Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

karin1674
7. bře 2016

@misha83 dekuji Misha za odpoved, kouknu na ceniky. 🙂 a budu porovnavat.

karin1674
7. bře 2016

@kvakuska dekuji za odpoved. To me prave chybi, ze se mnou emailem nekomunikuji, uz jim psat nebudu. Ja jsem pres den v praci a nemohu volat, jedine ze bych si vzala volno. Mozna nekterej patek kdyz prijdu drive z prace se me povede jim zavolat, Do Brna pojedu az si vyberu dalsi kliniku a pak se urcite stavim pro vysledky. Doufam, ze me je daji, nekde jsem vycetla, ze pani cekala na karyotyp okolo dvou mesicu a porad nebyl hotovej.

karin1674
7. bře 2016

@delfi75 diky tak to mas super, ze tak rychle s tebou komunikuji, to mas pak pocit, ze jim na tobe zalezi. Me psali informace emailem pred prvni konzultaci a velice rychle a ted nic, ticho. To se clovek citi tak nejiste.. 😖

karin1674
7. bře 2016

@carlik dekuji za odpoved, chapu, ze ceny jsou dosti individualni, podle leku a dalsich zakroku, u kazdeho cena bude jina. Dik

delfi75
7. bře 2016

@karin1674 třeba ještě napíší, u nás to vyšetření trvalo 3týdny... Kdy jste tam byli?

rezni
7. bře 2016

@handous1 měla jsem minimálku ale víc Menopuru než při klasické minimálce. Moc mě mrzí srdíčko. Je zbytečné cokoliv říkat. Budu na tebe ve středu myslet a držet ti pěstě

karin1674
7. bře 2016

@delfi75 jsou to tri tydny a psala jsem jim pred tydnem. To uz nenapisou. Budu jim muset volat. Je fakt, ze me nikdo emailovani neslibil. Ja si myslela tak nejak sama, ze kdyz me na zacatku psali, ze jim take pak muzu psat me dotazy atd, ale bohuzel. Mozna se v Hellios musi vse vyrizovat telefonicky.

karin1674
7. bře 2016

@delfi75 diky, jejda tri tydny a pak dalsi mesic transfer, to jde celkem rychle. Skoda, ze tak daleko bydlime a vse vyzaduje delsi planovani..

delfi75
8. bře 2016

@karin1674 myslím, že v dnešní době je komunikace přes email naprosto normální...a byla bych pěkně otravná, abych získala výsledky vyšetření, které jsem si zaplatila. Zkus napsat přímo na vedení kliniky. S tím plánováním to budeš mít tedy horší, ale ono to uteče!!! pak dej vědět, zda jste vybrali Reprofit, Unicu nebo jiné centrum 😀

delfi75
8. bře 2016

@handous1 držím vše a doufám, že to dobře dopadne. HCG bylo krásné🙂

moni34
8. bře 2016

@handous1 moc moc držím palečky, ať je vše v pořádku 🙂 🙂 🙂

ivisek17
10. bře 2016

Ahoj holky, v sobotu jdu na punkci... Zajímá me, kolik jste vy meli vajíček????

rezni
10. bře 2016

Holky prosím vás nevíte někdo jestli Koudelka končí

ninanela
10. bře 2016

@rezni Nekončí,jenom jezdí ještě někam jinam,tak je asi pracovně vytížený.Stále chodím za ním. 🙂

handous1
10. bře 2016

Tak bohužel včera pro mě naprosto drtivá zpráva plod bez srdeční akce ☹
Byla jsem plná nadějí a věřila do poslední chvíle a teď pláč a strašná prázdnota.

delfi75
10. bře 2016

@handous1 tak to mě moc mrzí ☹ drž se a ať to brzo přebolí a můžete bojovat dál!!!

soleilll
10. bře 2016

@handous1 Moc mě to mrzí, dostali jste se tak daleko... Ale když to šlo teď, půjde to zase a dál!!! Drž se!

handous1
10. bře 2016

Děkuji holky, nejhorší je ten věk to je můj strašák. Přemýšlím jestli bych neměla přemýšlet nad DV. Ach jo

soleilll
10. bře 2016

@handous1 A proč? Pokud jste v tomhle pokusu dodali vlastní materiál, tak se embryo vyvíjelo a jste tedy schopní počít vlastní dítě. To, že se neco potento... uvnitř holt nikdo nemůže ovlivnit. Samozřejmě věkem může tahle možnost nastat častěji, ale nikde není psáno, že by hned to další tvoje vajíčko nemohlo být to pravý!

handous1
10. bře 2016

Já si právě myslím že právě když se embryjko nevyvijelo tak jestli to nebude špatnými vajíčky . Přece jen mi za nedlouho bude 41 ten věk mě prostě straší.... Zatím jsem vždy minimálně 5 vajíček měla a pokaždé byli 2 embryjka ale ta kvalita vajíček nebude dobrá..... teď se musím dát hlavně dohromady nějak mě to dostalo na dno. ....

delfi75
10. bře 2016

@handous1 když bylo vhodné k transferu, tak proč přemýšlet o DV? Nebo se poraďte s lékařem...mně bylo loni 40 a vajíčka ok...

handous1
10. bře 2016

@delfi75 až budu schopná normálně komunikovat tak to s doktorem proberu teď prostě nemůžu .... Počkám co mi v pondělí řekne jestli je nutná revize .

delfi75
10. bře 2016

@handous1 to chápu...

lenka27
10. bře 2016

@handous1 to mě mrzí, ale příště to dopadne na 100% uvidíš

moni34
10. bře 2016

@handous1 je mi to tak moc líto ☹ Drž se...

rezni
11. bře 2016

@handous1 posílám velké objetí. Mě je taky 41 v dubnu minimálka a pak DV kdyby nebylo manžela, který chce ještě minimálku tak už dávno mám DV věk neobčůráme ☹ ale pozor jsou holky co mají svoje vajucha i ve 41 dobrý

handous1
11. bře 2016

@rezni děkuji. Je to těžký a velice náročný boj. Nikdy bych nevěřila že mě to až tak strašně zdepta a položí až na samé dno. A z toho dna to trvá celou věčnost než se z toho zase dostanu.
Ty už toho máš také dost za sebou. Když půjdeš do minimalky tak kolik jednotek hormonů si budeš pichat ? Já bych určitě zase někdy chtěla zkusit minimalku měla jsem stejný počet folikulu nakonec i vajíček jako při plném IVF a to se také i povedlo ikdyz to nakonec nedopadlo . Teď se bojím co mě čeká jestli mě doktor pošle na revizi a nebo počká jestli to neodejde samo. Jsem z toho tak smutná. Je to příšerné první radost a očekávání a zanedlouho pláč,bolest ....

myskat
11. bře 2016

@handous1 moc mě to mrzí, posílám ♥, ať je brzy líp!

handous1
11. bře 2016

@myskat děkuji si hodná.

misha83
11. bře 2016

@handous1 minimalka je casto lepsi cestou nez plne IVF prave u zen "starsich" a nebo produkujicich mene vajicek. Neni to vzdy vekem, bude mi letos 33 a uz nekolik let neprodukuji bud zadna nebo nekvalitni vajicka. Je to velka bolest, co prozivas. Drz se.