Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
29. zář 2010

@gabikri tak nám pošli vzorky,ať můžeme taky ochutnat!!!! My dělali domácí mošt a já ho vždy vypila na ex!!!

78marcela
29. zář 2010

@gabikri
@luckap123
@ester32
@hanulinecka
Díky za všem, za povzbuzení a za všechno. Třeba už se to zítra nějak uzavře a já pak budu mít před sebou nějaký další cíl, nebo plán, kdy a jak na dlaší KET. Teď to nějak snáším ještě dobře, ale nechci vidět, co by bylo, kdyby mi ti sněhuláčci došly. Taky přemýšlím nad IUI, třeba by se taky mohlo povést, čerstvé spermijky i vajíčko...ale můj chlap se na to moc netváří.
No uvidíme.

veveram
29. zář 2010

@ester32 :ahojky,a jak momentálně jsi na tom?koukám že už si taky dost zkusila

okcelok
29. zář 2010

@ester32 ahojky,to víš,že se to podaří,teď je těhotenská vlna,tak se na ni taky přidáš!!! 🙂

okcelok
29. zář 2010

@78marcela pokud by to nedopadlo,tak držím palce,aby ti dali souhlas jít hned na další ket!!!Hlavně to prosím nevzdávej,všechny se jednou dočkáme a ty nejsi vyjímka!!! 😉

okcelok
29. zář 2010

@gabikri to je super,6 je zachvíli a pak šup na utz se juknout na mimi,které se tam chytne a už nepustí!!! 🙂

ester32
29. zář 2010

děkuji holky za přivítání ...moc mě to potěšilo)))

Hani před tím jsem měla pokus na OBI a jeden v Unice ani jednu kliniku bych nedoporučila dá se říct,že až v FR mě to přijde opravdu dobrý a lidský přístup i když se taky nedaří....ale to už je jiná

veveram já teď 7 jdu na konzultaci po opětně nevydařené minimálce která je teď((((a kolem toho 15 bych měla začít stimulku na další tak doufám,že ta 7 bude ta pravá

78marcela
29. zář 2010

@okcelok jojo, hlavně abych mohla hned dál, nebo mi ta těhu vlna uplave a kde pak budu shánět honem další, že jo. 😉

gabikri
29. zář 2010

@ester32 : vítám Tě a snad se tady všechny dočkáme 😵 😵

@veveram : teď jsem koukala na seznam, kde trhy jsou a na severní Moravě jsem je nikde fakt nenašla....což nechápu, že to tam ještě někoho nenapadlo, vždyď tam je ráj pěstitelů! S láskou vzpomínám na brambory a česnek co pěstovala moje babička z Beskyd. To už nikdy nezažiju, já nevím, co měla za odrůdu, ale od té doby jsem tak dobré brambory nejedla. Se daly jíst samotné. Tyhle co jsem dnes koupila, jsou fajn, ale kam se hrabou na babi 😝 No aspoň něco, ty ze supermarketů mi kolikrát přijde, že to spletli a že to mělo být původně krmivo pro prasata 😠

Byla jsem pro mošt a už je vyprodaný.ach joo 😒

ester32
29. zář 2010

@okcelok děkuji taky tajně doufám,že snad jednou ano)))jen vědět kdy to asi tak bude to by mi ani trochu nevadilo,ale už jsem si na ty neúspěchy nějak zvykla a beru to jako takový dražší koníček))))

veveram
29. zář 2010

@ester32 :RF si zvolila určitě správně a dotáhnete to k miminku,tak držím palečky 😉

gabikri
29. zář 2010

@okcelok : jo jo, takhle nějak si to taky představuju 😀

ester32
29. zář 2010

@78marcela neměj strach je to teď zrovna na ideální,ale u tebe ta pravděpodobnost toho,že příští KET bude už 100% je veliká já jsem ani nikdy ducha neměla tak žádné zoufání a uvidíš,že hned další měsíc budeš na vlně tky))))
@gabikri děkuji za přivítání a radši si budeme myslet,že určitě se dočkáme toho snad už máme dost)))) jéééééé a můžu tě poprosit o stránku s tím seznamem mrka bych se jestli okolo Brna něco takovýho není děkuji

ester32
29. zář 2010

@veveram popravdě jsem RF zvolila kvůli Koudymu ten mě ošetřoval před 15 lety když jsem čekala dceru a za ním jsem cestovala i po všech těch klinikách tak konečně e usadil v té ,,své,, a může tu svoji metodu provozovat jinde mu to neprošlo a vidíme všechny,že se mu to daří)))

veveram
29. zář 2010

@gabikri :tady na zahrádkách někteří jěště něco pěstují,ale mladí už si raději vše koupí v hypermarketu a zahrádku mají jen na ozdobu 😀 já tam mám taky jen pažitku a mátu na mojito 😀
Ovšem domácí je domácí,občas zajdu k babičce a ta mi něco ze zahrádky vždy nabalí,obzvlášt teď mě rozmazluje,pravidelně mám aspoň domácí vajíčka.

gabikri
29. zář 2010

@ester32 : ahojky, já tady mám přílohu Hospodářských novin, tam byl ten seznam minulý týden, ale zkus to najít tady :
http://www.vitalia.cz/katalog/farmarske-trhy/

gabikri
29. zář 2010

@veveram ha ha, tak ty jsi jako já 😀 Já si letos na chalupě založila bylinkový záhon a máta se mi rozrostla, že z ní byl prales 😀 Jinak zkoušela jsem rajčata, cibuli, okurky a já nevím co ještě ale kašlu na to.......té práce kolem toho, dej mi pokoj! 😝

veveram
29. zář 2010

@ester32 :tak hlavně že máš v něho důvěru a konečně se ti usadil 🙂

gabikri
29. zář 2010

@veveram : jé vidíš, vajíčka, ty jsem tam nikde neviděla...

veveram
29. zář 2010

@gabikri :tak snad nás to bude bavit v důchodu,ale kdoví co vůbec bude,třeba amarouny jak v Návštěvnících 😀 😀 😀

hanulinecka
29. zář 2010

@ester32 tak já dva pokusy ivf měla taky na unice podařil se nám Mareček z druhého pokusu pak jsme u nich podstoupila KET v lednu taky otěhotněla a v 10 tt zamklé těhu takže mě u nich se ze 3 pokusu 2 krát podařilo otěhotnět takže bych si na ně neměla stěžovat,ale stejně jsem raději přešla do reprofitu už jsme tam nechtěla jen kvuli tomu že by mě zase nadopovali puregonem za kolik tisic a řekli,že musím mít všechny nadstandarty a vyšlo by nás to přes 30.tisic na ně prdím 😀 tady štelcl říkal že budeme platit jen 8 tisic za ICSi a možná jěště prodlouženou kultivaci tak jsme tam taky spokojenější než na unice

ester32
29. zář 2010

@gabikri děkuji už jsem se dívala a nejblíže je vv Tišnově v sobotu tak tam mrknem tady z těch super marketů se to nedá jíst a pěstovat to bych teda ani nezkoušela))))
@veveram zatím mě neopustila jen přemýšlím jakou číselnou laťku si mám dát a potom to už úplně zabalit zase je to koníček který tomu zdraví moc nedá

78marcela
29. zář 2010

@gabikri Koukám, že se tady bio vaří...my máme všechno vždycky svoje, sami si všechno pěstujeme a děláme. A je pravda, že se někdy divím, když přivezu do Čech hrozny nebo něco, tak všichni prý jak je to dobrý. mě to ani nepřijde. Ale pravda je, že by mě nikdy nenapadlo kupovat v obchodě brambory, cibuli, vajíčka...takže nemám srovnání.

78marcela
29. zář 2010

@hanulinecka No, trošku pozor. Nám při první konzultaci taky řekli, že to nebude tak moc, ža do 15000 se vlezeme. A už jsme tam nechali 33000 a není všem dnům konec.

ester32
29. zář 2010

@hanulinecka já mám PCO tak na stimulace jsem hoooodně náchylná poprvé na OBI pěkný OHSS a týden na kapačkách v nemocnici a v unice mě zase zarazilo jek není vše aspoŇ dobrý tak hned ženou do árců a hned to balí,že jiná možnost není a vlasně to byly první slova na konzultaci po neúspěch co mi doktor řekl což si myslím,že taky není moc vhodný sice i k tomuto řešení jsem dospěla,ale v ten moment by člověk radši slyšel něco povzbudivýho a potom až ty negativa a stejně minimálky nedělají tak to je pro mě pasé a na OBI to aby si vzal člověk na měsíc volno jak se tam dlouho čeká na ultrazvuky a konzultace no děs

hanulinecka
29. zář 2010

@ester32 takže už máš dceru a snažíte se o druhé mimi?????,,

hanulinecka
29. zář 2010

@ester32 no taky jsme se divila,že na unice hned ženou do dárce já teda tu zkušenost nemám i když Marek má hooodně špatný spg na unice měl třeba jen 1 % morfologie což je velká bída nikdy nám dárce nedoporučovali ,ale kdo ví kdyby se ten druhý pokus nepovedl a šli bychom tam znova možná by to navrhli když bychměla 2 neuspěšné cykli ivf za sebou a já tenkrát jsme nebyla tak sečtěla 😀 tak bych určitě do dárce šla 😒 po miminku jsme moc toužili tak by to pro nás bylo řešení,ale jak říkám nic jsme neměla načteno........

ester32
29. zář 2010

@hanulinecka jojo mám z prvního nerozvážného vztahu,ale děkuji každý den,že jak mi všichni tenkrát říkali jak jsem ,,hloupá,, že jsem hloupá byla s manžou se celkem snažíme už 12 let a nic(((( ona někdy hloupost a nerozvážnost může mít i ty hezký konce a toto je ten nejhezčí co máme))) teda zase bude až ji přejde ta puberta)))

hanulinecka
29. zář 2010

@ester32 mě teda na unice taky stanovili PCO 1 ivf 8 vajíček druhé 25 vajíček,ale nikdy mě nidko neřekl,že bych měla náběh na OHSS ale při tom druhým jak jsme měla tolik vajíček mě teda břicho bolelo fest,ale rozchodila jsme to tak snad dobrý 😝 ted uvidím co mě řeknou píchám 4 den a břicho už tlačí jako hrom tak jsme zvědavá

hanulinecka
29. zář 2010

@ester32 jéé puberta to nezáviím Marečke bude mít 3 a taky mě připadá jak puboš někdy takže mě čekají jěště horké chvilky 😀 😀 a kolik ti je let jestli to není tajný 😉