Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

luckap123
16. zář 2010

Holky dělali vám některé v Repro imunologii? Na emimino my psaly holky,že by si ji být mnou před prvním IVF nechali udělat..prý kvůli tomu jak se manželovi zhoršilo to spermio 😒

gabikri
16. zář 2010

@rebeca_1 : jupí.........................gratulace a velikánská!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

okcelok
16. zář 2010

@luckap123 mě teda nikdo na imunologii neposlal!

rebeca_1
16. zář 2010

Dakujem Vam zlaticka moje.
Neviem co mate Vy nove. Komu mozem blahozelat? Necitala som naspat, som uplne vybita. Docitam si Vas asi az cez vikend.

okcelok
16. zář 2010

@rebeca_1 tak jděte s dětma odpočívat,to je teď nejdůležitější a vše důležité se dozvíš zítra! 😉 Já jdu na kutě,dobrou noc,rodinko! 😉 😉

78marcela
17. zář 2010

@rebeca_1 To je něco tak strašně super, oooooooooooooooooooooooooooooooooobbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gratulace, krásná zpráva takhle hned po ránu...užasné, mamino, tak se opatruj, děvče, i ty dva mimísky, to je krásné...

rebeca_1
17. zář 2010

Dobre rano, ja mam asi este stale azijsky cas.... Nemozem spat. Jedine zeby to bolo to krasne rozpolozenie z tej najuzasnejsej spravicky na svete. ))))))

Dakujem Vam vsetkym, zlaticka moje. Ta podpora od Vas je uzasna.
Aj ja Vam drzim palce, speci marcelke78, okcelockovi, saminke a vsetkym ktore prave bojuju!!!!!

veveram
17. zář 2010

@rebeca_1:už jsem se na tebe těšila,jak nám oznámíš tu radostnou zprávu,tak to je ůžasné a moc moc držím palce,ať je vše v pořádku s miminkama.

@78marcela :a co u tebe kocurik,jsou duchové na testíku,určitě si testla že,tak držím všechny palečky

rebeca_1
17. zář 2010

CAKAME NA STIMULACIU:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)

HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET září/říjen 3ivf

olousek35 - 34 let - došla ms, 1.9.jdu na krev na HP a 1.IVF asi v září

GABIKRI ( 38let) Diagnóza vysoké FSH, 1IVF ET jednoho embrya / negativ, 2IVF bez transferu( tři prázdné folikuly) 3IVF ET dvou embryí z darovaných vajíček / test negativ, momentálně termín OPU dárkyně v RF 25.10. ( už nafasované léky)

MAJA3.S 31let, cerven 2008 IUI /Obilnak/ neg., rijen 2008, 1.IVF /Obilnak/ biochem. tehu., neg., kveten 2009, IUI /Reprofit/ neg., listopad 2009, 2.IVF /Reprofit/ bez ET, brezen 2010, IVF soft /Reprofit/ neg., cerven 2010, IUI /Reprofit/ neg., 8/2010 IUI /Reprofit/ neg.,

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
STIMULANTKY:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009
(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), KET 6. zari 2010

OKCELOK (29let) 1.IVF 2005 neúspěšné,2.IVF červenec 2010 neúspěšné, KET 9.9.2010

78MARCELA (31let) 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010 neg., 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastulky, neg., KET 10.9.2010, 11 snehuliacikov

LUCKAP123 dcerka Natalka, snazi se od 2/2009, 25.8.2010 prva konzultacia Reprofit, 30.8. stimulacia clostilbegytem, 6.9.2010 UTZ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TEHULKY:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veveram květen 2010 IVF bez ET,červenec minimálka,ET 6.8 TT 20.8. //

Rebeca_1 32r., 4xIUI neg., 2004, 1.IVF, neg., 12/2005, 2.IVF, OHSS, 9/2009, KET 1/2010, neg., 3.IVF 4/2010 neg., 4.IVF soft /Reprofit/, bez ET, 7/2010, 5.IVF soft pozitivne, 8/2010

okcelok
17. zář 2010

@rebeca_1 ahojky,a jak se cítíš?????Vím,že nejúžasněji na tomto světě,ale myslím taky po fyzické stránce?! 😉

rebeca_1
17. zář 2010

@okcelok bezim na nechtiky, potom popiseme.....

andinka22
17. zář 2010

@rebeca_1 móóóóóóc gratuluji. Krásná zprávička.

rebeca_1
17. zář 2010

@okcelok citim sa fantasticky. Malinko ma bolia prsia.

@andinka22 dakujem. Ste zlate, zlaticka moje.

okcelok
17. zář 2010

@rebeca_1 takže jenom drobnosti,to je dobře!!! Tak moc ti to přeji!!!!!! 😉 😉 😉 😉

rebeca_1
17. zář 2010

@okcelok a ty sa ako citis? Skusala si testnut? Je to tam?

okcelok
17. zář 2010

@rebeca_1 nezkoušela,strach je pořád větší.Počkám na krev.Rozhodující je zítřek,určitě ta mrcha nepřijde.Bolí mě prsa,sem tam mě píchne dole ale jinak dobrý.Snad to jsou dobré příznaky!!! 😉
Takže dovolená je nejlepší lék na uhnizďování mimísků!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rebeca_1
17. zář 2010

@okcelok ja som tiez nikdy netestovala doma, vzdy som isla rovno na krvicku. A zajtra uz mas krvne testy? Stiskam palceky co to da..
Tie priznaky mozu byt, urcite je to tam.
A dovolenku doporucujem Vam vsetkym ktore mate bublinky v brusku. Slniecko, salaty a sladke nicnerobenie to je to prave orechove....

okcelok
17. zář 2010

@rebeca_1 ne,zítra by měla dojít mrcha,ale cyklus mívám max. do 28 dní,a to je zítra.
Krev je až ve čtvrtek.
Protože jsi byla právě tak moc v klidků a měla jiné zájmy,tak se prci chytli!!!!!A taky jak jsem říkala,přece by vás nenechali odjet bez nich!!!! 🙂

rebeca_1
17. zář 2010

@okcelok tak ty uz finisujes. No parada, panecku ale to prebehlo.
Nepamatam si kolko ste vkladali ale urcite je to tam. Bud pokojna, viem ze su to hrozne nervy ale musis vydrzat. Trpezlivost babatka prinasa ))))))

okcelok
17. zář 2010

@rebeca_1 máme jednoho prcka,tak snad jo!!! 🙂 🙂 🙂

rebeca_1
17. zář 2010

@okcelok a blastulku, vsak? Ja jej verim ))))

78marcela
17. zář 2010

Ahoj holky, já už včera testla, stínek tam byl, viditelná asi ze 30 cm. Dnes už jsem ale neměla mamatest 10, tak jsem testla 25, tak ani náznak, nic. \přítel mi pak skočil ještě pro tu desítku do lékárny a na té desítce opět stíneček je. Ovšem slabší než včera, takže já to víceméně balím. Kousek naděje tam ještě zůstává, ale děsně se bojím, že se opakuje situace z června, kdy čárky byly a pak slábly až zmizely docela. No, zítra zase uvidím ráno.

rebeca_1
17. zář 2010

Babulky kto mi napise prednison? Gynekolog alebo obvodna lekarka?

Do Brna ideme az 29.9. a teraz uz mam len posledne 4 tabletky.

Inak 29.9. o 10,40 hod. mam prvy UZ.

rebeca_1
17. zář 2010

@78marcela nebal to!
Urcite to tam bude.
Bojuj este co to da!
Zajtra testni s daj nam vediet!
Ked tam ta ciarka je, urcite tam tentokrat zostane. Verim tomu....

maja3.s
17. zář 2010

Ahooooj všichni....moc vás zdravím 😉
@rebeca_1 ....no to je úúúúúžasnééééé...jak z pohádky...pohádková dovolená a pak rovnou pozitivní testík...fakt supr a moc moc gratuluju 🙂

rebeca_1
17. zář 2010

@maja3.s dakujem.
Neviem ci je tato otazka teraz pripustna ale vsimla som si, ze chodis medzi nas uz pomenej. Odputavas sa trosku od konika? Rozhodla si sa pre pauzu?
No nech uz je to akokolvek, z celeho srdiecka ti to zelam......
Ked sa pozeram do tabulky, tak ty si to babatko zasluzis hadam najviac zo vsetkych.... Mas toho za sebou pozehnane.

saminka
17. zář 2010

@rebeca_1 ahojky holcinko,tak jak bylo na dovolence? urco skvele co? 😉 musim si to taky tak priste radeji zaridit 🙂 u me to uz vypada blede, necitim se vubec nijak, nic mi neni,nic me neboli proste to nevyslo 😢 dnes mi taky konecne napsali z Reprofitu,ze to druhe embryjko uz se nepodarilo znovu zamrazit,ze se prestalo vyvijet 😖 tak i proto nemam moc velke nadeje, sice dukaz mame ze emryjka jsou kvalitni viz Mia ale nelibi se jim zamrazovani a rozmrazovani 🙄 vsak neni se cemu divit...no ale jeste mame 4 tak snad to nekdy vyjde....jen mame tu nevyhodu ze se hned tak do CR zase nedostanem....ale z tve zpravy mam desnou radost 😵 😵 😵 😵 strasne jsem ti to prala 😵 😵 😵 ted hezky DRZ PLODIKY!!! jak by dorra napsala.....kde ta nam ted zmizla???

78marcela
17. zář 2010

@rebeca_1 No nevím, ráno se asi rozhodne, testnu a uvidím, ale naděje se vytr\tila, nějak už to necítím vnitřně.

saminka
17. zář 2010

@78marcela ahojky a co se stalo,ze uz to tak necitis? myslela jsem ze jsi uz vcera nasla dve carky??? urcite to bude dobre, vsak je jeste tak hrozne brzy 🙂 🙂 urcite se budes jeste hodne divit 😉

hanulinecka
17. zář 2010

Ahoooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

no holky sem tam vás přečtu,ale nějak nereaguju pořád někde lítáme,ale ted ted musím

@rebeca_1 uplně brečím moc moc ti to přeju nádhera super krásná dovolenka a miminko v bříšku nemáš nějaké fotečky z dovolenky strašně ráda se kochám exotikou 😵 😵

jinak všem moc a moc držím pěstičky.................

já si příští týden jedu nafasovat léky a huráááá začínáme 😵 😵 😵
tak hodnem všichni jdeme do boje plní optimismu já nic jinýho než pozitiovní testíky nečekám 😀 😵