Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
18. kvě 2011

Ahojda, tak hlásím výsledek. Vlevo 3 velký folíky a dost malých, vpravo hromada malých. Počet nevím. Píchám dál stejné množství a v pátek další kontrola. Prý by měly dorůst. Byla tam Vitulka, je fakt naprosto skvělá.

saminka
18. kvě 2011

@olousek35 tak to vypada dobre.co? dnes jsi vlastne teprve 6.den tak je jeste casu na to aby dorosly ty dalsi 😉 jen tak dale 🙂

lenka27
18. kvě 2011

to olousek35: přeji jen samé krásné zprávy, uvidíš tentokrát to určo vyjde. Jaro je přece to nejlepší období. Budu sem chodit a sledovat průběh.

lenka27
18. kvě 2011

@olousek35 přeji jen samé krásné zprávy, uvidíš tentokrát to určo vyjde. Jaro je přece to nejlepší období. Budu sem chodit a sledovat průběh. Neboj nebude to dlouho trvat a budeš chodit do poradny k našemu oblíbenému doktůrkovi 🙂

petrita83
19. kvě 2011

@okcelok já vim..je to pech 😠 bych to Brno nějak přisunala 🙂 tak tahej taky trochu!!! 😀 Jinak ještě týden vydrž!!!!jsem s Rozárkou přeci domluvená na 26.05. tak se to nesnaž měnit! 😝

okcelok
19. kvě 2011

@petrita83 já ani v Praze neznám nikoho,abych se zeptala a třebas doporučila!! Hele,aby nás nepřevezla a nenarodila se až v červnu! 😝 😀 Pro mě by nej bylo,kdyby mě v pátek dr. na kontrole řekl,že jsem otevřená na 5 cm a že mám hned jet do porodnice!

vika29
19. kvě 2011

@saminka 🙂 ..jéé tak to jsi mi udělala radost s tou minimálkou, určitě to teď vyzkouším 😀 ..ještě počkám jak dopadne genetika, okopíruju papíry z obi a objednám se do RF....a je tam někdo koho by jsi mě doporučila?

saminka
19. kvě 2011

@vika29 urcite tu minimalku vyzkousej, ja byla na klasickem IVF s kratkym protokolem a taky mi to vyslo ale ve srovnani s minimalkou to je 100 a 1, u prvniho jsem brala i hodne leku celych 12 tydnu ale ted mi dr Machac predepsal jen 2x2 Utrogestany a to bylo vse takze fakt do toho bez 😉 a ja nejvic jednala prave s dr. Machacem, jelikoz ma na starosti zahranicni pacietky ale je ted dost pracovne vytizeny, protoze pracuje i v Reprofitu v Olomouci, parkrat jsem byla u dr Stelcla ten je sympatak, mlady 🙂 Hodne si tady holky chvali dr Vitouskovou a take dr Koudelku 😉 vsichni jsou tam moc fajn 😉 😵 😵

bellka
19. kvě 2011

Ahojky děvčátka 😵
Všechny vás moc zdravím v těchto sluníčkových dnech. My jsme od rána do podvečera venku, když je tak krásně, pak koupeme a jdeme spinkat, oba 😀Šimonek je zlatíčko, roste jako z vody, je to náš malý úžasný skříteček milovaný 😵
@okcelok koukám, že jsi stále 2 v 1, ale už to bude coby dup 😉 tfuj tfuj tfuj, ať to jde jako po másle 😉 @veveram tak sis užila v nemocnici, hlavně, že už jsi doma a v pořádku a co Filípek??? 🙂
@saminka Tobě taky ty týdny naskakujou rychle, to není možné 😉 jak se máš???
@kornelka11 @gabikri moooc na vás myslím, sluníčka 🙂
@olousek35 všichni držíme paluškýýý 🙂
Vítám nově příchozí a taky se přikláním k Reprofitu a minimálce 🙂 Jen díky nim nám v postýlce spinká náš Šimonek 😵 Měli jsme toho za sebou spoustu, ale nic z toho.Všechny moc zdravím a koho jsem nejmenovala, tak se omlouvám 😉

olousek35
19. kvě 2011

@lenka27 díky. A jak si na tom ty?

lenka27
19. kvě 2011

@olousek35 no teď momentálně musím polehávat, kvůli tvrdnutí bříška, ale jinak je vše OK. Zítra jdeme na poslední velký ultrazvuk, tak se moc těšíme. No už máme 58 dní do porodu, hrozně to utíká.

olousek35
19. kvě 2011

@lenka27 tak to je super, držím vše, co mám. A snad vás budu brzo následovat. 😉

lenka27
19. kvě 2011

@olousek35 určitě, podle mě je to ideální období na plození. Posílám co nejvíc těhotenské energie.

meggar
19. kvě 2011

Ahoj holky, tak hlásím po dnešní utz že vajíček bude asi okolo 14 a příští úterý bude OPU. Doufám, že se brzo přidám k těhulkám. 😉

saminka
19. kvě 2011

@bellka ahojky maminecko, Simonek vam krasne roste, je fakt jak skritecek 😉 a tydny mi zatim naskakuji pekne, ono mi to celkem utika s tou moji princeznickou milovanou 😵 za par tydnu jedem na Kanary, takova pozdni svatebni cesta,ale samo ze berem s sebou i Miusku tak uz se moc tesime,ze se tam pekne ohrejem na slunicku, tady je sice pekne ale dost prsi tedka 😒 Pekne si to uzivejte 🙂

@meggar to je hezke ciselko, me taky rekli neco podobneho, sest na jedne strane a sedm na druhe a bylo z toho 31 vajuch tak uvidis, treba budes jeste mile prekvapena 😉

taky vsechny zdravime 😉

bobulinka74
19. kvě 2011

Ahojky, tak já hlásím tři 10 mm foliky vpravo +cysta a jeden 8 mm vlevo. Píchám bravelle a v neděli na kontrolu. Doufám, že mi to ta cysta nějak nezmaří.. ☹

bobulinka74
19. kvě 2011

@meggar Tak to gratuluji, Meggar, ty asi stimuluješ klasicky, že jo?

meggar
19. kvě 2011

@bobulinka74 Jo já stimuluju klasicky, ale dnes mi řekli, že bych byla vhodná i na minimální stimulaci.

@saminka 31!!! Nestraš. 😝 No ale s tím naším odpadem by třeba konečně zbylo něco na zamražení 😉

saminka
19. kvě 2011

@bobulinka74 tak to je krasne, me taky u te minimalky vyrostla nejaka cysta, nebo myom,neco tam ten desaty den videl ale nemelo to na nic vliv nastesti...tak snad to bude i u tebe!!!

bobulinka74
19. kvě 2011

@saminka děkuji, trochu jsi mě uklidnila 🙂

okcelok
20. kvě 2011

@bellka no to je přece jasný,že když je tak krásně,tak přece nebudete zavření doma!!! Malej je rozkošnej a už tak velkej,to je mazec,jak to letí!! 🙂 🙂 🙂 My máme dnes neoficiální termín,ale malá ještě asi nemá zabaleno! Jdu odpo k doktorovi,tak uvidíme,co mě řekne,ale stejně díky moc! 😉

olousek35
20. kvě 2011

hlásím se s ultrazvuku, vlevo 5-6 velkých folíků, vlevo tak nějak malých - jen 10 mm. OPU v úterý, tak uvidíme, co ze mně dostanou. Dnes už vaječníky pri utz bolely jak čert. Třeba bude ještě něco schovaného.
@okcelok tak šup šup rodit. Přenášet se taky moc nemá. 😉

veveram
20. kvě 2011

Holky stimulky,hezky se vám to urodilo,tak přeju na uterý hodně štěstíčka. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@okcelok :nevím jestli jsem si ten porod nevědomky uspíšila,ale uvařila jsem si zázvorový čaj se skořicí,hřebíčkem,medem a citronem,ale jen že mě trochu bolelo v krku a pak jsem si uvědomila že ten zázvor se prý pije na vyvolání porodu.

@bellka :Filda nám po té umělé výživě taky pěkně roste,no mě mrzí že jsem ho musela odstavit od prsu,i když mi říkali,že mám jěště zkoušet přikládat,ale stejně toho mléka jsem moc neměla a jěště beru ATB.

kornelka11
20. kvě 2011

@mandre @11112 ako pokracujete? Mandre zostali ti nejake mraziaciky? 11112 ja by som tiez este raz skusila minimalku, skus nad tym popremyslat! Nechod hned do darovanych oocytov, ked ti to sam dr. zatial nenavrhol! Drzim Vam palce 🙂
@okcelok ty si este tu? Ty kedy chces prosim ta rodit? Dlho sme tu nemali malu princeznicku, naposledy myslim Dorrinu Hanicku, ktovie ako sa oni maju... 🙂 Tak sup-sup!!!! Vela stasticka pri porode!!!!!

kornelka11
20. kvě 2011

@olousek35 @meggar super spravicky 🙂 Obidvom Vam vychadza OPU na utorok? No to bude velke stretko v RF, na izbicke.
@bobulinka74 ty ako pokracujes?
@vika29 ja som v RF samoplatkyna a IVF soft ma stoji cca 1100 euro + lieky. Ale kocky tu platili aj menej, je to individualne ale ja nelutujem ziadneho centika, Reprofit je spravna volba 🙂 🙂

Maminky a tehulky moc Vas pozdravujem 🙂 🙂 🙂 🙂

vika29
20. kvě 2011

ahoj holky, jste mě tak navnadily, že se nemůžu dočkat, až zas začnu 😀

okcelok
20. kvě 2011

@kornelka11
@veveram
@olousek35 milé dámy,tak pan doktor neshledal absolutně žádný rozdíl od minulého týdne,takže malá asi ještě nemá napsaný seznam,co si chce sebou vzít anebo čeká,že jí ještě něco naroste,takže to asi hned tak nebude!!!!!!!!! 😝
Že bych zkusila ten čajík?!

saminka
20. kvě 2011

@okcelok no neboj, jeste ma preci jen 7 dni aby byla poradne dopecena 😀 chce te prekvapit a narodit se presne v den terminu, coz se opravdu zas tak casto nestava 😉 ja si pamatuji ze jsem byla na kontrole v tom 36.tydnu ve ctvrtek a doktor taky nic neshledal a jeste me ujistoval, ze prvorodicky spis prenasi nez rodi spis no a mala to asi slysela a za 4 dny na to se narodila 😉

okcelok
20. kvě 2011

@saminka tak to má dobře vyvinutá ouška ! 😀 No byla by pecka,kdyby se trefila do termínu,nerada bych měla vyvolávanej porod. 😝

olousek35
20. kvě 2011

@meggar jééé, tak to půjdeme spolem. Na kolikátou jdeš? Jak si měla velký folíky včera? Já dnes vpravo 14 mm, vlelo jen 10. Ty už asi moc nedorostou. Ale uvidíme. Minule jsem měla jeden větší a 4 menší a vaja byla ve všech, tak uvidím. Chtěla bych jich víc a zamrazit. Chjo.