Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
2. srp 2013

@ivcacig myslím, že to způsobilo náhlé vysazení hormonů, mě doktěor radil přestat postupně. Určitě zavolej svému gynekologovi a poraď se. Ále určo je všechno v pohodě

mikula77
2. srp 2013

@chiguita No vypadá to na Ket taky v září,ještě nevím jistě,měla sem teď dost vážné a nepříjemné potíže,měli semnou mudři co dělat,ale jsou to frajeři 😉 ,tak snad už bude dobře.......
Ten Tvůj cyklus nevím,tak ale pokud jsi nikdy problémy neměla,normální to asi nebude,však to radši prober s dr,ať máš jasno,můžeš do boje-vítězného 😉 !! Taky jsem dnes první DC 🙂

chiguita
2. srp 2013

koukám že jsem se překlepla (červen 28 dní) ne 18 😉 , jinak slabší ms má celý život.
Tak to se třeba potkáme v RF.

mikula77
3. srp 2013

@ivcacig Tak co,v pohodě... 😉 ?

ivcacig
4. srp 2013

@mikula77 V pohodě🙂 zase klid na bojišti🙂 Doktorka mi nic neřekla, prej až začnu krvácet mám jet kamkoli do nemocnice ale že na UZ nemusím, to mi řekli i v reprofitu kam jsem volala taky o radu...

misha83
4. srp 2013

@olousek35 jj, v RF dělá screening Doubek i Doubková. Já na NT screeningu byla u ní a na velkém u něj. Oba přístupy super, nemůžu si stěžovat.

misha83
4. srp 2013

@ivcacig Obrovská gratulace!!!
@edit76 Já RF určitě doporučuji, mám zkušenosti i s jiným CAR a nyní bych neměnila!!!
@ivcacig Může to být cokoliv, určo jen třeba prasklá cévka nebo něco podobného, ale raději bych doktorovi zavolala.

olousek35
4. srp 2013

@ivcacig tak to je dobře, že je to ok. Mohla si být podrážděná po to screeningu. Hlavní je, že jsi už ok. Takže relax, nohy hore a zůstaň v klidu. Mně dr. minule vždy říkal, že kdyby cokoli, včetně krvácení, tak lehnout, naprostý klid a čekat. 😉

edit76
5. srp 2013

@misha83 díky 🙂 a moc gratuluji k mimi 😉

1miska
7. srp 2013

tak dnesni kontrola ve 20 tydnu - mimco OK, ale me se zkracuje cipek a mam snizenou predni klenbu, takze ihned vystavena PN a prisny klidovy rezim, za 14 dni premereni

manita
7. srp 2013

ahoj dievčatá, prosím vás, bola niektorá z vás na natíve bez narkózy pri OPU? Ak áno, budem veľmi rada, ak sa podelíte so skúsenosťou. Čaká ma to čoskoro v Reprofite a dali mi na výber, aby som sa sama rozhodla, či chcem ísť do tej celkovej narkózy alebo nie. Ďakujem!

1miska
7. srp 2013

@manita kolegyne z práce byla - nebyla tedy na nativu, ale v ramci vysetrovani neplodnosti při endometrioze ji delali punkci jednoho folikulu, který v danem cyklu dozral, aby zkontrolovali zda je ve folikulu vajicko (bohužel nebylo) tak predpokladam, ze je to stejne jako nativ - punkce jednoho folikulu a rikala ze to teda hodne bolelo ze priste by sla do narkozy - ale na druhou stranu ze to bylo rychly, takze vydrzet se to dalo, ale bolestivejsi to bylo vic nez cekala..... ale každý zas toleruje bolest jinak, sama zkušenost nemam

1miska
7. srp 2013

@mikula77 co to tu ctu? co vas zlobi za potize? :(

bellka
7. srp 2013

@manita já jsem byla naposledy na OPU při minimálce bez narkózy a vydržela jsem odsátí pěti folíků, ale byla to fuška, ke konci už jsem byla ve vzduchu a se zaťatýma rukama i nohama si přála, ať už je konec 😕 ale já na výběr neměla, přijeli jsme pozdě o dvě a půl hodiny kvůli hromadné bouračce na dálnici a anestezioložka už tam nebyla 😉 ale kdybych musela, vydržela bych to znovu, ovšem kdyby mi to nabízeli, tak děkuji, stačilo mi to jednou 😉

olousek35
7. srp 2013

@1miska tak šup relax a odpočinek. Mimčo je ted nejdůležitější človíček tvého života. Nechej se opečovávat a zkus se neupéct. Ta vedra jsou šílená

1miska
8. srp 2013

@olousek35 prave ještě ze jsou ty vedra - to me nuti lezet a nic nedělat 🙂 jinak bych se zbláznila a pevne verim ze za 14dni to bude lepsi 🙂 slíbila jsem tolika lidem na které jsem nemela cas ze s nima zajdu na kavicku, dortíček a proste si budu vycházky užívat v krasnem podzimnim slunicku venku 🙂

olousek35
8. srp 2013

@1miska no, já se bojím, že se čípek už zpět sám nenatáhne. Že jsi doma, aby se nezkracoval ještě víc. Každopádně návštěvyy asi povolený mít budeš, jen nic netahat, dlouho nestát, nechod do schodů atd. Však sama víš, co se zakazuje. 😉

1miska
8. srp 2013

@olousek35 ale jo, on se prave natáhnout muze 🙂 sice nechapu jak, ale často u nas lezely zeny co se prijali s cipkem 20 mm a odchazeli s 35 mm - zni to nelogicky a sama nevim jak to tak muze byt (mozna zalezi kdo a jakym přístrojem to meri, fakt nevim) ale je to tak 🙂

kacatka
8. srp 2013

Holky taaaaaaak jsme doma z porodnice! Další reprofiťácký miminko se narodilo dne 3.8.2013 v 19h a jmenuje se Honzíček. Porod byl náročný a vyčerpávající pro nás všechny, ale nakonec jsme to zvládli 😉

manita
8. srp 2013

@1miska
@bellka
Ďakujem vám, pomohli ste mi v rozhodovaní. Myslím, že si tú narkózu radšej dám. 😉

olousek35
8. srp 2013

@kacatka gratulujeme k Honzíčkovi a přejeme mu hodně štěstíčka a hodné rodiče v jeho životě. At mu v životě vše jen vychází a je z něj spokojenej človíček.

cermi77
8. srp 2013

@kacatka ten je kráááásnej, posílám velikou gratulaci a přeji malému Honzíkovi hodně štěstí a zdraví do života, ty nejlepší rodiče už si vybral 😵

cermi77
8. srp 2013

@1miska návštěvy ať chodí pěkně s dortíkama a kávičkama k vám a ty hoď nožky do prostoru, to vedro už je vážně hrůza, ale tak jsme se všichni na léto těšili, co 😉 Držím pěsti, ať jsi brzo fit a nemusíš ležet.

kacatka
9. srp 2013

@olousek35 @cermi77 Děkujeme holky, krásně napsané 🙂

manita
9. srp 2013

Dievčatá, ako je to u vás s Pregnylom? Na Slovensku mu vyskočila cena od 1. 8. z 5€ na 12€. Kupovali ste u vás v lekárni tento mesiac niektorá? Akú tam máte cenu? Pregnyl sa platí celý, takže je jedno, či sa to vyberie na recept na SK alebo v ČR, takže je to zaujímavé porovnať a zvážiť, či sa súčasne s návštevou Reprofitu nezastaviť aj vedľa v lekárni. Dík. 😉

evulatko
9. srp 2013

@manita, ahojky, koukala jsem se a cena jedne ampule je 141 Kc🙂

cermi77
9. srp 2013

@manita já byla pro recept na Pregnyl naposledy v červnu a doplácela jsem jen 30 Kč za recept (v ČR - pojištěna jsem u VZP), pro samoplátce jsem našla toto: http://www.sukl.cz/modules/medication/detail.ph...

manita
9. srp 2013

@evulatko
@cermi77 ďakujem, ja som prekvapená, že vám niečo z Pregnylu 5000 uhrádzajú aj vaše poisťovne. U nás nič, platíme zaň celú sumu.Pred pár dňami bola plná suma okolo 5€ teraz dvakrát toľko, jednotne na celom Slovensku, od lekárne k lekárni sa to líši len pár centami. Myslela som, že aj vy platíte celú sumu a bola som zvedavá, koľko je to teda v ČR. Ale @evulatko, tá tvoja suma, to bude tiež asi len doplatok, že?

evulatko
10. srp 2013

@manita, u nas to pojistovna hradi cele a pokud mas pokusy na pojišťovnu, tak platis jech ten 30 Kc za recept. Na druhou stranu, ja uz jsem samoplatce a za stimulacni leky jsem zaplatila tolik, ze Pregnyl je skutecne to nejmensi🙂

manita
10. srp 2013

@evulatko ahoj, ja som tiež samoplatca, už som prekročila vek, a s tými investíciami do stimulačných liekov som na tom rovnako ako ty 😉