Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

maakovaa
22. lis 2010

@gabikri Já se z toho zblázním! 🙄 Chuděrko, učekaná.... čekáme dál s Tebou 😉

gabikri
22. lis 2010

Tak nevím,no.............20tý den 482..........dneska 24tý den 820.....volám Štelclovi

maakovaa
22. lis 2010

@gabikri To je skoro dvojnásob. Netrpělivě čekám....na dobré zprávy.

okcelok
22. lis 2010

@gabikri teda to pěkně vyskočilo,to je na dobré cestě....... 🙂

gabikri
22. lis 2010

Není tam.............nechala jsem tam telefon, prý mi zavolá..............já už se musím fakt smát..........to je dneska den 😝 Tak zase čekám na další telefon ☹

Jinak to HCG se má zdvojnásobovat co dva dny a ne co čtyři dny.......... 😒

okcelok
22. lis 2010

@gabikri tak je třeba klučík línej a nechce se mu,to je přece u nich normální,že se ze začátku tváří jakoby nic a ke konci se pěkně vybarví!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Jen se nestrachuj!!

maakovaa
22. lis 2010

@gabikri Ahaa, to jsem nevěděla, o kolik a jak rychle to má růst. Ale kurňa, přeci by to nerostlo jen tak samo od sebe, ne? Posílám pohlazení, žeru tady nervozitou jeden bonbon za druhym 😉

gabikri
22. lis 2010

@maakovaa : já sežrala celý pytel mozartových koulí 😝 Až se mi z toho zalepilo patro 😝 Jinak co jsem vyčetla, tak to tak má být........co 2-3 dny dvakrát větší hodnota. Raději už po tom nepídím, protože bych asi zkolabovala. Počkám, až co řekne doktor 😉

maakovaa
22. lis 2010

@gabikri Jéé, mozartovy koule - miluju! Já jsem na tom hůř - snědla jsem 3/4 pytle gumových kokalových lahviček od Hariba. Mám v žaludku lepidlo 😝 Jasně, čekej, čekáme taky......tfuj tfuj!

gabikri
22. lis 2010

@maakovaa : jo, to bych klidně vyměnila.........aspoň by mi přestalo vrzat v koleně...........a takhle mě bude jenom bolet břicho 😝

maakovaa
22. lis 2010

@gabikri Tak se příště musíme domluvit 😉

lenka27
22. lis 2010

Ahojte holky, jsem tu na diskuzi nová. Jsem 20 den po ET na Reprofitu. 13 den byla krev pozitivní prý více jak 400 jednotek, čárky na testu byly taky hodně silné. Dnes jsem,ale na toaletním papíru objevila krvavý výtok (slabší) tak jsem volala na Reprofit nařídili mi zvýšit dávku utrogestanu. A doktor Štelcl poradil ať jdu na kontrolní hcg test. Krev jsem už neobjevila, jen malé špinění (a to taky ustálo). Jsem po IVF těhotná poprvé tak nevím co si o tom mám myslet. Člověk se raduje a pak tohle. Co si o tom myslíte. nemám se s kým poradit před všemi to zatím tajíme.

gabikri
22. lis 2010

Teď jsem mluvila s doktorem a ta hodnota prý je dost mizerná, prý to mám ještě tak týden vydržet brát léky.......většinou se to zlomí, buď buď to začne klesat, nebo se to nějakým zázrakem chytne.

okcelok
22. lis 2010

@gabikri tak přeji z celého srdce tu druhou variantu!!!!!!

lenka27
22. lis 2010

to gabikri: tak přeji hodně štěstí potřebujeme to všechny. Musíme věřit na zázraky.

okcelok
22. lis 2010

@lenka27 ahohky,měla jsem úplně to stejné a po zvýšení léků vše dopadlo dobře,jenom praskla nějaká malá cévka,jak se mimi zavrtává!!!Neboj!!!

gabikri
22. lis 2010

@lenka27 : lenko to špinění nic není, neboj, máš krásné HCG na 13tý den 😉

lenka27
22. lis 2010

To okcelok: Ježiš, kéž by to tak bylo, ale budu věřit a na ty kontrolní testy radši zajdu. Říkám si, že už jsme si toho prožili s manželem už dost tak snad. Ale pak vidím, že jiní jsou na tom podstatně hůř. No jinak gratuluji, chtěla bych být už na Tvém místě a mít první trimestr za sebou. Jsou to fakt nervy. Tak jsi se tak bála před ultrazvukem mě čeká v pondělí.

okcelok
22. lis 2010

@lenka27 já se bojím před každým ultrazvukem,jestli je vše ok!!!!Když ještě nejsou pohyby,tak se podle mě člověk bojí víc!

lenka27
22. lis 2010

to gabikri: děkuji za povzbuzení, já nechápu proč nám není naděleno všem stejně. Proč někdo musí pro to dělat takové maximum a jiní to mají hned. Život je pes.

lenka27
22. lis 2010

to Okcelok:No pokud jde o děti strach už bude celý život. tak to prostě je. Jen jsem se chtěla zeptat zaváděla jsi utrogestan nebo polykala. Dnes mi řekli, že radši polykat a přitom předtím preferovali zavádění.

okcelok
22. lis 2010

@lenka27 já po lcelou dobu zaváděla a ke konci jsem ho už nemohla ani vidět,jak mi byl protivný!!!!!!!!!Ale pokud ti tohle řekli doktoři,tak na tom asi něco bude! 😉

lenka27
22. lis 2010

no asi abych to nedráždila, tak uvidíme tak držte palce. Taky na Vás všechny budu myslet. zatím ahoj a všem přeji jen úspěchy.

maakovaa
22. lis 2010

@gabikri Gabi, holka moje vinohradská! Další týden, já zešedivím. U mě je to jasný, já už nerva ze sebe nemám, ale Ty mi dáváš zabrat, uf uf. Je mi jasný, jak Ti je, ta nejistota a čekání. Zkus být pozitivní, mysli na mimi v bříšku a něčím se zabav. Zkus na jeden den vypnout koníka 😉 a pust si nějaké pěkné filmy a papkej vitamínky 🙂

olousek35
22. lis 2010

@lenka27 hodnotu máš super, zbytečně neplaš a užívej si to. Gratuluju.
@gabikri to jsou teda nervy. Musí se ti to chytnout. Máš velkou naději. Moc držím pěstičky. Co máš tedy teď dělat? Týden vyčkávat? A jinak nic? Žádná krev, nic?

gabikri
22. lis 2010

@maakovaa . vitamínky papkám, ale Koník je závislost. Filmy se vůbec nedokážu soustředit 😖

@lenka27 : lenko já ho zprvu zaváděla, ale když jsem začla špinit, tak mi řekli polykat 😉

gabikri
22. lis 2010

@olousek35 : no podle Štelcla mám týden čekat, ale moje doktorka si mě tam pozvala na středu.......takže očekávám zase další odběr............pak volání okolo třetí.................grrrr........ať už tohle skončí!!! 😖 Jinak Štelcl říkal, že ultrazvuk se dělá až od hodnoty 1000. Tak proto mi ho nedělali 😉

lenka27
22. lis 2010

to olousek35: sestry řekly vyčkat, ale pan Dr. Štelcl řekl, že pro klid duše mám jít na kontrolní HCG krevní testy, abych se asi uklidnila na ultrazvuk jdu až v pondělí. Jinak krev už se neobjevila (díky bohu a ani nechci), i špinění bylo velmi slabé a taky ustalo, tak snad už se neobjeví. Prostě jsem se lekla té červené barvy, protože hnědá krev vím, že může být švagrová jí měla celý první trimestr. Ale víš co všechny to máme vymodlené.

lenka27
22. lis 2010

😀 je pfomiň nevšimla jsem si, že ta druhá otázka je na gabikri.

lenka27
22. lis 2010

to gabikri: jako kdyby je zabilo udělat kontrolní UTZ, slyšela jsem, že některé holky šly mezi tím ke svému gynekologovi a ten jim ho udělal.