Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
5. srp 2010

@okcelok staci na Zahorie, nemusis ho posielat az do Bratislavy!!!
No vidis! Aj Korzika znie vynikajuco. Idem ju mrknut...

rebeca_1
5. srp 2010

Ja som taka unavena z toho utrogestanu a to ho beriem len treti den (((((
Idem off.

okcelok
5. srp 2010

@rebeca_1 tak já pšiknu na hranicích a je to! Tam jsem chtěla já na líbánky! Krásná země!

okcelok
5. srp 2010

@rebeca_1 Tak dobrou 🙂 😔

rebeca_1
6. srp 2010

Ahojte, nikde nikto? Vsetky pracujete?
Ja mam dnes volno, uz som stihla pobehat cele mesto. Zmokla som do poslednej nitky, bola som bez dazdnika.
Ale... mam vymeneny ten fraxiparin, 0,6 si zobrala naspat hematologicka a v lekarni som si vybrala novu 0,3. Takze stimulka moze zacat )))))

monulkab
6. srp 2010

@rebeca_1 je to zvláštní, ale po tom IVF jsem brala 6 kuliček denně, a tentokrát to na mě vůbec nepůsobilo. Minule jsem si vzala kuličku a byla jsem tuhá, a teď jsem měla 2 a večer jsem stejně nemohla zabrat...

rebeca_1
6. srp 2010

@monulkab ja som vzdy z utrogestanu vybita. Ale teraz prvy krat beriem len 2 gulicky denne. Po ET beriem aj ja 6 guliciek ale unavena som rovnako. Zvlastne ale je to tak.

okcelok
6. srp 2010

Já teda po utroši unavená vůbec nejsem,byla jsem,když jsem si píchala Puregon,to jsem vždy tak do půl hoďky vytuhla. Teď zase beru 6 kuliček denně.

rebeca_1
6. srp 2010

@okcelok a ako sa citis?

okcelok
6. srp 2010

jsem šťastná,protože mám prednison! Jsem úplně v pohodě. Už jste vybrali,kam pojedete?

rebeca_1
6. srp 2010

@okcelok nie, asi tie Kapverdy.
Zisla by sa v tejto temicke nejaka tabulka. Nechce sa jej niekto podujat? )))))
Mam zmatok v hlave, neviem ktora z Vas stimuluje, ktora caka po ET na krvne testy a ktora sa chysta na KET ((((((

okcelok
6. srp 2010

@rebeca_1 já jsem na PC antitalent,jsem ráda,že zvládám tohle! 😝 😝

hanulinecka
6. srp 2010

AHOOOOJ dneska jsme nečekaně odjeli z chaty pršelo,ale asi zase vyrazíme vysvítá sluníčko

a já dneska volala a příští týden jdu na konzultaci 😀

rebeca_1
6. srp 2010

@okcelok no tak to aj ja, preto sa pytam, ci by sa tu niekto nenasiel na tabulku ))))

@hanulinecka awojky, no tak ty pekne chatkujes, to je parada!!!! Pocasie bude urcite pekne. Zima vonku nie je, akurat tie neprijemne prehanky a burky ((((
Moc sa tesim, ze uz mas termin konzultacie, ktory den ides konzultovat? Budem na taba mysliet!!!!

hanulinecka
6. srp 2010

@okcelok ahojky já byla u dr.kuřecové jednou na utz a taky na ni názor nemám moc nemluvila řekla mě asi 2 věty dala mě injekce,které,ale moje vajííčka rozhodila ,ale za to nemohla

hanulinecka
6. srp 2010

holky tabulka muže být a pak se jen kopírovat
a jen se připisujte?????

HANULINECKA příprava na minimálku září 2010

okcelok
6. srp 2010

@hanulinecka no právě,já taky nevím. Jsem zvědavá,kdo mi teď bude dělat KET

hanulinecka
6. srp 2010

@okcelok a ty chodíš k tý Kuřecové???

rebeca_1
6. srp 2010

Ja tiez nepoznam Kurecovu. Videla som tam jednu taku novu doktorku teraz v pondelok ale neviem ci to bola prave ona. Mala cervene vlasy a bola vysoka.
Inak ja chodim k Vitouskovej a jeden UTZ mi robil Stelcl. A v pondelok som videla aj Machaca.
Inak baby, fesaci tam pracuju. Radost chodit do toho Reprofitu )))))

hanulinecka
6. srp 2010

TABULKA SNAŽILEK A BUDOUCÍCH MAMINEK🙂))

REBECA _1 32r. 4xIUI negativne 2003, 1xIVF, ICSI negativne 2003, 1xIVF, ICSI, OHSS september 2009, KET negativny januar 2010, 1xIVF, ICSI negativne april 2010, IVF soft bez ET jul2010, IVF soft august 2010

HANULINEČKA 2.IVF syn Mareček ,minimálka září 2010

hanulinecka
6. srp 2010

holky když tak mě napište do ip co kde jak a proč a dodám to tam nebo valstně toto zkopírujete do odpovědi svoji dopíšete se a je to......

rebeca_1
6. srp 2010

@hanulinecka dakujem, aspon budem mat prehlad. Naozaj som v tom mala hokej ))))

hanulinecka
6. srp 2010

@rebeca_1 jj já taky bylo mě blbý pokaždé se ptám co má za sebou 😝

rebeca_1
6. srp 2010

@hanulinecka vsak? Takto nakukneme do tabulky a sme v obraze ))))

hanulinecka
6. srp 2010

@rebeca_1 akorát ted si říkám u tebe august je srpen 😀 😀 😀 😀 ne vlastně až září..... 😀 😀 tak to pujdeme tak nějak stejně kdy začínáš???

rebeca_1
6. srp 2010

@hanulinecka ja by som mala zacat 16.8. ale mne ms tak 3-4 dni meskava. Cize moze to byt az tak 19.-20.8.
Je mozne ale ze teraz mi to upravi ten utrogestan co beriem 2x1. Myslis, ze by mi mohol upravit cyklus? Myslim, len tento mesiac.

rebeca_1
6. srp 2010

@hanulinecka ja tiez viem po cesky len do jula, dalej uz nie. Ale poznam listopad-november, prosinec-december ))))))

hanulinecka
6. srp 2010

@rebeca_1 jj november,december taky vím no utroš ti ho muže upravit záleží jak jsi na něho zvyklá atd atd...takže třeba u mě ho tělo moc nezná na upravení cyklu tak nevím

rebeca_1
6. srp 2010

@hanulinecka no ved uvidim a ty kedy zacinas? Samozrejme, zalezi to aj od konzultacie. Ale kedy cakas ms?

hanulinecka
6. srp 2010

@rebeca_1 jj na konzultaci ani tak nezáleží jen nějak upravit ty léky ale měla bych to dostat tak na konci srpna tak 28.tak uvidíme