Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

narci
11. srp 2010

aha, tak to teď chápu. 😅

78marcela
11. srp 2010

@narci jsi hodná a je to od tebe něco naprosto úžasného.

gabikri
11. srp 2010

Souhlasím s Marcelou, tohle se totiž nedá dělat kvůli penězům, protože ta částka je neúměrná tomu, ale to se musí dělat s přesvědčení, že chci někomu pomoct 😉

maja3.s
11. srp 2010

holkdy zdravím vás...jsem to konečně dočetla...uf... 😅 Tak jak se dnes máte a co nového?

@78marcela ....podle toho co jsi psala, jsem přesvědčená, že se embryjka zavrtávala...určitě na testu budou // Drž se, odpočívej a mysli pozitivně.

Jinak holky s tím koupáním myslím, že je to hlavně ve vaně nebo nějakých termálech....do moře nebo bazenu si myslím, že můžeš. Je to kvůle té horké vodě (kterou já si teda rozhodně dopřávám 😉 )...s tím sovisí i vynechat saunu, solárko....

narci ...taky si myslím, že je to od tebe moc hezké, že do toho chceš jít. Já sama vajíčka možná taky budu potřebovat, tak to opravdu oceňuju 🙂

rebeca_1
11. srp 2010

@maja3.s ako sa ty citis? Kedy mas UTZ? Ved uz by si aj mala ist na UTZ, nie? Ci uz si po?

Tiez si myslim, ze more nemame zakazane. Pamatam si este od lekara z Viedne ze mi radil aby som sa vyhybala solariam, saunam a bazenom. Ale o mori nikdy nebola rec. No uvidime ako to este u mna cele dopadne. Ale Vitouskova mi sama navrhla po ET Kanarske ostrovy, smiali sme sa )))))

maja3.s
11. srp 2010

rebeca_1 ...cítím se dobře, dnes večer lupnu poslední Clostík....a v úterý mě čeká UZ, tak jsem zvědavá.
Já si fakt myslím, že moře je v pohodě. Jak ti to zááávidííím...hned bych jela na dovču znovu 🙂

rebeca_1
11. srp 2010

@maja3.s az v utorok? Ja som si myslela, ze mas UTZ dnes-zajtra. Budem drzat moooc palceky!!!!!!

Uz sa na more hrozne moc tesim, 4 roky sme neboli na velkej dovolenke. Vzdy len Taliansko alebo Chorvatsko a to vzdy narychlo ((((

Prave mi odpisala Vitouskova, protokol uz mam. Len ten metformin /siofor/ som nemala vysadzat. Ten som mala brat stale. Boze, ja som ale blba!!!! Vecer si ho nasadim.

Babulky ja dnes mam utrogestan 9 den, zajtra koncim a cakam na ms )))))) A ide sa do boja.....

rebeca_1
11. srp 2010

REBECA_1 32r. 4IUI negativne 2003 Gyn-five BA, 1.IVF, ICSI negativne 2003 Gyn-five BA, 2.IVF, ICSI, OHSS september 2009, KET negativny januar 2010 Ferticent BA, 3.IVF, ICSI negativne april 2010 Ferticent BA,
4IVF soft bez ET jul 2010 Reprofit, 5.IVF soft august 2010 Reprofit
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)
HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET zaří 2010 minimálka
SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), FET zari 2010
LUCKAP123 26r. dcerka Natalka, snazi sa od 2/2009, 1-3/2010 duphaston, 5/2010 pregnyl, 6/2010 oparacia cysty, 18.8.2010 konzultacia Reprofit
olousek35 - 34 let - čekání na ms, následně HP a 1.IVF asi v září

STIMULANTKY:
78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010, negativne, 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastocysty, krvne testy 20.8.2010
OKCELOK 29 let 2 x neúspěšné IVF,2005 a 2010,srpen 2010 KET, UTZ 9.8.2010 - neproběhl,špatně léky,KET v září 2010
Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
Dnes 3.den cyklu, stimuluju na další AIUI (Clostilbegyt) - kontrolní UZ 17.8.

narci
11. srp 2010

přeju všem hodně štěstí. Protože vy musíte prožívat horší věci. Tak se držte. Doufám, že spousta z Vás budou brzo spokojené maminky.

saminka
11. srp 2010

Ahoj holky jak se vsechny mate ? .@narci - super ze ses rozhodla pro to darcovstvi,urcite nekomu splnis ten velky sen mit dite. A myslim si ze je teda lepsi kdyz je to anonymni.
Jinak holky jaky mate nazor na adoptovani embryjek ? Je to vubec legalni ?

rebeca_1
11. srp 2010

@saminka dobre, dobre sa mame ))))) Dufam, ze aj ty!!!!
Neviem ako je to s tymi embryjkami. Vraj sa mozu darovat len vajicka alebo spermie samostatne. No poznam aj taky par, ktory podaroval ich vlastne blastulky... Tak neviem.

78marcela
11. srp 2010

@rebeca_1 My jsme před zamražením museli podepsat papír, co udělat se zbylými zamraženými embryjkami, a taky tam byla jedna z možností darovat je neplodným párům, takže to určitě jde.

maja3.s
11. srp 2010

Ahoj holky...embryjka jdou taky darovat...dokonce je to o něco levnější, než když máte darované vajíčka...

saminka
11. srp 2010

@78marcela - ja si ani nepamatuji ze bychom neco podepisovali... Ale teda jestli se nam ten druhy zazrak podari tak je taky budem darovat nejspis a nebo na ty vedecke ucely.rada bych pomohla dalsim lidem!

okcelok
12. srp 2010

ahoj holky,já už jedny mražáčky darovala,tenkrát jsme je na vědecké účely nedali. Tak snad se někde mají dobře,miminka moje!! 😉 😉

dorra
12. srp 2010

Ahojte holky, moc vás zdravím. Už si mě asi nepamatujete, bo do této diskuse zrovna moc nechodím. Hlavně proto, že nemám zrovna doma počítač, a tak když se dopařím k netu, koukám jen hlavně do IP. Chci vás všechny jako Janib pozdravit, popřát vám hodně štěstí a dodat důvěry v RF, že jste v dobrých rukou a vytouženého miminka se dočkáte. Někdy to jde pomalu. Ale často je to jen subjektivní pocit. Každopáďo jste na dobré cestě a nevzdávejte to!!!

maja3.s
12. srp 2010

dorra...už jsem si říkala, že ses tu dlouho neukázala. Jak se máš a co mimi? Děsně rychle to letí, ani se nenadáš a máš ho doma 😉
No a jinak dík za povzbudivá slova, káždá z nás to asi potřebuje slyšet....ale kdyby se to tak už proměnilo ve skutečnost....
Tak se opatruj a pohlaď bříško.... 😉

maja3.s
12. srp 2010

@rebeca_1 ...jo UZ je až v úterý. Ono je to před IUI volnější...nemusíš tam 8.den cyklu, ale stačí až tak 12. no vlastně dle ovulace...takže já jedu až 13.den cyklu...

dorra
12. srp 2010

@maja3.s mám se parádně, vůbec si nepřipadám těhotná, nemám téměř těhupřízraky. Jenom jsem naráz během tří týdnů nabrala 8kilo do zadku, stehen a kolenou, takže mi stávkuje skoro celá kostra a ač nemám skoro břicho, tak se nevlezu do oblečení, bo z vel. 36 jsem rovnou skočila na 40. A blbě se mi hýbe, hned mě všechno bolí. Že jsem těhotná, se přesvědčuju několikrát za den tím, že jsem si koupila takový ten přístrojek na poslouchání srdíčka, pohybů a škytání, prostě kravina jak hrom, ale musím si přiznat, že jsem za ni ráda, protože čekat tři týdny na kontrolu, by mě piclo.
Jsem šílený fanda RF, udělali pro nás skoro nemožné a nebylo to tak drahé, jak píšou v ceníku. Věřím tam absolutně všem. A myslím, že to byla
@okcelok , jak psala, že se jí posunul KET, tak to je jenom známka toho, že Machač nechtěl něco transferovat a zmarnit tak embrya, když si nebyl jistý ohledně toho dávkování léku. Kdo s nimi komunikujeme dlouho, víme, kolik toho mají a že se snaží odpovědět co nejrychleji. Konkrétně Machač mi nebral telefon, když jsem si myslela, že mi jde o život a pak mi volal, že je v cizině, ať hned napíšu mail, že mi hned odpoví. A taky už umíme, že když něčemu nerozumíme, tak těmi maily bombardujeme.
@okcelok, opravdu je mi líto, že se Ti to posunulo a že jsi ztratila v Machače důvěru. To jdi raději jinam, protože ta důvěra je na tom všem nejdůležitější. Ale já byla i v jiném CAR a přesvědčila jsem se, že RF je úžasnej právě v té komunikaci přes telefony a maily, že se nemusím objednávat až na konzultaci, kde mají furt narváno a pro mě je k nim daleko.

dorra
12. srp 2010

Holky, prosím vás, chtěla bych se vás zeptat (ale zároveň se vás nechci nějak dotknout!!), možná máte zkušenosti, nebo jste se doslechly.. Dělají v RF revize, popřípadě je nařizují při biochemickém těhu? Nebo jen vysadí léky a čekají na ms. Moc děkuji za odpověď! Já potratila třikrát, ale ani jednou mě na revizi neposlali, tak nevím, jestli je revize nutná a nemám koho se zeptat.

kvakuska
12. srp 2010

@dorra ahoj doro, tak to vím přesně ... v Reprofitu nejsou moc příznivci revizí, dávají čas přírodě, aby si s tím poradila sama ... při zamlklém přibližně do 8tt se prostě jen vysadí léky a čeká se na menstruaci ... po 8tt se to už liší ... pokud žena začne krvácet (potrácet) tak do toho nezasahují, po skončení krvácení se jde na UZ a pokud je vše OK, tak se žádné dočištění nedělá ... pokud těhu třeba v 9tt zamlkne, tak se nejdřív vysadí léky, počká se pár dní a pokud žena krvácet nezačne, tak dělají revizi ... pokud má žena opakovaně zamlklé těhotenství, tak se potom k revizi přistupuje hned po zjištění problému, aby se plod mohl poslat k vyšetření ... pokud se ale něco přihodí v době, kdy už žena byla předána ke svému gynekologovi, tak to řeší on dle svého uvážení ... vím to přesně, protože jsem si prošla prakticky všema popsanýma variantama 😖

dorra
12. srp 2010

@kvakuska moc Ti děkuju!

saminka
12. srp 2010

ahoj holky 🙂
@dorra
Dorrinko - no ze se tady nekdy ukazes 😉 utika ti to nadherne a teda jen s tebou musim souhlasit co jsi napsala ohledne reprofitu a doktoru, urcite toho maji hrozne moc ale i presto na emaily odpovidaji skoro hned az na vyjimky....ja se chystam do druhyho kola 😵 ale cyklus mam po anti silene rozhazeny tak mam trochu obavy ze proste telo nebude poslouchat jak ma 😖 ted jsem par dnu brala antibiotika na zuby a to mi cele rozhazelo, no uvidime 😖 a jinak ten pristroj jsem si taky poridila, je to teda fetal doppler,takova mini vecicka,byla to pro me kazdo vecerni ukolebavka,slyset srdicko miminka 😵 😵 😵 vrele doporucuji vsem po potratu,me to vzdy uklidnilo.... a uz ti zacaly pohyby? uzivej si to,kocko 😵 😵 😵

dnes je tady celkem klidek, moc vsechny zdravim a preji hezky vecer....

okcelok
12. srp 2010

@dorra ale mě nedoporučil transfér Štecl,ale taky mě řekl,že když ho chci,že ho klidně provede!!

maja3.s
13. srp 2010

Dobré ráno holky...tak co máte dnes v plánu? Já před chvilkou vstávala...chvilku zrelaxuju, zajdu si zacvičit...no a večer zas do práce...ach jo...
Holky, nevíte náááhodou, jak má Machač dovču? Měl by to mít někdy teďka asi. Jsem mu včera psala mail, že přijedu na UZ a psal, že v Brně nebude...tak nevím, jestli bude v Ol.nebo má už tu dovolenou...

maja3.s
13. srp 2010

Dobré ráno holky...tak co máte dnes v plánu? Já před chvilkou vstávala...chvilku zrelaxuju, zajdu si zacvičit...no a večer zas do práce...ach jo...
Holky, nevíte náááhodou, jak má Machač dovču? Měl by to mít někdy teďka asi. Jsem mu včera psala mail, že přijedu na UZ a psal, že v Brně nebude...tak nevím, jestli bude v Ol.nebo má už tu dovolenou...

maja3.s
13. srp 2010

jééé...já vůbec nevím, proč se to odeslalo 2x !!! To jsem blááázen....vždyť jsem to poslala jen jednou...opravdu 😀

monulkab
13. srp 2010

@kvakuska to jsou hrozný životní zkušenosti.... ☹

hanulinecka
13. srp 2010

REBECA_1 32r. 4IUI negativne 2003 Gyn-five BA, 1.IVF, ICSI negativne 2003 Gyn-five BA, 2.IVF, ICSI, OHSS september 2009, KET negativny januar 2010 Ferticent BA, 3.IVF, ICSI negativne april 2010 Ferticent BA,
4IVF soft bez ET jul 2010 Reprofit, 5.IVF soft august 2010 Reprofit
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)
HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET září/říjen 3ivf 🙂
SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), FET zari 2010
LUCKAP123 26r. dcerka Natalka, snazi sa od 2/2009, 1-3/2010 duphaston, 5/2010 pregnyl, 6/2010 oparacia cysty, 18.8.2010 konzultacia Reprofit
olousek35 - 34 let - čekání na ms, následně HP a 1.IVF asi v září

STIMULANTKY:
78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010, negativne, 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastocysty, krvne testy 20.8.2010
OKCELOK 29 let 2 x neúspěšné IVF,2005 a 2010,srpen 2010 KET, UTZ 9.8.2010 - neproběhl,špatně léky,KET v září 2010
Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
Dnes 3.den cyklu, stimuluju na další AIUI (Clostilbegyt) - kontrolní UZ 17.8.

hanulinecka
13. srp 2010

ahoojky nikde nikdo jdu uspat mareka a napíšu co v tu středu.........

rebeca_1
13. srp 2010

Kuk.... Beky sa hlasi po dvoch dnoch )))))
Mali sme laptop u nasho stareho, dobreho znameho na drobnej revizii. Teraz uz zase mozem ficat na konovi )))))