Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sweetest
19. říj 2013

@soniela Vítej 🙂 Mě Reprofit doporučila kámoška a jezdili jsme tam přes 160km, no a povedlo se na první pokus. Všichni lékaři super a mooc pěkní chlapi 😀 Sestry též ukázkové...to tedy za mě. Nesetkala jsem se s žádným negativním jednáním či chováním, ba naopak 😉 To opravdu píšou, s tím věkem? To je divné, neb mě bude na jaře 2014 40 let, toto je mé třetí dítě a dr. se mě zeptal kolik chci zavést embryjí (1-3) tak je mi divné, že když u mě ne,tak proč u mladších určovat.........já tedy jejich stránky moc neštudovala, měla jsem vše od kámošky 🙂 Jinak přeji aby Vám to vyšlo!!! 😵

beruskaevuska1
19. říj 2013

@soniela zaváděli mi v brněnském reprofitu a to jsem mladší než uvádíš ty. před ET doktor říká, že polovina párů se při transferech rozhodne zavést jedno embryo, druhá polovina embrya dvě. chodím do brněnské pobočky reprofitu. je to tam pěkné. personál je příjemný. je to opak špitálního frmolu, klid, důstojné prostředí pro to, co se tam řeším. chodíme do reprofitu už deset měsíců a jsem spokojená. přeji hodně štěstí. v listopadu mě čeká KET, snad to vyjde, abych nemusela na další ivf, teprve druhé, ale........

sweetest
19. říj 2013

@beruskaevuska1 Ona dorazí, mrcha 😉 Já jsem na PN, tak si případný deficit doženu odpoledne, to mě stejně většinou skolí spánek.....včera v 5 a chrněla jsem do 7 a kolem 9 se mi už zase zavírala očka. Za to ráno, jsem byla v 7 jak čečetka 😀 😀

beruskaevuska1
19. říj 2013

@sweetest to já vím, že dorazí, ale datum je důležité kvůli ketu. mě šíleně uspával utrouš. a bylo mi zle.

sweetest
19. říj 2013

@beruskaevuska1 Však já vím, že datum je důležitý 😉 Já když měla začít stimulovat, tak si ta mrcha dala na čase...normálně 25dní a v srpnu po 28...sem myslela, že mi švihne. Dostala jsem to v ne večer, ráno v po volala do RF a začala stimulovat 🙂

beruskaevuska1
19. říj 2013

@sweetest já dostanu léky až po ultrazvuku ovulace. ted doma ani nic nemám, beru už pár měsíců vitamíny pro těhule, kyselinu listovou atd. já mám normálně cyklus 28 dní, po ET to bylo 23. já vím, že se mrška dostaví. ted jsem si hodinku zdřímla. jsem unavená. pracovala jsem poslední dva týdny cca padesát hod týdně.

lenikka
19. říj 2013

@soniela vítám tě a přeju úspěch v RF. Já si je vybrala na doporučení známé, byla už ve více centrech a až tady byla opravdu spokojená.
@olousek35 tak včera mě chytla pořádná migréna, tak jsem si vzala prášek a prospala se až do dnešního dopoledne, takže jsem do RF nevolala, do 12ti už bych stejně do Brna nestihla přijet. A od včerejška se nic nezměnilo, pořád jen ten pocit, že mrcha přišla, furt se chodím kontrolovat a nic. Tak snad to vydrží do zítra a pak už by to neměl být problém.

misha83
20. říj 2013

@soniela Ahojky, nejdříve přeji hodně štěstí. My do RF přešli také z jiného CAR a od začátku jsme byli nadšení. Je mi 30 a zavedli nám normálně 2 embrya.

ivcacig
20. říj 2013

@soniela Vítej mezi námi. Myslím si že se Ti v reprofitu zadaří tak jako mě🙂 Já se snažila o miminko od 19 let ale vždy byl něaký problém. Letos se zadařilo s pomocí Repra. Dlouho jsem četla diskuze než jsem si vybrala kam jít a nevyměnila bych! Co se týče toho závádění jednoho embryjka, tak ono se o tom hodně mluvilo v médiích že by se mělo zavádět jedno ale mě se ptali, jestli chci zavést obě či jedno. Vzhledem k tomu, že toho máš za sebou taky jistě mnoho, doporučovala bych též zavést jedno s ohledem na tvůj zdravotní stav. Prošla jsi toho jistě hodně a není nad zdraví maminky a následně miminka🙂 Přeji Ti mnoho úspěchu

gerdusha
20. říj 2013

Baby, nikdy som neabsolvovala ket. Mohli by ste mi, prosim, napisat ako to v rf prebieha. Vopred dakujem. Nemyslim samotny vklad. Skor v ktory den co a ako

tinna13
20. říj 2013

@gerdusha na 12-14 dc si pojdes dat odmerat vysku sliznice/staci k svojmu gynekologovi/ -ak bude min. 7 mm tak mozes mat vklad, ktory zvacsa byva na 19-20 dc. Od 14 dc zaroven zacinas brat utrogestan. Ket ma v Rf dobru uspesnost, tak drzim palce 🙂

gerdusha
20. říj 2013

@tinna13

velmi pekne dakujem...smutne, na slovenskom fore ma odignorovali...

dakujem za odpoved a aj za palce...

mikula77
20. říj 2013

@gerdusha Hodně štěstí 😀 !

mikula77
20. říj 2013

@soniela Vítej,nejlepší volba,hodně štěstí a brzy // 😉 !

gerdusha
20. říj 2013

@mikula77

dakujem...ale ja som uz akosi rezignovala...

stastenka42
20. říj 2013

@gerdusha a hlavne si po vklade nezabudni povedat ...a uz som tehulka...aj mam mrazacika v brusku😉😉😉😉 drzim palceky

mikula77
20. říj 2013

@gerdusha Ale jdi Ty,vše má svůj čas,a my se porvem jako lvice Elzy a dočkáme se 😉 !

misha83
20. říj 2013

@gerdusha probiha to, jak tu je napsano, moc drzim pesti.

iwuska19
20. říj 2013

@soniela Já chci taky přidat svou troškou mě je teda 35 let a mohla jsem si vybrat jestli zavést 2 nebo jedno emryo.Paní doktorka mě samozřejmě doporučovala jen 1,ale byly jsem pro jedno rozhodnutí takže nebylo co řešit.Jinak jsem tam spokojená a to mám po 1.IVF a jednoho mrazáčka a chystám se na KET.Byla jsem rozhodnutá jít do jednoho IVF,ale žene mě to dál a pokud se KET nepovede asi skočím rovnýma nohama do 2.IVF 🙂

soniela
20. říj 2013

@sweetest
@beruskaevuska1
@lenikka
@misha83
@ivcacig
@mikula77
@iwuska19
Moc vám děkuji za přivítání a za odpovědi. Tak doufám, že tentokrát už budeme taky úspěšní 🙂 A snad se nám zadaří také nějaké embryjko do mrazáčku. Ještě ani při jednom IVF jsme neměli co zamrazit.
A ještě se zeptám, kterého lékaře/lékařku by jste mi doporučily??? Určitě jsou všichni profesionálové ale s kým jste spokojené? Sice je do jara ještě čas, ale abych si už udělala jasno 😉
Všem vám držím pěsti k brzkým pozitivním testíkům a těhulkám přeji pohodové těhotenství a porod!!! 🙂

misha83
20. říj 2013

@soniela ja nedam dopustit na Stelcla. Hodne oblibeny je taky Machac. Osobne jsem se jeste setkala s Vitouskovou a taky velka spokojenost.

iwuska19
20. říj 2013

@soniela Tak za prvé děkuji a moc doufám,že mě i ostatním snažilkám se konečně zadaří a já jsem spokojená s paní doktorkou Vitouškovou, i s panem doktorem Koudelkou mám dobrou zkušenost........

zelena_zirafka
20. říj 2013

@soniela Taky přeju hodně štěstí! Mě se dr. při ET ptal, zda chci vložit jedno, nebo dvě, ale asi jen pro formu, dobře ví, že si případný dvojčata nemůžu zdravotně dovolit. Poprvé jsem měla dvě a chytlo se jedno, syn se narodil předčasně, při pokusech o druhé dítě vždy nechám dát jen jedno. Na intermediárním, kde syn ležel první dva měs. po narození, bylo hned několik párů dvojčat po ivf... Takže fakt chápu, že je trend dávat jen jedno.

beruskaevuska1
21. říj 2013

@soniela já chodím k dr. koudelkovi. jsem spokojená já i manžel. na mé otázky odpoví. na mail odpoví do 48 hod. ale asi mu moc pacientek nepřidělují. na diskuzích jsem u tohoto dr. většinou s jednou dvěma holkami. dr. machač a dr. štelcl jsou také dobří.

cermi77
21. říj 2013

@soniela všichni mají něco do sebe, za mě Dr. Vitoušková, Dr. Koudelka - švihák lázeňský 😀, Dr. Machač, Dr. Štelcl 😉

Každopádně přístup je tu ke klientům lidský, přátelský, nikoho do ničeho netlačí, navrhnou postup od nejmenšího zla, jen tady se po X letech našeho snažení začali pídit po příčině opakovaných nezdarů.

Držím palce ať se na jaře zadaří 😉

ivcacig
21. říj 2013

@soniela Já osobně jsem chtěla ke Kuřecové, má mnoho dobrých referencí ale má plno, asi je lepší se zeptat na recepci, který lékař ještě přijímá.

margotecka
21. říj 2013

@veria Ahojky, čtu si tady vaše příspěvky, taky jsem s dovolením jeden vložím 🙂 Právě se chystáme změnit po neúspěšném 1 IVF cyklu na Obilňáku CAR a byl mi doporučen REPROFIT v Brně. Profesionální a citlivý přístup, milý personál 😉 🙂 Kamarádka tam otěhoněla ihned na poprvé 🙂 Takže to zkusíme a uvidíme 🙂 Všem hodně štěstí 😉

mikula77
21. říj 2013

@margotecka Vítej,hodně štěstí a brzy // 😉

lenikka
21. říj 2013

Tak včera odpoledne mrcha dorazila. Dnes jsem byla v RF pro léky, tak mám Menogon, rovnou mi dali první včeličku, aspoň mi ukázali jak na to, ale nevím, jestli to zítra ráno sama dokážu ☹ . A v neděli jdu na UZ, tak uvidíme.

zelena_zirafka
21. říj 2013

@lenikka Dokážeš, není to tak strašné, jak to vypadá. 🙂 V předchozích dvou ivf jsem měla gonal v peru, to šlo samo, v RF mi dali menopur, který se musí ředit. První den mi to vůbec nešlo namíchat bez pěny, volala jsem jim telefonem o radu. 😉