Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

handous1
11. bře 2016

@misha83 děkuji , tvůj příběh dobře znám máš krásného chlapečka. Držím vše co mám ať ti to dobře dopadne.....

misha83
11. bře 2016

@handous1 dekuji, jsi zlata :-*.

rezni
14. bře 2016

@handous1 ahoj jak moc ti rozumím. Vždy je tolik naděje , že už konečně je řada na mě a pak bác a vše je pryč. Minimálku mám tak , že beru první dny jen clostík a pak připichuji Menopur jednu ampulku. Bohužel tomu nevěřím, tedy těm vajíčkům, stále přemlouvám manžela do DV. Dnes měl volat Koudelkovi, ale bohužel tam není. Manžel má vždy záchvěv, kdy jo jdeme do toho , ale jak jde čas tak zas ne ,achjo potřebuji to trochu rychleji , nebo si to vždy rozmyslí.Jaký máš další plán? Vím, že je to teď hodně citlivé a čerstvé a další plánování je spíš k zlosti. Jak já bych ráda už nic neřešila a jen tloustla, ale to tady každá 🙂

handous1
14. bře 2016

@rezni dneska jsem byla opět u doktora na ultrazvuku a na krvi chodím tam teď dost často a jsem už dost na nervy z té nejistoty. Dneska tam viděl malou srdeční akci. Hcg pořád roste sice pomaleji ale roste. Neroste to jak by mělo ☹ Doktor mi ale žádný naděje nedává dneska říkal že by to byl zázrak ale že mě na revizi nepošle že mám čekat. Na srdíčko řekl taky že bije pomalu a že se mu to nelíbí. Dneska opět telefonát z car že hcg roste mám 7400 a v pátek zase na kontrolu. Ta nejistota mě ničí mám fakt nervy na dranc a to čekají v té nejistotě je nekonečné. Myslím že bych měla být 7+3 . Už se ani na nic neptam mám co dělat abych udržela slzy .Takže plán zatím žádný nemám. Vím že se teď cítím hrozně tak první řadě se musím dát nějakým způsobem do kupy a to fakt nevím jak. Teď stejně musím čekat a pak se uvidí......

delfi75
15. bře 2016

@handous1 moc se drž!!!to čekání a nejistota je "užírající" ☹

rezni
15. bře 2016

@handous1 to je mě vážně líto, ta nejistota je strašná. Chápu, že to chceš už nějak rozseknout, ale pravda je , že zázraky se dějí 🙂

soleilll
18. bře 2016

@handous1 Tak co je novýho? Pořád na tebe myslím.

evikos
18. bře 2016

@handous1 Také na Tebe stále myslím

delfi75
18. bře 2016

@soleilll ahoj, tobě ty týdny teda pěkně naskakují 😀

soleilll
18. bře 2016

@delfi75 No, ty máš co povídat! 🙂

handous1
19. bře 2016

Bohužel se žádný zázrak nekoná. ☹ Pořád chodím na kontrolu doktor o revizi nemluví říká že to odejde samo ale hcg pořád pomalu roste tak fakt nevím je to tak vysilujicí a bolestivé že se nedokážu ani na nic zeptat ani reálně myslet.....

evikos
19. bře 2016

@handous1 To mě moc mrzí.Přeji hodně sil.

evikos
19. bře 2016

@rezni Tak to máme s chlapem stejné. Nevím, jak ho přesvědčit,aby souhlasil s DV.

sikulik
19. bře 2016

@handous1 je mi to moc líto, prožila jsem si něco podobného, akorát s tím, že hcg už pak nezkoušeli. My jsme měli potvrzenou srdeční akci v 7tt a na běžné kontrole v 10tt mi najednou řekli, že srdíčko nebije. Absolutní a nečekanej šok. Za dva dny jsem šla na revizi. Jediné, čím jsem se v té hrůze a neštěstí utěšovala bylo to, že kdyby se to stalo kdykoli později, bylo by to pro nás s manželem ještě horší (tenkrát jsem ho poprvé a naposledy viděla hodně brečet a bylo to strašný) a taky tím, že se říká, že je vše pohnojené...... a byla to pravda, později se ještě zadařilo. DRŽ SE!!!!

soleilll
19. bře 2016

@handous1 A jak dlouho má trvat tohle nicnedělání? Však už bys normálně byla aspoň v nějakém 8. týdnu, ne?

ninanela
20. bře 2016

@handous1 Taky to mám za sebou s revizí, byla jsem ráda že mi ji Dr Koudelka nabídl hned na druhý den. Za 3 měsíce se povedl KET. Držím palce.

handous1
20. bře 2016

@soleilll já doufala do poslední chvíle ikdyz mi doktor řekl že srdeční akce je malá a hcg taky pomalu roste a že ať nedoufam v dobrý konec . Vidím že SP si spoustu holek prožije. Nějak se z toho nedokážu dostat a myslet pozitivně. Cítím jen strašné prázdno bouhzel i zlost a nespravedlnost. Ztratila jsem všechnu sílu a naděje ktere jsem ještě měla.
To nicnedelani a věčné kontroly vždy mi berou krev a dělají ultrazvuk to mě fakt ničí a ubijí. V pátek jsem byla a v pondělí znovu nevím proč mě nepošle na revizi říká že hcg začne někdy samo klesat a pak bych za čas mrchu měla dostat jen to musí průběžně kontrolovat. Zatím ale hcg neklesá ale pořád roste .Už bych byla přes 8 týden.

handous1
20. bře 2016

@ninanela tak to je hezký že se hned zařadilo. My bohužel žádný mrazacky nemáme. Musíme zase do celého IVF a nikdy nám po dlouhé kultivaci víc než 2 embryjka nezbyla. Bohužel snáším ty velké dávky hormonů dost špatně.

delfi75
21. bře 2016

@handous1 to mě moc mrzí...doufala jsem, že to dobře dopadne...který doktor řekl, že to odejde samo?

tehulka1167
21. bře 2016

@delfi75 My jsme taky zkoušeli jestli to odejde samo a odešlo. Sice to trvalo trošku,ale povedlo se. Nemusela jsem na revizi a mohla hned na další pokus.

delfi75
21. bře 2016

@tehulka1167 no tak v tomto týdnu mi to přijde už dost a když hCG neklesá....

handous1
21. bře 2016

Ahoj holky, tak další kontrola za mnou hcg pořád roste mám už 10 000 dneska mi dělal dlouho ultrazvuk a říkal že už jsem 9 tyden a že teda vůbec žádná šance není. Tak jsem se ho ptala proč mě nepošle na revizi nebo jak dlouho mám čekat a ty častý kontroly mě fakt unavují a jsou prostě psychicky bolestivé. Říkal že když budeme čekat tak to bude trvat hodně dlouho jelikož hcg vubec neklesá a tak že teda revize chtěl mě poslat hned dneska ale nebyla jsem na lacno tak že zítra. Ani zítra to nebude jelikož mají snad všichni dovolenou tak musím počkat do příštího tydne. Zákrok bude asi ve čtvrtek proveden. ☹ Je to fakt na nervy a je mi strašně.....

tehulka1167
21. bře 2016

@delfi75 nerozumím..tos chtěla asi odepsat někomu jinému 😒

evikos
21. bře 2016

@handous1 Moc mě to mrzí. ☹ .

delfi75
22. bře 2016

@handous1 to je mi líto, moc se drž a ať jsi brzo fit, nejen fyzicky, ale hlavně psychicky....

delfi75
22. bře 2016

@tehulka1167 ne, odpověď byla pro Tebe, reakce na to, co jsi mi psala... ono něco jiného je hCG kolem 50 a sledování, zda klesne a něco jiného hCG v tisícových hodnotách včetně pozitivního UZ. Taky jsem měla hCG asi 45, po 3 dnesch do 3, takže jsem normálně odmenstruovala...

tehulka1167
22. bře 2016

@delfi75 Já jsem měla HCG 47 ne v tisicovkách.

soleilll
22. bře 2016

@handous1 Já to stejně pořád nechápu - pokud HCG pořád roste, jak to může být neprosperující těhotenství? Copak se ten zárodek může vyvíjet bez srdeční akce?! Promiň, nechci se v tom rýpat, máš toho určitě plný zuby... Tak přeju hlavně hodně sil na zotavenou a do dalšího pokusu.

kvakuska
22. bře 2016

@soleilll bohužel je to chyba v komunikaci ... tělo nedostalo informaci, že se zárodek nevyvíjí a proto i nadále produkuje hormon k udržení těhotenství ... často v tomhle případě pomůže náhlé vysazení všech léků (typu Utrogestan), tělu se náhle sníží příjem hormonů a vyvolá to krvácení ("menstruaci") ... ale předpokládám, že handous1 už všechny léky vysadila, aspoň sem o tom nic nepsala 😒

jennyy12
23. bře 2016

Ahoj holky...přidávám se s dovolením do diskuse 🙂 ....chtěla bych se vás zeptat na názor na minimálku s ISCI, hlavně na úspěšnost. Pan doktor v RF nám řekl, že to má stejnou úspěšnost jako klasické IVF. Všude na netu ale píšou, že uspěšnost je daleko menší, to jsem z toho jelen ☹ . Já jsem naprosto v pořádku, manžel má horší spermio. Ale zásadní problém tam není. Proto nám byla doporučena minimálka. Máte s tím prosím někdo zkušenosti?? Moc děkuju ...