Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

soleilll
26. říj 2015

@ivka3901 Určitě! Mrazí se často na roky a ne jen na měsíce, navíc v RF mají KETy vysokou úspěšnost. Drž se.

ivka3901
27. říj 2015

@zuzapra dakujem za povzbudivé slová,ale po 5IVF a 10rokoch boja tá viera už nie je my ideme na pisledný KET preto,že ho tam máme a nepočítame s tou možnosťou,že sa podarí 😒

ivka3901
27. říj 2015

@soleillldakujem aj tebe možno motyka vystrelí,ale ako som písala zuzrapre tak viera a nádej nás už opustili

78marcela
27. říj 2015

@ivka3901 dekuju, je to nase zlaticko. Zamrazili jsme v cervnu 2010 a KET byl 18.12.2014, takze 4,5 roku byla zamrazena a jaka je to sikovna a krasna holcicka😉 ale taky jsem tomu moc neverila uz.

zuzapra
27. říj 2015

@ivka3901 Co napsat. Poplivat tě pro štěstí, říkat ti ať věříš, všechno to budou jen slova! Moc bych ti to přála, protože miminko moc chceš. Snad jen ta náděj. Já se modlila k panence Marii; požehnaná jsi mezi ženami,požehnej i mě..... Tři týdny jsem po KETu ležela, aby se u mě embrijko uhnízdilo 🙂. Nevzdávej to. Pomodlím se i za tebe. 🙂 Přeji ti štěstíčko a ať je to ten největší bojovník!

moni34
27. říj 2015

holky, tak příští úterý transfer 🙂 sliznice ukázková, dneska mi píchli Pregnyl a jdeme na to...Mám takový strach a zároveň se těším

ivka3901
27. říj 2015

@78marcela tak supr 4,5 roku?to je dosť a predsa je z toho zdravá holčička prajem vám veľa zdravíčka a nech vám malá robí samú rafosť já len tíško závidím,ale každej to prajem aj ty si si prešla tým najhorším tak twraz vám konečne pán božko doprial🙂🙂🙂

ivka3901
27. říj 2015

@zuzapra dakujem pekne áno máš pravdu miminko po 10 rokoch si moc prajeme,ale aký máme osud to nikto nevie,ale som rada,že aspom mám dobrého muža a lúbiime sa stále aj napriek tomu čo sme prežili 😒 a možno sa pán božko zľutuje a pošle nám zázrak v podobe bábätka kto vie.......:-I :-I :-I :-I

ivka3901
27. říj 2015

@moni34 no pekne a ty sa mi nevieš ani pochváliť herečka :-I napísala som ti do IP

78marcela
27. říj 2015

@moni34 tak budu drzet pesti🙂
@ivka3901 moc ti preji at se taky dockas...

delfi75
27. říj 2015

@ivka3901
@moni34 holky, taky držím vše, co mám!!!!

handous1
27. říj 2015

@moni34 moc držím palečky ať ti to dobře dopadne !!!
@ivka3901 tvuj příběh jsem četla a moc opravdu moc ti přeji aby si se toho zázraku dočkala. Já nemám zdaleka tolik za sebou jako ty ale musím přiznat že mě hormony rozhodily vic než jsem si dokázala připustit. Teď přemýšlím jestli má význam jít v listopadu na ket když nejsem psychicky v pohodě. Doktor mi doporučuje jít hned v listopadu na ket jelikož jsem byla tento měsíc na laperoskopii a hysteroskopii . Ještě s ním promluvím a pak se uvidí.

handous1
27. říj 2015

@78marcela velká gratulace máš krásnou holčičku !!!! Tvoji trnitou cestu za miminkem také znám. Přeji vám hodně zdravička a štěstíčka !

sikulik
27. říj 2015

@delfi75 člověk se sem měsíc nedostane a tady taková nádherná zpráva, mám obrovskou radost, že se zase jednou potvrdilo, že kdo se nevzdá se na 100% nakonec dočká!!! GRATULACE největší a hlavně přeju hooodně zdraví a štěstí vám oběma, abyste to v pohodě spolu dotáhly až do porodu 😉 a pak teprve začne život se vším všudy 😉

sikulik
27. říj 2015

@78marcela to je ale překrásná princeznička, jistě si užíváš 😉 , a jinak holky, taky se zde potvrzuje, že holky jsou držáci a bojovnice největší 😉

sikulik
27. říj 2015

@ivka3901 MOC tomu věřím, že už jste si vybrali vše špatné, a teď vás čeká ŠTĚSTÍ!!! Držím vše co mám 😉

sikulik
27. říj 2015

@moni34 super, myslím na tebe a držím pěstičky!!! Tentokrát to dotáhnete až do konce 😉

delfi75
27. říj 2015

@sikulik moc děkuji!! zítra začínáme II. trimestr🙂 Je to ještě dlouhá cesta, vím, ale pevně doufáme!!!! je pravda, že jsem to v květnu už vzdát chtěla...

delfi75
27. říj 2015

a děkuji za srdíčko🙂

sikulik
27. říj 2015

@delfi75 vzdát se nesmí nikdy nic!!! Taky se tím řídím 😉

sikulik
27. říj 2015

@delfi75 takže tu nejkritičtější dobu máte za sebou, teď už si jen budeš užívat rostoucího bříška 😉

delfi75
27. říj 2015

@sikulik to je pravda, ale už toho bylo hodně v krátké době, však to známe všechny tady...a pak mi napsal doktor co dál, dál transferovat zbylá embrya, takže i toto mě nakoplo🙂

delfi75
27. říj 2015

@sikulik běhala jsem po hematologii, čeká mě interna, protože Dopegyt mi dělá protilátky...ale jo, bříško už roste 😀

sikulik
27. říj 2015

@delfi75 pořád jsem tajně doufala, že to jen tak nevzdáš a budeš bojovat dál, a nemýlila jsem se 😉

sikulik
27. říj 2015

@delfi75 Dopegyt neznám, na co je?

cermi77
27. říj 2015

Jé, já tu dlouho nebyla a přitom mi spolubojovnice na téhle diskuzi vždycky zvedly náladu po celé dva roky, co jsme se pokoušeli v RF o druhé miminko. Všem, které se snažíte přeji hodně síly a odhodlání, nevzdávejte se a jděte si tvrdohlavě za svým, někdy se přírodě prostě musí pomoc, nenechte se odradit případným neúspěchem, všem držím srdečně pěsti a těším se za čas na další fotky dětí úspěšně počatých v RF !!!

A @delfi75 si tam laskavě nastav ten zdejší slavný těhotenský kalendář, jak k tomu ta malá jako přijde ? 😀 😀 😵 😉

soleilll
27. říj 2015

@handous1 Pokud jsi teď byla na laparce atd. je opravdu nejlepší to zkusit hned v dalším cyklu. Určitě mimino chceš, tak jakápak nepohoda? Jen si vem, jakej by to byl super vánoční dárek! 🙂
@delfi75 Taky jsem brala Dopegyt a měla protilátky, i když to možná bylo kvůli mýmu rh-. Od 4. měsíce jsem chodila do rizikové poradny, kde mi co 3 týdny kontrolovali průtoky - a všechno proběhlo i dopadlo v pohodě. To, že tvoříš protilátky, ještě nic zásadního neznamená...

soleilll
27. říj 2015

@ivka3901 Motyky jsem zazimovala, ale ty se soustřeď na KET a zapomeň na to, že bys něco vzdala, jasný?! 🙂
@sikulik Dopegyt je lék na hypertenzi, co se jako jeden z mála může brát v těhotenství a při kojení.

delfi75
28. říj 2015

@sikulik Dopegyt je na vysoký tlak,přesně, jak píše @soleilll, jenže mi tvořil protilátky, které následně rozkládaly červené krvinky, takže jsem odkráčela s diagnozou poléková hemolytická anémie. Dopegyt vysazen a uvidíme, co se bude dít. Na hematologii celkem ok, ale každý měsíc bude kontrola krevního obrazu a pak kompletní prohlídka ve 28tt.

handous1
28. říj 2015

@soleilll mimco moc chci a vánoční dárek by to byl super. To IVF mě rozhodilo natolik že jsem měla deprese myslela jsem a zkoušela jsem se z toho dostat sama ale bohužel nepodařilo se mi to před nedávnem jsem vyhledala pomoct a teď beru prášky a začnu s terapií. Proto přemýšlím o tom jestli to má smysl jít do ket. ☹