Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bobulinka74
26. črc 2012

@mikula77 děkuji 🙂 Testovat mám až 3.8.,dnes jsem teprve 6.den po ET a 13. den od pregnylu. Schválně jsem začla ještě před ET testovat, ať vidím, jak dlouho tam pregnyl je no a je pořád. 😠 Ještě že tak, jinak už bych se radovala z pozitivního testu.

mikula77
26. črc 2012

@bobulinka74 A jak to můžeš poznat že je to Pregnyl?Já bych tomu ani náhodou nevěřila,13tý den mi to připadá už nemožné,seš jasná těhulina,i tady vlaštovky už to rozkřikují 😀 😀 Jestli jste měli hatch.blastocystu,tak už to test může ukazovat.

bobulinka74
26. črc 2012

@mikula77 haha, ty jsi fajnáá 😀 No já si to myslela, protože test jen postupně slábnul, tak to byl pro mně pořád ten Pregnyl, no.

mikula77
26. črc 2012

@bobulinka74 No tak teď už není,možná byl,,ale už nee,je to jasnýýýýý 😀 ,žádný haha.Já teď končím MS,tak ještě jednu a hurá pro mražáčky,doufejme naposedymají maximální důvěru,jinak je po mně,definitivně. 😝

evikj33
26. črc 2012

@bobulinka74 Já myslím že je to Ok,ja měla na testu ducha 5den od ET a čárka sílila a zaváděl nám Kozumplík 2blastičky jednu A a druhou slabší a máme je obě 😉 Jo a asi od 7dne jsem špinila,byl to hnědý hlen hlavně na toaletáku a docela dost,tan 8den nejvíc už jsem to vzdávala a pok to postupně ustalo a Broučci krásně prosperujou. 😉

bobulinka74
26. črc 2012

@mikula77 jo, jasnýý 😀 😀 Tak ať ti to rychle utíká do ketíku a neboj, přece tak dlouho nebojovali, aby to nakonec vzdali, neé? Jsou to siláci, zvládnou to. Moc držím pěstičky 😵
@evikj33 já mám HB jedničkovou a trojkovou morulku, z té asi nic nebude, ale kdo ví.. Tobě a mimískům hodně štěstíčka a pohodové těhulkování. 🙂 😵 Kdy se dozvíš, co to bude?

evikj33
26. črc 2012

@bobulinka74 No myslela jsem že to budu vědět po screningu,ale mám operované břicho,tak dr.říkala že je horší viditelnost,takže snad okolo 20tt,pokud se děti budou chtít ukazovat 😕 Tajně doufám alespon v jednu slečnu 🙂 Ale jinak je to fuk hlavně at jsou zdravoučcí a dopečou se umně co nejdéle.

bobulinka74
26. črc 2012
haaappy
26. črc 2012

@bobulinka74 No holka, já to vidím zřetelně!! Pregnyl tam byl, pak ani ťuk a teď se tam zas ta čárka rýsuje!!!!! Já bych byla optimista 😵 Držím pěstičky!!!!!!!!!!!!!!

misha83
26. črc 2012

@bobulinka74 Já měla těch 5000 ještě 11 den na testu ☹ , ale kdyby jsi ji dnes měla silnější... 😉 , tak by to už pregnyl nebyl 😉 .
@haaappy Ach jo☹,tak to pak budeme na konci září bojovat spolu 😉 .

mikula77
26. črc 2012

@misha83 Dovolím se připojit,nenechám vás v tom samotné 😀 ,no snad už začátkem září,doufám že bude vše oukej a vyjde to,MUSÍ !!!
Taky myslím že Bobulinka je jasnááááá 😵 😵

misha83
26. črc 2012

@bobulinka74 Ehm, jsem nepřečetla poslední stránku 🙂 , kolikátku jsi měla pregnyl? 13. den od něj už mi přijde na pregnylovku moc 😉 . Jééé a teď zírám na testy, vždyť to je úplně jasný 😀 😀 😀 .

misha83
26. črc 2012

@mikula77 Tak to musíme ve skupině pokořit 🙂 . Já podle MS, minimálně jeden cyklus mám od Dr. přikázaný vynechat a pak kvůli prácovním povinnostem vynecháme i druhý, takže to tak vyjde na konec září.

bobulinka74
26. črc 2012

holky, díky moc. Na radování je ještě příliš brzo, ale naděje tam je🙂. Vám přeji hoooodně moooc štěstíčka na září, budu držet pěstičky. Už je konec července, užijte si sluníčka a září je tu "cobydup" 🙂

haaappy
26. črc 2012

@misha83 Všechno zlý pro něco dobrý... OK, jdem do toho spolu 😵 Teda jako každá zvlášť, ale můžem se podporovat a sdělovat si zážitky 😀 Já to teď taky ještě nechám jen s tím tamoxifenem, pak to proberem s Machačem, jdem na svatbu, zajedem na týden k moři a pak v plné parádě vstoupím do RF a vylezu jako těhule 😀 😀 To zní jako dobrej pláááán!

mikula77
26. črc 2012

@haaappy Jééé,tak to zní moc hezky,věřme tomu a vyjde to,i když dobře víme že to není sakra tak jednoduchý,co !!Tak už sme tři v pořadí,to pak s kočárem ani nevlezem najednou do šaliny............ 😵 😵 😵 😵 😵

bobulinka74
26. črc 2012

@evikj33 jojo, máš pravdu, hlavně, ať jsou zdraví. 😵 😵

fretecka
26. črc 2012

@bobulinka74 taky myslím,že to tam je,držím palečky moooc 🙂

cilkaa
26. črc 2012

@bobulinka74 ahoooj, vidím to tam!!! že bych si taky změřila Pregnyl- testy mám... tak bych to mohla udělat podobně..
ten dnešní test je tutáč...

haaappy
26. črc 2012

@mikula77 Jasňačka, domluveno 😉 Teď si ještě užijem léto, načerpáme síly a pak šup hup a bude hotovo 🙂 Bude nás víc, nebudem se bát vlka nic 😀

cilkaa
26. črc 2012

Holky, já jsem úplně vynervená, dnes mám:
3 ks - 4buněčný a
3 ks- 2buněčný.

Dneska mají mít 4 buňky (minule jsem měla tento den dokonce 3 kusy s 5 buňkami), tak mám strašnej strach ...

haaappy
26. črc 2012

@cilkaa Neboj se!!! Nervama nic nevyřešíš ani nepopoženeš. Jediná jistota je, že to nějak dopadne. Je to těžké, vím, ale zkus to hodit za hlavu, odevzdej to tam nahoru (nejsem věřící v boha, ale pomáhá něčemu věřit) a snaž se být v klidu. Příroda si poradí. Některé holky mají jasné příznaky, někomu se to všechno krásně vyvíjí a stejně to nedopadne. Někdo je beznadějný případ a vyjde mu to. Nic nepočítej, nezkoumej... Držím pěstičky!!

bobulinka74
26. črc 2012

@cilkaa vždyť to máš super!!! Nestresuj se, tři jsou, jak mají být a ti další to doženou! A i kdyby ne, tak si myslím, že minimálně dvě budou v neděli krásné blastocysty 😵 Držím pěstičky, neboj, dopadne to dobře, moc Ti to přeju.Tfuj tfuj tfuj!!!!

mikula77
26. črc 2012

@cilkaa Holka klííííídek,do večera budou všechny rozdělené jednou tolik,dopoledne měli 4 buňky,teď už mají 8,to sou fofry,věř jim,bude i na mražení !

cilkaa
26. črc 2012

holky - děkuji mockrát!!!!!!
Koukala jsem, že jsem měla na prvním pokusu tento den 2ks 2buněčných a jedno se vyvíjelo ve vejcovodu... tak je pravda, že mají ještě šanci!!!! A pak spermijky, aby jim nedaly moc zabrat... ještěže jedeme na sobotu ke známým, kde přijdu na jiné myšlenky...

kcvrcekz
26. črc 2012

@bobulinka74 Juuuu to už Pregnyl rozhodně nebude..🙂

saraha2
26. črc 2012

@bobulinka74 krásný testíky!!!já jsem dnes taky šestý den po ET,ale na test nemám odvahu!!takže chválím a přeji,ať už jen sílííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bobulinka74
26. črc 2012

@saraha2 díky moc! Tím, že jsem testovala ten Pregnyl, jsem si přála, aby tam čárka nebyla. No a teď to je o to hezčí, když tam je a doufám, že sílit bude. Zítra už budu testovat s jiným pocitem....Rozhodně ne v klidu. Tobě hodně štěstí, kdy máš testovat? Mělas PK a kolik máš embryek?

saraha2
26. črc 2012

@bobulinka74 já mám jít ve středu na krev..dávali jsme dvě embryjka a je to náš druhý pokus,tak bojíím..moc..dávali mě po 4denní PK jedničkový morulky.v pondělí mám nedostat mS,tak musím vydržet..péosledně jsem MS dostala v termínu i přes utrogestan ☹ ale to jsem testila od šestého dne..ted nemám odvahu,tak nemám doma ani test..

bobulinka74
26. črc 2012

@saraha2 a to jsi minule od toho 6. dne měla pozitivní testy? Přeju hodně štěstí, ať se aspoň jedno chytí, krev bude určo pozititivní, jen vydržet do středy.. jsou to nervy, já vím...