Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kvakuska
27. únor 2016

@77hanivi musíš se s nimi domluvit předem, jakou genetiku ti budou dělat ... pokud PGD, tak transfer bude normálně pátý den kultivace ... pokud CGH, tak embrya se musí zamrazit a transfer bude v kterémkoli dalším cyklu 🙂

kvakuska
27. únor 2016

@soleilll @sona1000 @78marcela ještě trochu poupravím, vybrat si můžeš, pokud ti ET padne na některý den v pracovním týdnu ... o víkendu se musíš spokojit s tím kdo má službu ... každopádně v Reprofitu není žádný špatný lékař 😉

soleilll
27. únor 2016

@78marcela Fakt? To já teda šla na objednanej termín a bylo vždy překvapením, kdo tam zrovna bude... Ale je fakt, že jsem se neptala a ani mě nenapadlo někoho konkrétního požadovat.

78marcela
27. únor 2016

@soleilll mne se vzdycky ptali. Teda u prvniho ne, u druhyho nevim kdo byl, treti Vitouskova, ctvrty taky, to uz bylo na vyzadani. Paty Pastorcakova, byla jsem u ni predtim na utz pred Ket a ta se sama nabidla, ale ptala se, jestli mam neco proti. Nemela jsem.
A sesty si me komplet prevzal Kozumplik, chodila jsem jen k nemu uplne na kazdou kontrolu i transfer. Povedlo se,,tak ho miluju😉

soleilll
27. únor 2016

@78marcela Tak to fakt zírám. Já byla u Kozumplíka jen na úvodní konzultaci a rozpisu, pak pokaždé u někoho jinýho (na OPU a ET Kuřecová) a opět jsem se dostala k němu až při potvrzení těhotenství - zahnízděného embrya v děloze. Je fakt, že sloužil i Otevřel, ale k tomu jsme nechtěla (byla jsem u něj jednou na UTZ a nějak mi nesedl), tak jsem poprosila sestru na recepci, aby mě hodila ke Kozumplíkovi. Bylo to takový symbolický, že jsme se spolu hezky rozloučili, i když teda ten gestační váček nemohl několik minut najít a vypadalo to, že je prázdnej. 🙂

78marcela
27. únor 2016

@soleilll ja chci jit priste zase k nemu, bude-li teda nejaky priste, od zacatku az do konce. Sama jsem byla prekvapena, ale fakt to tak bylo. Ja chodila puvodne k Otevrelovi, bylo to v pohode, nemam proti nemu nic, ten to naplanoval atd, pak prave pokazde u nekoho jinyho, paty pokus delala ta Pastorcakova. Otehotnela jsem, pak revize a po ni jsem psala Otevrelovi i ji, jak dal postupovat. otevrel se mi neozval vubec a Partorcakova napsala, ze mam kontaktovat Kozumplika, ktery si me prebira..nevim proc, ale byla jsem za to rada.

terebo
28. únor 2016

Můžu mít dotaz? Jak dlouho cca trvá od první návštěvy po první IVF? Je mi jasný, že je to individuální, ale řádově.. pohybuje se to v řádů dnů, týdnů, nebo měsíců? Třeba jestli je reálné, když bychom na konkrétní CAR šli poprvé v květnu a IVF bychom chtěli v srpnu (srpen proto, že budu mít volno z práce a tudíž víc času a psychické pohody). A s tím souvisí další poddotaz: je možné mít takový časový požadavek, nebo prostě musím jít tehdy, kdy mi lékaři určí?

fidac
28. únor 2016

@terebo kdy chces a kdy ti to vyhovuje,je to o domluve.my b,li lro leky v dubnu a na ivf chteli v cervnu a nebyl problem

mummy88
28. únor 2016

@sona1000 Vrána je super, muj nejoblibenejsi! 😉

ivisek17
29. únor 2016

Holky, kdo mate neschopenku pri IVF, napsali vám vycházky???? Zitra si pro ni jdu, tak at vim. Dekuji

myskat
29. únor 2016

@ivisek17 mě taky neschopenka čeká, tak dej vědět, jak Ti to napsali... 🙂

baskabar
29. únor 2016

@terebo boli sme na prvej konzultácii v druhej polovici února, ešte v ten deň podali žiadosť na poisťovňu a ivf začíname koncom března / začiatkom dubna. Čiže ak chceš, ide to rýchlo a ak to chceš odložiť, tak je to tiež možné.

myskat
29. únor 2016

@ivisek17 a jak jsi s neschopenkou pochodila? na mě se sestry dívaly divně, když jsem se na to ptala, teď jsem se domluvila s dr. a mám ji od 1.ultrazvuku....

ivisek17
29. únor 2016

@myskat dnes jsem volala ze jsem 1 dc, od zitra začínám stimulovat a ze mam s paní doktorkou domluvenou neschopenku od zacatku, a uplne v pohode.... Ze si mam zitra dojet

soleilll
29. únor 2016

@terebo Myslím, že důležitá je první konzultace, kdy si pořešíte další postupy, domluvíte případný vyšetření atd. Tyhle podklady pak doktoři použijí při určení konkrétního stimulačního protokolu. Pak se objednáš podle cyklu - klidně až za půl roku. Obecně to ale jde v řádu týdnů, pokud nechceš čekat.

myskat
29. únor 2016

@ivisek17 fakt? no, tak paráda! alespoň budeš doma, v klidu... pak dej vědět, jak Ti to to napsali 😉

ivisek17
29. únor 2016

@myskat jasně 😉 zitra dam vedet

delfi75
29. únor 2016

@ivisek17 vycházky mi dali...

handous1
29. únor 2016

Ahoj holky , dneska první ultrazvuk vše o.k hodnota hcg 1200 příští tyden další kontrola. Ptala jsem se doktora jestli můžu dále pracovat že musím občas zvedat těžší věci říkal že to není problém a pohyb je jedině dobrý. Tak zítra hurá do prace a uvidím jak to bude .... 🙂

sona1000
29. únor 2016

@handous1 To je super, gratuluji!!! Z tím zvedáním ale raději opatrně 🙂

soleilll
29. únor 2016

@handous1 Skvělá zpráva. Jen pracuj, dokud se cítíš dobře a dokud to jde. 🙂 Ale nic se nemá přehánět, takže netrhej rekordy ve zdvihu... 🙂

handous1
29. únor 2016

@sona1000 děkuji, ještě neni vyhráno ale je to na dobré cestě 😉

handous1
29. únor 2016

@soleilll díky ! Zatím se cítím dobře ale to se může rychle změnit.... dokud to půjde budu pracovat doma se tak trochu nudim a asi bych se víc nervovala takhle na to v práci nemám čas přemýšlet . 🙂
Už abych byla aspoň tak dalece jako ty.... Tobě přeji krásné bezproblémové tehulkovani 😵

ivka3901
29. únor 2016

Ahojte kočky chcem sa spýtať,že ako je to s dr.Macháčom v RPlebo máme ešte jedného bojovníčka zmrazeného v RP a patríme k Macháčovi či budšme museť ísť do Olomouca alebo do Brna????sme z daleka 😒

fidac
29. únor 2016

@ivka3901 taky jsme choidili k Machačovi a pak přešli ke Kouďasovi, protože Olomouc je z ruky...je to na vás, jestli se objednáte do Olomouce anebo do Brna...v Brně ale asi k někomu jinému...ono je to stejně asi ve finále jedno jestli máte naplánovaný KET 😉

alc
29. únor 2016

@josefina79 Souhlasím. taky jsem mu jendou psala než jsem se rozhodla pro Reprofit a napsal mi takovou odpověď , že mi hned bylo jasné, že v žádném případě tam nepůjdu. Navíc byl arogantní když jsem mu psala, že jsem věřící a nechci si nechat zmrazovat embya tak mi naspal, že bv životě nebudu mít dítě. V Reprofitu byl přístup hned od začátku jiný a do ničeho mě nenutioli. A zadařili se z jednoho vajíčka hned napoprvé. No ajiž mám děti dvě druhé přirozeně.

delfi75
1. bře 2016

@handous1 držím vše, co mám. opět krásná zpráva🙂

delfi75
1. bře 2016

@ivka3901 ahoj, no, nevím, když půjdete do Ol, tak převoz embrya asi bude problematičtější než si nechat udělat KET jiným lékařem...

kvakuska
1. bře 2016

@ivka3901 pokud máte embryo zamražené v Brně, tak určitě jděte na KET do Brna ... buď napište Machačovi a nechte si od něj poradit, na kterého lékaře se v Brně obrátit, nebo prostě napište či zavolejte přímo do Brna do Reprofitu a někdo se vás ujme ... v Reprofitu jsou všichni lékaři odborníci 😉

ivisek17
1. bře 2016

@myskat tak mam neschopenku od 1 dne stimulace, vycházky od 3 dne neschopenky. Každy ma nárok na 6 hodin, a je jedno jak si to rozvrhne 😉