Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
28. čer 2012

@kcvrcekz Co je divné? Jj, sedí to, máme IVF storno, IVF mé vajucha, IVF dártyně, Nativ a teď bude minimálka.
@kacatka S tím zkusenosti nemám, neschopenku jsem neměla.

kcvrcekz
28. čer 2012

@misha83 No že nám to zatím nevychází...Ale teď už to musí vyjít...🙂

misha83
28. čer 2012

@kcvrcekz A jo... Vyjde to, jednou určitě, já tomu prostě pořád věřím.

sikulik
28. čer 2012

@misha83 to mě moc mrzí, nezbývá než to "strávit" a pustit se do dalšího boje a věřit, že to vyjde 😉 , drž se!
@kacatka taky je mi to moc líto, já jsem si tím prošla také, u mých prvních tří klasických IVF jsem vždy začala krvácet 8.den po ET, a to jsem chodila vždy do práce, takže když jsem to na wc zjistila, bylo mi strašně a to jsem se nemohla rozbrečet, ale vždy vydržet do konce pracovní doby, dělat jakoby nic (v práci to samozřejmě nikdo nevěděl, že se snažíme), a pak jsem běžela za manželem do práce, šli jsme si sednout do našeho auta a já řvala jak tur a nemohla jsem přestat. Samozřejmě mě napadalo, proč pořád dokola to stejný, proč zrovna já, jestli se to vůbec někdy podaří, apod. Ale na druhý den už jsem se zas nemohla dočkat, až začnem bojovat nanovo. Tak hodně síly, a příště už to musí vyjít 😉 !

kacatka
28. čer 2012

@sikulik Děkuji moc, snad bude příští pokus úspěšnější 🙂 A snad už i s nějakými těmi mrazáčky. 😉

bambulajda
28. čer 2012

Holky držte se!!...moc nám to všem přeju a vím, že se to podaří každé z nás!! 😉

lenajsek
28. čer 2012

Ahoj holky, tak vás všechny zklamu... včera špinění a dneska 12den od ET se už rozjela regulérní MS 😢 😢
Včera jsem si ještě dělala test, ale tam byl úplně pidi midi duch, skoro neznatelný, no možná pod lupou by byl vidět a dneska jsem to už ani nezkoušela.
Je možný, že kdybych testovala dřív, tak by se čárky objevily, bo jsem měla tvrdý čípek a dlouhý, podle mě se na chvilku embryjko chytlo a pak hned pustilo, ale to jsou jen spekulace...
Asi to tak mělo být, zatím jsem to ani s MM neprobírala, teprve dneska jsme se vrátili a sama nevím, co dál...
Psala jsem Vitouškouvé SMSku, jestli vysadit Utroš a Prednison, asi ještě zavolám do RF na recepci, ale asi to nemá smysl brát dál..
Na jednu stranu si říkám, že to tak asi mělo být, že k tomu byl asi nějaký důvod, je možný, že by se embryjko prostě něvyvíjelo dobře, je dobře, že nemusím na revizi, kdyby se přestalo vyvíjet, ale stejně to člověka zamrzí.. 😖
Mražáčky už nemáme, tak jedině asi nativ, ale uvidíme... Obrečela jsem to, ale nedá se nic dělat, dělala jsem pro to všechno, krásná sliznice, ukázový embryo, hormonální profil v pořádku a stejně se nepovedlo... holt, nic fakt není na 100%.

Moc děkuju za držení palců, jdu si lehnout, pekelně mě bolí břicho a jsu jakási po té cestě od kamošky uondaná... dočtu vás večer, opatrujte se!!!!

lenajsek
28. čer 2012

@misha83 Je mi to moc moc líto!!!! Drž se, život jde dál, nezbývá než věřit, co jiného může člověk dělat..... držím moc palce, aby to příště vyšlo!!!

Ještě holky dotaz, kdybych se rozhodla pro nativ, jen s Clostilbegytem, tak stejně zaplatím 13tis. za ten nativ, že...

misha83
28. čer 2012

@sikulik Děkuji, jj, já se nehroutím (zatím 😀 ), jednou to dopadne.
@lenajsek Je mi to moc líto, drž se! Držím pěsti na vzpamatování a sebrání sil na další pokus. Jinak nativ je úplně bez ničeho. Clostilbegyt je při minimálce a oboje stojí stejně. 13 tis. + 1000 za každé ICSI. Částku platíš, když je embryo k zavedení.

drndapetka
28. čer 2012

@lenajsek
@misha83 Ach jo,tak jsem Vám držela pěstičky ☹ Ale jste statečné, že to berete v pohodě a nehroutíte se z toho. Obrečet se to musí, emoce musí ven, aby se trochu ulevilo. Budu Vám držet pěstíky do dalšího boje 😉

No a mě to čeká už za 2 dny, začínám se celkem bát, že to nevyjde, protože jsem si tentokrát řekla a usvědčila se, že to po těch 5ti letech čekání trápení prostě už vyjít musí, tak nevím jak budu reagovat až uvidím bílej test...ale to snad ne 🤐 Jak se znám, tak stejně budu testit dřív, už tak 7.den po ET, taky hlavně proto, protože manžel má 10.července narozeniny třicáté, tak by to byl pro něj úžasný dárek....No nic , raději si nebudu od toho nic slibovat. Minule jsme byla na ET před naším výročím svatby a taky jsme si říkala že by to byl krásný dárek k výročí a pak to nedopadlo dobře a na den výročí jsem jen brečela a měli jsme s manželem zkažený den, ani večeře neproběhla ☹

misha83
28. čer 2012

@drndapetka Díky, musíme bojovat dál 🙂 . Teď je řada s držením pěstiček na nás a já je budu mačkat hrozně moc, aby vám to vyšlo 😉 .

drndapetka
28. čer 2012

@misha83 děkuji, jsi prostě zlatíčko 😵

mikula77
28. čer 2012

@misha83 Tak to mě mrzí,moc moc moc !!! Ale co,je dobře že tomu sama veříš a jednou,už moc brzy ten boj vyhrajeme,protože si to zasloužíme.Neber to jako radu,ale já se vždy,a že už to bylo moooockrát malinko utěšila tím,že je lepší když se nic ani neuchytne,než kdyby to mělo třeba po pár týdnech zkončit špatně...,a ten poslední pokus mě o tom jen ujistil ,přímo hubou na zemi 😝 ,tak kdyby Ti bylo ouvej,ber to taky tak.Teď si dodávám sílu tím,že když sme minule došly až do půlky,tak příště už to bude dokonce..............,drž se holka,bude dobře 😀 😀

mikula77
28. čer 2012

@drndapetka Tobě držím pěstičky už teď,blíží se to blíží...Dej si něco dobroučkýho a mysly jen na hezké věci které Tě čekají,ať je peřina plná pozitivní energie a hezky broučka přitahuje.. 😀 😀

saminka
28. čer 2012

@lenajsek
@misha83 holky je mi to fakt lito 😢 ale nevzdavejte to a jdete zase do boje az na to budete pripravene!!! drzim vam palecky

@drndapetka tak moc doufam ze se vam Ketik tedka podari a budes mit ten nejkrasnejsi darek pro manzela 😵 😵

U nas je vse ok, holky jsou slunicka ale davaji mi nekdy poradne zabrat 😨 no hlavne ta mensi potvurka se dostava do obdobi, kde musi byt jen u maminky a tak to ho moc nezmuzu udelat. no ale vim, ze to dlouho trvat nebudet tak to nejak vydrzime 😵 je super videt jak spolu se segrou na sebe reaguji , smeji se a nekdy i hraji 😵 😵 😵

misha83
28. čer 2012

@mikula77 Beru to stejně, minulá zkušenost mi stačila...

Tak jsem se šla z toho vysportovat a fakt jsem se odreagovala 😉 .

lenajsek
28. čer 2012

Holky, moc díky, já to beru tak, že to tak asi prostě mělo být, z nějakýho důvodu se to prostě neujalo, jak tady psala Mikula, tak asi je lepší aby se to nechytlo vůbec, než aby se mimčo pak přestalo vyvíjet a musela bych jít na revizi, nedej bože potrat, to si neumím představit vůbec.
Teď budem hodně cestovat po kamarádkách, snad přijdu na jiný myšlenky, užijeme si dovolenou na chalupě a uvidím, co dál, zatím se MM na další pokus moc necítí, je asi ještě brzo... i já cítím, že toho poslední dobou bylo moc, musím se dostat trošku do pohody a víc se zklidnit, poslední týdny byly hektické...

Zítra teda ještě pojedu na krev do RF, říkali mi po telefonu, že Utroš nemám vysazovat, ale moc tomu nevěřím, resp. vůbec... ale aspoň budu mít jistotu.

@drndapetka Moc moc držím palce, třeba polomíš smůlu a podaří se, opravdu je důležité myslet pozitivně a věřit, že se to povede a hlavně se oaptrovat a šetřit!!!!

Těžko říct, jestl to u mě bylo tím, že jsem s malým v jednom kole, ale asi je fakt, že kdyby se to mělo chytnout, tak se to prostě chytne, tak jako normálně, když člověk otěhotní...

Nic kočky, jdu do postele, dobrou noc, pěknej víkend a hlavu vzhůru!!!!

1miska
29. čer 2012

holky, nebyli jste nektera v RF na HSG? psal mi MUDr. ze se za to plati 600 ale v ceniku maji 1500 :(

kcvrcekz
29. čer 2012

Ahojky holky tabulku uvělám navečer🙂
@lenajsek to mě moc mrzí☹, ale určitě jak nabereš sílu bude tase lípt. Tak jak u mě. 🙂 musíme prostě bojovat.
@1miska Co je HSG?

jantarka
29. čer 2012

@kcvrcekz HSG by měla být průchodnost vejcovodů. Někde ji dělají pod malou narkózou a někde jen s oblbovákem. Docela zážitek ☹
Mě ji dělali normálně u nás v nemocnici a neplatila jsem nic.

1miska
29. čer 2012

@kcvrcekz hysterosalpingografie - do prekladu deloha vejcovody znazorneni 🙂 mozna mam v tom slove chybu, je moc dlouhe - me ji delali uz taky pred tremi roky, bez oblbovaku a bylo to uplne v pohode, jak gynekologicke vysetreni - vstrihuji malinkou hadickou zavedenou do delohy roztok a pod UZ se divaji jestli putuje jak ma. Tak me trochu zarazilo, ze se za to plati, je to vykon normalne hrazeny pojistovnou. Oni by mi to u nas v nemocnici taky udelali zadarmo, ale chci aby se na to rovnou kouknul MUDr v RF, at je to "vse pod jednou strechou"

sikulik
29. čer 2012

@lenajsek to mě moc mrzí, jak je vidět, i když je vše OK, sliznice, embryjko, tak to ještě nic neznamená. Budu ti moc držet pěsti na příště, až se rozhodnete do toho jít znovu 😉 . Jinak v RF moc nakloněni nativu nejsou z toho důvodu, že má nízkou úspěšnost, ale pokud ho budeš vyžadovat, udělají ti ho. Já když jsem se tenkrát informovala co je lepší, tak prý jednoznačně minimálka má více šance. No uvidíš, jak dopadla krev?

sikulik
29. čer 2012

@lenajsek a myslím, že to, žes lítala kolem malýho je spíš plus, aspoň jsi na to tolik nemyslela a byla zabavená 😉 , já jsem to měla podobně, jen jsem se snažila ho co nejmíň zvedat, dokonce jsem v těch "čekacích" 14-ti dnech jela i na koni, teda jen krokem, ne cvalem ani klusem 🙂

lenajsek
29. čer 2012

Ahoj kočky, tak dneska jsme byli s Lukinem v Reprofitu, nejdřív jsem se domlouvala s Vitouškovou co dál, tak necháme teď měsíc bez ničeho a od dalšího cyklu mám zobat Clostík 1x denně a zkusíme časovaný styk, mezitím snad manžel dorazí na spermiogram, přece jen to jsou už tři roky, co na něm byl naposledy...
Manžel zatím IVF nechce, ale uvidíme i podle toho, jak dopadne spermiogram.. říká, že se mu nechce znovu vše absolvovat... a i těch peněz moc není, asi bych si musela půjčit od mé mamky... ☹
Je to vše na prd, ale co nadělám...

Díky moc všem za podporu, ale nějak nemám víc sílu psát, vzalo mě to asi víc, než jsem si myslela.... 😖

lenajsek
29. čer 2012

Jo a krev samozřejmě negativní ☹

misha83
29. čer 2012

@lenajsek acho jo, moc mě to mrzí, drž se...
@sikulik Mně nabídl Dr. nativ sám od sebe.

olousek35
29. čer 2012

holky, ty neúspěchy mě mrzí, ale nezoufejte, příště to vyjde. Držím pěstičky a posílám hodně sil, který určitě chybí.

lenajsek
29. čer 2012

@sikulik Ohledně nativu, už při první návštěvě RF před těmi třemi lety nám Vitoušková sama nabídla nativ s minimální stimulací, spíš než klasické IVF. Ty jsi myslela že moc nenabízejí nativ, jen s Clostíkem, nebo v přirozeném cyklu? Já se jí dneska ptala, jestli bychom někdy do budoucna zkusili nativ jen s Clostíkem, a říkala, že není problém, že klidně... uvidím, jak budu reagovat na ten Clostík při domácím snažení. Jsu ráda, že aspoň něco "budeme zkoušet", že budu mít kontrolu na UZ, jak se to vyvíjí...
Nějak to na mě dolíhá, je toho poslední dobou hodně, moc peněz taky není nazbyt, tak člověk přemýšlí, jak by to nejlépe vymyslel...

@sikulik Je fakt, že jsem na to moc nemyslela, se synem mám dosti práce, ještě s ním doma "pracuji", intenzivně makáme na tom, aby začal mluvit, tak ho celkově rozvíjím, ale i tak se s ním člověk sem tam natahá, to bych s ním nemohla jít na hřiště, kde je houpačka, kam sám nevyleze, nemohl by chodit delší dobu pěšky, bo ne vždycky ujde dlouhou cestu, nesla jsem ho v sobotu na ramenách... 😝
Na záchod si taky sám nevyleze, tak ho tam člověk musí posadit, doma teda chodí zatím na nočník, ale někde jinde nočníky nejsou... a tak, no.. člověk prostě fakt není v klidu a nemá kdy přes den odpočívat, aspoň, že ještě spí po obědě, na ty dvě hodinky jsem si pravidelně chodila lehnout s ním... stejně to nepomohlo...

kcvrcekz
29. čer 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 (5 pokus ? je to tak?)
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny // moc držíme pěstičky ať cg stoupá..🙂
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

Kdyby cokoli doplnit napište..🙂

sikulik
29. čer 2012

@misha83 a @lenajsek holky s tím nativem jsem to myslela tak, že když jsem se ptala, co je lepší, tak mi dr. řekl, že u nativu není až taková úspěšnost, a je menší pravděpodobnost úspěchu než u minimálky. Protože u minimálky je šance, že se získá víc než jedno vajíčko, a pak je třeba i něco na mražení, kdežto u nativu máte jen to jedno vajíčko, co se přirozeně uvolňuje každý měsíc. O klasickém IVF jsem nemluvila. Tím nativem ovšem myslím opravdu přirozený cyklus bez jakýchkoli léků a hormonů, tzn. i bez clostíku. Nativ s clostíkem, to už je vlastně jakoby minimálka, protože když pak není dostatečná sliznice, kterou údajně clostík snižuje, tak se přidává zas něco na sliznici. Ale je jasný, že některým holkám nejvíc sedí právě nativ, to je případ od případu.