Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
18. pro 2012

@haaappy Paráda, tak se v březnu vrhneme do boje. Už to konečně musíme vyhrát 🙂.

haaappy
18. pro 2012

@misha83 Ačkoliv horoskopy zásadně nečtu, tak na příští rok mám psané, že bude opravdu zlomový v pozitivním slova smyslu a že se podaří věci, na které dotyční čekají i několik let. Takže já tam to mimino(a) chtě nechtě prostě vidíííím 😀 Do konce roku (ne do konce světa) odpočítávám hodiny, protože pak se budou dít věci 😀 😀
Určo to klapne... muší, Velebnosti!!! 😀

montysek
18. pro 2012

@adella1 Ahoj, tak jak se daří ? Jak dopadl velký ultrazvuk? My na něj jedeme tento pátek, tak se těším a zároveň mám i trochu obavy ale snad to dopadne dobře a rozhodli jsme se, že si i necháme říct pohlaví. 🙂

misha83
19. pro 2012

Tak nám to pojišťovna schválila a 18.3. by tedy měla být OPU.

bublenudle
19. pro 2012

@novas ahoj, ja už sem tohle tema sama pro sebe uzavřela...😉 život jde dal.. Přeji at se brzo povede miminko.. V RF jsou všichni super...

bublenudle
19. pro 2012

@carlik ahoj zlatičko, jsi hodna. Ale už jsem s tím smířena a Ok , konečně.. Nej se krasne a nádherné Vánoce..

1miska
20. pro 2012

ahojky holky, jen se hlasim, ze u nas nic noveho 🙂 nakukuju co je noveho, ale nemam co psat - do RF jdeme v lednu na domluvu a v unoru nas asi bude cekat prvni IVF - pravdepodobne minimalka se stimulaci tamoxifenem - nebo jsme se naposledy o tom bavili ze vzhledem k nizke sliznici to bude nejoptimalnejsi

evulatko
20. pro 2012

@misha83, ahojky, to mam zrovna narozky, tak to Ti to klapnout musi🙂))))

lenka27
20. pro 2012

Milé Reprofiťačky,
přejeme Vám s Adámkem krásné vánoce, plné pohody a lásky a do nového roku přejeme všem snažilkám vytoužené miminka (věřte přijdou, má být na to ideální rok) všem těhulkám přeji pohodové těhotenství, dobré porody a zdravé miminka a maminkám aby ty naše největší dárečky potkávaly jen samé hezké věci a vše špatné ať se jim vyhne. A všeobecně všem přeji především zdravíčko, to je to nejdůležitější. Přikládám fotku toho našeho nejkrásnějšího a nejhodnějšího dárečku.

montysek
21. pro 2012

Ahoj holky, tak hlasím, že jsme dnes absolvovali genetický ultrazvuk, mimouš je v pořádku a byl tam pindík ! 🙂

evikj33
21. pro 2012

@montysek Moooc gratuluji k dobrým zprávám i k lulinkovi.Konečnš trochu pohody na svátky,tak si je užíjte 🙂

mikula77
22. pro 2012

Milé holky z RF,
přeji všem pohodové,ve zdraví prožité svátky vánoční,plné lásky a radosti.V Novém roce všem maminkám přeji,ať jim děťátka rostou pro radost a pro štětsí,všem těhulkám zdárný průběh těhotenství se šťastným koncem s uzlíčkem štěstí v náruči,a nám-všem čekatelkám na zázrak,ať je ta 2013ka tou nejšťastnější s tím největším pupkem na světě !!!!!!!!!!!!!! 😉

lenajsek
22. pro 2012

Holky ahoj, všem přeji krásné pohodové Vánoce plné radosti, štěstí a splněných přání a do nového roku hlavně štěstí a zdraví, ať se konečně podaří to, po čem všechny tak toužíme nebo jsme toužily... ať se všem, které se snaží, konečně miminko zadaří a všechny, které příští rok čeká narození mimča, ať máme bezproblémové porody a nejhodnějším dětičky... 😉

aidule
22. pro 2012

@bublenudle Ahoj teto! Je moc fajn, že si užíváš v klidu a bez nerviček vánoční pohodu, tak to má být! Přeji Ti se svýma princeznama opravdu pohodové Vánoce a celý příští rok ať stojí za to 🙂!!!

bublenudle
22. pro 2012

@aidule ahooooj zlatičko, no nádhera ty tvoje princezny!!! Přeji krasne Vánoce a vse jen to nej nej nejlepší do Nového roku... Hlavně zdravi ;-*

olousek35
23. pro 2012

Všem přeji krásné vánoce, bohatou nadílku a hodně štěstí do roku 2013, který bude určitě moooc plodný pro nás pro všechny. 😉

carlik
24. pro 2012

Také se přidáváme s přáníčkem krásných a štastných Vánoc, se spoustou dárečků a rozzářených očiček, a ať ten následující rok je tím,co se vám splní vaše přání!

bellka
24. pro 2012

Krásný štědrý den přejeme, užijte si kouzelné Vánoce a v tom novém roce, ať se všem splní i to nejtajnější přání 😵 😵 😵

mikula77
24. pro 2012

Nevím komu,ale někomu mocinky moc děkuji za dáreček,třeba je v něm ten zázrak co na nás čeká,žeby do roka a do dne........ 🙂 .........díííky.

adella1
26. pro 2012

@montysek ahoj,tak UZ dopadl dobře 🙂 jen jsem v nemocnici,byla jsem puštěna jen na propustku ☹ dneska jsem puštěna taky na propustku na 48hod.aspoň tak 🙂jen musím odpočívat...prý ne abych umývala okna 😀
Začala jsem špinit a v nemocnici mi zjistili z moče počínající zánět,tak ten už je přeléčen antibiotiky,měla jsem i kapačky.Jinak miminka jsou ok i čípek,jen je tam jiný problém,ale prý to bude ok.jen musím ležet a dívat se na pohádky 🙂tak se nechávám obskakovat.

adella1
26. pro 2012

@adella1 Krásné pohodové Vánoce a šťastný Nový rok všem 🙂 🙂 Ať se splní ta nejtajnější přání 🙂 🙂

montysek
26. pro 2012

@adella1 No já si říkala, co je s Tebou, že se ani neozveš. Tak hlavně, že zánět je pryč a budu Ti moc držet pěsti, aby všechno bylo brzy v pořádku a mohla si odpočívat doma. 🙂 Co jména už o některých uvažujete? 🙂

adella1
27. pro 2012

@montysek děkuju 🙂 tak nějaké jména máme,ale některé manžel nechce tak se ještě uvidí...

novas
31. pro 2012

Ahojte holky.Všem přeji krasný a hlavně štastný nový rok 2013 🙂 🙂 🙂

bellka
1. led 2013

AHoj děvčátka 🙂
Tak tu máme první den nového roku 2013 a já vám všem z celého srdíčka přeju jenom to nejlepší, hodně štěstíčka, lásky a zdravíčka, prostě vše co se přeje 🙂
Ale tady obzvlášť přeju nám maminkám spousty krásných chvil s našimi dětmi a ať nás těší jejich rozzářená očka a ať jsou ta naše mrňata zdravoučká a šťastná 😵
Těhulinkám přeju krásné chvíle těhulení, porod ať jde jako po másle a mají ten svůj uzlíček v náručí 😵
A snažilkám přeju hrozně moc moc moc, ať tento rok je tím, kdy se ze snažilek stanou těhulkami a následně maminkami 😵 budeme i nadále držet vše co máme a přejeme hrozně moc štěstí ve vašem boji o miminko, tak hlavu vzhůru a je-li to ve vašich silách, nevzdávejte to 😵 😵 😵
A těm, kteří to vzdali přeju hodně úspěchů v osobním životě, ať už se rozhodli pro úplný konec snažení nebo pro adopčátko nebo naplnit život něčím jiným 😵 😵 😵
Tak ještě jednou šťastný nový rok všééém ♥♥♥

haaappy
1. led 2013

Holkyyy, všem přeju jen to NEJ v novém roce!! Tento rok bude pro nás všechny ZLOMOVÝ, cejtim to v kostech 😀
Tak šup šup, máme na to 365 dní, to musí klapnout 😵

mitanka
1. led 2013

přeji všem snažilkam hodně hodně štěsti sama jsem si to prožila když jsme se snažili přes 10 let a diky REPROFITU jsme měli letos nejkrasnějši vanoce v životě máme krasnou holčičku držim šem palečky stoji to zato nevzdavat!!!

novas
1. led 2013

@mitanka ahojky.Krásná slečna.Však mi se nevzdáme,žejo holky 🙂 🙂 🙂

mikula77
2. led 2013

@novas Nevzdáme,z boje se přece neutíká 😀 ,nejsme žádný baby 😀 😀

novas
2. led 2013

@mikula77 Tak tak.To by bylo aby to nevyšlo