Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
24. bře 2015

@delfi75 ach jo, to je v háji...moc mě to mrzí...... ☹

delfi75
24. bře 2015

@sikulik ne ,tělo jede svoje :(

delfi75
24. bře 2015
sikulik
24. bře 2015

@delfi75 hlavně to nevzdávej, každá holka, co to tu nevzdala, se dočkala. Mrzí mě to. Špinění už se rozjelo v něco víc nebo je to "jen" špinění? Mě to totiž vždycky ten osmý den "chrstlo" jak z kohoutku. U špinění je přece jen ještě nějaká naděje, sice malá, ale je. Posílám objetí, drž se!!!

sikulik
24. bře 2015

@78marcela neboj, určitě to přestane, a pak už se začneš těšit se vším všudy. Nakupovat nějaký oblečky, prát to, co máš nachystané a hned to bude lepší 😉

moni34
24. bře 2015

@delfi75 třeba je ještě naděje, dokud se mrcha nerozjede,moc bych ti to přála...
@cermi77 @knedlicek86 děkuji 🙂 je mi úplně jedno, jestli to bude holčička nebo chlapeček, hlavně ať je zdravé,jen jí od začátku říkám bublinka a vůbec se na kluka necítím, tak uvidím 😉
@78marcela no už by to mohlo přestat, už si toho zvracení užíváš dost dlouho, tak snad se ty pauzy budou natahovat 🙂

delfi75
25. bře 2015

Holky,moc děkuji a všem přeji hodně štěstí!!!!

delfi75
25. bře 2015

a ještě se podělím, asi už nebudu potřebovat a vám přinesou štěstí 🙂

cermi77
25. bře 2015

@delfi75 moc děkuji za ♥♥♥, ale ještě si je prosím nech, určitě je budeš potřebovat 😉, máte přeci plný mrazák embryjek, přece je tam nenecháš ... 🙂

paja40
25. bře 2015

Ahoj holky,ma tady někdo zkušenosti s IVF po čtyřicítce? Nyní docerpavam mrazenky a přemýšlíme s manželem,ze když poslední pokus nevyjde změníme kliniku. Na reprofit jsem slyšela hodné chvali,ještě bych potřebovala zjistit cca cenu,když už nic nahradí pojišťovna. Je tu někdo v podobné situaci? Děkuji za odpověď.🙂

moni34
25. bře 2015

@paja40 ahojky, je mi 40 a v RF jsme byli v listopadu na 4.Ivf s darovanými vajíčky, hradili jsme sami a cena byla průměrná, rozhodně znám mnohem dražší centrum v Brně, ale taky levnější, ale ne tak skvělé jako RF,byli jsme tam moc spokojeni, ale cenu klasického Ivf nevím,mrkni na stránky, jestli tam není ceník 😉

knedlicek86
26. bře 2015

Ahoj holky, tak u mě to taky nevypadá dobře ☹ Test 9. den po ET mi vyšel slabě pozitivní, ale bylo to krásně vidět. Viděl o i manžel, a to je už co říct. Ale dnes testík zeslábl ☹ Ještě tam mini dušík je, ale nepředpokládám, že by si to tečka ještě rozmyslela ☹

delfi75
26. bře 2015

@knedlicek86 ahoj, myslela jsem na tebe...to neeeee. neměla jsi jinou značku testu nebo jinou citlivost? vydrž!!!!

knedlicek86
26. bře 2015

@delfi75 Test byl stejný, dokonce i stejná šarže. Studovala jsem to, protože se mi na jednom z těch testů udělaly důlky a výsledek byl téměř nečitelný. Je to Mamatest 10. Manžel to ještě nechce vzdát, dnes mi koupí jiný test... Ale lépe se to snáší, když to beru jako uzavřenou záležitost ☹ Uvidím, zítra nebo v pondělí zavolám do CAR, třeba si mě pozvou ještě na krev a řeknou, co se stalo...

delfi75
26. bře 2015

@knedlicek86 jestli máte Maxe, ať koupí jejich test...jinak já zítra jedu na krev bez volání....

knedlicek86
26. bře 2015

@delfi75 Ano, přesně pro ten test jsem ho poslala 🙂 A u tebe je testík negativní? Já jsemtrochu zmatená, doktorka na ET mi řekla testovat za 14 dní, což je v neděli, ale v papírech je napsáno testovat 27.3., to je zítra... Pak mám zavolat výsledek. Nejraději bych taky šla na kontrolu už zítra. Potřebuju to v sobě už nějak uzavřít ☹

delfi75
26. bře 2015

@knedlicek86 u mě test negativní, zítra prostě jedu na krev...nečekej na nic a zítra taky vyraz, budeš mít klid...

knedlicek86
26. bře 2015

@delfi75 Tak jsem si ted volala do CARu a řekli mi, že test pouze z moči je pouze orientační a pokles intenzity čárky nic neznamená. Rozhodne to až krev, na tu můžu dojet zítra. Výsledky ale stejně budou až v pondělí 😖

delfi75
26. bře 2015

@knedlicek86 aha, tak u nás jsou výsledky za hodinu...

knedlicek86
26. bře 2015

@delfi75 No právě, taky jsem myslela, že to bude ještě ten den ☹ Volala jsem si ještě do místní laboratoře a tam by to bylo taky nejdřív v pondělí.... Tobě se už rozjela MS?

delfi75
26. bře 2015

@knedlicek86 nene, nerozjela...

knedlicek86
26. bře 2015

@delfi75 No takže u tebe to taky ještě může dopadnout dobře 🙂 Hlavně zítra budeš vědět na čem jsi... Ještě ti držím palce. Bobek se tepre může ukázat ... Moje kamarádka neměla pozitivní test a to už měla potvrzené těhu od lékaře 🙂 Test měla pozitivní až ke konci 2. měsíce. A už má rok a 5 měsíců malé rozkošňátko 🙂

delfi75
26. bře 2015

@knedlicek86 to je pěkné, ale nevěřím tomu, přesto děkuji🙂 ale hlavně, ať to dopadne u Tebe dobře!!!

sikulik
26. bře 2015

@delfi75 moc děkuji za srdíčko, ono mi vážně přineslo včera štěstí, udělala jsem zkoušky v autoškole 🙂 . A teď ho zase vracím, protože ty svoje dvě největší štěstíčka na světě už mám, právě tu s nima koukám na pohádku 😉, a teď je na čase, aby se to už prolomilo a povedlo se i vám. Kéž by jsi zítra zažila opravdový zázrak a krev byla pozitivní! Ale i kdyby nebyla, zkus najít v sobě sílu a zkoušej to dál, vím, že je to těžký, ale URČITĚ se také dočkáte, věř mi. Jak tu jednou jedna holka napsala, "pokud máte, holky, dělohu, vždycky to nakonec vyjde", a měla pravdu. I o holce, co to nevzdala a podařil se až 15. pokus, jsem tu četla. Takže zázraky se dějí!!! Drž se a na zítra tfuj tfuj tfuj 😉

delfi75
26. bře 2015

@sikulik děkuji🙂 s 15. pokusem bych šla asi do důchodu, tak nějak by to vycházelo 😀 a gratuluji k úspěšné zkoušce...jsem di říkala, že jsem rozdala a nějak se mi vracejí...

maikkynna
26. bře 2015

Ahoj holky, v sobotu mě čeká transfer a nevím jak to udělat s utrogestanem. Zavádím 4-0-4. Zkoušela jsem kdysi spolknout, ale nevolnost jsem měla šílenou. Jak jste to měly vy, než jste šly na transfer. Mám ho na 9:30h. Jsem hloupá, že jsem se po OPU nezeptala.

delfi75
26. bře 2015

@maikkynna já měla v 9,vstala jsem v 6,zavedla poležela ,umyla a frčela. ...

knedlicek86
26. bře 2015

@maikkynna Ahoj, já měla také transfer na 9, ráno jsem se okoupala a zaváděla jsem až po ET. Běžně jsem zaváděla cca kolem 8 ráno, tak to nebylo zas takové zpoždění...

knedlicek86
26. bře 2015

@delfi75 Děkuju... Jednou nám to určitě vyjde... Když bych měla krev negativní, dám si aspoň měsíc pauzu. Víc než fyzicky ji potřebuju psychicky...

soleilll
26. bře 2015

@maikkynna Mně řekli pořád zavádět, že si to umyjou sami. 🙂 Takže neřešit a nepolykat, kór když ti to nedělá dobře. Aspoň se dřív dostane, kam má.