Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenajsek
15. zář 2012

@ivcacig paráda, jen tak dál, to je už jasný,... 😉 Držím taky moc palce!

Holky, já se začínám bát, jestli budu mít nějaké folíky, ještě, že jdu s malým fakt na ten logo pobyt, že na to nebudu celej den myslet, do OPU, tak aspoň přijdu na jiný myšlenky...
Ale asi moc přemýšlím, jsu teprv 6dc a to asi ještě není nic na vaječnících cítit, nějakej tlak, spíš později... no, uvidíme...
Krásný víkend všem!

Jak se cítíte těhulky? @jantarka, nezkoušela jsi ještě testovat? Už asi půjdeš rovnou na krev, že... teď jsi vůbec jaký dc, případně kolik dní od ET?

A poprosím o aktualizaci tabulky, moc děkuji... 😉

kacatka
15. zář 2012

@ivcacig nechápu, ty jooooooo. Když jsou tam // ať slabší ty silnější tak je test pozitivní!!!!!Co si to měla za test rapid?Jinak gratuluju

kcvrcekz
15. zář 2012

@montysek jů tak to je supér🙂. Já měla 15dc 3498, ale to rozmezí je tam ták velké že máš krásnou hodnotu. Tabulku udělám buď zítra nebo v pondělí. Ju? To je i pro @lenajsek

kcvrcekz
15. zář 2012

@ivcacig potichoučku gratuluju🙂

kcvrcekz
15. zář 2012

@1miska pořádně mu osahej pindíka😉.

montysek
15. zář 2012

@kcvrcekz Týýý jo, tak to jsi měla teda pěkné HCG, to bude nějaký macek. 😝 😀

jantarka
15. zář 2012

@lenajsek držím ti pěstičky, a neboj jsi ještě przy na to, aby jsi cítila nějaké tlaky na vaječníkách. Určo tam něco bude 😉
Jinak já jsem tu už psala....testím už od 6.dne po ET a se // jsem dnes 10.den 😉 Na krev skočím asi v pondělí nebo tak... 😉

kcvrcekz
15. zář 2012

@montysek no taky jsem koukala🙂. Je to náš bojovník🙂. Teď musí ukázat mému gyndaři jak je šikovný a musí za 14 dní vyrůst tak aby byl spokojenej🙂, ale Sněhul to zvládne🙂 . Držím moc pěsti 🙂

kcvrcekz
16. zář 2012

Tak holky tabulka, jetli chce někdo přida ať mi písne do IP..😉

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme ♡ Jupííííííí 🙂
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma. 18.9. konzultace u Dr. VItouškové
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš 😉.
minimálka bude v září 2012
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂- Lázně u Františka, tak pořádně osahávej pinďu..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012 – tak jak to s tebou vypadá?

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino -Dneska screening DRŽÍM VŠECHNO CO MÁM!!!!!!
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..🙂

adella1
16. zář 2012

@ivcacig taky gratuluji 🙂 😵 🙂

lenajsek
16. zář 2012

@kcvrcekz Ahoj, díky za tabulku, ale my už se doma nesnažíme, já už jsem stimulovala na minimální stimulaci na IVF, v úterý kontrola folikulů... 😉

Pěkný večer všem, nestíhám..

kcvrcekz
16. zář 2012

@lenajsek ahá tak to jsem nepochopila🙂. Tak jakmile se mi vrátí pc z opravy hned udělám změnu ju😉. Na ipodu mi ta tabulka nejde. Omlouvám se .

ivcacig
17. zář 2012
jantarka
17. zář 2012

Ahojte. Tak dnešní výsledek na HCG 1334j 12.den po ET 😵 😵 😵

besinka
17. zář 2012

Ahoj holky, občas k Vám nakouknu a teď bych od Vás potřebovala poradit. Chystáme se na další kolo pokusů o miminko. Už máme dvouletou dceru, kterou máme také z reprofitu. Jak jste stimulovali na nativ, tedy čím a kolik bylo oocytů a na kolik Vás to vyšlo? Základní ceník jsem si nastudovala na stránkách, ale léky kterýma se stimuluje tam psané nejsou. Díky moc

1miska
17. zář 2012

@besinka ahojky na nativ se nicim nestimuluje - nativ je nativni neboli prirozeny cyklus - odeberou jedno vajicko ktere vznikne normalne bez hormonu a to pak kdyz se hezky vyvine vrati zpatky. Nemyslis spis minimalku? 😎

besinka
17. zář 2012

@1miska ano, omlouvám se. Už jsem z toho úplně za ty tři roky vypadla...samozřejmě jsme myslela minimálku.

ivcacig
17. zář 2012

@jantarka ahoooj, když opět vidím to číslo HCG kde je něaká tabulka jaké správné HCG má v daném týdnu být. Či podle čeho to je? Jedna holka má 400 druhá 1000 co to číslo říká??

ivcacig
18. zář 2012

@jantarka fíha, děkuji, toto vidím poprvý v životě🙂)))

jantarka
18. zář 2012

@ivcacig tak ono se to spíš hlídá jen kvůli tomu, aby to nebylo mimoděložní těhu nebo třeba jen chemické. Ale neboj, to není náš případ 😉 😵 😵

kcvrcekz
18. zář 2012

@ivcacig
@jantarka holky gratuluju🙂 krásné čárky i hodnota hcg🙂

jantarka
18. zář 2012

@kcvrcekz děkuji 🙂 Tak snad by jsme tu těhu vlnu nepřerušily ne? 😉 😵

kcvrcekz
18. zář 2012

@jantarka No přesně....🙂

drndapetka
18. zář 2012

Holky, jdu Vám pogratulovat, všem, co našly // a těm co mají krásné hCG 🙂 Ztrhla se tu úžasná těhu vlna, do konce roku tu budete těhulky všechny 🙂 Jen tak dál....pokukuju a fandím Vám 😉

drndapetka
18. zář 2012

@kcvrcekz tak už se šupni v tabulce dolů k těhulkám 😵 ať motivujeme ostatní 🙂

kcvrcekz
18. zář 2012

@drndapetka Ještě počkám do screeningu..🙂

drndapetka
18. zář 2012

@kcvrcekz ty jsi ale šibalka 🙂 nás jsi tam všechny lákala už po srdíčkách 😀

kcvrcekz
18. zář 2012

@drndapetka já vím a taky teď vím jak vám bylo..🙂 A stejně nemůžu tabulku udělat protože nemám PC...

sikulik
18. zář 2012

Ahoj holky, zase po delší době 🙂. Je to nádhera, jak tady všichni těhotníte 🙂, opět se potvrzuje, že kdo ten boj nevzdá, ten nakonec vyhraje 🙂. My máme půlku těhotenství za sebou, velký utz u Vlašína je v pořádku a čekáme holčičku 🙂, takže budem mít páreček, jsem hrozně šťastná a všem vám tady to štěstí také přeju, samozřejmě i všem snažilkám!!!!! DRŽTE SE HOLKY!!!!!