Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
24. lis 2010

@olousek35 : tak jak jsi dopadla?

okcelok
24. lis 2010

@gabikri to je mi moc líto,že to takhle dopadlo,ale je i důležité,že víte,že se umí mimi uchytit,tak mražáček vám to jistě ukáže!!!

okcelok
24. lis 2010

@ester32 moc gratuluji k dvojčátkům!!!! 😀

dorra
24. lis 2010

@gabikri uvidíš, ale dej až na RF, nebal to podle dokyny v Praze. Mi se srdíčko na utz nejdříve objevilo až 29. den po ET, i když některé holky ho měly dříve. Do té doby jsem měla //, krvácela jsem (pokaždé jinak, jednou 21. den, jindy až 28 den..), ale v RF furt říkali, že dokud není srdíčko, není těhotenství, ale do 7tt je alespoň naděje. Týdny Ti vyměří utz..

darla27
24. lis 2010

Ahojte, mozem sa spytat, ktoreho doktora by ste mi doporucili v reprofite?
Objednala som sa k Stelcovi, ake mate s nim skusenosti? diky za info 🙂

okcelok
24. lis 2010

@darla27 ahojky,Štelcl je super,ostatně jako všichni ostatní doktůrci a doktořice!! 😀

lenka27
24. lis 2010

Tak si říkám jestli někdo chodí k někomu jinému než Dr., Štelclovi. No mě teda hrozně moc vyhovuje, je strašně pozitivní člověk

lenka27
24. lis 2010

😀 a vtipálek

darla27
24. lis 2010

@okcelok diky. 🙂 Ja som chcela ist ku Koudelkovi, lebo na toho som pocula same chvaly,
ale ten mal volny termin az v lednu, tak dufam ze aj Stelcl bude Ok?
Aj ste niektora boli ako samoplatkyne na IVF? Kolko to kostuje? 😀

okcelok
24. lis 2010

@darla27 Já teda u něj byla vždy jen na UTZ,mým doktorem byl Machač,ale je fakt v pohodě a hrozně příjemnej! Já to měla přes pojišťovnu,takže neřeknu,kolik to kostuje! A na stránkách RF to v ceníku není napsané?

olousek35
24. lis 2010

Ahojda, tak jsem se dostala k netu.
@lenka27 gratuluju k dvojčátkům a moc ti je přeju

@gabikri tak to jsi na tom tak jak já, sakra, proč? Ještě to nevzdávej, třeba to dobře dopadne. Co krev? Stoupá?

Já zjistila hodnoty krve. Pondělí 688 a dnes 716. Čekáme jak začnou klesat a vysazujem prášky. V pátek jdu znova na krev. Jinak prckovi říkám vetřelec, protože se nechce pustit a nevyvíjí se podle norem. Potvůrka malinká.
Dnes jsem byla s máti po obchodech a pak u ťamanů na stáncích a nakoupila jsem si kvantum zimních teplých ponožek. Tak aspon nějaká radost. Už jsem žádný neměla.

okcelok
24. lis 2010

@olousek35 to je škoda,že to takhle dopadlo,tak ať hcg klesá ☹ co nejrychlej a můžeš jít dál!!

darla27
24. lis 2010

@okcelok ja myslim, ze cennik co maju na stranke je uz neaktualny,
lebo je tam napisane ze soft stoji 10 000, ale co ja viem, tak je to uz 13 000
a tazko vypocitam z toho komplet cenu, lebo sa platia aj akesi odbery
2 krat po 1800 korun. Kazdopadne mam na reprofit super referencie. 😉
Okcelok gratulujem k tehu, podarilo sa z IUI alebo z IVF?
@lenka27 to som rada ze mas dobre skusenosti so Stelclom, dufam ze som si "vybrala" dobre. 😵

okcelok
24. lis 2010

@darla27 aha,tak to Ti opravdu neporadím.Díky,mě se to povedlo až na potřetí,po KETu,první IVF jsem neměla v RF,druhé ano,ale to nedopadlo a pak vyšel KET s jedním mimčem.

gabikri
24. lis 2010

@lenka27 : taky gratuluju k dvojčátkům 😵

@darla27 : jinak já se taky přidávám k fanclubu doktora Štelcla.....jé úžasnej 😉

@olousek35 : to je viď, máme to skoro nachlup stejné. Tebe aspoň takhle nedusili, nechali tě s hodnotou 68 být, ale já už jsem z těch věčných odběrů úplně hotová 😖 Moje poslední hodnota byla 820. Dneska mi brali krev, ale když jsem se zeptala, jestli si mám zase zavolat, tak prý ne, přijďte v pondělí. Tahle doktorka, co je tam místo mého gyndaře mě pěkně sejří. Prohlídne tě, mlčí, pak deset minut něco cvaká do klávesnice aniž by něco řekla a pak prý přijďte zase v pondělí. Těhotenství neprosperuje...........ale že by mi to nějak blíž vysvětlila, to je asi zbytečné. A aby pacientka věděla své HCG....na co 😝 Vždyď je to stejně jedno, když těhotenství neprosperuje, že 😝

gabikri
24. lis 2010

@olousek35 : to až ta hodnota začne klesat, se vysadí prášky? 😉

okcelok
24. lis 2010

Holky,dvojčátka čeká Esterka! 😉

olousek35
24. lis 2010

@gabikri to je kráva. Máš na ni nastoupit, že to chceš vědět. Zavolala bych tam pro hodnoty zítra, jelikož bys to měla konzultovat i se Štelclem, ne? Někteří doktoři jsou fakt na nic. Hele, ale neházej flintu do žita a doufej. Ale zase za cenu postiženýho dítěte radši ať to dopadne takhle, než se pak trápit celej život. Vím o čem mluvím, u postižených dětí dělám už 13 let.

gabikri
24. lis 2010

@lenka27 : jééžiš lenko promiň, já už jsem úplně zpitomělá 😝

olousek35
24. lis 2010

@ester32 jejda, se omlouvám, gratuluuujuuuuu moc

@okcelok tak vidíš, jak z toho blbnu a gabi mi věří a blbne po mně

@gabikri jj, říkal mi, že jak začne hcg trošku klesat, tak vysadíme utrouš. Jinak chvílema krvácím jak na jatkách, je to pošušnáníčko.

gabikri
24. lis 2010

@ester32 : gratulace k dvojčátkům 😵 😵 😵

gabikri
24. lis 2010

@olousek35 : no mě se to taky slušně rozjelo. To jsem si ráno libovala, že to přestává a ono prdlajz 😝 promiň, už jsem to zapoměla, ale ty nemáš, nebo máš mrazáčky? Myslím, že ne......že si měla čtyři, ale zůstaly dvě, že? 😉

kornelka11
24. lis 2010

@ester32 srdecne blahozelam k dvojickam!

lenka27
24. lis 2010

dvojčátka čeká Ester, já jdu na ultrazvuk až v pondělí, zatím jsem byla jenom na krvi a ta dopadla dobře neco přes 4000 jednotek. Alr furt špiním tak nevím co si o tom mám myslet

olousek35
24. lis 2010

@gabikri nemám. Měli jsme 3 blastocysty a jednu morulku. Zavedli mi jednu blastocystu a zbytek šel do háje. Takže komplet celý další pokus.

olousek35
24. lis 2010

@lenka27 hnědý špinění je v těhu normální, a hodnota je nádherná. Kolikátý den po ET jsi?

okcelok
24. lis 2010

@gabikri
@olousek35 a půjdete hned dál nebo si dáte pauzu?

olousek35
24. lis 2010

@okcelok no, dám povinnou pauzu a jak to půjde, tak jdeme do dalšího pokusu.
@lenka27 k tomu špinění, raději brnkni doktorovi, poradí ti nejlíp. Ale s tou hodnotou, to bude dobrý.

gabikri
24. lis 2010

@olousek35 : jak do háje, ty jsi to nechtěla dát zmrazit? 😕

@lenka27 : zavolej doktorovi, žádné špinění není normální.........aspoň budeš klidnější 😉

@okcelok : já půjdu hned, co to půjde.

okcelok
24. lis 2010

@gabikri
@olousek35 tak to je super!!!Držím palce!