Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
12. pro 2011

Dobrou noc holky - ve mně se to všechno mlátí, jsem plná emocí, jdu si dáchnout 😎 Zatím se opatrujte! 😉

lenka27
12. pro 2011

@safarikovap jo všichni tady jsou super, a když vidím další úspěch hřeje mě u srdce, protože to každému přeji hrozně moc, takže až nám budeš hlásit super výsledek z krve a já řeknu manžílkovi o další těhulce z naší malé továrny na děti 😀 nebude už tomu věřit, vždycky valí oči a říká, že to bude asi zázračná budova 🙂

bellka
12. pro 2011

@safarikovap a bude hůř 😀 😀 😀 teď už to bude jenom o hormonech a náladičkách stále, teď v těhulkování, pak po porodu, pak při kojení a vůbec pořááád 😀 😀 😀
Taky přeju všem dobrou nocku , už zalezu do pelechu, tak všechny moc zdravím, maminky s prďolkama, těhulky s pupíčkama a snažilkám hooodně štěstíííčka přejemééé 😵 😵 😵

lenka27
12. pro 2011

@bellka Adámek má dneska 5. měsíců a je to zlatíčko, pořád se usmívá a přestává být nehybné miminko, snaží si sedat, vystupuje z lehátka a je to už pěkný šídlo, opakuje blbinky po tatínkovi, třeba dělání autíčka a pěkně u toho prská 😀 no je to úžasný vidět ty pokroky a co Šimonek?

lenka27
12. pro 2011

@bellka taky valím za bobiškem, a přeji oboum krásnou noc pa

bellka
12. pro 2011

@lenka27 jééé, tak to moc gratulujemééé 🙂 🙂 🙂 jj, Šimonek je taky šídlo, chvilku na jednom místě nevydrží a to ještě neleze, jen se kutálí a snaží se sedat si, zatím mu to ještě nejde, no je to legrace, ho pozorovat, miluju ho nade všechno na světě, ani nedokážu říct jak moc, jak jsem toho plná 😵 😵 😵 prostě je to můj život 😵 😵 😵 taky se stále směje, vůbec nepláče, taky si říkám, že nemá proč, musím zaťukat, je to zlatíčko naše milované 😵 😵 😵

bellka
12. pro 2011

@lenka27 dobrou 🙂

neka12
12. pro 2011

@bellka Díky moc, snad to tak je 🙂 V Reprofitu se mě zdají všichni fajn 🙂
Ty jsi tam taky chodila a máš z Reprofitu malého Šimůnka ?? 🙂 🙂

neka12
12. pro 2011

@safarikovap Peťo, jestli zdravá to nevím 😀 Podle mého může pořádně praštěná 😀 😀
Taky nemám s čím srovnávat, ale Reprofit se mě zdá opravdu dobrá klinika 🙂
A kdyý vidím, jak jste všichni pomalu, ale jistě otěhotněly přidá mě to hned sílu, abych mimčo jen tak nevzdávala.
Zdá se, že u mě je vše OK, jen cyklus mám orý celkem krátký 26 dnů ...
Peťo, tak se hlavně opatruj, když to vypadá, že máš v bříšku malou fazolku 🙂

Dobrou noc 🙂 a díky za povzbuzení 🙂

veera2
12. pro 2011

@safarikovap Teda, co to tu čtu? 🙂 Krásný dárek k Vánocům, lepší jste nemohli dostat! Moc gratuluju, tak ať čárka stále sílí, užívej si ty krásné emoce🙂

Holky, nemůžu vás všechny dočíst.Tak vás chci jen pozdravit a popřát krásný advent.
Ještě jeden dotaz. Jak jste vysazovali utrouš? postupně od 10. týdne, nebo až od 12. týdne? Díky pa a dobrou

agnes88
13. pro 2011

ahoj holky, mám u sebe dvě blasty, ještě dvě časné blasty a dvě moruly nám zbyly, uvidíme co se podaří zamrazit. Myslím pozitivně, snažím se odpočívat a věřím v to!!! Jo prosím vám dotaz, jaký je rozdíl mezi blastou a časnou blastou, která je dál ve vývoji. A měla jsem na transfer Štěpána, byl úžasnej, jak málo člověku stačí aby se cítil v pohodě...Joo a testit mám 24.12 🙂 tak to bude bud psycho nebo veselo

carlik
13. pro 2011

@safarikovap tedáááá, tak ty sis už rozbalila jeden vánoční dáreček předem jo? Pochytalas tady pěkně těhu bacilky (doufám že né i ten můj angínovej). Moc ti to přeju a ať máš pohodový těhu až do konce!!!!!
@agnes88 další jseš na řadě ty jo! A Štěpán dělá krásný holčičky 🙂
Já jdu k němu dneska na KO, tak možná to už bude předposlední před porodem 🙂
@veera2 já vysazovala Utroš kolem 12.tt a začala jsem trošku špinit, tak se nelekni, kdyby něco podobnýho nastalo. Dr. mě uklidnila, že to je v poho.

bellka
13. pro 2011

krásný den všééém maminkám s prďolkama, těhulinkám i snažilečkááám🙂
@agnes88 tak tfuj tfuj tfuj, věřím, že za 14 dní, jestli tak dlouho vydržíš netestovat, to bude nejkrásnějšííí dáreček pod vánoční stromeček a Ty nám zahlásíííš // dálnice, tak šup šup pohladit pupíček, ať se koblížci pěkně zavrtávají, aspoň jeden z nich a to by bylo aby to nebylo, když jsou to 2 blastulky 🙂
@veera2 milááášku, já vysazovala až od 12 tt 😉
@carlik wow, koukám, že Kristýnka za chvilku bude ťukat na vrátka 🙂 🙂 🙂
@safarikovap jak jsi se vyspala, hormonku 😀 Honzík už je v práci s testíkama, jestlipak jsi mu jeden nepotáhla 😀

neka12
13. pro 2011

@agnes88 Tak držíme palce, aby bylo veselo 🙂 Kdyžtak musí Peťa hodně prskat těhotenské bacily 🙂 🙂 🙂

bellka
13. pro 2011

jééé, koukněte, co jsem našla 🙂 🙂 🙂
strašně se mi líbí jeho odpověď paní, která píše, že jí je 37 let a úplně jsem ho slyšela 😀 tohle je prostě náš Štěpááán 😀 http://www.neplodnost.org/forum/topic182-vyvoj-...

carlik
13. pro 2011

@bellka já dneska uslyším a uvidím Originál 😀
No jo, malá už skoro klepe na vrátka, ale ještě je neotevírám, až po novým roce 😉

bellka
13. pro 2011

@carlik to se máš, že jsi u něj i po dobu těhotenství, to je fakt paráda 🙂 🙂 🙂 no, když myslíš, že o tom rozhoduješ Ty, kdy se vrátka otenřou, tak Tě u toho ještě chvilku nechám 😀 😀 😀 ale za 14 dní už klidně můžete mít Kristýnku v náručí a co takhle do Nového roku vstoupit s uzlíčkem v náručííí 😵 😵 @olousek35 Oliii, jak se máááš s pupíííčkem 😉 @meggar kdepak jsi, jak se dařííí 🙂

safarikovap
13. pro 2011

Ahoj holky 😎
@bellka...máš mě přečtenou...potáhla...všechny 😀
@carlik @veera2 Děkuju holky, ale zatím jsem nohama na zemi... 😔
@agnes88 Gratulace, brouku 🙂 Jakou měly blasty kvalitku?

Omlouvám se za kvalitu - ale líp to vyfotit nešlo 😠 Testy jsou 4.- dnes 10. den po ET 🙂 Ve skutečnosti ještě tmavší...

carlik
13. pro 2011

@bellka jo, jo, musí to být až na nový rok, k vůli tomu, že jsem od NR pojištěná u Vojenské a te´d by to muselo být u Ministerstva, no komplikace 😒 Leda tak jako první dítko NR, aby jsme dostali aspoň nějakou korunu od města 😀

carlik
13. pro 2011

@safarikovap no krááása....kolik jich ještě vypotřebuješ? 😀 😀 😀

bellka
13. pro 2011

děvčatááá, kde je ta tabulkááá, kdo si to má všechno pamatovááát 😀 😀 😀
@katem jak se máš, těhulko dvojčátková 🙂
@bambulajda @jana321969 @bublenudle @11112 @lentilkal zdravím vááás taky moooc 🙂
@saminka mamčóóó, fotečky krááásnééé 🙂 moc moc moc myslím na @gabikri dlouho tu nebyla, beruška moje zlatá 😕

meggar
13. pro 2011

Téééda, včera jsem tady nebyla a mám co dočítat. Teď mi to trvalo skoro hodinu. Myslím se nám dnes lehce opozdí oběd, to bude mít manžel radost 😉
@safarikovap Moc moc moc gratuluju a držím všechno, co mám, ať čárečka sílí a je všechno v pořádku.
@agnes88 Blastocysta by měla být ve vývoji dál, něž časná blastocysta. Taky moc moc držím palce, ať se aspoň jedno miminko uchytí. S termínem testování 24.12. test ale nemůže dopadnout špatně 😉
@katem Myslím na tebe, ať ti dnešní screening dopadne dobře a čekáš zdravý miminka.
@veera Já taky vysazovala až od 12tt, ale měla jsem do té doby pocit, že mě Utroš leze snad i ušima 🙂
Jinak zdravím všechny, na které jsem zapomněla. U nás dneska zase svítí sluníčko, tak jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží.

bellka
13. pro 2011

@carlik korunu od města, to se dává kde 😀 😀 😀
@safarikovap proč mě to nepřekvapuje😀 😀 😀
@agnes88 jé, já přehlídla Tvoji otázku, jsem se soustředila na to, že už je máš v pupíku, ale @meggar už Ti odpověděla, šikulka 🙂

bublenudle
13. pro 2011

Ahoj holky moje,teda vy jste toho naprndaly 😀
@safarikovap teda testy krasny,to je jasny...Vanočni dárek....já jsem na nervy,už 5 den mi mešká MS,to se mi stalo,jen jak jsem měla to mimoděložni..jsem z toho neštastny,doufam,ze nepujdu na vyvolávačku,jelikož by se mi ten lednovej pokus prodloužil,ach jooo.mám to smulu 😖 a tak se těšim.....

veera2
13. pro 2011

@agnes88 Krásná snůška🙂

@carlik
@meggar
@bellka Jo ale jakým způsobem jste holky vysazovaly? Do 12 tt. jste braly stále 4x ráno a 4x večer a pak postupně snižovaly dávky a jak dlouho? Nebo jinak? Mne tenkrát řikal Štelcl , že mám vysazovat postupně od 10 tt- 12.tt včetně, takže teď jsem 12 tt a beru už jen 2x denně, tak nevím, jestli jsem něco nepodělala, ale špinila jsem celou dobu a teď už 4. den nic🙂

safarikovap
13. pro 2011

@carlik Vždyť jsem teprve 10. den po ET a testovací čárka ještě není stejná jako kontrolní 😕 😕 😕 Ofiko testovat mám až tento pátek, tzn. 13. den po ET, takže...ještě ze pár testů padne 😀
@meggar ženo, nebýt Tebe, tak tam // asi nejsou. To Tys mně v září říkala, že druhej pokus už nemám brát jako "rozjezd", ale mám ho brát vážně, jinak se mimča nedočkám 😉 Ale jsem nohama na zemi 😔
@bublenudle Děkuju Leonko 🙂 Tak je to prostě vždycky - když člověk na něco spolíhá a má to vypočítaný, tak se vždycky něco pos... 😠 😠 😠 Do kdy ještě počkáš, než půjde k dr., jestli je potřeba vyvolávačka?

saminka
13. pro 2011

@safarikovap Peto, nadherne testiky,vypada to skvele a taky potichounku gratuluju.bezva zes nas neopustila,a uplne chapu tvou zavislost na testovani,ono se proste tezce odolava netestovat hlavne kdyz uz se carka ukazala,musime si to znovu potvrzovat..ja tech testu taky mela.sice moc poverciva nejsem ale uplne jsem mela strach ty testiky vyhodit,at neco nezakriknu 😉drzime palecky

olousek35
13. pro 2011

@veera2 ahojda, já taky vysazovala od 10.tt do 12.tt. Sice jsem byla měkká a 12.tt jsem ještě taky dva brala, ale už nejsou prý potřeba. Placenta si vše produkuje sama. Takže klíííd, vše je v pořádku.
@safarikovap nechci strašit, ale podle síly testů to vidím na jasné dvojky. 😉
@meggar zdravím spolutěhulku. Co prcci, zlobí, kopou? U nás se to trošku uklidnilo, menší kopance, mín mě tlačí, víc zvládám a váha kupodivu stojí. Akorát mě občas pěkně vylítne tlak, ale bývá to jen jednodenní věc. No a už jsem si psala do porodnice, tak ještě panu primáři zavolat a přesněji se domluvit.
@bellka @lenka27 zdravím spokojené maminky a vaše miminka. 😀
A zdravím i všechny ostatní kecalky. Zkuste tu tabulku najít, pleas 😉

safarikovap
13. pro 2011

@saminka Mám Deni taaaaaaakovou radost 😵 😵 😵 Už to ze mě muselo ven...
@olousek35 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨...jdu do mdlob.... 😨

A už jsem se rozhodla - musím na krev??? Asi na to kašlu - zbytečně bych se tím stresovala...Ještě mám 3 dny do oficielního testování - pokud bude čárka v pátek O.K., objednám se za 14 dní na UTZ a hotovo... 😔

veera2
13. pro 2011

@olousek35 Díky🙂 To uklidní🙂