Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
15. lis 2010

@gabikri asi jo a mám právě dojem, že mi poslední dny ten utrouš způsobuje větší výtoky, takže budu papat. Tím snad nic nezkazím. Ty taky zobeš, že jo?

janib
15. lis 2010

@gabikri supééééér, jejda já mám takovou radost... Pěkně se Ti to rozjíždí, to je bezva... Počkej až Bobša uvidíš na ultrazvuku, to budou krokodýlí slzy štěstí... 😀 Tak moc Ti to přeju, užívej si to MAMINO!!!!

veveram
15. lis 2010

Ahojky všem,
tak jsem dorazila z celodenního výletu,krásně jsme si to užili v Olomouci,bylo nádherně.

@olousek35 :máš pravdu s tím Macháčem,hezký chlap,i ti ostatní v RF.Jinak mě je skvěle,žádné zvláštnosti.A nakoupené pro mimi jěště nic nemám,začnu až po novém roce.Dnes jsem si koupila jen kojící košilku. 😀
A už netestuj,i když to nemáš lehké s tou tvou diagnozou.Rozhodne UZ.A když ti dovolili otěhotnět,tak to musí dopadnout dobře.

@gabikri :výsledek ůžasný,jen tak dál.Neboj ,toho bříška si užiješ za chvíli.Mě už dneska tipovaly ženské v obchodě na 5tý měsíc,tak si dovedeš představit jak kynu. 😀

gabikri
15. lis 2010

@janib : děkuju 😵 😵 Už abych ten ultrazvuk měla za sebou 😉

@olousek35 : já ho zaváděla a od té doby, co mi ho zvýšili, tak řekli polykat 😉

@veveram : no já jak v tom pátém měsíci vypadala v létě, pak jsem krásně zhubla, začala nosit obtáhlé věci a teď je to zase v čudu 😀 Ale dneska jsem tak stála před skříní a přemýšlela, co budu nosit 😀 A vymyslela jsem že dlouhé volné trika / svetry a legíny 🙂 A je po problému 😝 Džíny slimky asi na nějaký čas odstavím 😀

olousek35
15. lis 2010

@veveram já testovala po třech dnech a ještě mám poslední testík, tak ten zkusím koncem týdne, abych nebyla ne ultrazvuku překvapená, že tam třeba nic není. Ale od krve už neblbnu. 😀
Dobrou a užívej si těhotenství.

olousek35
15. lis 2010

@gabikri supr, polykám a nešpiním. Díky za rady.
Jinak všem přeju dobrou noc a krásné sny. Po utrouši se mi bude nádherně spát.

ester32
16. lis 2010

ahojky)))

@olousek35 hlavní je,že ti špinění přestalo a čárečko moc krásná)))

@gabikri tak ještě jednou n krev a už potom pěkně na ultrazvuk)))) já na krev si zajdu asi ještě v pátek abych byla klidná,že to roste

tady je moje dnešní tesování v půl čtvrté ráno nemůžu spát 😠

veveram
16. lis 2010

Holky,všechny máte krásné dálnice,je to jasné těhulky. 😉 🙂 😉

gabikri
16. lis 2010

@ester32 : ahoj, já teď špatně spím pořád. To asi k tomu patří 😉 Jsem koukala, že už byl ráno Tvůj nový testík mezi nově vloženýma fotečkama 😀 Jsem si říkala.............aaaaaaaaaa těhulka nemůže spát 😀

@veveram : 🙂

ester32
16. lis 2010

@gabikri s tím spaním je to děsný,ale dnes jsem o půl pate znovu usla 🙂 aspoň něco))) a co jak se cítíš?? testovala jsi dnes nebo už si počkáš až na čtvrtek na krev a teda vážně ti to stouplo nááááááádherně asi to bude línej kluk))))

olousek35
16. lis 2010

@ester32 ahojda, vítej mezi námi nespavcemi. 😀 Já s Gábi taky nemůžeme spát. Moc dobře to známe. Testík super.

Jinak přeju dobré ráno všem.

mourinka29
16. lis 2010

holky přidávám se k nespavcum ,já dneska taky v 5 testila 😀 😀 😀 , ESTI krásný testík ,já tesuju jen desítkovýma zatím a jsou obě stejné ,na 25 by byla asi trošku slabší

bellka
16. lis 2010

Ahojky holky 😵
Všechny vás moc a moc zdravím a přeju hodně štěstí a nestačím koukat, jak se to tady rozjíždí, to je paráda, prostě Reprofit je to pravé ořechové, tak se držte a těm, kterým to nevyšlo, tak hlavu vzhůru, ono to přebolí, ale jisté je, že se svého snu dočkáte, tolik vám to přeju a věřte, že po 12ti letech snažení a probrečených dní i nocí vím, o čem mluvím 🙂
@gabikri ´Bože, holka zlatá, ani nevíš, jak jsem ráda s Tebou a moc moc moc gratuluju, mám husí kůži a brečím tu jak malá holka, moc na Tebe myslím 😵

gabikri
16. lis 2010

@ester32 : díky, snad to vydrží a bude stoupat dál 😵 Jo a půl pátá je moje hodina

@olousek35 : tak co, špinění se ztratilo? 😉

@mourinka29 : vítej v klubu nespavců 😀

@bellka : děkuju beruško, ty jsi mě tady podporovala od začátku, moc mi to pomohlo ty tvoje milá slovíčka 😵 😵

olousek35
16. lis 2010

@gabikri no, celkem jo. Už je to minimální. Jenže to včera přes den bylo v pohodě taky a začalo to později odpoledne. Tak uvidíme. Ale budu věřit, že jsem ok.

gabikri
16. lis 2010

@olousek35 : tak je to dobré.....hlavně, že se to nerozjelo 😉

olousek35
16. lis 2010

@gabikri jj, to máš pravdu. Kdy jdeš na ultrazvuk ty? Já se začínám pomalu bát. Máš výhodu, že máš aspoň výsledky krve. Já vlastně vůbec nevím, co se ve mně děje. Jestli prcek žije, nebo ne, atd.

gabikri
16. lis 2010

@olousek35 : já myslím, že to by nebylo nic na testu, ne? 😉 Na ultrazvuk vůbec nevím, mám zavolat výsledky další krve a pak se asi uvidí 😉 Kdy máš jít Ty ? 😉

olousek35
16. lis 2010

@gabikri já jdu v pondělí v osm. Tak jsem zvědavá a na druhou stranu mám strach.

gabikri
16. lis 2010

@olousek35 : v pondělí, to už je brzo, to je fajn 😉 Tak já bych teoreticky měla jít ve středu, ne 😉

olousek35
16. lis 2010

@gabikri určitě. 14 dní po pozitivním testíku

ester32
16. lis 2010

@olousek35 ty už jdeš v pondělí to se máš)))))) já jsem objednaná na příští čtvrtek 25.11. a potom si snad trochu oddychnu))))

@gabikri neboj krev poroste jak o závod a příští týden ho už taky uvidíš))))))))

olousek35
16. lis 2010

tak už zase špiním. Volala jsem do Reprofitu a vzala to Vitoušková. Mám si zvednout utrogestan. A mělo by to do tří dnů zmizet. Chjo. Se na to vyprdnu. A mám ležet. A to toho mám ještě tolik naplánovanýho. Pěkně na prd. Za chvíli jdeme vybírat postel.

maakovaa
16. lis 2010

@olousek35 Drž se, holka, drž! Máš tam mega čáry na testech, tak to bude dobrý. Špinění nic neznamená. Byla jsem nesčetněkrát ujišťována o tom, že klid na lůžku ničemu nepomůže. Akorát nesportovat, netahat těžký věci, jinak dělat vše jako normálně, takže kupte pěknou postel 😉 Jinak já 8. den po ET darovaných vajíček test negativ a začínám špinit ☹

olousek35
16. lis 2010

@maakovaa neee, to je škoda. Třeba to ještě nic neznamená a zítra se tam čárka objeví. Třeba se teprve uhnizďují. Držím pěsti, ať je to v pořádku. 😉

maakovaa
16. lis 2010

@olousek35 A ještě nesexovat 🙂 Děkujuuu, držme si je navzájem 😉

gabikri
17. lis 2010

@olousek35 : dobré ranko, tak já se ve všem musím po tobě opičit. Včera mě začalo bolet břicho a začala jsem zase špinit. Dneska břicho bolí pořád, špiním pořád a mám z toho pěkné nervy ☹

olousek35
17. lis 2010

@gabikri me boli bricho obcas. Vetsinou kdyz sedim. U chuze dobry, ale zas u ni spinim. Spanek nejlepsi. Jinak jsem dnes ve tri delala test a carka stale stejna, tak nevim, co si myslet. Chjo.

gabikri
17. lis 2010

@olousek35 : já tu čárku mám taky stejnou, docela silnou. Už tmavne i rychle. Když ležím , tak taky dobrý,. ale jak jsem vstala z postele, začala chodit, tak zase to břicho začlo bolet a špinit jsem začala taky.

mourinka29
17. lis 2010

Ahojte holky ,tady je ta slíbená fotka,doufám,že to pujde otevřít ,omlouvám se za kvalitu,mojim starým mobilem fákt těžko něco fotit 😀 ,jinak mě taky pobolívá dost břicho,jakoby menstruačně,večer vždycky nejvíc 😖 ,ale nebojte,prý to takhle dělá a je to v pořádku ,ta fotka je ze dneška,včera byla to samé ,a jsem 16 den po ET,ale já neměla PK ,tak doufám,že to bude dobrý ,kuk http://www.emimino.cz/detail-fotky/?imageId=290...