Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
4. lis 2010

@okcelok : ha ha, tak to to se prckovi bude líbit, takhle aktivní babička 😀

rebecca_1
4. lis 2010

@gabikri ano lah sed ale ja robim na fit lopte take stvrtinove a 4x50, nie 200 naraz.

gabikri
4. lis 2010

@rebecca_1 : no stejně jsi dobrá 😉 Je vidět, že jsi bojovník v každém směru 😵

okcelok
4. lis 2010

Tak jsem šla dělat táč,ale jelikož jsem nekoupila droždí,tak jsem to zkusila se sušeným a celé těsto skončilo v koši!!!!!!!! 😝

rebecca_1
4. lis 2010

@gabikri vsetky sme tu bojovnicky.
Pozri ako vsetky makate na sebe, co vsetko robite pre svoje miminka. Zobkate kadejaku chemiu, pichate ihlicky.... Urobite vsetucko-vsetko pre svoje miminka.
Ja teraz nic robit nemozem, asi ani cvicit nie ale tak ja som sa aspon do toho pustila...... Neviem vobec ci robim dobre...

rebecca_1
4. lis 2010

@okcelok Strasne moc som sa teraz na tebe nasmiala........... Ty si skratka extra trieda!!!!

okcelok
4. lis 2010

@rebecca_1 nemyslím si,že by jsi něčemu uškodila,pokud necvičíš nějak drasticky.Ale dávej u toho na sebe pozor!!!!

okcelok
4. lis 2010

@rebecca_1 no ono to jaksi nevytvořilo těsto kynuté ale jakousi hmotu,jak tam nebylo to mlíko. 🙄

okcelok
4. lis 2010

teda mlíko tam bylo,ale nějak se to prostě zvrtlo!!! 😝

gabikri
4. lis 2010

@okcelok : tak můžeš jít k řece a nakrmit s tím ryby 😀

okcelok
4. lis 2010

@gabikri vidíš,to mě nenapdalo,jdu ho vylovit z koša!!!!! 😀 😀

olousek35
4. lis 2010

tak já se opět pomalu loučím. Pokud bude někdo z vás zítra testovat, tak šup sem výsledky. Držím pěstičky.

maja3.s
4. lis 2010

Ahoj holky...tak vás po delší odmlce všechny moc, moc, moc zdravím....u mě se teď nedělo nic zásadního, tak vlastně není ani o čem psát. Jsem pořád v jednom kole, nic nestíhám a skoro pořád jen pracuju 😒 bohužel ( i když na druhou stranu si nestěžuju,protože mám práci a střádám na další snaženíčko). Jedinou novinkou je, že jsem si zažádala o lázně a pokud vše klapne, tak v lednu vyrážím...a pak snad hurá hurá do dalších pokusů.
Holky, moc jsem nestíhala dočítat...spíš jsem to jen tak proletěla...takže nejdřív ...
rebeca 1 ...je mi děsně moc líto, co se stalo...měla jsem pocit, že pohádka spěje do finále a teď takový podraz. Musí to být hrozně těžké...nevím co psát....neprožila jsem to(díky bohu), tak nemůžu říct, že vím, co prožíváš. Tak se drž a hodně sil do dalšího boje.

Hanulinecka...tak taky neúspěch...ach jo...ještě že máš Marečka..určitě tě drží nad vodou...a jak nastoupíš do práce, tak ti bude všechno tak rychle utíkat, že se ani nenaděješ a další pokus bude tady...tak si to v práci užívej...u nás holky vždycky říkají, že si do práce chodí odpočinout, pokecat a postěžovat si na ty svoje chlapáky 😀

Olousek 35...tak tady to vypadá velmi velmi nadějně..supr zpráva, konečně taky nějaká pozitivní...tak se šetři a užívej ten krásný pocit.

Gabikri...no nevím nevím, ale nějak tuším, že budeš následovat olouska35 Kéž by se to rozjelo, vypukla obrovská těhotenská vlna tsunami a všechny bychom společně těhotněly, pak rodily...no nebylo by to supr 😉 Takže na tebe myslím a budu sledovat, jak si vedete holky 😉 😉

Zatím se loučím a všem přeju hezkou dobrou noc.

veveram
5. lis 2010

Dobré ránko budoucí maminky(mám na mysli všechny) 😉
jste se nějak rozjely s diskuzí koukám,ale co taky jiného když jste doma.Já jsem to taky tak měla,ale teď pořád někde trajdám.I když si nemám co obléct 😀Váha stále stoupá.Ani u pana Wonga se mi nepodařilo nějaké slušné kalhoty sehnat 😀V Praze a Brně budete mít větší výběr,asi si udělám výlet 😀

@rebecca_1 :beruško ty by jsi na bříško moc cvičit neměla zatím si myslím já.Ať si neublížíš.

gabikri
5. lis 2010

@maja3.s : majo děkuju, kéž bys měla pravdu 😵 Super, že jedeš do lázní, ty tady pomohly hodně holkám, pak se to určitě povede 😵

@veveram : a zkoušela jsi se dívat na mimibazaru? Tam je kalhot pro těhulky plno 😉) 😉

Jinak já se stále držím a netestuju........jdu si udělat kafe, tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá 😉

gabikri
5. lis 2010

@veveram : já tam mám taky jedny, ale jsou to kraťasy : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38525952&tab=3

veveram
5. lis 2010

@gabikri :já mám blbou postavu a musím si to vyzkoušet,tak jsem ani na mimibazaru nehledala.Kamoška mi přinesla ze sekáče dvoje,ale musela jsem jí je vrátit,neměla jsem je dobré. ☹

saminka
5. lis 2010

dobre ranko holky 🙂
tak ja to nevydrzela a rano testla a bohuzel ani stinek 😒 no jeste to nebalim 😖 ale nejak ruzove uz to nevypada.
@olousek35 fakt si to po vsech tech trablich s chlapama zaslouzis, drzim ti palecky at je vse v poradku.....

@gabikri - ses fakt sikovna,ze tak dlouho vydrzis netestovat, ja se zase zklamala,ale nakonec je to jedno, je to preci jen oddalovani vysledku, ted uz stejne nic zmenit nemuzu....spis to je o strachu....ale ty at vydrzis aspon do toho desateho dne 🙂 ja jsem preci jen po Ketiku tak se to muze rozjizdet pozdejc 😝 no uz jsem nejak smirena s vysledkem, a muzu byt pouze mile prekvapena,zacina me bolet mocak.....jinak s tou kavou to je zajimave, ja ji pila cele tehu ,sice jen decaff ale i tak,sem tam jsem si doprala i normalni 🙂 co jsem ale na sobe pozorovala,bylo ze jsem mela hroznou chut na maso a to normalne zas tak nevyhledavam 😅

@veveram zdravim te a teda nejake ty gatata urcite najdes...... 😀 😀

veveram
5. lis 2010

@saminka :děkuji a nevzdávej to,jěště je brzy,já testovala až 12 den a byl jen duch.

gabikri
5. lis 2010

@veveram : jo to mám jednu takovou kamarádku, má úzký pas a k tomu zadek. Byla jsem s ní na nákupech a nesehnala chudák nic. Má jedny kalhoty, které pořád nosí, protože jiné nesežene. 😝 To na nás " rovné" mají toho všude dost 😀 Akorát mám tedy problém s délkou, potřebuju prodloužené. Džíny, ty seženu v pohodě, ale třeba tepláky jsou mi všechny krátké 😀

@saminka : to mě mrzí, ale jak píše veveram, ještě není nic ztraceno mrkni tady : https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/negativn...

gabikri
5. lis 2010

Jo a to kafe mi dneska nedělá vůbec nic, v pohodě jsem ho teď dopila 😖

veveram
5. lis 2010

@gabikri :tak to mě aspoň chápeš když máš podobnou nekonfekční kamarádku.Moje postava je jak věstoniská Venuše 😀 tak trochu,vel.42 a kalhoty potřebuju taky prodloužené.Teď se tak narvu do 44,ale bohužel dělají teď kalhoty všechny k pupku a ten už mi narostl,takže je nezapnu,ani větší.Potřebovala bych bederky,ale nejsou nikde. 😀
Jinak co se týče těch chutí,já ze začátku otevřela ledničku a udělalo se mi špatně,ale za to mohly i ty hormony.Určitě to ale něco znamenalo,když jsi tu kávu včera nedopila.........takže to vypadá slibně 😉 🙂 😉

monulkab
5. lis 2010

děvčata už jsem byla na krvi v RF, v 11 si mám volat (nečekám zázraky) ...

monulkab
5. lis 2010

s kalhotama a právě právě s riflema mám taky problém. Mám (respektive mívala jsem) štíhlý pas, (než jsem začala s těma všema stimulacema), větší zadek a silnější stehniska - taky taková venuše, ale navíc s krátkýma nohana. Nemám rifle který bych si nemusela nechat zkrátit. Buď mám v těch riflích prdel jak valach, nebo je musím řádově o 30 cm zkracovat...

gabikri
5. lis 2010

@monulkab : držím palečky, třeba se stane zázrak 😵 A s tou délkou, jak ráda bych zkracovala, ale když ta látka chybí, tak se nedá nic dělat 😝

monulkab
5. lis 2010

to jo, to je horší, ale tak, třeba se zase dostanou do módy krátký kalhoty 🙂

veveram
5. lis 2010

@monulkab :tak tfuj tfuj,ať je to pozitivní výsledek.Nemáme to lehké s tou módou a našima postavama co 😒

gabikri
5. lis 2010

@monulkab : no, já mám někdy normální kalhoty jako tříčtvrťáky 😀

olousek35
5. lis 2010

Dobré poledne 😀 Co to tu čtu? Sami, to bude nějaký omyl a čárka tam za pár dní bude. Neboj.

Já tu budu chvilku a pak mizím do školy.

monulkab
5. lis 2010

olousek35 chodíš do školy? taky patříš mezi blázny co studují dálkově VŠ?