Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

handous1
30. říj 2015

@lleap já pichala první IVF ráno a druhý IVF večer . Je to jedno jestli ráno nebo večer hlavně aby si pichala pořád přibližně ve stejný čas . Hodina nebo dvě hodiny zpoždění nevadí 😉 .

lenka27
30. říj 2015

@ivka3901 muj mladsi syn byl zamrazeny 5 let a jaky je to uzasnak 😉 neboj tohle roli nehraje

lleap
31. říj 2015

@handous1 Děkuji 🙂

delfi75
3. lis 2015

@moni34 dnes pravou a tfuj, tfuj, tfuj 😉

rezni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rezni
4. lis 2015

jo a jinak bohužel Plaváček je negativní 🙂 jsem 9 den po transferu a dnes mám dostat MS a ta nikde. Takže to vypadá, že se budu doprošovat 🙄 Jsem z toho opravdu hodně rozhozená. Vypadá to jako bych oplakávala na jednou všechny 4 IVF , které se nepovedli. Je mě vážně zle ☹ ☹ ☹

rezni
4. lis 2015

http://zena.centrum.cz/deti/tehotenstvi-a-mimin... evikos nějak to nejde ....zkouším znova

soleilll
4. lis 2015

@rezni A testy máš negativní?

zuzapra
4. lis 2015

@rezni já měla 9 dní po transferu taky test negativni. Udělala jsem ho ještě po třech dnech a dvě čárky. MS ještě nemáš, ne?!.

moni34
4. lis 2015

@rezni a na krev pro jistotu nepůjdeš? Test může být negativní ještě pár dní 😉
@delfi75 děkuji 🙂
Holky neděje se něco v RF? transfer mi dělala taková mladinká sympatická doktorka, ale nikdy jsem ji tam neviděla a vůbec si nemám dělat test! řekli mi, že za 14dní mám přijít na krev a mám to i v papírech, dřív jsem tam měla datum kdy testovat a teď tam mám datum odběru a taky jsem při odchodu žádný test nedostala a dřív jo.

katherinka33
4. lis 2015

@moni34 Ahoj, teď jsem volala do Reprofitu kvůli pravidelné kontrole a už tam není ani můj doktor. Má založenou svou kliniku u sv. Anny. Možná se jim tam trochu mění obsazení...

myskat
4. lis 2015

holky, nechte toho.. já do reprofitu utekla z jiného centra.... jako, co mě fakt překvapilo, že tam spousty věcí dělají sestry... že se k těm doktorům člověk moc nedohrabe...

moni34
4. lis 2015

@myskat no to já jsem taky utekla z jiného centra, chodila jsem ke Štelclovi, měla jsem na něj email a když jsem něco potřebovala, tak jsem mu psala. Teď jsem se nahlásila ke Kozumplíkovi, ale viděla jsem ho jednou, transfer mi nedělal a email nemám na nikoho, tak jsem z toho taková rozpačitá 😒

zuzapra
4. lis 2015

@moni34 Kozumplik mi dělal oba transfery a oba s úspěchem. Jinak v Ol. jsem chodila k Machačovi-naprosto úžasný člověk. Ale tehdy v Ol.neměli kliniku jen ordinaci,takže pro mimi jsme jeli do Brna. 😀

kejt29
4. lis 2015

Ja sice chodila ke Koudelkovi, ale casto byl mimo a bylo mi jedno, kdo zastupuje. S nikym jsem nemela spatnou zkusenost a sestricky jsou uzasne...

delfi75
4. lis 2015

@moni34 já už v srpnu taky test nedostala, sama pí na pkladně mi řekla, že je stáhli, že byly testy nespolehlivé...

delfi75
4. lis 2015

@katherinka33 ahoj, můžu se zeptat, kdo zase odešel?

handous1
4. lis 2015

@moni34 moni já jsem měla IVF v srpnu a tam mi na pokladně řekla že těhot. testy už nedávají protože byly nespolehlivé. Jé teď zrovna čtu že delfi75 to psala take 🙂

emada
4. lis 2015

Co vím, odešla Pastorčáková na mateřskou, ale je možné, že někdo další. Jinak mám pocit, že v poslední době to jde v Reprofitu trošku z kopce...

katherinka33
4. lis 2015

@delfi75 Nevím, jestli to není zastaralá informace, ale dnes mi oznámila paní na recepci, že pan doktor Rotter.

moni34
4. lis 2015

já jsem teda neměla nikdy s nikým problém, mě se všichni zdají fajn, jen je poznat, že se to tam mění, dřív se mi to zdálo víc osobní, ale sestřičky jsou tam úžasné a na doktory si nemůžu stěžovat. No a že ty testy byly nespolehlivé, to víme už dávno 🙂 konečně nemusíme při negativním testu jezdit někam do laborky 🙂 Jen by mě zajímalo, proč odtam odešlo poslední dobou tolik lékařů...

myskat
5. lis 2015

já chodím k dr Kuřecové, jsem zatím spokojená ... je pravda, že jsme se viděly jen jednou a už budu stimulovat na dl protokol 😀 .... jo, určitě, sestřičky jsou milé, hodné, ale mě ten osobní kontakt s doktorem chybí... ale nemůžu říct, že by mi na nějaký mail neodpověděla, a že bychom spolu přes email všecko nevyřešily... a to že mi nedají těhotenský test, podle mě, není hodnotící hledisko..

evikos
5. lis 2015

@rezni moc děkuji za odkaz a držím pěsti, třeba se to ještě v dobré obrátí. Jinak Tě rozumím. Také 4 x neúspěch a psychika v háji....

delfi75
5. lis 2015

@katherinka33 aha, tak s panem doktorem jsem se nesetkala, asi byl jen na gynekologii...

moni34
8. lis 2015

holky prosím poraďte, můj gynekolog si mě objednal na cytologii, budu 8.den po transferu, říkal, že to vůbec ničemu nevadí, ale já mám strach, co myslíte?

rezni
8. lis 2015

Tak já už i mám MS 12 den transferu negativní a dnes MS. Holky jinak já nevím co se děje v Reprofitu,ale je pravda,že mě nikdo neodpověděl ani na e-mail. Chtěla jsem si dát požadavky na dárkyni,protože budu stejnak čekat 3-4 měsíce a Dr napsal že se mám ukázat za měsíc. Tak jsem ho chtěla požádat zda si nemůžeme ty požadavky již nastavit no a odpověď žádná ☹

rezni
8. lis 2015

@moni34 já bych to odložila myslím tu cytologii

handous1
8. lis 2015

@moni34 já bych ji na tvém místě také odložila. Vždyť to nevadí že příjdeš o pár dní později až budeš vědět víc ....

soleilll
9. lis 2015

@moni34 Takovou chvilku po transferu bych to vůbec nedráždila, cytologie určitě měsíc nebo dva počká....

moni34
9. lis 2015

Taky si to myslím, nechám to zatím, stejně jsem vyčetla, že se cytologie nemůže dělat, pokud zavádím utrogestan.