
29. čer 2012

@safarikovap mocinky ji pozdravuj a že miminkám přejeme do života jenom to nejlepšííí a celé rodince takýýý 🙂
@olousek35
@saminka
@katem
@bambulajda
@bublenudle
@cilkaa
@holino
@jana321969 a já vám musím sdělit, že dnes se narodila Anežka od Věrušky @veera2 😵 😵 😵
Všem snažilkám přejeme hodně štěstíčka 🙂🙂🙂 I když se to lehce píše a hůř provádí, věřte, že jednou to výjde, myslím, že je nás tu celkem dost, kteří jsme patřili již mezi opravdové zoufalce a dnes jsme šťastné mááámy a vy budete takýýý 🙂

holino
29. čer 2012

@safarikovap jeeee sluníčka malinkaté přeju moc moc dravíčka , pohody a spokojenosti miminkům i mamince .....KRÁSNÝ POHODOVÝ A ŠTASTNÝ ŽIVOT PŘEJEME ....pokud s ní budeš mluvit hroně moc podravuj ...to je krásná prááááááva

holino
29. čer 2012

Ano ano ano holky, pod slova
@bellka se můžu podepsat .....u nás to byo po jištění diagnoy přesně před rokem naprostá manželská katastrofa v první moment pro nás oba téměř neřešitelná ....s pocitem že k vytouženemu mimču máme jen 3 pokusy nás jímala hrůa benaděj a prostě trata smyslu života ....možná si říkate že přeháním ale opravdu ne tolik pro nás upná rodina znamená .....v prosinci těsně před vánoci po neuspěšném iui se dálo že pro nás skončl život a není nám prostě dáno .....nejhorší vánoce a ceý život ....dodnes bych je raději vymaaa e života .....no a výsledek .....přesně před rokem jsme se dověděli že be CARU se neobejdeme ani vesnu ani náhodou možnost přiroeného těhotenství = 0 no vida a dneska nosím pod srdíčkem to nejužasnější stvořeníčko našeho malého ale dravoučkeho Vítečka ....už 6-tý měsíc se připravuju na svou roli mamč a jsem ta nejštastnější a všichni koem mě
Takže hlavu vhuru i když to někdy vypadá benadějně nic to nemusí namenat jen to prostě chce silnou vůli a pokračovat a pokračovat ......reprofit je užasný takže se dočkáte každá z vás .....na každou z vás čeká někde jedno nebo dvě překrásná malá stvořeníčka

1miska
29. čer 2012

@haaappy jee, dekuji, to je super, to jsem se ptala ja, mam problemy se sliznici tak clostik je pro me ztraceny 🙂

1miska
29. čer 2012

a co se nativu tyka, nam ho nabidl Stelcl taky sam - ani jsem o nem nepremyslela, ale nabidl ho at to zkusime, ale vahame kvuli cene - prece jen je to jen jedno vajicko

1miska
29. čer 2012

@bellka to je deti jako smeti najednou - krááása 🙂 a co vy? zkusite jeste jednou stesticko v RF? tvůj pribeh jsem si cetla uz tolikrat... vzdy mam slzy v ocich - ctu ho vzdycky kdyz na me padne beznadej a je pro me opravdovou motivaci toho, ze kdo to nevzda docka se 🙂 a opravdu jste úúžasní, že jste vydrzeli bojovat tak dlouho

saminka
29. čer 2012

@bellka
@safarikovap holky moc dekujem za nadherne zpravicky . Agnes a veere moc gratulujeme k jejich mimiskum a prejeme jim do zivota jen to nejlepsi. Kdo je dalsi na rade? Asi ty Petko ne?;) A belli taky by me zajimalo,jestli do toho pujdete znova?🙂

kcvrcekz
29. čer 2012

@safarikovap juuuu moc ji pozdravuj a že gratuluju🙂.

lenajsek
29. čer 2012

Moc moc díky za milá slůvka, zrovna dneska jsem je potřebovala slyšet, nebo teda číst... 😉

Taky moc gratuluji novopečené mamince, i když ji neznám... 🙂

Ještě holky dotaz - uvažuji už nějak do budoucna nad tím IVFkem, jestli nativ s minimálkou, nebo klasické IVf, jak to vyjde cca cenově... Nativ je jasný, pokud bych měla jen Clostík, tak 13tis+1tis za každé vajíčko, kdybych si něco připíchávala, tak by to bylo trošku víc, pokus s Lukáškem nás vyšel na necelých 19tis, ale to jsem měla 4 vajíčka a měla jsem i injekce, pak tam byla cena za protokol a dokonce 700,- za narkózu, což mě tehdy překvapilo...
Nevíte, jak je to teď?

A cena za klasické IVF přes pojišťovnu u RF nevím, tam pak jde asi o to, jestli prodlouženou kultivaci, AH a podobně, že...

lenajsek
29. čer 2012

@haaappy To mě moc mrzí... ☹ Není nějak dobrej měsíc, jak to tak pozoruju, co... ☹
Ten lék vůbec neznám, ani jsem netušila, že Clostík snižuje sliznici... Tak držím palce, aby se příště zadařilo!!!!
Měla jsi nativ, nebo co jsi absolvovala?

Ještě uvažuju o IUI, ale asi to fakt nejdřív zkusíme doma...

lenajsek
29. čer 2012

@drndapetka Moc moc držím palečky na zítřejší Ketík, ať se mražáček chytne a už nepustí!!!!!

haaappy
30. čer 2012

@1miska no ja po clostiku mela tak max. 6 mm, jednou pred IUI dokonce 4mm, to byl des, to ani nemelo cenu... a ted s Tamoxifenem fakt tech 12 a druhy cyklus 10. Ani jsem tomu nemohla uverit 😅 Je pravda, ze jsem k tomu zacala pit cervene vinko, jen tak zlehka, takze mozna je to i tim, nevim. Kazdopadne u me clostik nenene. Machac mi teda rikal, at si u toho Tamoxifenu nectu pribalovy letak, tak nevim 😀 Ale ted me Marcel zas uklidnil, ze to je v poho, ze se to muze brat dlouhodobe... takze jedu dalsi cyklus 😉

haaappy
30. čer 2012

@lenajsek No prave pry clostik snizuje sliznici, potvrdili mi to i v Rf, tak mi Stepan dal Tamoxifen, pry to ma stejne ucinky a nejak se to prave negativne nedotkne sliznice.
No joo, zda se, ze krome fretecky nam to tento mesic moc nevyslo, takze ja spoleham na cervenec 😎 A meli jsme jen pregnyl a casovany styk, na IUI jsem byla uz 6x a nic (v jinem caru) a jednou IVF, taky nic. Tak ted s prichodem do Rf jedem trochu zlehka, na radu Stepana, ale nevim, dam tomu jeste leto a v zari/rijen asi zkusime dalsi IVF, pokud se do te doby nepodari. Porad doufam v zazrak 😵
Tobe taky drzim pesti, vsem holkam tady!!! Jsme jedna velka rodina 😀

kacatka
30. čer 2012

@haaappy No ano, tento měsíc opravdu nebyl dobrý ☹ Na další pokus se chystáme asi až až v říjnu. Díky svátkům v červenci nestíháme IUI, tak se budem snažit doma sami, zkusíme zase zapojit ovulační testy, srpen IUI, září další IUI dle aktuálního sperimo, pokud by byl hodně špatný, tak chci na měsíc HA na srovnání cyklu a pak další pokus, snad už šťastnější 😉

lenajsek být tebou IUI zkusím, nikdy to není na škodu, šance je vždycky, a aspoň má člověk pocit, že se něco děje 🙂 Já měla IUI už 1x - bez úspěchu, sliznici mám vždy super, kolem 10mm. Ale pamatuju si tenkrát, že mi v RP chtěli napsat clostík a můj gynekolog mě řekl, že to záleží na mě, ale , že bych to radši brát neměla, protože dost výrazně snižuje sliznici. ale tak třeba každý reaguje jinak. Takže hodně štěstí do dalšího pokusu!!!

sikulik
30. čer 2012

Oběma novopečeným maminkám gratuluju a přeju hodně zdravíčka pro ně i jejich miminka, jsou to nádherné zprávy, a vy holky ostatní, věřte, že jednou se jimi stanete i vy, vím to 😉

fretecka
30. čer 2012

Tak konečně chvilka napsat.Všem novopečeným maminkám gratuluji,i když vás neznám,ať miminka rostou. Jinak je mi líto,že to nevyšlo,držela jsem palečky,a přála si ať se ke mě přidají další bojovnice. Jinak ještě týden a čeká mě první ultrazvuk,trochu se bojím ale zároveň těšim. Doma zavládl klid,nejdřív byl přítel v šoku,že se zadařilo,neustále koukal na testík a říkal,že to může být po lékách,ale když jsem to měla potvrzené z krve,spadlo to.Ted vládne z jeho strany druhý strach,aby bylo vše v pořádku.Talkže nadale držím všem palečky a at se zadaří 🙂

kcvrcekz
30. čer 2012

@drndapetka Peťulko moooooc držím pěstičky ať se broučkovi u tebe líbí. Doufám, že vše proběhlo v pořádku a už dle času by si měla už mít broučka u sebe.🙂 tak tfuj tfuj tfuj ať se rychle zavrtá🙂

misha83
30. čer 2012

@sikulik S tou úspěšností to tak určitě je, nejvyšší je při klasicekém IVF a pak to jde dolů, minimálka a nejmíň nativ. Ale zase proč to nezkusit.

misha83
30. čer 2012

@haaappy To je mi moc líto, držím pěsti do dalšího kola!
@drndapetka Myslím na tebe a držím pěsti 🙂.
Gratuluji všem maminkám k narození miminek.

drndapetka
30. čer 2012

Holky,tak už mam miláčka u sebe 🙂 Byl to krásný zážitek ! manzel to vse točil na mobil 😉 prcek byl uz skoro vyhatchovanej teda těsně pred zahnizdenim,tak doktor Kozumplik říkal,ze je ro nej stadium na transfer a ze to urcite vyjde,no tak jsem zvědavá 🙂 V RF jsou všichni proste uzasni!

mikula77
30. čer 2012

@drndapetka Tak ať se mu tam dole daří,tfuj,tfuj,tfuj....držím pěsti 😀

mikula77
30. čer 2012

Ahojte všechny,vidím,že tady řešíte otázky nativu,minimálky atd...Můj názor je ten,že minimálka je u každé stejně jako ostatní věci velice idividuální,protože i když se řekne minimálka,tak u nás se te poslední vyšplhala dost přes 50tisíc 😝 ,nějakých těch 13tisíc je ten základ-plus ICSI,no a bylo 13 vajíček,takže dalších 13tisíc,to už máme 26-5tisíc následné mražení,máme už 31tisíc,no a zbytek za léky,nějakých 25tisíc,a to nemám žádné mega dávky,naopak tak 150-100jednotek denně,ale měla sem nejdražší a nejlepší puregon no a asi tři dávky orgalutranu plus poslendí decapeptyl.Takže minimálka může být přes peněženku maximálka a v postupu snad není mezi ní a klasickým IVF žádný rozdíl,nebo jo???Hodně štěstí všem,ať se brzy dočkáme své porce štěstí.....!!!!!!!!!!!

bellka
30. čer 2012

@1miska chceme zkusit ještě sourozenečka pro Šimonka, takže půjdeme do RF někdy v září, říjnu 🙂
@mikula77 to teda koukám, jaká jsi nosnice, píšou na stránkách RF, že minimálkou se vytvoří 2 - 8 vajíček, takže gratulace veliká a věřím, že budou i mražáčci pro případného sourozenečka 😉 já teda měla toho za sebou celkem dost a vždy mi nabízeli jen puregon nebo gonal, ale v RF stačil Clostík a prcek zrovna usíná, takže je to opravdu individuální a každému sedí něco jiného 🙂 jsem hrozně ráda, že v RF nejedou tzv. "pásovou výrobu", se kterou jsem se setkala, ale že se každému páru maximálně věnují a snaží se najít příčinu neúspěchu 🙂
@drndapetka držíme paluškýýý 🙂
Všechny vás moc zdravím, novým snažilkám chci popřát hodně štěstí, starým známým óóóbr pozdravení a mrňatům pohlazení a těm těhulinkám kulatým, ať jde všechno jako po másle 🙂
Holky zlaté, jestli budete mít chvilku a chuť, přečtěte si naši 12ti letou cestu za našim štěstím a pochopíte, že i když to mnohdy vypadá zcela beznedějně, že zázraky se opravdu dějí 😵 😵 😵

mikula77
30. čer 2012

@bellka Jojo,nosnice jak blázen,já jich měla ve skutečnosti věř nebo ne 41,minimálka neminimálka 😀 ,ale těch 13 bylo zralých k oplodnění.Tvoje cesta je naprosto stejná jako moje,taky 12 let,zatím 8krát s toho třikrát "minimálka",při posledním konečně zdar,ale v 17tém týdnu sam.potrat naprosto zdravé holčičky ☹ ☹ ☹ ,takže zatím má ty budoucí sourozence v mrazáčku.Jsem ráda, že se vám po boji ,kdy sou ty pády opravdu po tolika neůspěšíš velmi bolestné zadařilo a máte svoje štěstí.Ať se vám daří a beru si s Tebe příklad nevzdávám to!!!!!!!!!!!!!!!

olousek35
30. čer 2012

Téda holky, tolikrát jako právě ted jsem ještě nikdy nedala "to se mi líbí". Maminkám gratuluju, Belce držím pěsti a my se tam snad vydáme pro sourozenečka začátkem roku. I kdy tomu nevěřím, že by to šlo, nebo že by se snad zadařilo. Ale tři mražáčky vyzkouším. Kdyby to vyšlo, tak bude mít mladší dvojče 😀 paradox 😀
Maminky - doufám, že brzo podáte informace a vložíte fotečky. 😉
Snažilky, nevzdávejte to. Reprofit umí zázraky. Já dítě nikdy mít neměla a spí mi už půlroční cvrček v postýlce. Úspěchu nevěřil ani můj gyndař a ani mudři v reprofitu.