Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

iwuska19
9. únor 2013

Všechny zdravím chodím do Reprofitu a začátkem března začínám stimulovat na 1 IVF.Můžu se k Vám přidat????? 😉

iwuska19
9. únor 2013

@ivcacig moc držím pěstičky štěstí a moc Ti přeju aby se vše v dobré obrátilo!

1miska
9. únor 2013

holky ktery den se pri pravidelnem 28 denni cyklu vetsinou dela punkce? ted jsem zjistila ze manzel musi byt v breznu na pet dni na konferenci pryc, je to pro nej hodne dulezite, tak listuju diarem a pocitam jak to vychazi - je punkce vetsinou mezi 12 a 14 dnem? jestli to cely nezrusit a neposunout.... :(

kcvrcekz
9. únor 2013

@1miska já měla OPU 12 den cyklu.🙂

kacatka
9. únor 2013

@1miska no myslím, že se to v cyklu asi posunout nedá. Ale záleží podle toho jaký máš protokol. Já měla dlouhý, před kterým jsem měsíc brala antinu, byla to hrozná výhoda právě v tom plánování. Koudelka mi to tehdá plánoval, protože sám chtěl dělat ET, takže jsme to pořád přesouvali. To byla výhoda. Ale myslím, že jinak to nejde. Prostě budeš muset asi jít až v příštím cyklu. Hlavně se na tom dobře domluv, abys pak nebrala hormony zbytečně.

haaappy
9. únor 2013

@iwuska19 Ahojda, jasňačka, vítej mezi náma reprofiťačkama 😵 S námi ti tu bude moooooc dobře 😀

haaappy
9. únor 2013

@1miska ahojda, já to měla nějak v půlce cyklu. Ono bude záležet, jak budeš reagovat, budeš pod dohledem a často se chodí na utz a podle toho se to plánuje, aby byli folíci optimální velikosti. Teď to asi moc nespočítáš. A manžel by nemohl na otočku do Brna, je to jen na chvilku... 😉

1miska
9. únor 2013

@haaappy
@kacatka
@kcvrcekz dekuju holky, v pondeli jdu na kontrolu tak to zkusime nejak spocitat a domluvit

iwuska19
9. únor 2013

@haaappy děkuji za velice milé přivítání 🙂

mikula77
10. únor 2013

@iwuska19 😀 Vítej,přeji hodně štěstí a co nejkratší,a nejméně trnitou cestu k ůspěchu 😀

iwuska19
10. únor 2013

@mikula77 děkuji moc............ 😉

misha83
10. únor 2013

@iwuska19 Ahoj, tak to pak budeme spolu s dalsima holkama tady v breznu bojovat! 🙂 Hoooodne stest!
@1miska Toje hrozne i dividualni, ja i pti takovem cyklu hodila uz i 10. den.

iwuska19
10. únor 2013

@misha83 všem Nám přeju // dálnici jako D1 😀

drndapetka
10. únor 2013

@1miska OPU by mělo být mezi 12.-14.DC ale já ji měla při dlouhém protokolu jednou sž na 16DC. Ono záleží jakej budeš mít protokol,jaké léky a injekce a jak na to bude Tvoje tělo reagovat...normálně se stimulace začíná od 2-3DC (u dlouhého protokolu teda už před ms) a trvat by měla 10dní takže do 12-13DC ,pak vlastně píchneš Pregnyl a za 36hodin jdeš na OPU ale vím,že se ta stimulace dá prodloužit ueště o 2dny takže to záleží na okolnostech

drndapetka
10. únor 2013

@1miska no a znám i holky co měly OPU už 10-11DC,že reagovaly moc dobře a rychle na injekce

iwuska19
12. únor 2013

Holky chci se zeptat jste nějaká u vojenské pojišťovny jestli ano jak dlouho Vám trvalo schválení žádosti na IVF.Děkuji za jakoukoliv odpověď..... 😖

agnes88
13. únor 2013

@iwuska19 ahoj, pokud si pamatuju tak s vojenskou neměli smlouvu na klasický ivf , ale jen na gyn. zákroky. Ale určitě se optej sester nebo dr, bo já to zjištovala před rokem a to už může být jinak. A schválení všeobecně trvá kolem měsíce.

iwuska19
13. únor 2013

@agnes88 ano to bylo první co jsem zjišťovala,ale bylo mi už před první konzultací řečeno že mají pár pacientek s VOZP a že to jde jaksi zařídit.Takže v tomhle problém asi není a hlavně s podáním si dali na čas já to tam s doktorkou vyplňovala 16.1 a minulý týden ve středu mi sestřička do telefonu říká,ale to je brzo podávali jsme to až 28.1 tak nevím.Každopádně moc děkuji za odpověď 😉

danci70
14. únor 2013

ahoj holky,uvažuju o IVF v Reprofitu Brno.Jaká je objednací doba k dr.Machačovi a jak rychle reaguje na maily? Dojíždíte některá z Prahy? Dá se to? předem díky za odpovědi a případné zkušenosti 🙂

nikolav
14. únor 2013

@danci70 Ahoj já jsem se objednávala během Vánoc a objednali mě k doktorovi dle svého. Takže nevím, jestli tě objednají přímo k Machačovi. Já k němu tedy chodím. Ale on bývá většinu týdne v Olomouci a do Brna dojíždí myslím 1x do týdne nebo 2x. Jinak na mejl odpovídá velice rychle. Ale to všichni tam. I když se objednávám přes mejl tak i sestřičky reagují téměř hned. U jiného doktora jsem zatím nebyla, než u Machače, ale všichni tam jsou odborníci.

evulatko
14. únor 2013

@danci70, vybrat doktora si urcite muzes🙂 Jen musis pocitat s tim, ze Machac tam proste kazdy den nebude. Tak hodne stesti🙂))

kisss
15. únor 2013

Ahojte, mohla bych se Vás tady zeptat kolik jste platily v Reprofitu za minimálku se vším všudy ? Vím, že se platí 13000 + 1000 za ICSI do každého oocytu. Co dál ? Kolik jste platily za léky, narkózu atd. Moc děkuji. 🙂

haaappy
15. únor 2013

@danci70 Ahoj, co já vím, tak dr. Machač bývá v Brně pondělky (to mají ráno nějakou poradu a párkrát jsem u něj byla i na utz) a konzultace byla vždy ve čtvrtek, jinak je v Olmiku. Na mail reaguje velice rychle, mně odpovídal asi do 2 hodin a to byl večer!
Já ho mohu vřele doporučit, jsem taky jeho pacientka 😵 Jinak na konzultaci jsme čekali asi měsíc, možná 2. Ale třeba se nějaké místečko uvolní dřív. Je fakt machr, tak to bohužel trochu trvá. Ale stojí to za to!! 😉

evulatko
15. únor 2013

@kisss, ahojky, 13000 minimalka, ICSI 1000 za kazde vajicko, narkoza je v cene, leky podle toho, jake budes mit (tablety skoro nic, injekce jsou drazsi, zalezi na tom, co bys mela, ale je to podle jejich ceniku), no a pak uz nic🙂

kisss
15. únor 2013

@evulatko děkuji, radši se ptám, ať mě pak nic nezaskočí. 🙂 Zkusím na jejich stránkách najít ceník těch léků a injekcí.

jana321969
17. únor 2013

holky co nekojjíte, jaké mléko u dvojčat dáváte Nutrilon, Sunar, beba????je to teda finanční zahul 🙂

jantarka
17. únor 2013

@jana321969 nám vyhovovalo Hami 🙂 Po Sunaru se mi malý úplně zacpal a řval jak tur 😖 a Nutrilon se mi zdál být zbytečně drahý.

lenka27
17. únor 2013

@jana321969 no já kojila do roku, a pak dávala Hipp, ale kupuje mi ho taťka v Rakousku, tady je hrozně drahý. no tam vychází na 170kč půl kg, a tady je mnohem dražší, kamarádka dělá totiž technologii potravin a doporučila mi tuhle značku

fidac
17. únor 2013

@jana321969 ahoj Jančo, my jsme teď přešli z Nutrilonu na Sunar original.....ale když byl prďa menší, tak jsme měli z DMka babylove - je tam 600g a stojí okolo 150 kč a teď ho mají na městě aj na hyper, tak ho zkus vyzkoušet... malému jelo....víc jak Nutrilon...ale pak jsme se vrátili na Nutrilon, protože v DM občas bývá hodně vybrakované a čeká se na něho i měsíc...a nejblbější je, že na mlíčko 1 nejsou ani žádné akce a slevy... ☹

iwuska19
19. únor 2013

Tak jen pojišťovna mi to schválila 7.2 a ještě včera to v CARu nevěděli protože nevím proč,ale jdu si v pátek pro léky a hned jak příjde MS začnu stimulovat .....