Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cermi77
26. kvě 2013

@jantarka tak zas nic, začalo mně bolet v kříži, tak to bylo jasné, já už se bohužel znám, ale vypadalo to napínavě 🙂, nevadí, zkusíme v červnu ještě jednou IUI, pak dáme dovolenkovou pauzu, to jsem většinou otěhotněla spontánně i když to ve většině případů nedopadlo a pak IVF srpen, září.

Ještě mě napadlo, nezkoušeli jste některá "narovnání" pánve ???
Tak všem čekatelkám pevné nervy a hodně štěstí 🙂

1miska
26. kvě 2013

@cermi77 co myslis "narovnanim panve" ? ja jsem chodila na mojzisovou, kde kazdy mesic mi strcila fyzioterapeutka prst do konecniku a delala neco na kostrci...... ale nepomohlo to :(

cermi77
27. kvě 2013

@1miska , šmarjá 😅, tak to jsem potřebovala vědět 🤐 myslím, že moje kostrč už je tímto úplně v pořádku 😀 a na moji srdcovitou dělohu tato metoda dozajista nepomůže, zůstanu u cvičení Pilates, to mi pomohlo u Klárky 🙂
Máš můj veliký obdiv 😵

jantarka
27. kvě 2013

@cermi77 a testík jsi už zkoušela nebo dedukuješ? 😅 Hele paradoxem je, že já otěhotněla vždy v měsíci přelom září a říjen. Všechny ET co jsem tam měla byly úspěšné. Jsem narozená na konci srpna a měla jsem pocit, že to snad spolu souvisí 🙂
Jinak bych to tipla na Dornovku...ne Mojžíškovou. I když je to taky cvičení s terapeutem a to narovnání kostrče je opravdu přes konečník 😝

ivcacig
27. kvě 2013

Nazdárek ženy🙂 tak jsem byla v pátek na punkci a tuto středu jdu na transfer..Doufám že to nyní vyjde na poprvé protože už se zas moc těším. PGD mi trošku vymluvili, že není třeba tak jsem uvěřila a snad bude vše dobré. A copak tady nového??

jantarka
27. kvě 2013

@ivcacig ahoj holka 🙂 Držím ti moc palce!!! 😵 😵 😵

montysek
27. kvě 2013

@ivcacig Držím palce a přeji hodně štěstí !

mikula77
27. kvě 2013

@ivcacig A jaká byla ůroda?Hodně štěstí !!

misha83
27. kvě 2013

@cermi77 je mi to lito. Hodne stesti do dalsiho boje.
@jantarka ja jsem taky na konci srpna, ale u me je zas uspesny prelom brezna dubna 🙂 .
@ivcacig jee, tak moc drzim pesti 🙂 .

olousek35
27. kvě 2013

@ivcacig super, já jdu na KET v pátek 😀 držím pěsti. Kolik si měla odebraných vajuch?

Jinak já jsem v půlce září a úspěšný jsme měli květen.

cermi77
27. kvě 2013

@jantarka no jo, už zkusila, bílo, pusto, prázdno, zkoušela jsem ten čuripapír i hypnotizovat, ale furt tam byla jen jedna čárka 🙂 a pak se mrška dostavila do pěti minut 😝
Já jsem narozená na konci února, 3xtěhotná září/říjen, 1xkvěten a to se dcerka přes potíže v prvním trimestru udržela, tak snad se ještě zadaří 😉 , dneska jsem se objednala na UZ v červnu, uvidíme co Dr, ale upřímně bych už IUI nezkoušela a šla do IVF, když tu vidím takové úspěchy 😉
...hele, tak Dornovku taky vynechám 😅 😝

@ivcacig a @olousek35 holky držím pěsti, vy teda jedete, tomu říkám inspirace 😵
@olousek35 Tomášek je asi stejně jako naše Klárka narozený v únoru 🙂 Klárka by chtěla bráchu Toma a nějakou ségru prý taky 😀 , no tak to máme s mužem co dělat 😅

Hodně sil a štěstí všem 😵

kachen
27. kvě 2013

@olousek35 Oli, ty uz valis na KET??? Hodne stesti, kocko.

ivcacig
28. kvě 2013

Tak úroda si myslím že není moc slavná oproti loňského odběru 16 vajíček. Nyní jich bylo sedm a celkově i po zákroku jsem se cítila hůře než posledně, tak mi dali i kapačku od bolesti. No hold jsem zas o rok zestárla 😀 Včera, třetí den bylo vše O.K. jen jedna mrška byla pozadu a zítra si jdu teda pro jedno, ikdyž i přemýšlím nad dvěma ale to mi asi neprojde. Já bych za tu všechnu bolest nejraděj pět, jak ta ode včera známá těhulka. No co, já vždy chtěla hodně dětí 🙂 Asi Vás děsím 🙂))) Docela ale přemýšlím zda být doma do testu a v klidu relaxovat, protože mi zvýšili dávku utrogestanu a trošku jsem mimo, i přítel je pro abych doma ale já zas nechci být lempl ležící a zas se bojím o tu všechnu snahu přijít. Jak je to u Vás?

olousek35
28. kvě 2013

@kachen ahojda kočko, jak se daří? Mně nic jiného s těma mýma myomama nezbývá + do toho věk. Jdem to risknout i přes důrazný zákaz lékařů. Však to nějak dopadne. Ty se nechystáš? Co malá? Nepletu to, že ne?
@ivcacig já své první dítko vyležela. Pěkně 5 dní od ET pěkně v postýlce, nohy podložené polštářem. Relax, klídek, pohodička. Ted určo ležet nebudu ani chvilinku. Po ET jdu přezout auto, pak do školy(na zkoušku), s malým ven a nějaké další lítání. Ted už to je o něčem jiném. Tak pokud můžeš, lehni a krásně si relaxuj a nechej se hýčkat.
Držím pěstičky a o počtu se domluv ještě s mudrem. Ale oni mají tak velkou úspěšnost, že bych se nebála jednoho. Já měla jedno vždy a vždy se chytl. I na KET jdu jen do jednoho.

mikula77
28. kvě 2013

@ivcacig Tak zítra držíme co máme,to by bylo,aby nebylo............. 😀 Víš ono je to s tím odpočíváním takový individuální,všechny chceme udělat maximum,ale sedět doma a čekat je psycho,aspoň pro mě 😝 .Já si říkám že se stejně stane co se stát má.Ale pokud cítíš že by Ti to prospělo,tak se tím řiď.

misha83
28. kvě 2013

@ivcacig ja to delala ruzne, aleje fakt, ze jsem2x otehotnela, kdyz jsem byla doma. Neslo ani tak o lezeni, jako spis o pohodu. Ted jsem si po et vzala 14 dnu dovcu, prvni tyden jsem dost odpocivala a druhy tyden si se mnou vzal i manzel a vyletili jsme.

1miska
28. kvě 2013

@ivcacig taky jsem do testu byla doma - proste pohodička - vycházky od 12 do 18 - takze dopoledne jsem něco poklidila, ve 12 presne jsem každý den razila ven - mela jsem s kamarádkami domluvene ruzne prochazky, obídky, kavicka.... takze ne primo valeni doma, ale spis relax a pohoda 🙂 a po testu jsem supajdila do práce 🙂

1miska
28. kvě 2013

@ivcacig a mozna by ti dve prosly, zalezi na tobe..... 🙂 ja byla rozhodla pro jedno ani jsem nad dvěma neuvazovala a proto me při transferu hodne zarazilo, když se me stelcl zeptal, jestli tam opravdu nechci dat dve 🙂

meggar
28. kvě 2013

@1miska @olousek35 Zdravím staré známé. Vidím, že jsou zde zase novinky. My měli původně KET naplánovaný na dnešek, ale po domácí poradě jsme ho o pár měsíců posunuli. Malá má teď jakýsi blbý období, rostou jí špičáky a vypadá to, že zas všechny 4 zaráz, tak bývá přes den dost chovací. V podstatě celé dopoledne ji jen poponáším, nebo někam vysazuju. Nechtěla jsem, aby KET kvůli tomu dopadl blbě, tak radši počkám ještě chvilku, než se to klidní.
@ivcacig Já jsem taky otěhotněla, když jsem potivě 3 dny ležela, ale u nás to byla spíš náhoda. Nejkvalitnější embrya jsme měli až teď po změně kliniky právě na RF, takže jsem věřila, že to vyjde a hotovo. Jinak přeju hodně štěstí.

kachen
28. kvě 2013

@olousek35 Ne, nepletes. No, ja na tom s vekem nejsem o moc lip 🙂 Uvidime na podzim. Zamrazeny mame pouze 1. Ale na ET jsem si nechala zavest taky jen 1 a vyslo to 😉 Budu na tebe myslet.

cermi77
28. kvě 2013

holky, já si nedovedu představit, jak s naší malou tři dny ležím v klidu, sice chodí do školky, ale všechno děláme tak nějak spolu 😅 , musela bych se odstěhovat k mamce, jsem zastánce toho, že pokud se má zadařit, zadaří se, ale je fakt, že v práci v určitých měsících pohoda prostě není a ta dovolená rozhodně není od věci, musela bych nahlásit, že mě vystřelili na měsíc aby mi nikdo nevolal 😝

salinas1
28. kvě 2013

Ahoj holky včera jsem byla na odběru vajíček...včera i dneska jsem celej den ležela, pořád mě bolí břicho, v poledne se mi ještě motala hlava, že sem sebou málem sekla a jsem trochu nafouklá...kdy to přejde?

kacatka
29. kvě 2013

@salinas1 Ahojky, hlavně hodně pít a hodně bílkovin tzn. např. kuřecí silné vývary(domácí!), popř. Nutridrinky. Nevím kolik si měla vajíček, na tom taky záleží. Kdy to odezní je zcela individuální, někdo kvůli tomu musí i zrušit ET. Ale to jistě nebude tvůj případ. Hodně štěstí a kvalitních vajíček 😉

salinas1
29. kvě 2013

@kacatka Na ET nejdu, jsem dárkyně. Vajíček prý bylo moc, číslo mi neřekl ale už při kontrolách dr. říkal, že reaguju docela hodně. Břicho dneska bolí o trochu míň akorát ráno jsem byla taková malátnější když jsem vedla malou do školky ale to bylo asi spíš tím, že jsem se nestihla najíst. Tak si udělám silnou polívku a pak skočím do lékárny pro nějakej ten drink. Děkuji 🙂

kacatka
29. kvě 2013

@salinas1 není zač, hlavně ať to pomůže 🙂

olousek35
29. kvě 2013

@salinas1 neboj, určo to bude dobrý. Do rf určo můžeš zavolat a oni ti poradí. Každopádně děkuju za holky, kterým darovaná vajíčka pomůžou k vysněnému uzlíčku. Jsi formát.

salinas1
29. kvě 2013

@olousek35 Děkuju..je to lepší...dneska si udělám pořádnou bílkovinnou večeři 😀 Taky mě těší, že díky mým vajíčkům bude mít někdo komletní rodinu 🙂 za tu pár denní bolest to stojí 🙂

misha83
29. kvě 2013

@salinas1 ja zenam jako jsi ty asi nebudu schopna nikdy prestat dekovat. Doufam, ze ti brzo bude lip. Hodne stesti 🙂 .

olousek35
29. kvě 2013

@nikolav ahoj kočko, tak co testík? Už si zkoušela? Ono je teda ještě brzo, ale co kdyby 🙂 Jinak můžu se zeptat, kde dělali Ket? Kde se mám v pátek hlásit. Nějak jsem se zapomněla zeptat a z minule si to nepamatuju.

nikolav
29. kvě 2013

@olousek35 Podívej se mi do fotoblogu. Už mám čárky na testu 4. dny po ket. A dnes 5. den po ket jen sílí. A dělali mi ho na sále. Dojdeš na tu druhou recepci.