Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
11. únor 2012

@lenka27 Adámek je kouzelnej. A šikovnej.

bublenudle
12. únor 2012

Tak test je opět negativni, jsem úplne v háji .. Testila jsem uz 8 den a to tam nic nebylo , ale pak jsem mela priznaky nektere , tak jsem doufala, ze nude vse ok.. Vubec nevim co bude dal.. Holky mejte se pekne a dekuji za vasi podporu..

safarikovap
12. únor 2012

@bublenudle Netrpělivě jsem Tě tady vyhlížela a doufala, že ta zprávička z 8. dne po ET nebude pravda 😔 Hrozně mě to Leo mzí, tentokrát jsem tomu fakt věřila 😔 Zase to všechno přebolí, bude dobře a...na jaře další pokus...chce to prostě jen čas ☹ Drž se!!!

bublenudle
12. únor 2012

@safarikovap Diky Peto, tak já už fakt nevím co udělat .. Moc jsem tomu věřila, ze to bude tentokrat ok.. Ach jo

bellka
12. únor 2012

pěkný den, berušky...
@bublenudle je mi to strašně líto, já jsem fakt věřila v ty // 😢 😢 😢

evikj33
12. únor 2012

@bublenudle Moc mně to mrzí 😖 Věřila jsem že už máš smulu vybranou.Osud si s náma škaredě hraje.Doufám že budeš brzy opět tím sluníčkem adočkáš se uzlíčku štěstí.

bosorkajarka
12. únor 2012

ahoj holky kdyz 13dpo nemam na testu ani ducha tak to muzu s jistotou povazovat ze tehu nejsem? Beru utrogestan tak abych vedela jestli muzu vysadit. Co myslite?

bublenudle
12. únor 2012

@bellka Magdi,díky ,že na mě myslite.....je to prostě nespravedlivé.... 😢

bublenudle
12. únor 2012

@evikj33 děkuji,jsi hodná,tentokrat už mi neukápla ani jedna slza....asi už to ani nejde,po těch všech pokusech a zklamáních ☹ ☹ ☹

evikj33
12. únor 2012

@bublenudle Tak to jsi statečnější než ja.Je fakt že to stejně nepomuže,akorat bolí oči.Unás nedošlo ani na ET.Po nezdařene st.byly 2oocyty a jen jeden zraly a ten se neoplodnil.A to mi zustalo v ladnici8ampulí menopuru z hrazené dávky.Drž se snad se třeba příroda umouidří.

bellka
12. únor 2012

@bublenudle broučku, jasně, že je to nespravedlivé, nebudu Ti psát, že se dočkáš, teď to stejně nechceš slyšet, moc dobře si ty stavy pamatuju, ale jedno Ti napsat musím...teď Ti neukápla ani slza, ale bohužel, to teprve příjde, taky jsem to tak asi 2x měla, že jsem nebrečela, ale večer jsem vyplakala potoky slz 😔 myslím na Tebe, moc, moc, moc a posílám aspoň pohlazení, více nemůžu 😔
@bosorkajarka ještě počkej, nic nevysazuj, na to je času dost 😉

katem
12. únor 2012

@bublenudle neboj, ono to vyjde!! ... jaro prinese vice positivu nez tato zima! zkusila jsi meditaci nekdy? me to tedy pomohlo nez jsem sla.... vse se ti v tele uklidni a jsi vice vyvazena!!
Nezoufej, ono to prijde.... bud statecna a VERIM ti!

carlik
12. únor 2012

@bublenudle A my už tomu taky tak věřily, že to vyjde...a ty slzy asi prolejváme za tebe, drž se! Já byla na tom ve svých 39 letech obdobně, pak došlo i na to,že nebyly žádný oocyty a rozhodla jsem se pro DE. Vím, že to třeba nechceš slyšet, ale tudy cesta je většinou úspěšná.Koukej na mě a na Kristýnku 🙂 Jestli bys chtěla vědět víc, tak se klidně zeptej.

carlik
12. únor 2012

@olousek35 my pokakáme skoro každou plínku a docela řídčeji, taky mám strach jestli to je správný, ale snad jo. Teď jsem se naučila po odříhnutí sednout na velkej balon s malou a pohoupat,jinak v noci to je děsnej řev, aby usnula. S těma ručičkama to nějak zkusím, ale mele s něma, tak jí je většinou držím já.

misha83
12. únor 2012

@bublenudle Je mi to moc líto ☹ .

olousek35
12. únor 2012

@carlik ručky určo zkus, slož velkou plínu na půl na šátek, hlavu nad střed odvěsny, nohy směřovat k cípu. Natáhni jí ruce a pevně přehod nejdřív jednu stranu, pak druhou a máš ji svázanou. Hned ti přestane řvát a usne. To opravdu platí na všechny mimina.
@bublenudle chjo, tak to mě moc mrzí, já tomu taky věřila. Každopádně to nevzdávej, dočkáš se a jaro je na množení se ještě lepší než jiná období. Drž se.

aidule
12. únor 2012

@bublenudle Leonko, moc mě to mrzí, ale to tady všechny 😢 ! Nechci ti zbytečně vlévat naději, ale nechceš počkat s konečným verdiktem až po krvi? Pak to až bude definitivní......Zkus se z toho, prosím, oklepat, pláči se nestraň, očistí tě a pomůže ti, abys dokázala zvednout hlavu a šla za dalším pokusem. Mám 2 kámošky, kterým to vyšlo na 7. a na 11. pokus....je to psychicky i finančně náročné, to každá víme, ale vyjde to.Věřím tomu a ty budeš za pár dní taky!!! Drž se !

kcvrcekz
12. únor 2012

Ahojky holky opět se jdu zeptat na Vaši zkušenost.Dělali vám při návštěvě RF i průchodnost vaječníků?Známá mě straší tím,že mě to čeká,tak nevim?!

bublenudle
12. únor 2012

Holky moje,děkuji Vám všem za písmenka,jste zlaté...@magdi,měla jsi uplnou pravdu,jela jsem k našim na oběd,jelikož jsem tak dlouho kvuli stimulce a ted čekaní na testík dlouho nebyla ,rodina nevěděla ,že jsem šla na další pokus,chtěla jsem počkat až co a jak bude,no a když došla segra s malým ,jsou mu dva,tak se slzy opravdu nedali udržet a hlavně ani zastavit....tak se mi trošku ulevilo,asi to muselo ven...zitra jdu na krev dopo...@katem a prosim tě,kam si chodila??? ja asi před 3 tím pokusem chodila na akupunkturu...ale nemyslim si ,že by me to nějak pomohlo,akorat jsem tam nechala asi 8 tisic...@olousek 35 děkuji,snad máš pravdu a jaro bude lepší..aidule Zlati,já už fakt nevím,jestli mám silu na další boj...myslim,že problem je uplně jinde...embryjka jsou vždy dobre kvality,ale nikdy se nezahnízdí...tak fakt nevím co dál udělat...a finance,to už fakt nevím,kde na to brat,zasoby jsou skoro na nule...a to tam bylo dost...@carlik taky už mi bude v řijnu 40,tak se šance na vlastni každy měsic zmenšuje....no jo,uvidím,co bude zitra.....každopádně Vám všem moc děkuji za pěkná písmenka,ono to opravdu člověku pomuže,s lidmi co nemaji problémy jako my,se o tom nedá mluvit..nerozumí tomu...jsem ráda ,že Vás mám...a za to DĚKUJI

olousek35
12. únor 2012

@bublenudle každopádně zkus mojžíšku a lymfodrenáž. Určitě to pomůže a hoooodně. Určitě se dočkáš. Věřím tomu.

bublenudle
12. únor 2012

@olousek35 oli,na Mojžišku jsem chodila v Repromedě,když jsem tam chodila...na lymfu jsem nechodila,tak tourčo zkusim...jak často jsi chodila???

lenka27
12. únor 2012

@bublenudle škoda, nemůžu říct, že vím jak se cítíš, protože jsem zdaleka neprošla tolik co Ty, ale chápu, že je to velké zklamání, které nejde momentálně nijak zlehčit a bolest ničím zmírnit. Ale jsi velký bojovník, tak já veřím,že to jednou dotáhneš do konce. Prostě musíš.

bublenudle
12. únor 2012

@lenka27 Děkuji...jsem už hlavně dost unavená z těch všech neuspěchu....no jo,nedá se nic dělat.. 😔

cilkaa
12. únor 2012

@bublenudle jejda, to mě moc mrzí ☹ Budu držet palečky na další pokus....... 😒

bublenudle
12. únor 2012

@cilkaa No uvidime co se dá dál dělat...dekuji 😔

olousek35
12. únor 2012

@bublenudle já na ni nechodila, ale dělala jsem jí pár lidem. Těhotní se po ní dobře. Stačí si skočit tak 3x. Nechej si udělat nohy a břicho. To by mohlo v poho stačit. A ručně, ne přístrojově. 😉 a mojžíšku cvič dál a přestan cca týden před stimulkou a pak kašli na všechno cvičení až do porodu 😉

kachen
12. únor 2012

@bublenudle Ahoj, ja jsem chodila na lymfo cca mesic nebo dva pred transferem a klaplo to. Do jake miry to ale ovlivnilo, to ti nepovim. Chodila jsem ke kamaradce a ta mne rikala, ze ji po tom zensky tehotni, tak treba na tom neco bude. Kazdopadne za pokus nic nedas. 😉 Na mojzisku jsem to uz nezvladla. Divam se, ze jsi taky z Brna, jestli chces, poslu ti cislo do IP.

agnes88
13. únor 2012

@bublenudle je mi to moc líto, Leonko, jsi silná a půjdeš dál.
Já na mojžíškovku chodila měsíc před pokusem, ale jestli to byl ten úspěch, fakt netuším. A ty lymfy, ty mi zkoušely asi o prázdninách, stálo mě to 250, je fakt že jsem byla jen jednou, ale zjistily že je vše ok, takže žádný další výdaj.

kcvrcekz
13. únor 2012

@bublenudle Sice tady nejsem dlouho a spíš se vždy příjdu jen na něco zeptat, ale přečetla jsem si příspěvěk a moooc mě to mrzí...☹ Drž se a hlavu vzhůru i když je to těžké jsi určitě silná s tím co už máš za sebou a zvládneš to...DRŽ SE..😉Je tu hodně holek a podporu tady určitě máš...

1miska
13. únor 2012

@kcvrcekz s tou průchodnosti vaječníku je to hrozne individualni - nekomu ji delaji, nekomu ne - zalezi na hrozne moc vecech - co uz mate za sebou, jestli se nasel uz nejaky duvod sterility atd.... fakt hrozne individualni, pockej az tak dojdes a uvidis co ti naplanuji, ale urcite se neni ceho bát! je to trochu nepříjemné, ale to člověk ani nevnímá, když věří, že ho to posune zase dál k vytouženému snu