Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
13. dub 2013

@misha83 no já hematom neměla a čekáme chlapečka a kámoška hematom má a čeká holčičku 😉 Tak na tom asi něco bude. Hold ty holky toho vydržej víc 😀

misha83
14. dub 2013

To tady asi vytvorime prevratnou teorii 😀 .

cermi77
14. dub 2013

@1miska hodně štěstí (v pondělí ??) !!! Ať se zadaří 😵

@misha83 no, budu trapka 🙂 , ale s Klárkou jsem měla hematom a ty první tři měsíce bylo pořád něco, každopádně je úplně fuk jestli bude mít v konečné fázi camprdlíka, ale je fakt, že mi to doktoři taky říkali, že jestli se udrží, bude to jedině holka a pak mi to ve 12 týdnu potvrdil Dr. Vlašín, já neměla moc podkožního tuku, tak bylo všechno krásně vidět, od té doby jsem viděla růžově 😵 🙂 Držím pěsti ze všech sil !!!

1miska
14. dub 2013

Vcerejsi výsledek: 2 desetibunecne, 6 osmibunecnych - zítra ve 12,00 uvidíme co a jak dál 🙂

lenajsek
14. dub 2013

@misha83 Moc gratuluji k pěknému UZ, držím palce ať je už příštěš srdíčko, tfuj tfuj!
Já měla taky hematom, naštěstí jsem teda nešpinila, ani nekrvácela, sám se vstřebal někdy kolem 2. měsíce, nebyl nijak velký a mimčo neohrožoval. A budeme mít kluka. 😉

@kcvrcekz Jak se cítíš? Už to máš fakt za pár... 😉 Nedočítám diskuzi tak nevím, jestli jsi psala, kde budeš rodit?
Držím palce, ať je vše OK a jde jako po másle 😉

lenajsek
14. dub 2013

@1miska Vypadá to moc pěkně s embryjkama, moc držím palce, aby vše klaplo, tfuj tfuj!!! 😉

kcvrcekz
14. dub 2013

@lenajsek no moc si to nepřipouštím. Rodit budu císařem a na Obilňáku😉. Malej se mi neotočil a už váží 3600g dle odhadu, takže mě normálně rodit nenechají.. A děkuji🙂

montysek
15. dub 2013

@kcvrcekz Taky budu rodit císařem cca za dva týdny. 🙂 Příští týden pojedu do nemocnice, aby jsme domluvili datum, tak jsem zvědavá.

drndapetka
15. dub 2013

@misha83
@kacatka
@cermi77 tak se přidám...první 3měsíce těhu jsem špinila a krvácela a máme holku 😀 Moje mamka mi říkala hned,že to bude holčička,protože holky jsou držáci 😀 Takže něco na tom bude 😉

kcvrcekz
15. dub 2013

@montysek Tak já už ho mám...22.4...:-) Držím pěsti ať je vše v pořádku..🙂 A proč bude císař?

1miska
15. dub 2013

holky, za jak dlouho vam z RF dosel mail ohledne toho kolik embryjek bylo na zamrazeni? dekuji 🙂

misha83
15. dub 2013

@1miska 18. 3. OPU, 23. 3. ET a 25. 3. info o zmrazenych.

1miska
15. dub 2013

@misha83 dekuji 🙂

1miska
15. dub 2013

dneska sliznice 7mm, transfer HB/1, kolik zbude na zamrazeni uvidíme - mame v zprave psano 2x HB, 2xB, 1xEB, 1xCM, 2xM, tomu ja nerozumim, takze to bude prekvapeni, ale něco slibili ze bude urcite 🙂

misha83
15. dub 2013

@1miska to jsou zkratky stadii vyvoje embryi.

olousek35
15. dub 2013

@1miska držím pěstičky. Nám o zamrazení napsali taky tak dva dny po, ale faktura trvala dýl jak týden. 😉

cermi77
15. dub 2013

@1miska super 😵

Holky prosím jak jste užívaly kontryhel, pokud jste užívaly, všude čtu něco jiného, je to 7 - 13 den cyklu nebo 1 - 14 den cyklu 😅 ? Díky.

Já dnes spíš nic než moc 😉 folikul 18mm, sliznici zase jen 6,8mm, minulý měsíc byla 7,8mm, zítra navrženo IUI, tak zkusíme, ale nevkládám naděje.

Přečetla jsem příspěvky (třeba Dorry) ze začátku diskuze, klobouk dolů, před Vámi přede všemi, které procházíte IVF už po několikáté 😕

1miska
16. dub 2013

@cermi77 nehatej flintu do žita, ja mela včera sliznici 7 mm a zkusili jsme to a před IUI nez se zacne vajicko zavrtávat to ještě doroste - kontryhel nevim, vždy jsem ho pila prvních 14 dni cyklu, ale ted zrovna rano jsem si ho zas uvařila ....

cermi77
16. dub 2013

@1miska máš pravdu 😉 taky jdu vařit a pustím se konečně v práci do práce, při IUI byla legrace, když by nic, tak takovou atmosféru nemají nikde jinde než v RF, manžel má 98% pohyblivost, tak třeba to moje vejce některá spermoška přemůže 😀.

montysek
16. dub 2013

@kcvrcekz Taky držím pěsti ! 🙂 Já už měla císaře u dcery, pro nepostupující porod, což bylo opravdu hrozný..., takže jsem ráda, že teď to bude plánované a taky se mi udělal myom, který tvoří další překážku.

misha83
17. dub 2013

Bublinka ma srdicko a busi 🙂 .

cermi77
17. dub 2013

@misha83 😵 😵 😵 😵 😵 , krásná zpráva, gratuluji 😅 !!!!!!!!!!! Jen tak dál, ať bublinka krásně roste 🙂

1miska
17. dub 2013

tak zádný mail ohledne zmražení zatím nedošel - zítra tam asi zavolám, když byl transfer v pondělí, tak to musí mít už přece zpracované.... nechci otravovat, ale zajímá mě to 🙂

olousek35
17. dub 2013

@1miska neboj, dojde. Když nám nic nezamražovali, došel hned druhej den. Když zmrazili, tak později. 😉

kacatka
17. dub 2013

@1miska ohledně zmražení je to tak, že pokud toho mají hodně, dojde později, pokud málo dojde dříve. Ptala jsem se na to. V tom listopadu, kdy jsem otěhotněla jsem čekala na vyjádření o zamražení zhruba 2 týdny, tak vydrž prťka vydrž!!!!!! 😀 😀 😀 Jo a pokud jsi při ET měla 2 HB a 1EB, tak máš jistotu zamražení, to se zamražuje totiž hned, jen faktury chodí pozdě! 😉

1miska
18. dub 2013

@kacatka
@olousek35 holky dekuju, tak ja tam nebudu volat a otravovat, myslela jsem ze další den je rozhodnuto, takze pak hned poslou mail, tak uvidíme 🙂 dekuju

misha83
18. dub 2013

@1miska jj, fakt je tonzrejme tim jak pise @kacatka . Nam to sice doslo hned, ale my jsme totiznecekali na fakturu, protoze jsme to meli placene v ramci celeho balicku, takze dosla jen info o tom, co se zamrazilo.

kcvrcekz
18. dub 2013

@1miska gratuluju moc k srdíčku. Úplně jsem se vrátila k začátku mého těhu.🙂 krásnej pocit co? Držím moc pěsti🙂

haaappy
18. dub 2013

@misha83 úúúžasné, velká gratulace 😵 Tfuj tfuj tfuj, jen tak dál. Hlavně klídek, žadné strachy a velké pozorování. Příroda ví, co dělá. Tak si to užívej a všechno bude oukej 😀

1miska
18. dub 2013

@kcvrcekz my ještě nemáme srdíčko 🙂 my ještě vůbec nevíme jestli něco máme 🙂 to bylo asi urceno pro @misha83 🙂