Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kornelka11
10. pro 2010

Ahojte,

@olousek35 tak uz sa to dlhe trapenie skoncilo? Konecne! Oddychni si trosku a potom zase sups do dalsieho boja! Musi sa nam to podarit. Teraz mas urcite bolave obdobie ale cas vsetko zahoji!
Dakujem za radu ohladne tej pauzy. Prekonzultujem to este aj ja v Brne a dam vediet.

@veveram teda, ty si mala vcera dalsi krasny zazitok? Som rada, ze je u Vas vsetko v poriadku. Tyzdne mas teda paradne, urcite si uz krasna tehulka s bruskom a moc si to uzivas..

@luckap123 vela stasticka tychto 14 dni!!!!! Budu dvojicky? Pozeram, ze testovat sa tu chysta skor, tak kedy to rozbalis s tou testomaniou?

@gabikri ako sa citis moja?

Ja uz mam vysledky z hematologie a su uplne ukazkove. Vsetky hodnoty mam v uplnom poriadku. Akurat zelezo mam malinko nizsie ale tabletkami to nechcela riesit, mam si skusit najprv stravu upratat.
A dnes rano ma prekvapila ms 🙂

gabikri
10. pro 2010

Ahojte kočky moje 😵

@luckap123 : moc držím palečky aby Štelcl měl pravdu a bobci se u Tebe pěkně zabydleli 😵 😵

@olousek35 : já špiním pořád, ale asi to tak má být. Psychicky to už docela ujde, už jsem z těch neúspěchů nějaká zocelená, že se jen oklepu a jdu dál. Jak to máš s neschopenkou, nechali Tě pořád doma? 😉

@veveram : paráda, skvělé, gratuluju 😵

@kornelka11 : tak u vás se teď bude vařit samá brokolice, špenát, hodně masa.........a do dalšího pokusu budeš mít tolik síly, že to určitě vyjde 😵

veveram
10. pro 2010

@luckap123 :držím palečky na krásný vánoční dáreček? 😉

@kornelka11 :to je super,že máš krvičku v pořádku a určitě po konsultaci s RF nebudeš muset tak dlouho čekat,vždyť už máš celkem dlouho pauzu.Tak tfuj tfuj,myslím na tebe.

Já se dneska dala do ůklidu,ale prckovi se moc ty moje ůklony a ohýbání moc nelíbí,tak si musím dělat přestávky 😀

Všechny zdravím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabikri
10. pro 2010

@veveram : neuklízej, Ježíšek se taky narodil do chlívku 😀

gabikri
10. pro 2010

Holky paráda, čeká nás rozmnožovací rok!!! 😵 😵 😵 : http://www.novinky.cz/zena/styl/219179-pozor-na...

olousek35
10. pro 2010

@gabikri no, já ji s nima neřešila. Prostě ji stále mám. Půjdu tam ještě znova na krev za týden, ale chtěla bych si ji nechat do konce prosince. 😀
@luckap123 gratuluju a budu držet pěstičky, aby se udrželi oba dva

joseline
12. pro 2010

Ahoj holky, mohla bych k vám chodit pro rady? Od příštího roku jsme se rozhodli navštívit CAR aby nám pomohli. Zatím jsem rozhodlá pro Reprofit. Je tu někdo komu tam pomohli s opakovanými potraty a nebo kdo kvůli tomuhle problému podstoupil PGD?

olousek35
12. pro 2010

@joseline vitam te mezi nami. Reprofit je jednicka. Urcite pomuzou. Ja s timto zkusennost nemam.

gabikri
13. pro 2010

Ahojky ženy 😉

Tak já byla dneska na gyndě a vše je o.k. Dostala jsem jen preventivně nějaká antibiotika a mám přijít po šestinedělí. Tak už se zase těším na KET 😵

@joseline : ahojky, v Reprofitu jsi v těch nejlepších rukou, budeš spokojená 😉 PGD ani nevím, co je 😉

olousek35
13. pro 2010

@gabikri tak to je super. Já mám domluvenou konzultaci u dr.Koudelky 1.2., tak jsem zvědavá, ale myslím, že jdem do dalšího pokusu. Štelcl mě za to pochválil a doporučil mi to. Zatím tvrdě dietuju, už mám dole tak asi 5 kg určo, podle kalhot. Nemám váhu 😀 Jak ti je?

gabikri
13. pro 2010

@olousek35 : jé ty se máš, já spíš naopak, hrozně jsem se rozežrala 😖 Jinak už jsem v pohodě, co se dá dělat, nemá cenu se trápit nad něčím, co už se nedá změnit. Věřím KETu 🙂

luckap123
13. pro 2010

holky však víte,že příští rok bude plodnej ne 😀
jinak mě opět začíná bolet břicho jak na ms..občas píchne tam,občas tam,občas bolí celkově..takže mám děsnej strach,že to nevyšlo ☹ Když vám vyšel Ket nebo Et bolelo vás taky břicho jak na ms?

gabikri
13. pro 2010

@luckap123 : lucko mě to břicho bolelo pokaždé, když to vyšlo a i když to nevyšlo......takže kliiid a vydrž!! 😉

joseline
14. pro 2010

@gabikri PGD - preimplantační genetická diagnostika, postupuje se stejně jako IVF ale k tomu ještě vyšetřují embrijka i geneticky jakoby zevnitř když to tak laicky řeknu aby právě zabránili tomu že i když by se zavrtali tak pak zamlknou..Byla bych ráda, kdybych tu našla někoho kdo by měl s tím zkušenosti.

A ještě jsem se chtěla zeptat, dělá se v Reprofitu imunologie? Když tam přijdu s žádostí že bych o ni měla před IVF zájem, tak vyjdou mi vstříc? Zatím jsem v tomhle začátečník, tak vůbec nevím co mám očekávat. 😕

gabikri
14. pro 2010

@joseline : ahojky, ta imunologie nevím, asi podle toho, jaký jsi případ, jestli si těch potratů měla víc, tak asi jo.
Já mám teď za sebou jeden, psala jsem to doktorovi z Reprofitu, jestli by to vyšetření na imunologii nebylo vhodné a odepsal mi toto : příčin potratů je celkem 5 skupin: infekční, genetické, hematologické, imunologické a jiné...z
toho vyplývá, že pravděpodobně nezjistíme příčinu potratu a to ani kdybychom
velmi pečlivě vyšetřovali. A nejhorší na tom všem je, že i když náhodou
příčinu zjistíme - zejména imunologickou, kromě Prednisonu není žádný jiný
lék, který by dokázal úspěšně potratu zabránit (Prednison samotný je také
dosti nejistý). Takž jediné co má nějaký větší smysl je vyšetřit infekce -
toxopazmy, zarděnky, cytomegalovirus event. borelie a listerie.

joseline
14. pro 2010

@gabikri Já mám za sebou 3 MA a už bych ráda zjistila příčinu. Můj gynekolog mi právě nechce napsat doporučení na imunologii, ale ta možnost že by se tím mohla příčina zjistit a vyléčit tu je, tak nevím proč se tomu tak brání...Ach jo 😖

gabikri
14. pro 2010

@joseline : no po třech MA bych už to asi taky začala honit, ale co psaly holky na jiných diskusích, tak na to stejně dávají jenom Prednison a nic jiného na to není. A ještě když máš alergii na sperma, tak máš doporučený sex s kondomem, aby si tělo nevytvářelo protilátky. Ale nic víc. Tak si myslím, když mi teď dají Prednison preventivně, že to vyjde nastejno.
Ale zkus se zeptat, při třech MA už by to měli určitě řešit!!! 😉

joseline
14. pro 2010

@gabikri Právě když někdo otěhotní pouze s IVF tak je pro něj asi imunol. zbytečná, když stejně ten Prednisol dostane, ale já si říkám, že když jsem schopna otěhotnět přirozeně tak by mi ten prednisol pomohl k tomu udržení a nemusela bych IVF vůbec podstupovat..nevím už co jiného.. ☹

gabikri
14. pro 2010

@joseline : , tak jim zkus napsat, mají na jejich stránkách kontakty 😉

olousek35
14. pro 2010

@luckap123 ahojda, no, mě břicho bolelo akorát ten 6.den, kdy jsem zašpinila. To bylo asi hnízdění. Jinak ne. Sledovala jsem se jak něco.

@gabikri ahojda, tak se nacpi i za mě. Je to šílený. Máti po lince napečených několik druhů cukroví a ne a ne to schovat. Já kolem toho chodím, vařím dietky a trpím. To jdou muka kolem toho jít jen s bílým jogurtem. Brzo mi ukápne i slzička. A to na sladké nějak extra nejsem. 😀

@joseline a se svým gynekologem se na ten prednison nemůžeš domluvit? Že bys ho zkusila? Jsou to teda kortikoidy, takže ho nechtějí zbytečně psát, ale když by pomohl?

kira006
14. pro 2010

Ahojky holky, prosím Vás, nemáte někdo e-mail na Mudr. Vitouškovou? Nějak se mi ho nedaří na stránkách najít, ale předpokládám že to bude něco ve smyslu vitouskova@reprofit.cz ?? díky

alice49
14. pro 2010

joseline: ahoj, mě napsali na imunobiologii do Prahy doporučení v RP. Moje gyndařka mi ho taky nechtěla dát. Ten prednison se musí brát aspoň 3 měsíce dopředu + sex s kondomem.

kira006: e-mail na MUDr. Vitouškovou je : daniela@reprofit.cz. Je to supr doktorka !

kornelka11
14. pro 2010

Ahojte 🙂

prave mi odpisali z Reprofitu. Na KET mozem ist az v marci-aprili 2011.

kira006
14. pro 2010

Moc díky alice, Vitulka je super!

gabikri
14. pro 2010

@kornelka11 : ahoj kornelko, až tak za dlouho? 😒 A proč, to Ti nenapsali? 😉 Vždyť tři měsíce po revizi jsou dříve. Ale asi vědí, co dělají.......ach jo, tak ať Ti to rychle uteče 😉 Možná je to lepší, že si tělo odpočine.......já taky nevím, jestli je dobré to honit takhle rychle.

gabikri
14. pro 2010

@olousek35 : tak to já bych dietu před Vánoci nedala.......to prostě je nemyslitelné 😀 to jsi fakt dobrá 😉

olousek35
14. pro 2010

@kornelka11 proč tak pozdě? Ale nejspíš budeme bojovat spolu, tak se budeme podporovat. Gabi bude už v tu dobu těhotná, tak nám bude radit.

joseline
14. pro 2010

@alice49 To bych právě chtěla aby mi tu žádanku na imunol. napsali v RP protože můj dr. je proti a vyloženě mě tvrdí že nic takovýho neexistuje nebo že by to nemohla být příčina 😠 Musím si najít jiného dr., ten můj mi vůbec nechce pomoct. Nemáte někdo tip na dobrého gyndaře v Brně nebo okolí který se zabývá neplodností?

joseline
14. pro 2010

@alice49 a tobě ten Prednisol pomohl? Nevím jaké jsi měla problémy,ale dívám se že už čekáš miminko, tak gratuluji 😉

okcelok
14. pro 2010

@luckap123 mě taky bolelo břicho pokaždé a při KETu to byl ale planý poplach,tak zatím klideček!!!!