Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
25. říj 2010

jj, sama jsem překvapená, že neodpadlo ani jedno z oplodněných. Třeba to je dobrý začátek a skončí ukřičeným svištíkem. Podvědomě tomu věřím, ale bojím se pak velkého zklamání.

gabikri
25. říj 2010

@okcelok : jo to dávají fotky oni, jo? Já si chtěla brát svůj foťák 😀 😀

olousek35
25. říj 2010

@gabikri no, držím moc pěsti. Určo budeš mít i na zamražení a už to celé vyjde. Bude z tebe moc super máma. 😉

olousek35
25. říj 2010

já jsem příteli taky přikázala vzít foťák, takže nemusíme?

okcelok
25. říj 2010

@gabikri no tak vzít si ho můžeš,ale mají tam tiskárnu na ty nej fotečky na světě,tak si řeknětě 😉

gabikri
25. říj 2010

@olousek35 : jo, to se bojíme všechny..........bude to teď náročné období, ale věřím, že pro nás obě se šťastným koncem 😵 Máš dobře našlápnuto, čtyři jsou dost! 😉

okcelok
25. říj 2010

@olousek35 no nám ji fakt vytiskli 🙂

gabikri
25. říj 2010

@olousek35 : budeme to prožívat spolu......................ve dvou se to lépe táhne 😵 😵

okcelok
25. říj 2010

@gabikri protože budeš mít na bříšku utz,aby to doktor viděl,tak oni to pak nechají na monitoru,aby jste se kochali,takže sestřička vám ji fakt může vytisknout

gabikri
25. říj 2010

Holky ode dneška mám zavádět Utrogestan, to mám vždycky po zavedení ležet a nebo nemusím?

gabikri
25. říj 2010

@okcelok : parááda, to bude mm hotovej, to vím dopředu, že ho to vezme 😵

okcelok
25. říj 2010

@gabikri je pravda,že je to super,když tam s tebou ten chlap může být a tohle všechno zažíváte spolu a vidíte toho prcka,jak se v tobě uvelebuje 🙂 🙂 🙂 Manžel měl taky na krajíčku,ale udržel to a pustil to až ve chvíli,kdy nám potvrdili,že to vyšlo 🙂

dorra
25. říj 2010

@gabikri o fotku si klidně řekni, taky ji mám.

okcelok
25. říj 2010

@gabikri nemusíš,já ale nosím slipovku

gabikri
25. říj 2010

@okcelok 😵 😵 😵

gabikri
25. říj 2010

@okcelok : no mě spíš šlo o to, aby to ze mě nevyšlo a mělo to co největší účinek...

okcelok
25. říj 2010

@gabikri když to dáš co nejdál,tak buď klidná 😵

gabikri
25. říj 2010

@okcelok : tak jo, dám na tebe 😉 Teď odpoledne jsem prala první dávku, tak jsem si šla lehnout, ale spíš to byla výmluva, že se mi nechtělo nic dělat 😀

okcelok
25. říj 2010

@gabikri však odpočívej,za pár měsícu nebudeš vědět,kam dřív skočit!! 😉 A po tom transféru večer jsem si taky dala skleničku piva 😉

olousek35
25. říj 2010

@gabikri jj, musíme to vybojovat.. Určitě to bude dobré.

gabikri
25. říj 2010

Holky jupííííí, tak už odepsal : Dárkyně měla 9 vajíček, 8 je zralých vhodných k oplození. Zítra budeme vědět
více :o)

olousek35
25. říj 2010

@gabikri supeeer. gratulujuuu. Tak v jednu zítra čekám zprávičky od embryologů.

olousek35
25. říj 2010

a já padám naposledy na pivko a na pizzu. Jak na to mám chut. A asi zhřeším i s cigaretou.

okcelok
25. říj 2010

@gabikri jéé,to je slípka šikovná,moc gratuluji!!! 🙂 🙂

okcelok
25. říj 2010

@olousek35 mňam,pivko,taky si budu muset loknout! Pořádně si to užij,je to poslední cigareta nadlouho!!!

okcelok
25. říj 2010

@gabikri a máte ICSI?

gabikri
25. říj 2010

@okcelok : ne nemáme............ale to se dělá, když je špatný spermiogram, ne? No nikdo nám to nenabídnul, takže ne.

okcelok
25. říj 2010

@gabikri no my měli vše ok a taky se nás ptali,jestli to nechceme,ale nechali jsme je,ať si to mezi sebou vyřídí sami! 😀 😀

gabikri
25. říj 2010

@okcelok : tak to jsem pěkně naštvaná, že nám to nikdo nenabídnul, já ani nevěděla, že bychom to mohli mít. No ale co už, asi to tak má být. A Ty jsi měla jaké skóre?

hanulinecka
25. říj 2010

krásný večer tak krev potvrdila co jsme čekala najednou to ze mě všechno spadlo a začínám si říkat,že je to tak lepší našla jsme si 3 práce kde přibírají tak to zítra obtelefonuju a uvidíme šla bych do práce a mareček do školky než by se našlo místo tak by hlídal Marek nebo děda s babičkou
jsme taková zabržená jěště jsme nebrečela nějak jsme to prostě vypustila z hlavy a těším se na ten kalup práce,domácnost rodiny
takže příští rok nechávám na práci ,shodit 15 poporodních kil pročistit tělo,zkoušet doma ten zázrak a v roce 2012 třeba se pustit zase do boje uvidíme jak moc se mě bude chít,ale už ted věřím ,že jo a těším se na to

moc moc děkuju všem za podporu moc mě to pomáhalo když jsem cítila,že tolik lidíček na mě myslí