Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
22. lis 2010

@gabikri takže já čekám snižování hcg a ty zvyyšování. Já bych ráda věděla aktuální dnešní hodnotu, ale to asi reprofit nezvládá. Chjo. To mě celkem mrzí. Abych byla třeba příště v obraze.

okcelok
22. lis 2010

@lenka27 stejně by tam ale nic neviděli,srdíčko je až v pátém týdnu

gabikri
22. lis 2010

@olousek35 : no to je fakt divný, že tam nemají laboratoř, aby ti to řekli přesně 😕 Jedině si někam zajít jako samoplátce 😉 No to by mě taky zajímalo, koli to máš.

olousek35
22. lis 2010

to mě taky, ale asi si můžu trhnout nohou. A mudr.mi na meila nereaguje. Že bych mu jako odpověděla. Chjo. No, nic nenadělám. Aspoň vydělám nějaké penízky a třeba nám pak zbyde na kočárek. Teď bychom byli totálně v háji, po tom, co nám udělala vláda. Hledám pozitiva. Pak do března hodně zhubnu a začnu se cpát listovkou. Se už těším. 50 kg když hodím dolů, tak to bude ideál.

lenka27
22. lis 2010

to olousek35: a ke kterému Mudr. chodíš?

olousek35
22. lis 2010

@lenka27 Nevím, zda to tu mám tak veřejně zveřejňovat. Je z Brna Židenic. Ty jsi odkud?

gabikri
23. lis 2010

@olousek35 : dobré ranko, tak jsem nad tím včera tak dumala a napadlo mě, jestli na to, že máme obě skoro stejný průběh nemají vliv ty myomy. Já ho měla 8 cm, ty jsi to měla ještě horší..............no nevím, ale aby to s tím nemělo souvislost 😝

olousek35
23. lis 2010

@gabikri ahojda, myomy mají zvýšený vliv na potraty a donošení dítěte. Ale ty ho máš odoperovaný a jsi v pořádku, ne? Já jich mám hodně, takže u mně je to pravděpodobné. Každopádně mimčo mít budeme, ať se svět třeba postaví na hlavu! 😀 😉 😉 😉 Jak ti dnes je?

gabikri
23. lis 2010

@olousek35 : no prý to je v pořádku, ale pořád mám pocit, jak se jednou v tobě někdo začne hrabat, tak už to tam nefunguje, tak jak má 😒 Jinak dneska krvácení zmizelo, testy nedělám. Večer mě bolely prsa, teď už ne. . Co ty, jak se cítíš? 😉 A mimča bít budeme, to je jasňačka 😉

olousek35
23. lis 2010

já právě vylezla s postele, krvácení stejné, křeče taky. Takže fakt nevím. Ale už se připravuju na šestinedělí. 😉

gabikri
23. lis 2010

@olousek35 : tak to je naprd 😔 Ve středu uvidíš, co Ti řekne Štelc...............drž se holka 😉

olousek35
23. lis 2010

@gabikri budu ráda, když odejde prcek sám a nebudu muset na kyretáž. Už jsem s tím smířená. Štelcla neuvidím, jdu jen na krev a pak mu zkusím zavolat. Jsem zvědavá. Zázraky se dějí, ale za každou cenu zázrak nechci. Ale hlavně nechci do špitálu. To fakt ne.
A stále myslím na tebe, aby Ti to dopadlo dobře. Co manžel? Jak to nese?

gabikri
23. lis 2010

@olousek35 : je z toho hotovej, to víš, prožívá to se mnou. Na druhou stranu je mi velkou oporou, že máme mrazáčky a že to z nich určitě vyjde 😉

okcelok
23. lis 2010

@gabikri můj byl úplně stejnej,taky věřil mražáčkům! 🙂

78marcela
23. lis 2010

@olousek35 Já nevím, jestli tu šanci na přirozené otěhotnění mám, spíš ani ne. Doktorka říkala, že spíš reagovat nebudu, když jsem předtím nereagovala ani na injekce a nic. No, ale stejně jsem si ten clostík vydupala, i když je to jen pro můj pocit, at se něco děje.
No a u mě to bylo taky tak, že jsem tuším 8. den slabě krvácela, asi dva dny, pak nic a pak zase slabě, několik dní, pak zase pár dnů nic a pak silnější jak na mrchu. a s tím mi pak začalo klesat hcg, chodila jsem si jako samoplátce do nemocnice, takže jsem měla přehled, jak to roste. Rostlo pomalu, hodnoty byly nízké...tak jsem s tím víceméně počítala, že to nevyjde.

olousek35
23. lis 2010

@gabikri jj, mít mražáčky, tak budu taky mnohem víc v klidu.
@78marcela držím pěsti, ať ji máš. Já ji nemám. Nemám vejcovody. Mně nezbývá nic jiného než IVF. Kdybychom byli aspoň trošku bohatší a nepočítali každou korunu a k tomu nelítali z práce do práce. Je to na prd.

78marcela
23. lis 2010

@olousek35 jojo, taky si to říkám...my jsme dali 35 tisíc a výsledek nikde. A jak by se nám ted hodily. jsme přestěhovaný do nového bytu, a nemáme ani na nábytek, na nic. Máme tu jen holé zdi, kupu igelitek, beden, krabic a pytlů. Spíme na matracích na zemi...už jsme daly dohromady peníze na obyčejnou levnou kuchyn, měla by být příští týden, čekám na ni jak na smilování...akorát jsme si pořídili knihovnu a počítačový stolek a konečně tu máme net.
Ale jinak, když se kolem sebe kouknu....tak je to k pláči. jenže prostě peníze nejsou. byt se koupil na hypotéku, rekonstrukce stála 235000,- (na většinu je taky půjčka) dalších 35000 stál Reprofit a jsme prostě totálně na nule. A můj chlap je takovej, že na zařízení další půjčku nechce. To prý radši rok takhle bude bydlet.

olousek35
23. lis 2010

@78marcela jj, tak tak nějak to máme i my. Hodně podobně. A ty pokusy nás teprve čekají. Dokud oba pracujem, tak je to dobrý, ale až půjdu na mateřskou, tak jsme v háji, jelikož z jedné výplaty a mateřské nám bude vycházet jen na dluhy. Už na nic jiného. Jenže co dělat. Obzvlášť v mém věku a bez dětí. A to děláme oba ve státním, takže snižování platů.

78marcela
23. lis 2010

@olousek35 No, já učím, takže plat nic moc, přítel v soukromém, a už má plat snížený někdy od prázdnin...dneska si člověk nevybere, at dělá kde chce. Ale dokud se dělá, je aspoň trochu dobře.

olousek35
23. lis 2010

To máš pravdu. Já si sehnala další práci, takže mám víc příjmů, tak aspoň na neúspěch dřív zapomenu. Bylas doma i v šestinedělí? Já bych ráda, ale nevím, jak se na to budou v Reprofitu tvářit. Do práce bych šla až s novým rokem, když už budu muset.

78marcela
23. lis 2010

@olousek35 Já potratila v 6-7. týdnu, bylo to přesně 5.10, co jsem se vracela z brna, a když mi řekli, že je to pryč. Pak se čekalo, než mi HCG klesne na nulu, aby věděli, že to samo odešlo a nemusela jsem na revizi. Měla jsem původně v plánu jít na další pokus, takže jsem chtěla pokračovat v neshcopence, ale pak jsme se právě kvůli penězům doma dohodli, že do dalšího pokusu nejde¨me. když jsem to napsala mudře, tak mi hned napsala, at se stavím ukončit neschopenku. Tak jsem ji ukončila a od listopadu jsem šla do práce.
Docela ti závidím, že máš víc práce a tím pádem více peněz. Taky bych to brala. jenže tady je to téměř bez šance.

olousek35
24. lis 2010

Dobré ranko, děvčata. Jsem zpět z krve, budu čekat opět na dvanáctou. Gábi, hodně štěstí pro dnešek. Ať už máš srdíčko. A pak nám dej vědět. 😉

lenka27
24. lis 2010

to Olousek35: je zajímavý, že říkají pokaždé jiné časy výsledků, mě poprvé řekli, že můžu volat o půl jedenácté a fakt byly a včera už taky byly o jedenácé. Tak to zkus dřív ať se nemusíš tak dlouho nervovat. Jinak držím pěsti ať to dopadne tak jak si přeješ. Příště to bude jenom lepší. Uvidíš.

gabikri
24. lis 2010

Ahoj všem. tak jsem zpátky od doktorky se špatnýma zprávama 😒 Udělala mi UZ a řekla, že nález neodpovídá prosperujícímu těhotenství a když jsem se jí přímo zeptala, jestli je z toho ještě nějaká jiskřička naděje, tak prý asi ne. Prý by bylo lepší to ukončit a raději se soustředit na další pokus 😒 Nabrala mi krev, léky zatím nevysazovat a v pondělí na kontrolu. Je mi z toho smutno.............bohužel tady se potvrzuje že // ještě zdaleka neznamenají výhru 😒

ester32
24. lis 2010

@olousek35 moc pořád držím pěsti i gábi!!!

jinak jsem dnes byla na ultrazvuku tak prozatím jsou tam 2 bobci a příští týden další kontrola jestli budou srdíčka

ester32
24. lis 2010

@gabikri to je mi moc líto ☹ ale tak jak tvůj mm říká mrazáčci to jistí a třeba hned dvojitě)))))

lenka27
24. lis 2010

to gabikri: je mi to líto, ale příště to určitě vyjde uvidíš. Jde vidět, že to jde, že se uchytí tak příště to vyjde na 100%

maakovaa
24. lis 2010

@gabikri Gabi, co Ti mám říct.......ach jo, sakra, do háje. Půjdem na vínko a pak do dalšího pokusu zase spolu.

dorra
24. lis 2010

@gabikri je to nepříjemný, děvčátko, ale ještě to, prosím, nebal!! Mám dojem, že jsi z Prahy a bylas na utz tam a né v RF. V RF právě naopak dávají šanci do poslední chvíle!! Tak nevysazuj léky a bojuj, dokud to neukončí v RF. Vím, že to může být třeba už odpoledne nebo zítra, ale co když zrovna né. Já mám vlastní zkušenost, kdy mi můj gyne řekl bohužel, ale v RF bojovali ještě dalších 6!! týdnů a pořád mi dávali naději, že to ještě může být dobré. Záleží, jestli se do 7tt rozbliká srdíčko.

gabikri
24. lis 2010

@dorra : děkuji dorko, já jsem dneska 26den po transferu, tak já nevím, podle čeho se to počítá, ty týdny, někde jsem četla, že cca 14 dní k tomu..........já mám svoji MS zastavenou dlouho před tím, tak v tom nemám jasno. Takže podle všeho bych teď byla šestý týden? Tak se to tak jako tak příští týden rozlouskne, ale začíním víc krvácet, tak je to asi finýto.