Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok v Reprofite davaju prednison preventivne.
Aj mne ho navrhli a vobec som nepotrebovala imuno vysetrenie. Pytala som sa nato.

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 Ok,díky za odpověď

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok rada poradim, ked viem. Stimulujes?

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 půjdu na KET a proto se ptám na ten Prednison,hodně holek ho má a já bych samozřejmě chtěla udělat vše pro to,aby to vyšlo.

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok samozrejme, moc ti drzim palce aby sa KETik podaril. Ten prednison ti isto daju. Uz mas aj termin na KET?

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 nedají,já si tam volala a dnes byla i u svého gynekologa,aby mě ho napsal o on néééééééé!!!Jsem naštvaná,nechápu,proč to nejde??Termín KETu mě taky nejsou schopni říct,až podle utz, na který jdu v pondělí.

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 Jsem na..... na všechny doktory!! 😠 😠 😠

olousek35
4. srp 2010

rebeca děkuju moc za odpověď. Nemám vejcovody, takže IUI by nemělo smysl. Takže jdu rovnou na 1.IVF. Takže mám ještě měsíc čas a pak do toho práskneme na plno. To jsem zvědavá a zároveň se i dost těším.

monulkab
4. srp 2010

kokcelok dělali ti někdy imunologii?

okcelok
4. srp 2010

@monulkab ne,nikdy,ale prý to dávají i bez testů. O tu imunologii si musím zažádat?

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok myslim, ze ti ho aj tak nakoniec da. Mne ho Vitouskova sama navrhla ale nedostali sme sa k tomu. Tvoj gynekolog ti ho asi neda ale Koudy v CARe ano. Skus sa ho este raz v pondelok opytat pri UTZ. Termin KETu sa dava podla UTZ, podla vysky sliznice. Drzim palce aby bola ukazkova!

@olousek35 uz si spominam, vyssie si o tom pisala.
On ti teraz na zaciatku ms urobi HP a v dalsom cykle stimulujes )))))

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 díky 🙂 já už psala i email Machačovi,u kterého jsem,že bych pro ten prášek vraždila 😀 😀 ,tak snad to dopadne!

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok prepac, vlastne ty si u Machaca! No vidis, nakoniec to dobre dopadne. ))))

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 no snad jo,uvidím,co mi odepíše! Snad mi je dá,jsem jak feťačka,jak o ně žadoním! 😀

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok .... ale ked to babatko tak velmi chceme.... Musime zobrat o zazracne pilulky ))))

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 tak to máš naprostou pravdu,co bychom neudělaly!! 🙂 😉 Snad se to už tentokrát povede a konečně dostaneme smysl života 🙂

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok kolke IVF toto bolo tvoje? A ako dlho sa uz snazite o miminko?
Ja som mala teraz 4 IVF a snazime sa vyse 8 rokov.

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 panečku,to vás teda ten život zkouší. To tedy opravdu přeji jen to nej. U mě je to druhé IVF,u manžela první.Já to,že otěhotním pouze díky doktorům vím od svých 18 let,kdy mě díky cystě vzali levý vaječník a následně i oba vejcovody,takže vlastně jsem se o otěhotnění snažila celý svůj sexuální život. 🙂 Nikdy jsem nebrala antikoncepci,ale doktoři to asi velmi dobře sešili.Z prvního IVF mě zůstalo na zamražení 6 mimísků,ale jelikož jsme se s partnerem rozešli,tak jsem o ně přišla.A teď po neúspěšném IVF máme jednoho ledňáčka,takže do něj vkládáme veškeré naděje.

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok no tak to uz v zivote chodi... Dlhe roky cakam a pri vysledkoch po ET nemam nikdy ani naznak hcg. To ma mrzi hadam najviac. Teraz som mala v Reprofite prve IVF soft a tam sme neziskali ani 1 vajicko.
Som z toho velmi smutna ale chcem stale bojovat dalej....
Moc ti prajem aby si bola stastna aj s partnerom ale hlavne aby ste boli stastna jedna rodinka )))))

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 Ten život je tak nespravedlivej,že to snad až není možné! Pokud jste oba v pořádku,tak proč to nejde? Taky stojí za obdiv to,že se tak dlouho snažíte a nevzdáváte to,každej by na to trpělivost neměl.Ale jak říká jedno přísloví,trpělivost přináší růže,v našich případech dítě! Důležité je věřit a být optimističtí,což vy jste!!! Takže nejlépe vám přát dvojčátka,ať je ta radot dvojnásobná! 😉

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok dakujeme.
Ja mam nepriechodne vajcovody. Navyse mam PCO. Pri druhom IVF som si 8 dni polezala v nemocnici s vysokym stupnom OHSS. Bolo to hrozne, vtedy sa mi zrutil svet.
The tweens by som prijala vsetkymi desiatimi. Velmi sa mi dvojicky pacia. No ja budem Bohu dakovat za jedno-jedine, len nech uz ho mame.....

maja3.s
4. srp 2010

Ahoj holky,tak jsme se teď vrátili z projíždky na kole, bylo moc hezky, tak to bylo supr 🙂
okcelok...to jsem zvědavá, co ti Machač napíše, pak dej určo vědět. Co já vím, tak je"odpůrce" imunolog.vyšetření a já Prednison v Reprofitu nikdy nedostala (předtím na obilnkáku jsem ho při IVF užívala)...tož fakt jsem zvědavá.
rebeca_1...tak to už bojujete pěkně dlouho...v podstatě tak čtyři roky a už teď ztrácím sílu...ale ještě to nechci vzdávat. Ale zrovna včera to na mě zas tak nějak padlo....že prostě mimčo mít nikdy nebudu...no hrůůůza.... ☹

rebeca_1
4. srp 2010

@maja3.s nebud smutna! Alebo ked ti je smutno pokojne si poplac ale potom sa urcite zase pusti do boja!
Mne dnes tiez slzicka vypadla a teraz mi uz zase dobre.
To su len take chvile, kedy nam to pride proste luto.... Musime to prekonat a ist dalej!!!!!
Sama sebe sa divim, ze mam silu tie roky este pocitat ...

maja3.s
4. srp 2010

Jo...to máš pravdu, hlavně, že se člověk dokáže znovu nakopnout. Abych řekla pravdu, já už taky přestávám počítat všechny ty pokusy, už mi to všechno splývá...

andinka22
4. srp 2010

@maja3.s klidně si poplač a zase bude líp, mám taky vždycky slzavé období. Teď jsem byla u kámošky mrknout na měsíční miminko, tak mi to bylo taky líto, ale samozřejmě jí to moc přeji, mám ji moc ráda.
Já se taky divím, že mám ještě sílu po tolika letech bojovat, no ale ono nic jiného nezbývá. Holky jednou se všechny dočkáme.

@rebeca_1 až si budeš chtít něco koupit, tak mi klidně napiš do IP, určitě ti dám nějakou slevičku.
Rebeko tak to jsem ráda, že už je ti lépe, příště vše určitě dopadne o 100% lépe. Moc držím pěsti.

Jinak jsem Vás ještě nestihla dočíst, tak to musím napravit.

Všem ostatním hezký večer. 🙂

olousek35
4. srp 2010

Holky nesmutněte. Já se o mimčo snažím už nejmíň deset let a pořád se nic nedělo. S minulým partnerem jsem už brala clostík, ovulovala jsem a když měl jít na spermio, tak zbaběle utekl. To se mi teprve zhroutil svět, když jsem zůstala sama ve 33 letech, bez naděje mít přirozenou cestou dítě. No a nakonec se našel moc príma kluk, který mi dal k narozkám svoje spermio a už jsme rok spolu. Přestáli jsme moji gynekologickou operaci, přečkává i mé neurotické nálady a naprosto skvěle mě drží nad vodou. Vůbec jsem nevěřila, že někdo takový může na světě existovat. No a teď spolu čekáme na naše první IVF. A díky tomu taky věřím, že to dopadne dobře. Když ne první, tak druhé určitě. Nenervačím, život si užívám. Všechny stresy zmizely jako mávnutím kouzelného proutku. Takže všechny tu, hlavu vzhůru, nervy zabalte do balíku a pošlete na druhý konec světa a užívejte si sebe a partnerů a ono to určitě vyjde.

maja3.s
4. srp 2010

olousek35...no moc hezky jsi to napsala...taky si to tak říkám a snažím se si všechno užívat, ale pak prostě přijde období, kdy se mi hroutí svět a říkám si, že tohle dál už nemůžu zvládnout....teď jsem si to odbyla pře dovolenou, bylo to fakt šííílenéééé, tak snad mám na nějakou dobu pohov...
No jinak vidím, že tě život taky nešetřil...jsi statečná..
andinka22...taky doufám, že se všechny brzo dočkáme...už aby to bylooooo 😅

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 Uvidíš,že už to určitě co nevidět bude! Nemůže vás takhle nikdo trestat!!! 😉

rebeca_1
4. srp 2010

@maja3.s mozno prave ked to prestaneme pocitat budeme tehulky )))))
Mali sme aj take obdobie kedy sme sa vobec nesnazili, nestiskali sme sa ale poviem pravdu, ze aj vtedy pri ms mi to prislo luto, ze to opat nevyslo. Viete ako to myslim? Ze clovek aj ked si povie, ze kaslem nato na konci cyklu mu to je aj tak cele luto. Je to proste take zakliate podvedomie.....

@andinka22 jej, ty si moje zlaticko! Rada ti poslem IP )))) Das nam sem este raz ten link prosim?
Ja mam take slzickove obdobia, ked ma boli srdce alebo dusa poplacem si a je mi lepsie. Dakujem, snad na buduci mesiac ziskame aspon 1 kvalitne vajicko...

@olousek35 ty si to krasne napisala )))))
A tesim sa s tebou, ze mas takeho uzasneho partnera po boku. Je to velmi dolezite aby sme sa mohli v tychto najtazsich chvilach opriet milujuceho a silneho partnera...

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok velmi dobre sa citim v Reprofite, vedia mi tam pohladit srdce, pofukat bolavu dusicku.
Verim, ze prave tu nam pomozu a dockame sa krasneho zdraveho miminka. A to vsetucky-vsetky)))))