Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cermi77
7. čer 2013

@ivcacig ano i bez objednání, na recepci mi řekli, že se objednávat nemusím, tak strašně moc držím palce 🙂

1miska
7. čer 2013

@ivcacig jj rekli mi, ze se nemusim objednávat a at dojdu rano na krev a za dve hodky si zavolam pro výsledky, tak jsem sla po nocni a když jsem jim to rekla, tak mi sami poslali výsledky smskou 🙂 aby me nebudili 🙂

olousek35
7. čer 2013

@ivcacig no skvělý. Potichounku gratuluji. Budem ted spolu doufat, že vše bude tak jak má. Já mám jít na krev ve středu, zvažuju úterý, ale uvidím. Budu poblíž. 😉

alex001
7. čer 2013

@olousek35 Ahoj, potichoučku gratuluji tak už je druhý prďolka "na cestě" paráda!!!! 😀 Naši kluci už mají rok a já ještě nestihla Štěpánovi poděkovat budu muset najít čas za ním zajet 🙂 .

alex001
7. čer 2013

Holky co bych tak Štěpánovi měla koupit jako poděkování nevíte některá? Díky 😉

olousek35
7. čer 2013

@alex001 to netuším. Já kupovala víno, ale ne Štěpánovi. Každopádně je pro ně každé narozené dítě největší dárek. 😉

olousek35
7. čer 2013

@ivcacig utrogestan budeš brát do 12.týdne a věř, že ti poleze i ušima. Při ketu o něm teda ani nevím, ale při klasickém ET jsem ho fakt měla plný zuby. Jen jsem ho uviděla, už mi bylo blivno. Ale to zvládneš. Co bys pro prcka neudělala. Ono to stojí za to.

ivcacig
7. čer 2013

@olousek35 já minule brala 2-0-2 a bylo to snesitelný, teď je to šílený, nikdy jsem neměla nízký tlak, teď každý den lítám jak po opici🙂))))

kacatka
7. čer 2013

@ivcacig @olousek35 Já utrogestan vzdala po prvním pokusu, byl to hnus a hlavně mě celou dobu bolel podbřišek. A proto jsme se dohodli na injekcích Agolutinu. Sice jsou to injekce (olejovky) a když už nebylo zbytí tak jsem si je aplikovala i sama, ale bylo to jako nebe a dudy 😉 Ale je fakt, že dodnes mě bolí stehno, když si na něj sáhnu 😒

nikolav
7. čer 2013

@ivcacig
@olousek35 já beru Utrogestan 4-0-4 a jsem furt jak spící panna. Ráno si ho dávám v 5h. Nastavuji si budík a totálně mě to uspí cca do 10-11 hodin dopoledne. A to ho zavádím!! Nosím celodenně a celonočně vložku, protože je to nechutný jak to vytéká a navíc to jde ze všeho dost blbě dolů.

misha83
7. čer 2013

@olousek35 ja kvuli tem pohledum objednavala testy pres net 😉 . Drzim dal pesti.
@ivcacig jee, to je bomba 🙂 , na krev normalne prijdi bez objednani a do hodiny mas vysledek 😉 .

misha83
7. čer 2013

@nikolav
@ivcacig
@olousek35 ja brala 4-2-4 a tesila jsem se na den vysazeni 😀 .

ivcacig
8. čer 2013

@nikolav No přesně jak povídáš. Je to hnus to zavádění. Já už se automaticky budím ve čtyři abych je zavedla☹ ve dvě pravidelně padám na hubu. Teď mám ředitele v zahraničí ale tento týden přijede a uvidíme jak po druhé hodině vyhasínám, tak to jsem zvědavá☹ Teď jsem zrovna taky dvě hodiny spala. Podbřišek moc bolavý, břicho tvrdé, nafouklé jak ve třetím měs☹ Kalhoty už nezapínám🙂

1miska
8. čer 2013

holky co jste braly prednison, kdy jste ho vysadili? ja s nim chtěla vydrzet min. do kontroly za tyden, ale je mi cim dal vic a vic spatne, uz su z toho dost zoufala, nejim a presto zvracim, pali me zaha atd.. tak si rikam, jestli za to nemůže trochu i ten prednison, který je vlastne kortikosteroid a ty mají souvislost s PH zaludky a vredy. Jsem dnes 10 plus 1..... diky 🙂

kacatka
8. čer 2013

@1miska já ho brala do 10tt, pak jsem ho měla vysadit. Mě problémy teda nedělal, ale vím, že je to svinstvo. Pokud je ti víc a víc špatně, tak pochybuju, že to bude prednisonem, spíš bych tipovala těhu nevolnosti 😉 Tím si projde každá, jen některá víc a jiná míň. Držím palce ať je brzo líp🙂 Zkus popíjet vodu s citrónem, je na pálení žáhy, která často mívá s nevolností spojitost .

olousek35
8. čer 2013

@1miska zkus studenou colu, já ji minule pila snad 4 měsíce, nesnesla jsem ani obyčejnou a ani jinou tekutinu. Nezbylo mi nic jiného. Samože jsem to před tím konzultovala s gyndařem a problém neviděl.

1miska
9. čer 2013

@olousek35
@kacatka dekuju holky, uz ho vysadim, colu piju uz asi tri tydny a uz mi taky leze krkem 🙂

ofrah
9. čer 2013

@ivcacig
@ivcacig ahoj, ja som tu nová, chodím k Dr. Otevřelovi. Dnes som 2.deň po ET 2.IVF, Beriem Utrogestan 4-0-4 vag. a spíííííím a spíííííím a spíííííím,,,,teraz ma aspoň nebolí brucho ale prvý krát som mala stále bolesti. Máte niekto skúsenosť s Dr. Otevřelom?

olousek35
9. čer 2013

@1miska vysazovat postupně od 10.týdne do 12.týdne, kdy funkci plně přebírá placenta. Tak opatrně. I když ty určo víš. Já se bála a cpala ho do sebe do konce 13.tt

@ofrah dr.Otevřel je tam, myslím, nový. Držím pěsti k pozitivnímu testíku. Doufám, že nám dáš vědět jak si dopadla. 😉

mikula77
9. čer 2013

@ofrah Vítej mezi námi,hodně štěstí 😀

ofrah
9. čer 2013

@mikula77 Ďakujem 🙂

misha83
9. čer 2013

@ofrah ja ho znamz minule kliniky, delal driv v Unice.

ofrah
9. čer 2013

@misha83 a aké tam mal meno? mal dobré výsledky?

misha83
9. čer 2013

@ofrah tam byl tehdy primarem, celkem by mě zajímalo co se stalo, že odešel. My jsme z taká odešli do RF, nebyli jsme spokojeni. Byla jsem jeho pacientka, ale spíš za to asi mohl systém kliniky.

ofrah
9. čer 2013

@misha83 uvidíme akoi dopadnem, testovať mám 21.6. A teraz sa Ti pri kom podarilo otehotnieť?

misha83
9. čer 2013

Chodím ke Stelclovi. V té Unice šlo fakt spíš o systém celé kliniky, prostě spousta rozdílu. Ano je pravda, že kvůli tomu už bych já k Otevrelovi nesla, ale protože ho mám prostě spojenyho a tou předchozí klinikou. A tehdy tam dělal a říkal věci, které se nám nelíbily. Ale předpokládám, že v RF musí dodržovat min. jejich standard.

mikula77
9. čer 2013

@ofrah Já sem teda s ním měla čest zatím v Rf jen jednou,ale absolutně mi nesedl,tím nechci říci že musí být špatný dr,to určitě ne.

ofrah
9. čer 2013

@mikula77 uvidím, ja som nebola u nikoho iného a ani nemám žiadne doporučenia.

mikula77
9. čer 2013

@ofrah Však každému z nás sedne někdo jiný,nemůžem se líbit všichni všem 😀 určo pro Tebe dělal jen to nejlepší a jste na dobré cestě 😉

1miska
9. čer 2013

co se týká dr. Otevřela, tak jsem v práci slyšela (ale kdo ví jestli je to pravda) ze odešel z Unicy a chtěl si otevřít další IVF centrum a Reprofit ho přeplatil a udělal vedoucím lékařem, aby nevznikala další konkurence.....