Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

fretecka
24. črc 2012

@cilkaa Držím pěsti

fretecka
24. črc 2012

Holky mám prosbu,co pomůže na nízký tlak,na kofein mám alergii a víno nemám ráda. Tak nějak bojuji s tlakem mám neustále 90/50 a když vysoký tak 105/60,takžže je mi blééé...

haaappy
24. črc 2012

@fretecka Ahoj, no moc toho není... Já mám také nízký tlak a doktorka mě ztraší, že si v těhotenství užiju 😝 Radila mi právě kafe, červené víno, colu nebo frťana něčeho tvrdšího 😀 Tak zkus trochu vína s colou.. není to vůůůbec špatné!

haaappy
24. črc 2012

Holky, co ta drndapetka?? Pořád nakukuju a už jsem zralá na kardiostimulátor 😀

haaappy
24. črc 2012

omlouvám se chybu - hrůzostrašné "ztraší" měním na "straší" 😀 😀

bobulinka74
24. črc 2012

@cilkaa taky držím pěstičky a přeju hodně štěstí 🙂

bobulinka74
24. črc 2012

@haaappy ona má ten ultrazvuk až zítra, nee?

saraha2
24. črc 2012

@sblanch ahoj!!jak se cítíš?,nějaké pocity a dojmy??já taky asi na testování nebudu mít odvahu ☹ hlavně v po.to nemá přijít ta mrcha červená a ve středu krev..takže se rozhodne i bez testu....

fretecka
24. črc 2012

@haaappy no jo ale v cole je také kofein,jedině dětskou.No já si to užívám,dnes jsem musela i dvakrát vystoupit během cesty do Šlapek s RF,hruza.myslela jsem že ani nedojedu

sblanch
24. črc 2012

@saraha2 Ahojky, no nevím... Místy mě pobolívá jako před ms, ale nevím jestli si to nevsugerovávám... Může to být taky klidně mens... Taky jsem začala lehce špinit, ani bych to tak snad nenazvala, tak nevím, co to má znamenat. Očekávala bych ji až za pár dní.
A co ty? Něco pobolívá? Jestli se moc nesleduješ, tak ti gratuluju, já si nemůžu pomoct. Je pravda, že v Obi nikoho do těhu testů netlačí, což se mi líbí, krev je jistější.

saraha2
24. črc 2012

@sblanch ale no to víš,že sleduju,ale dnes nějak nestíhám s tím sledováním 😀 taky občas pocítím bolest jako na MS a pak si hned říkám,že si to vsugerovávám...no chocholoušek to myslím jistí v mém případě.....posledně přišla MS v pátek a v pondělí jsem měla jet na krev,tak jsem tam jela,ale krev jsem si vzít nenechala,protože už jsem měla jasno....ale to jsem i testila doma...teď fakt bojím...u dvou kamarádek manželé řekli,že mají jiné oči...a těm se to povedlo,tak pořád čekám,kdy něco takového vypustí manžel a nic... 😀 mám je spíš unavené,špatně spím,čumákuju každý den od 4hod ☹ jedině teda ty prsa..ty jsou nalitý...

saraha2
24. črc 2012

@sblanch to lehké zašpinění mohlo být hnízdění,ne????nebo nohla prasknout nějaká cévka-nebo žilka,nebo co tam všechno je...

kcvrcekz
24. črc 2012

@drndapetka PETI ZÍTRA TFUJ TFUJ TFUUUUJ. a AŤ JE TO RACHOT JAKO PRASE..🙂

drndapetka
24. črc 2012

@kcvrcekz zlatíčko, děkuji moc moc moc 🙂

haaappy
24. črc 2012

@bobulinka74 No jooo, vlastně.. já už jsem úplně zblblá 😀

haaappy
24. črc 2012

@fretecka Hmm, to je pravda. Tak pak už nevím. Jo ještě jsem slyšela o zázvorovém lízátku.. ale to je asi spíš na těhu nevolnosti, ne na tlak jako takový

misha83
25. črc 2012

Holky, tak dneska oficiální testování a test samozřejmě negativní. Jdu na krev, ale mamatest mě nikdy nelhal.

@kcvrcekz Prosím o doplnění do přehledu ☹, další minimálka bude v září 2012.

@drndapetka Držím moc pěsti na dnešní UTZ, určitě bude vše v pořádku. Se v RF dnes mineme 😉 .

haaappy
25. črc 2012

@misha83 Nevěš hlavu 😉 Zamrzí to, ale zase bude dobře!! Aspoň můžeme stimulovat spolu, taky se v září/říjnu chystáme na IVF.. nejspíš minimálku. Takže budem spolubojovnice 😅

drndapetka
25. črc 2012

Ahojky,

hlásíme srdíčko jak zvon, máme 4 mm a odpovídáme 6+1 tt 😵
Brečela jsem tam jak želva, samozřejmě jsem si zapoměla kapesníky, tak jsem jim tam smrkala do těch ubrousků, co mají na utírání pipky po ultrazvuku 😀
Je to jak sen, po těch všech trápeních a 5ti letech čekání vidět to srdíčko blikat....opravdu nepopsatelný pocit 😵

Moc všem děkujeme za držení pěsti a posílám těhu bacilkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

fretecka
25. črc 2012

@drndapetka užasný to jsi stejně jak já když jsem byla na UZ,dostala si červíka na fotečce 🙂 je to emoční vypětí,že.Ja byla jak v transu,klepaly se mi všechny části těla

mikula77
25. črc 2012

@sblanch Holky nepozorujte se,nebo zblázníte 😀 .Zašpinění je skvělá zpráva,mimčo se zabydluje a hlodá a hlodá a hlodá co nejhlouběji a semtam nayhryzne cevku a malinko to zašpiní,tak myslím seš jasná 😀 😀 ,držím pěstule !!
@saraha2 K těm očím,je to divný,ale já to u sebe poznala jenom podle očí,fakt sem je měla takový moc "hezký",lesklý,byla v nich jiskra 😀,bylo mi to divný,ale netušila sem že je to příznak těhotenství.Takže osobně tomuto teď už věřím.

evulatko
25. črc 2012

@misha83, tak hodne sil a stesti do dalsiho boje a urcite to brzy vyjde🙂 Aspon se budes moct vidat o neco dele s nasim oblibenym doktorem🙂)))

mikula77
25. črc 2012

@drndapetka Tak supééééér,jsi mě rozplakala 😀 ,vrátila se mi taky vzpomínka jaký to bylo.......,snad se brzy přemění zase v realitu.Mocinky gratuluji,přeji ať bojuje nadále a vše pokračuje v nejlepším pořádku do samého finále 😀 😀,hodně štěstí !

drndapetka
25. črc 2012

@fretecka já bulím ještě teď 🙂 nemůžu to zastavit 😀 a kolik jste měřili Vy v tom 6+1? a kdy ses prosím Tě hlásila ke své gyndařce? já k ní chtěla jít dnes s těma papírama, ale nechtělo se mi kvůli tomu počasí

haaappy
25. črc 2012

@drndapetka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, je to tam!!!! Já to věděla, věděla, věděla tralalalalaaaaa. Moc moc gratuluju, mám úplně husí kůži 😵 Užívej si ten krásný den, prší vám štěstí (jako mně u maturity a dobře to dopadlo!). Šoupni prckovi do bříška nějakej prima zákuseček, hoď nožky nahoru a komedie a "popkáč" u telky to jistí 😀
Mám z vás velikou radost!!!!

drndapetka
25. črc 2012

@mikula77 děkuju moc moc, je to opravdu nádherný pocit 🙂 doufám, že miminko bude bojovat dál, ale určitě je to velký bojovník, protože už to vysoké hCG tomu naznačovalo, zvládnul špinění, moje stresy,......určitě to bude dobrý, tentokrát tomu moc věřím 🙂

kalipso
25. črc 2012

Holky, moc gratuluju k srdíčkům 😵
@drndapetka naše mimi mělo v 6+1 taky 4mm, manžel by mě teda opravil, že mělo 4,45mm že mu nesmím ubírat 😀

drndapetka
25. črc 2012

@haaappy však neboj, taky Tě to brzy čeká 🙂 je to opravdu krásný zážitek...všem to tady od srdíčka přeju 🙂
škoda, že popkáč nejím 😀 ale dám si asi krupicovou kaši s grankem 😎

drndapetka
25. črc 2012

@kalipso ono stejně v těch začátcích je to měření takový cca plus mínus....ty milimetry se těžko měří 🙂
Děkuju moc moc, posílám Vaší holčičce pohlazení 😵

kcvrcekz
25. črc 2012

@drndapetka Tak sem letím ať vím a JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 🙂 HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ..🙂 Mám radost..🙂 Teď už se opatruj a hlídej ať se miminečku u tebe líbí čím dál víc...🙂 Super zprávy a hned tě šoupnu do těhulek..🙂