Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
29. lis 2012

Ahoj, tak jsem 10. den po transferu 8 b. embryjka a test bílý ☹ , ach jo.

kacatka
29. lis 2012

@misha83 neztrácej naději! myslím, že je to hodně brzo, měla by si testovat až 14 dní od ET!!!!! Tak držím palečky 🙂

misha83
29. lis 2012

@kacatka Děkuju, já vím, ale přeci jen alespoň duch by tam měl asi být. Ale já to nevzdávám, to nedokážu, jen jsem tak nějak doufala, že tam něco bude.

jantarka
29. lis 2012

@misha83 holčí s 8b. bych ještě ze dva dny počkala. Ještě neztrácej naději ...držíme palce! 😉

montysek
29. lis 2012

@misha83 Taky si myslím, že když to bylo 8b., tak že se ještě // můžou ukázat! Držím palce...

lenajsek
30. lis 2012

Holky ahoj, já teď vůbec nestíhám nakukovat, malej má dneska tři roky, tak chystám na víkend rodinnou oslavu, dvoudenní, do toho jsem dělala vánoční dekorace na zakázku, nějakej úklid, jezdíme pořád do Brna na terapie, byla jsem si u dr. pro neschopenku a pak v práci to vyřídit, tak jsu v jednom kole, nezlobte se...

na všechny moc myslím a všem moc moc držím palce!!!!! 😉

lenajsek
30. lis 2012

@misha83 já bych taky ještě vydržela, moc moc držím palce, aby se nakonec // objevily!!!!

misha83
3. pro 2012

Tak dnes test opět negativní, zítra jdu na krev ať to mám potvrzené a jdeme do darovaných.

haaappy
3. pro 2012

@misha83 ach jooo, co na to říct ☹ je to pech, tolik jsem vám to přála, opravdu! Drž se, přeju hodně síly a pozitivních myšlenek, i když to teď musí znít jako hloupá fráze, čas všemu pomůže a zase bude chuť bojovat 😉 😵 Zkus si udělat nečím radost, zajsi si na trhy, dej si svařáček. Safra, vážně je mi to tak líto 😔

olousek35
3. pro 2012

@misha83 acho jo, to mě moc mrzí. Drž se.

misha83
3. pro 2012

@haaappy Moc děkuju. Já to beru už asi tak nějak sportovně a hlavně to nevzdávám. Veškerou naději vkládám do darovaných vajíček, pak už fakt nevím ☹.
@olousek35 Moc děkuju.

kcvrcekz
3. pro 2012

@misha83 Jejda to mě mrzí..Moc ti to přeji. A držím pěsti ať to výjde..Určitě to výjde.

jantarka
3. pro 2012

@misha83 Tak to mě moc mrzí ☹(( 😔

zuzuza
3. pro 2012

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na uzv v RF a máme mimi i se srdíčkem, pořád tomu nemůžu uvěřit, že se nám zadařilo na první minimálku, ted aby ještě vše šlo, tak jak má, jsme dnes 6+6 tt a předáni do péče gyndr. To jsme se tam moc dlouho neohřáli🙂, jsou to tak šikovní lidi...

olousek35
3. pro 2012

@zuzuza gratuluju a at je vše v pořádku. Pořádně si těhotenství užívej

misha83
3. pro 2012

@zuzuza Gratuluji!!!

zuzuza
3. pro 2012

Děkuji holky, snad když už to vyšlo bude se vše vyvíjet dobře🙂

jantarka
3. pro 2012

@zuzuza gratulujeme 😵 😵 😵

lenajsek
3. pro 2012

@misha83 Ahoj kočko, moc mě to mrzí, snad vyjdou ty darované, moc bych Ti to přála.... drž se, bude líp!!!! Hodně štěstí!!!

@zuzuza velká gratulace!!!! 😉 To jste se tam pravda fakt moc neohřáli, ale hlavně, že se zadařilo!!!! A to jsi byla takový plašan... 😉 Tak ať těhotenství zdárně pokračuje a mimčo roste, drž se!

1miska
4. pro 2012

ahojte holky, posledni tydny v praci jsou narocne, je nas malo a tak jsem tam skoro porad a jaksi to tam na me pada - tento tyden jsme tam meli dve pani - jedna se dockala miminka po 15 letech snahy a 3. cyklu IVF/ET/DO a jedna lezela na nadstandartnim pokoji a vedle na nadstandartnim pokoji lezela "jejich" surogátní matka, ktera brzy po porodu odesla domu a tahle pani s manzelem se svym manzelem a miminkem zustali a cekali az propusti miminko- kdyz sli obe tyhle zeny se svymi detmi domu bylo videt jak jsou hrozne stastne, ale ja si rikala, jak dlouha cesta za nimi byla, jak to vsechno zvladli, kolik tezkych rozhodnuti museli udelat a kolik proher zvladnout.... a trochu se bala, aby takhle dlouhatanska cesta necekala i na nas.... na konci jejich cest bylo stesti, ale musela jsem je znovu obdivovat, jak dlouhou cestu obě ušly 🙂

haaappy
4. pro 2012

@zuzuza Jůůůů, moc gratuluju!! Tak se to podařilo, to je parádička 😵 Máte krásný vánoční dáreček pod stromek, tiše závidím 😀

haaappy
4. pro 2012

@1miska Nooo, já si taky říkám, že na tom ještě nejsme tak zle jako jiní, ale i tak to na mě občas padne, to je jasný. Musíme věřit a nevzdávat to. Jednou se to prolomí! Když už i Kate a William čekají mimčo, a to jim to odpočítavala celá monarchie, tak to by bylo, abysme do toho taky nevlítly, co říkáte, holky?? 😀

haaappy
4. pro 2012

ehmm, opravuji "abysme" na "abychom" 😀 😀

zuzuza
4. pro 2012

Holky moc děkuju, snad se bude zdárně vyvíjet je mě urt zle, no hruza, ale aspon to má důvod a všem to vyjde, když se to povedlo nám a problém na obou stranách!!

ivcacig
5. pro 2012

@zuzuza moc Ti držím palečky a grááátuluji🙂

ivcacig
5. pro 2012

Holky tak mi volali z genetiky. To co poškodilo miminko byl chromozon 13, haj*l jeden ☹ nevím jak to bude dál, dr. Pospíšilová říká vše znova ale svět se mi zbortil. Nechci další stimulaci která mi tak překopala život a hlavně zničila každodenní úsměv na tváři. Včera jsem navštívila psychologa, nedávala jsem to, v práci jsem se pláčem zhroutila ale ne že bych na to myslela ale každá blbost mě dostane. Doma to taky není v pořádku, přítel mě nechápe, ptá se kdy do toho praštíme znova ale já nechci zas dostat od doktorů přes hubu, mám strach. Lexaurin vubec nezabírá, přestávám jíst ale snažím se trochu něco dělat abych byla zaneprázdněna a nemyslela na škaredý věci. Zvládla jsem toho v životě hodně, moje nervy byly pevné jako ocelové lano a nyní cítím že je hodně napnuté a každou chvíly praskne.....Držím Vám všem palečky, jste úžasné jak se držíte🙂

olousek35
5. pro 2012

@ivcacig drž se. Ono je to těžký a ted k tomu přspívají i vánoce. Lexaurin za pár dní zabere a bude zase líp. Co tak se zkusit někde v koutku o samotě vybrečet a zanadávat si? Třeba to pomůže. A neboj, zdravé mimčo bude. Věřím tomu.

bobulinka74
5. pro 2012

@ivcacig Vůbec nevím, co napsat... 😔 Je mi to moc líto, musí to být hrozná bolest. Holka, drž se, zase bude líp, chce to čas. Moc Ti přeji, ať máš dostatek sil to zpracovat a pustit se do dalśího pokusu. Hodně štěstí, posílám pohlazení.

saminka
5. pro 2012

ahojky holky

prisla jsem vas zase po nejake dobe pozdravit a hlavne povzbudit 😉 vim , ze to neni vubec jednoduche prochazet si neuspesnymi cykly a pokusy , ze otehotneni je pro mnohe z nas jako zazrak a pro druhe uplne normalni jev ale holky verte ze se kazda z vas urcite docka, chce to vydrzet a bojovat 😵 😵 😵 😵 vsimla jsem si, ze je tady spousta novych tehulinek tak vam preji jen to nej a opatrujte mimisky v brisku, a snazilky se urcite brzy dockaji 😵 😵
@1miska taky te zdravim, ani jsem nevedela ze surogatni materstvi je u nas uz legalni, super pokrok, a hlavne velka nadeje pro zeny co pravdu jinou moznost nemaji, taky ti moc drzim palecky 😵

Reprofitu jsem strasne a nado smrti vdecna za moje dve princeznicky ktere nam zmenili zivot 😵

lenajsek
5. pro 2012

@ivcacig Taky nevím, co napsat, snad léky zaberou a Tobě se trošku uleví, nedokážu si vůbec představit, co prožíváš... ale věřím tomu, že se jednou zdravého krásného miminka dočkáš!!! Moc držím palce!!!! 😉

A já jdu zítra na NT+, tak držte palce, aby bylo vše v pořádku... večer se pak ozvu, jak jsme dopadli. Jdeme všichni, já, manžel i malej, tak to bude sranda, snad to tam zvládnem. 🙂

Dobrou noc, mějte se krásně, pokud možno...