Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

1miska
27. říj 2012

@bellka koukala jsem ted do tveho profilu - zavedli jste obe? nebo jedno mate jeste nechane na "priste" ? 🙂

olousek35
27. říj 2012

@1miska ahojda, chceme to zkusit, ale až po novém roce. Aby to bylo rok po císaři. Máme 3 mražáčky, každého zvlást, tak vyzkoušíme štěstí a pokud by to nevyšlo, tak s IVF končíme a T. by byl jedináček. 😀 Ale ted si na řadě ty. Takže hezky postupně 😉

sikulik
27. říj 2012

@lenajsek veliká gratulace k srdíčku, je to úžasné 🙂

sikulik
27. říj 2012

@bellka držím pěstičky, aby bylo vše v pořádku a vy jste se dočkali sourozenečka 🙂

bellka
27. říj 2012

@1miska nemohli jsme tam jedno nechat, tak jsme si je vzali obě 😵 😵 😵

sikulik
27. říj 2012

@olousek35 ahojky, když máte tři mrazáčky, určitě to vyjde, my jsme měli jen jednoho jediného a moc jsme mu věřili, a teď už nám běží 27tt, a v bříšku máme holčičku pro našeho také velkého, 2 a půl letého, brášku. Tak moc držím pěsti!!! 🙂

sikulik
27. říj 2012

@bublenudle ahojky, jakpak se máš? My jsme byli minulý týden na prohlídce a vše je v pořádku, už jsme začali 27tt, strašně to letí, hlavně s tím naším živým prďolínem ani nemám čas to nějak víc vnímat 🙂. Názor jsem nezměnila a moc vám přeju, aby se jednou, dřív či později u vás stal obrovskej nečekanej zázrak, a já na ně opravdu věřím 🙂, a vy jste si chovali v náručí svého drobečka 🙂. Přeju krásné dny, i když to současné počasí je na houby 🙂

kacatka
28. říj 2012

Ahoj holky, potřebuju radu. Dnes jsem 2 den stimulace, včera jsem začínala ve 20h. Měla jsem v plánu píchat si puregon vždy takhle, ale ze včerejška na dnešek se měnil čas, mám si nějak tu stimulaci posunout? nebo to nechat tak a pokračovat zase ve 20h. 😒 Jsem s toho přechodu času trochu vykolejená ☹

evulatko
28. říj 2012

@kacatka, ahojky, co ja vim, tak mi vzdycky rikali, ze posun par hodin nevadi🙂
Hodne stesiiiiii🙂

novas
28. říj 2012

@kacatka Přeji hodně moc moc štěstí do dalšího boje,taky mě to čeká,ale věřim v to,že se dočkáme všechny

drndapetka
28. říj 2012

@kacatka ahojky, mě bylo řečeno, že u stimulace plus mínus 2 hodiny nevadí 😉 Držím pěsti !

1miska
28. říj 2012

@bellka uzasne 🙂 🙂 ani nevim jestli drzet palecky at se chytnou obe, nebo jen jedno 🙂 ale je to krasne, po tolika letech trapeni budete krasna rodinka se vsim vsudy.... tvuj pribeh jsem si cetla snad desetkrat, vzdycky kdyz na me padne splin a mam potrebu se vyplakat - je tak krasnej, ze slzicky se vzdy zarucene objevi 🙂

cilkaa
28. říj 2012

Ahoj holky, zdravím staré známé.
@bambulajda juuu a co čekáte? To to letí.
@1miska lázně jsou super- užívej a pak tehotní ;)
@olousek35 mate 3 mrazacky, to je bezva. Urco se povede. Co malej?
@drndapetka co ty tehule, jak je?
@bellka moc gratuluji, to je úžasné. Minimálka opět zabrala!!
@kcvrcekz ahoj spoludubnovko 😀 co nového?

Holky, ja jsem v 16 týdnu (od pondělí 17.). Vse je v naprostém pořádku. Vsechny screeningy negativní a bude to holka!!!!
Jediný problém vidím ve svojí váze- pribrala jsem pres stimulky 5 kg a teď mám dalších 5 nahoře za tehu. Takže to frčí. Snaźim se hlídat, ale moc to nejde :(
Ale hlavní je mimi.

Zdravím vsechny.

kcvrcekz
28. říj 2012

@cilkaa ahojky ty jsi o týden dál🙂. Já včera začla 15tt a slavím to v posteli s rýmou jak trám a chycenejma průduškama☹. Jinak náš prcek je dle screeningu taky ok je se neukázal takže jsme stále v napětí🙂. Snad nám to 12.11. Prozradí můj gyndař🙂. A co výbavička co už máš? A kdy budeš řešit kočár?

drndapetka
28. říj 2012

@cilkaa ahoj zlatíčko, to je super, že je všechno u Tebe v pořádku 😵 Já jsem zítra přesně v půlce - 21 tt , 140 dní do porodu, strašně to letí 😀 Jinak screening ve 13tt negativní, tripply taky nega a teď jdeme za 5 dní na velkej ultrazvuk ve 21tt. Jinak máme už 2x taky potvrzenou holčičku 🙂 Mám od začátku těhu 5,5 kg navrch, takže neboj, nepřibíráš moc 😉 Já byla teď minulej týden taky nemocná - průdušky, ale už jsem fit 🙂

novas
28. říj 2012

Ahojte holky,omlouvám se,že jsem mezi Vás tak vtrhla.Sice jsem nepišu,ale čtu vás každý den.Tak něco málo o mě.Jsem z Tišnova,5 let vdaná a o miminko se snažíme tak od roku 2010 a stale nic.Chodim do Reprofitu k panu dokturu Koudelkovi.Né,že to je jen velký sympaták,ale smekám před ním klobouk a oni jsou tam všichni milý a příjemní.Nemužu si stěžovat.Mám za sebou 1.IVF z toho ET negativní,2 krát KET biochemické těhotenství a 1 KET negativní.Mám hotovou genetiku a všechny další vyšetření a vše v pořádku.Tak ted, listopad nebo prosinec jdem do 2.IVF,tak doufám,že vše dopadnne už konečně dobře.Jinak všem mmaminkám hodě sil,těhulkám at to utíká tak jak má a nám čekatelkám hodně sil do dalšího boje.Krásnou neděli

bublenudle
28. říj 2012

@sikulik Ahoooj zlatíčko,jsem moooc ráda,že je vše ok..já se mám dobře,hodně ted pracuji,ale to je dobře..občas sem kouknu,jak se máte a pokračujete....všem držim moooc palečky,at jste všechny maminky zdravých miminek!!! já už v tom mám jasno,a hodně se mi ulevilo..zase se raduji se života a obyčejných věcí,je to k nezaplacení..měj se krásně,myslim na Tebe a ozvi se,budu moooc rada!!! 🙂

novas
28. říj 2012

holky je tady někdo z Tišnova a okolí

olousek35
28. říj 2012

@novas vítej mezi námi. Mě měl na starost taky Koudelka a rozhodně nelituju. Je to kapacita na svém místě a hlavně, čeho si cením nejvíc, je přímej, nic nezamlčuje a nedává plané naděje. Lepšího dr.jsi mít nemohla. Držím pěsti, at se co nejdřív zadaří. Zkus do IVF cvičit Mojžíšku, určo to k něčemu je. 😉

olousek35
28. říj 2012

@sikulik uvidíme, jestli vyjde sourozeneček, nebo ne. S těmi všemi komplikacemi , které mám, možná ke Ketu ani nedojde, ale opět to nijak extra neřeším a říkám si, že co se má stát, to se stane. Kdysi mi kartářka předpověděla dvě holky, no, mám kluka, takže děj se vůle boží 😀
@cilkaa malej je nějakej velkej, přerostl nám tabulky, oblečky máme 18-24 měsíců, nebo 80-92, to nosí dvouletáci. Za to je ale lenoch. Vůbec se mu nechce hýbat, tak trošku cvičíme. A na závěr je to pěknej ukecánek. Můžu potvrdit, že reprofit dělá moc hodné děti, takže se holky máte na co těšit. 😉

novas
28. říj 2012

@olousek35 díky za radu,Koudelka je doktor s velkým D

kacatka
28. říj 2012

@evulatko @novas @drndapetka holky děkuji, snad to tentokrát dobře dopadne, zatím první den stimulace necítím nic, břicho nebolí, tak uvidíme. Pokračovat s puregonem budu teda jako doposud 🙂
Přeji štěstí všem 😉

novas
28. říj 2012

@kacatka musí to dopadnot dobře,musíme bojovata to miminko si vybojujem uvidíš.

kacatka
28. říj 2012

@novas jasně 🙂 a myslím, že sis dobře vybrala! reprofit je fakt dobrej, i když nevím, jestli bych se nerozhodla jinak, kdybych nebyla u Koudelky. no to už je teď jedno. Takže držím taky palečky ať to vyjde 😉

fretecka
28. říj 2012

Byla jsem ted pryč a vše dočetla,a gratulace.Na povzbuzení pro všechny. Byla jsem se podívat za kamarádkou,porodila v červnu po 4.IVF předtím dva potraty,no pravděpodobnost,že otěhotní sama byla téměř nulová,proto si nenechala napsat ani prášky,a včera zjistila,že je těhotná . Přirozeně, 4měsíce po porodu. Zázraky se dějí

montysek
28. říj 2012

@fretecka Tak to je dost dobrý teda.... 😀

fretecka
28. říj 2012

@montysek No byla tak v šoku,že udělala test,šla nakrmit malého,pak se šla do kuchyně podívat,byly tam dvě,vzala test hodila do koše,řekla si hmm jsou tam dvě a udělala dva kroky s malým,pak se zasekla a letěla do koše.Myslela si,že vidí fatamorgánu.Už to má potvrzené UZ a teď záleží na mimi jak se udrží

cilkaa
28. říj 2012

@kcvrcekz čauky!!! Výbavu jeste nemám žádnou.
Kočárek mám vyhlídnutý STOKKE nebo MIMA XARI. takové ty hypermoderni, to je moje ;) Co ty?
Tak snad se prcek brzo ukáže s pohlavím.

@drndapetka taky holká- super. No jsem jak sud - safra. Už nechci tak nabírat.
Ale hlavně mimi, aby bylo ok.

Holky, Reprofit je nej nej. Stýská se mi po nich :(

olousek35
28. říj 2012

@cilkaa stýskání, to znám a už se těším až se jim tam zase objevím. Moc. Byli moc super, jako nová rodina. 😉

zuzuza
29. říj 2012

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na kontrole v RF a mám při minimálce bravelle 8 dní celkem asi 12-15 folikulů, tak to je síla, že? Takl sjem se ptala,jestli to nemuze byt jako cyklus ivrf na púojistovnu a pry ne ze by to uz zpetne pojistovna neodsouhlasila, takze dam jako 13000 za minimalku, 3000 za injekce, noplozeni vajicek kdyby jich bylo treba 8 tak 8000 a kde je jeste cena za mrazenií? uz bez mrazeni jsme na 24000 + jeste cena 5000 nebo vic za mrazeni, takze nas jako minimalka vyjde na 30000????? Tak to je sila, tolik bysme neplatili ani prio klasickem ivfku....jmse dost zklamana, sice dnes rikal doktor, ze pocita do 21000 ze se vejdeme i s prodlouzenou kultivaci, ale to me nejak furt teda nevychazi:((

Dnes mam v 9 pregnyl a ve stredu opu a to se p=ak dela PK v cene nebo¨bych si ji musela zaplatit nebo se u minimalky nedela pk a rovnou se embryo zavadï za 48 hodin??Mam bric¨ho jak v 6. mesici, uz se tesim, az me to odsaji, vsude me to tlaci🙂Nevim no, tolik vajec, to zase bude jiste kvalita nic moc a to je cilem ziskat 1-6 vajec, jsem zvedava, kolik jich nakonec bude....