Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebecca_1
2. lis 2010

Dakujem Vam zlaticka moje.

Chce to vsetko cas, presne ako pise Sami.....

@hanulinecka vobec sa mi nepaci, ze odsuvas snazenie az na rok 2012...........
Vo mne to uz teraz vsetko vibruje )))))

@olousek35 vidim to skor na tehotenstvo ako na ms, drzim palce!

@gabikri a ty co milacik moj? Kazdy-kazducky den na teba myslim...........

@okcelok prukazka )))) Parada )))))

hanulinecka
2. lis 2010

@rebecca_1 mě se to taky moc nelíbí,ale musím z ekonomických duvodu ted kdybych otěhotněla všechno by mě vyšlo navazála bych z rodičáku na mateřskou atd atd když jsme neotěhotněla všechno padá tudíž musím do práce alespon na rok a pak se uvidí 😵
a nějak zrovna se začínám těšit do práce na ten kolotoč kolem rodiny domácnosti s jedním dítětem pak zse budu doma na mateřský tak si ten ok v práci vychutnám

holkýýý mám otázku šíleně,ale šíleně mě bolí vaječníky dneska teda umírám a nevím co mám dělat určitě je to z té stimulky,ale teda fakt asi umřu bolestí 😔 potím se je mě blbě chjoo ty hormony 😖
a to je další proč chci si na rok pročistit tělo a trochu ho nechat odpočnout 😒

andinka22
2. lis 2010

Hezký večer holky,
jdu Vás pozdravit po delší době a dnes čtu takové špatné zprávy.
@rebecca_1 to je mi moc líto, vím, jak se cítíš, také jsem zažila něco podobného. Vím, že slova jsou tady zbytečná, tak posílám aspoň malé pohlazeníčko na dušičce. Chce to čas, ten opravdu vše zahojí.
@hanulinecka takže u tebe to také nedopadlo, to je mi líto. Takže další boj v roce 2012, ono to uteče, v práci budeš v jednom kole. A už máš sehnanou práci nebo se vracíš do bývalé práce po mateřské?
Jinak já jsem se rozhodla jet do lázní, mudr. mi je nabízel několikrát, vždy jsem odmítala, kvůli práci a tak, ale teď jsem si řekla a dost a rozhodla jsem se jet. Doporučení už mám, takže teď oběhnout obvoďáka a pojišťonu.
Všem čekatelkám, stimulantkám přeji hodně štěstíčka. 🙂

78marcela
2. lis 2010

Ahoj holky...
tak já jsem ukončila neschopenku. Do dalšího pokusu nejdeme. Nemáme jednak korunky a jednak...prostě je to celé jaksi na pytel. Dnes jsem byla po 4 měsících druhý den práci. Moc jsem se netěšila, jen sem tam na někoho. Celkově je mi nějak smutno.

@rebecca_1 Moc jsem ti to přála a byla jsem tak šťastná, když jsi napsala, že jsi těhulka...tohle musí strašně bolet. Já to až tak daleko nedotáhla a protože to bylo od začátku blbé, tak jsem na to byla připravená...ale tohle...strašně je mi to líto. Jedině čas, to každá známe...ale vleče se to, než to přejde. Jsi silná holka, zvládla jsi všechny předchozí nezdary, zvládneš i tento nejtěžší. Držím pěsti, at se tak stane co nejdřív.

gabikri
2. lis 2010

@rebecca_1 : posílám objetí............čas je nejlepší lék 😉 Ale moc se mi líbí, že jsi silná a už vymýšlíš další plány 🙂

Jinak pěkně se mi to vleče, teprve pátý den 😖

Holky když máte tu neschopenku, tak tak ten lístek na peníze se vyzvedává v RF a kdy? Na konci měsíce? To mám kvůli tomu jezdit do Brna? 😕

olousek35
2. lis 2010

@gabikri neschopenku mám a pro lístek na peníze jsem jela do reprofitu v pondělí. Zkus se s nimi telefonicky domluvit, at ti ho pošlou poštou, to by mohlo jít, ale před koncem měsíce, at ho včas odevzdáš. 😉
@78marcela to mě mrzí, ale třeba se zadaří přirozenou cestou. Uvidíš. A s prací chápu. Taky se do ní netěším. I když jsem připravená se tam vrátit.

@rebecca_1 kéž bys byla jasnovidec. Drž se a další pokus dvojčátka. To ti prorokuju zase já. 🙂

gabikri
2. lis 2010

@olousek35 : no mě jako OSVČ stejně prvních 14 dní nepropácí 😝 Marodím od 29.10. tudíž zatím ho nepotřebuju. Takže lístek na peníze až zase na konci měsíce?

rebecca_1
2. lis 2010

@olousek35 tweensky by som brala vsetkymi desiatimi )))))

kachen
2. lis 2010

@rebecca_1 To ne!!! Ja nevim, co napsat. Na to nejsou slova utechy. Je mne to strasne moc lito. Preju Ti, abys zase brzo nasla silu a chut do dalsiho boje. Drz se.

rebecca_1
2. lis 2010

@kachen dakujem, aj Vam vsetkym zlaticka moje este raz dakujem.
Je mi strasne smutno, slzicky mi chvilami prudom tecu....
Ale pripravujem sa na novy zaciatok, uplne to vo mne vibruje.
Tak Vam zavidim, ze sa u Vas nieco deje. Ja este nemam na papieri ani stop-time.
Vobec neviem, co ma teraz caka......... Pomoc............

okcelok
2. lis 2010

@rebecca_1 ty jsi neuvěřitelná ženská,smekám před Tebou i manželem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A hlavně moc držím palce!

okcelok
2. lis 2010

@gabikri já si pro lístek chodím na konci měsíce.

okcelok
2. lis 2010

@rebecca_1 tak ráda bych ti pomohla.........................

olousek35
2. lis 2010

@gabikri ano, na konci měsíce. Já jsem zvědavá, zda mi nechají neschopenknu jak budu chtít já. Nechtěla bych ji končit datem testu, ale až koncem týdne. Nemáte s tím některá zkušennost?

gabikri
2. lis 2010

@olousek35 : no já vzhedem k tomu, že mi platí až od 14tého dne tak bych brala taky co nejdéle 😉 To jsem tedy taky zvědavá 😵

@rebecca_1 : to asi teď budeš tak tři měsíce mít pauzu, viď? 😉 Neboj, než se naděješ, uteče to jako voda 😉

veveram
3. lis 2010

Ahojte holky,
tak jsem si vás dočetla a je mi z toho nějak smutno.Vůbec nevím co na to říct.

gabikri
3. lis 2010

@veveram : ten život je někdy ku...a nespravedlivej, co 😔

okcelok
3. lis 2010

@olousek35 ukončí ti ji,kdy jim řekneš,jim je to úplně jedno.

olousek35
3. lis 2010

@veveram na to nejde moc co říct, je to moc smutný. Že je trocha radosti vykoupena zklamáním. Bohužel. život dokáže být hnusnej. Ty na to hlavně němysli a užívej si těhotenství.

olousek35
3. lis 2010

@okcelok díky. Třeba nebude potřeba ukončovat. 🙂

gabikri
3. lis 2010

@olousek35 : já taky nechci ukončovat 😵 😵 😵 😵 😵

olousek35
3. lis 2010

@gabikri nebudeme ukončovat, jsem to rozhodla a basta

okcelok
3. lis 2010

@olousek35 takže jsi přestala špinit?! 🙂

gabikri
3. lis 2010

@olousek35 : jasňačka 😵 😵 😵

monulkab
3. lis 2010

olousek35 neschopenku ti dají jak budeš chtít, já jsem ji byla včera ukončit a sestřička mě pomalu přemlouvala jestli nechci počkat aspoň do termínu testu. Takže věřím že s tím problém mít nebudeš. Jinak já mám za sebou další neśpěšné IVF - jak tak čtu diskusi, tak se jim teď moc nedaří...

olousek35
3. lis 2010

@okcelok no, dá se říct, že snad jo. A udělala jsem ráno testík a byl tam duch. Ale psssst, at tam zůstane a nelekne se a neuteče. 😉

olousek35
3. lis 2010

@monulkab jak víš, že je neuspěšné, když si netestila? Neházej flintu do žita.

gabikri
3. lis 2010

@olousek35 Jůůů, potichoučku gratuluju 😵 😵 😵

gabikri
3. lis 2010

@monulkab : no to bych neřekla že se jim nedaří. Oproti diskusi CARu, kam jsem chodila dříve, tak tady se těhotní docela dost. Tam se netěhotní skoro vůbec. Že se ale pak embryo přestane vyvíjet, to už žádný doktor neovlivní, to je příroda 😝

veveram
3. lis 2010

Tak doufám že mě asponˇ potěšíte vy.Koukám že je to na dobré cestě 😉
Jo a v Reprofitu otěhotní každá že holky 🙂 🙂 🙂