Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
3. lis 2014

@hanulik77 udělej si výlet a poptej se někde jinde🙂

delfi75
3. lis 2014

@ivka3901 Ivi, tak ,ať vše dobře dopadne 😉

ivka3901
3. lis 2014

@delfi75 dakujem,ale teším sa že sa veci pohnú a už sa pomaly začnem tešiť na KET tak hádam sa to už podarí aj ked ...............

ea09
4. lis 2014

@ivka3901 prosím te a kdo vám to doporučil nebo to jen tak samy od sebe no chystám se za ty 3 měsíce ale od znova nemáme nic zamraženo

ivka3901
4. lis 2014

@ea09 ahoj to my odporučila jedna známa,ktorá išla na darované predo mnou a ona mala tieto vyšetrenia spravené v tomto súkromnom centre na reprodukčnú imunologiu a aj hematologiu si idem dať spraviť všetko na vlastnú päsť kedže za toto všetko sa platí 100 eur že zato je to súkromné a to je na tebe či si to pojdeš dať vyšetriť nejaké vyšetrenia nám robili v CAR na slovensku ale nerobili nám všetky a podla mňa si chod čím skor vyšetriť dokiaľ máš ešte možnosti spýtaj sa niekoho kto bol na umelom v tvojom okolí alebo niekoho kto sa v IVF vyzná a poradí ti hlavne reprodukčnú imunologiu protilátky voči spermiám a trofoblastu a hematologiu na trombofilné mutácie a zrážanie krvi

moni34
4. lis 2014

@ivka3901 ahojky, vůbec jsem netušila, že je nějaké vyšetření reprodukční imunologie, ani při jednom IVF se v caru nezmínili, že bych se měla nechat vyšetřit, je to potřeba vždycky ?
zítra máme odběr vajíček, tak se strašně bojím, kolik jich bude ☹ na jednu stranu se těším, že už budeme mít mimísky, ale na druhou se bojím, aby se správně vyvíjeli a snad budou i mražáčci 😒

ivka3901
4. lis 2014

@moni34 napísala som ti do IP 🙂

ivka3901
6. lis 2014

Ahojte baby tak už zarezávam v robote a vyzerá to tak,že na KET pojdeme až nabudúci rok na jar až v apríli ☹

cermi77
6. lis 2014

@ivka3901 utece to jako voda a na jare byva vetsi uspesnost, drz se 🙂

ivka3901
6. lis 2014

@cermi77 no doteraz som čakala na darované vajká 6 mesiacov a teraz budem čakať zas 6 mesiacov na liečbu,ale hádam to bude stáť zato a KET nám vyde a inak aj som rada,lebo muž cez zimu moc nechce chodiť takú dlhú vzialenosť tak potom to nejak vydržíme 🙂

cermi77
7. lis 2014

@ivka3901 ja vim, to vecne cekani, to je nekdy na hlavu, ale jak pises, nechate si udelat jeste dalsi vysetreni a urcite to bude stat za vsechno vase usili 😵

zelena_zirafka
7. lis 2014

Ahoj, jen vás tu chci po delší době pozdravit a povzbudit. 🙂 Jsem po KET v nativu v 27.tt.

cermi77
7. lis 2014

@zelena_zirafka moc gratuluji, tyhle zprávy tady čtu nejraději 😵 😵, jen tak dál 😉

ivka3901
7. lis 2014

@cermi77 dakujme si zlatá no necháme si urobiť to vyšetrenie ohladne imunologie aj hematologie a hádam sa KET podarí 😒 ale bojím sa,že sa to zas nepodarí po tých všetkých neúspechcoch ☹ a my na dalšie IVF už peniaze nemáme ☹

zelena_zirafka
7. lis 2014

@cermi77 Díky. 🙂 Noo držím se, podle dr. je vše ok, hodně mě kontrolují, píchám zibor, beru léky... Snad se tentokrát povede donosit k termínu, moc bych si to přála. 🙂

cermi77
8. lis 2014

@ivka3901 já vím, je to velký nápor na psychiku a peněženku, co si budeme povídat, ty pochybnosti jsou pořád a s pozitivním testem přijde strach aby se všechno dařilo až do porodu, i když člověk z opakovaných neúspěchů padá na ústa, vyplatí se nevzdat to, pokud jsou síly a prostředky a pokud tomu věříš. Duben bude plodný 😉 !!!

@zelena_zirafka to je dobře, že tě hlídají, zjistili ti Leidenskou mutace? Já měla ty výsledky na genetice negativní, ale kvůli opakovaným potratům mám píchat Zibor určitě první trimestr, kdyby se dařilo 😅, pak už tě asi hlídají na hematologii ? Vidíš, to mě zrovna moc zajímá.
Počkej, třeba ještě budeš přenášet, hlavně ať jste oba v pořádku a můžeš si užívat těhotenství v co největší pohodě 😵

zelena_zirafka
8. lis 2014

@cermi77 Mam antifosfolipidový syndrom, zpětně si dr. myslí, že jsem ho měla i minule, ale nezjištěný, že proto přestala fungovat placenta. Prevence je zibor a anopyrin. Jako netěhotná jsem měla hodnoty v normě. Takže místo poradny do RF k mému dr. chodím od začátku do rizikové, k tomu hematologii, kardio... 😉 Ale práci mi nikdo nezakázal, tak jsem ráda, že nemusim být doma a můžu dělat co mě baví. 🙂

cermi77
8. lis 2014

@zelena_zirafka skvele, ze na to dr. prisli, mas pravdu, byt cele tehotenstvi doma, by bylo na zblazneni, lip to utika mezi lidmi 🙂. Drzim pesti, at se chlapecek narodi pekne v terminu, taky mam doma vodnare 😉

moni34
9. lis 2014

Ahojky holky, prosím poraďte, zítra mám ET, ráno si dávám Crinone gel, mám si ho dát i v den transferu?

kalipso
10. lis 2014

@moni34 dala bych až po transferu

delfi75
10. lis 2014

@moni34 ahoj, no, na vyjádření ke Crinone je asi už pozdě...ale přeji krásné embryjko 😉

moni34
10. lis 2014

@delfi75 díky moc, nakonec jsem si ho dala a bylo to dobře, u sebe mám jednoho bojovníčka, je to hatchující blastocysta, tak uvidíme 🙂

kalipso
11. lis 2014

@moni34 držím pěsti 😵 bylo něco na zamražení?

delfi75
11. lis 2014

@moni34 skvělé! tak jen vydržet a držet 😀

moni34
11. lis 2014

díky moc 🙂 držím a nepustím 😀 doktor říkal, že nemám ležet, že mám normálně žít, tak se o to snažím, ale jsem tak ospalá, že si po chvílích musím jít zdřímnout a strašně se mi ten čas vleče
@kalipso ještě nám zbylo 5HB, 1XB,1B,1CM+, co nám zamrazí ještě nevím, ale těch 5 nebo 6 snad bude 😉

cermi77
11. lis 2014

@moni34 at se chytne a nepusti, ja teda po kazdem transferu potrebovala taky lehnout, vypnout, spat, asi psychika, clovek je furt napnutej jak struna. Preju at to klapne a pevne nervy do testovani 🙂

sikulik
11. lis 2014

@moni34 Hodně štěstí, ať to klapne 😉 !!!

sblanch
12. lis 2014

@zelena_zirafka Téda, to to utíká, viď? 🙂 Mě docela taky, břicho se mi docela vyvalilo a začínám se valit a funět jako vorvaň. Jsem zvědavá, jak to zvládnu do března, to budu jako žok 🙂
Hm, zibor, injekce do břicha... já si v unice píchala taky, teda manžel mi píchal. Jsem na injekce zvyklá, ale do břicha to moc příjemné nebylo. Teď si je pro změnu musí píchat manžel, má v kotníku přetrhané vazy a doktorka se bála sraženin. Ale bohužel nejsem ta správná sestra, musí to zvládnout sám. Tak ho máme aspoň doma, což je fajn, užívá si hodně malou, ale mám víc práce - venčit psa, všechny nákupy, ...
Držím moc pěsti, ať léky zaberou a placenta drží, ať vydržíš 2v1 až do termínu 🙂 nebo aspoň co nejdéle.

sblanch
12. lis 2014

@moni34 držím moc pěsti ať uvidíš // 🙂

moni34
13. lis 2014

holky díky 😉 když vám psali z RF kolik máte mrazáčků, odpovídaly jste?