Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
21. bře 2011

@maruzi dnes muzes mit regulerni ovulaci. Za 14 dni bud menses, nebo pozitivni tehotensky test 😉

maruzi
21. bře 2011

@olousek35 mě se to rozjíždí v regulérní menses...nechápu to.

mandre
21. bře 2011

Ahoj holky, kdo jste používal na stimulaci Glostyl, bylo Vám někomu špatně?? 😖 Mě včera večer chytly návaly a bylo mi blbě po celém těle a měla jsem zimnici 😝 ....tak jsem si šla přečíst příbalový leták, a tam píšou, že denně max.100mg...a já beru 200mg (4tbl.) 😕 😨 Já jsem exot...

olousek35
21. bře 2011

@maruzi tak to prokonzultuj s mudrem, asi si měla ještě jednu ovulku později, či co by to mohlo být. Ale ono se může objevovat krvácení i u braní clostíku, takže i to může být normální.
@mandre kdysi jsem to taky brala a zle mi nebývalo.

gabikri
21. bře 2011

@mandre : ahojky, vůbec do těch příbalových letáků nekoukej, nebo chytneš depku. Skoro na všech je naprosto katastrofický scénář!! Ptala jsme se na to sestry v caru, tak prý to tam musí všechno napsat co kdyby 😝

Holky po dvou probrečených dnech mi manžel slíbil, že ty penízky sežene 😵 Psala jsem Štelclovi a prý teď jede na týden na dovču a pak se po něčem podívá, prý to bude brzo 😵 😵 😵 😵

gabikri
21. bře 2011

@maruzi : může to být nějaká porucha, po těch sajrajtech, co do nás perou, není divu 😝

olousek35
21. bře 2011

@gabikri máš naprosto úžasnýho manžela, dávej mu to náležitě najevo. Moc držím pěstičky at si brzo mamča.

gabikri
21. bře 2011

@olousek35 : není naprosto úžasný, má opravdu hoooooodně chyb, ale v tomhle je jednička, že se ke mě chová jak k princezně a plní každé mé přání 😉

gabikri
21. bře 2011

@olousek35 : já třeba řeknu : Tenhle jogurt mi docela chutná" a druhý den je tím jogurtem přecpaná lednice 😀 😀 😀 No nejdřív mi to imponovalo, ale teď se bojím něco pochválit, abychom toho doma neměli kamion 😀

olousek35
21. bře 2011

@gabikri hahaha, tak to je hezký. Má tě hodně rád, tak si toho važ. I když je pravda, že extrémy následně obtěžují.

saminka
21. bře 2011

ahojky holky,

@gabikri tak mas opravdu skveleho manzilka, ze se o tebe tak krasne a prehnane stara 😉 😵 neni to nic jednoducheho sehnat tolik penez, snad vam daji nejakou slevu v Reprofitu 😉 a super ze nebudes muset cekat dlouho 😉

@olousek35 ja jsem taky byla na puregonu, bylo to tady levnejsi k sehnani a teda jednou jsem to mela v malych davkach na iui a byla to celkem hruza, strasne pomalu rostly foliky, mnohem pomaleji nez u clostiku ale pri ivf jsem mela 150 jednotek a rostly krasne a bylo jich fakt dost 😅 takze snad taky dobre zareagujes!!!!

@mandre jak pise Gabi, do tech letaku se ani nedivej, ale je to caste mit ty navaly, ja brala clostik dost dlouho pred mius a tak jsem si na to zvykla ze mi to ted vubec ale vubec nic nedelalo,ja kdysi ale brala jen jednu tabletku denne a ted tri denne, jen ty mas az 4....skoda ze to nemuzes brat vse na vecer kdyz jdes spat 😖 ale vydrz je to preci jen pet dni 😉

@maruzi taky me to tve krvaceni spis pripada na ovulku, ale teda jestli se rozjizdi v mrchu tak je to zvlastni, ja vzdy u clostiku mela jeste ultrazvuk a pregnyl tak me to pekne srovnalo cyklus....

u me nic noveho, pristi tyden ultrazvuk a uvidime na cem jsme, citim se fajn, jen tak unavena, mohla bych prospat celou noc i den 😅 v noci pravidelne na zachod, no ale nestezuji si hlavne aby vse bylo v poradku, strachuji se uplne stejne jak u miusky a to jsem myslela ze kdyz uz jsem si tim jednou prosla ze nemam se proc strachovat podruhe, jen teda tech spatnych veci je tolik 😖 a kazde tehu je uplne jine no ale verim, ze bude vse ok, citim to v kostech 😉

veveram
22. bře 2011

@saminka :zrovna jsem na tebe myslela,jak to s tebou vypadá.A když cítíš,že to bude o.k,tak to je dobře. 🙂 🙂 🙂

mandre
22. bře 2011

@olousek35
@saminka
Děkuju, já beru Clostyl teprve po 2. Jednou jsem ho měla před IUI, ale pouze 1 tbl./den, to mi nedělalo nic. Já mám vůbec problémy s umělýma hormonama, po Letroxu jsem měla stavy, no hrůza 😕 .

@gabikri
můj manžel je taky takový, všechno zajistí, koupí...jen abych se cítila dobře a byla spokojená...ještě že ho mám 😵
Někdy je asi taky bezradnej, ale říká mi, že si to nemůže dovolit být vyřízený.....v naší situaci.

olousek35
23. bře 2011

@saminka tak to je dobře, že to tak cítíš a určo to bude tentokrát dobré.

@gabikri tak jak je, holka naše. Co ti pověděla doktorka. Nestal se zázrak?

Já jdu zítra na konzultaci za Koudelkou, tak mi to snad nijak neposune. Vezmu puregon a budu chtít začít v dalším cyklu. Držte vše, co máte. Pak se ozvu.

gabikri
23. bře 2011

@olousek35 : ahojky, kdepááák, zázraky se u mě zásadně nedějí, v pondělí krev a HCG 2,5. Tak zítra už, jo? No vidíš jak to uteklo a už se máš zase na co těšit 😵 Držím palečky 😵

kornelka11
23. bře 2011

@olousek35 pripajam sa, nech zajtra dr. nieco dobre vymysli a ja ti uz teraz drzim palceky 🙂

saminka
23. bře 2011

ahojik holky

@olousek35 tak na zitrek ti taky drzim palecky 😉

@kornelka11 zdravim te, zlatko!!!! taky uz to mas za chvilku, jdes opet do minimalky?

kornelka11
23. bře 2011

@saminka jasne, chcem minimalku ale premyslame s manzelom, ze by sme to trosku odsunuli.
Ty by si uz mala mat potvrdene srdiecko, nie?

mandre
24. bře 2011

Ahoj holky, tak včera v RF Machač nebyl 😒 , tak mě musela vzít dr. Vitoušková - ale byla moc milá a trpělivá. Říkala, že ty stavy po Clostylu můžou být, že to je nával estrogenů a že někdo takhle reaguje.....A nemusím nic dopíchávat, ten Clostyl stačil, našla 5 folikulů 11-15mm, v sobotu další UZ a asi v Po nebo Ut bude OPU. To tu dálnici z Prahy do Brna asi budu za chvíli nenávidět.
V sobotu prý tam budou mít 20 výkonů 😲 , tak budeme asi muset počkat, než mě někdo prohlídne (bude tam Koudelka, Pospíšilová). Holky znáte tyhle další dr.? ...na co se mám připravit 😨

olousek35
24. bře 2011

@mandre Koudelka je vedoucí lékař, moc fajn chlap, takže jen na to nejlepší. Pospíšilová je taky moc šikovná. Takže na pohodový víkend. Jinak Machač tam byl dnes, zase válel anglicky.

No a já jsme už zase doma a posunul mi to na konec května. Asi to tedy tak bude lepší. Poslali jsme schválení na pojištovnu a znovu jdu na sono po velikonocích.

mandre
24. bře 2011

@olousek35 proč na konec května? Viděl nějaký problém na UZ? 😕
Jo, takže Machač jedině Po a Čt, středa nejistá, ostaní 2 dny je mimo.... 😒

olousek35
24. bře 2011

@mandre ne, naštěstí bez problémů. Jen jsme si minule povídali, že znova po půl roce, že by to nedopadlo a půl roku to bude v květnu. Takže mi ET vyjde stejně až začátkem června. Ale i tak to uteče jako voda. Už se těším.

saminka
24. bře 2011

@mandre gratuluji k peti folikum, to je krasne jen z clostiku 😉 😉 😉 vajicka budou urco kvalitni pri takove lehke stimulce, no skoda s tim Machacem, dela tam i pres vikend jak so tak ne tak treba na nej v tu so narazite 😉 ale kdyz ne tak si nedelejte starosti, vsichni jsou tam fakt super

@olousek35 tak hlavne ze neni zadny jiny problem, a mas pravdu utece to jak nic 😵

a kde pak mame nase tehulky? veram, okcelok a bellka? ta uz asi i bude rodit ne??/

mandre
24. bře 2011

@olousek35 no to je pravda, já byla naposled na IVF 6/2010, ale pak na LSK 9/2010 vyndat myom a čekali jsme 4 měsíce, než se to zahojí......s tou minimálkou by ale asi neměly být takové prodlevy 😕

@saminka děkuju, já se "modlim", aby byly v pořádku, říkala Dr., že mi to natáhne na OPU 14.-15.DC (to mívám normálně ovulaci)
Už se ti to taky blíží, budeš mít fotku miminka 😵 😵 😵...

kornelka11
24. bře 2011

@mandre dobre stimulujes, 5 folikov z clostiku, parada 🙂 Drzima palce, nech vsetko dopadne tak ako ma 🙂
@olousek35 to pojdeme do stimulky spolu, aj my teraz odsuvame 🙂
@saminka vsetko v poriadku? Zajtra bude srdiecko, ze? 🙂

olousek35
24. bře 2011

@kornelka11 super, tak aspon nebudu sama 😉

saminka
24. bře 2011

@kornelka11 ahojky zlatko, vsechno snad je v poradku, na ultrazvuk jdu az pristi tyden, ted jsem presne 7 tydnu, vim ze urco by uz srdicko bylo ale radeji si pockam, taky nemam tady moc na vyber 😖 muzu jit soukrome ale nechce se mi tolik platit. Tim ze jsem delala IVF mimo Irsko nemam narok na ultrazvuk pred 8.tydnem, je to tady divne no, ale kdybych chodila do centra tady tak by mi ho samo udelali, s miuskou jsem mela prvni v sedmi a pul tydnech a to je idealni 😉 tak si ted odpocinte, pekne si nekam vyrazte a nacerpejte energii a poradne sil do dalsiho boje s uspesnym koncem tentokrat 😵

okcelok
25. bře 2011

@saminka ahojky,my už pomalu asi hnízdíme,já osobně teda ano!!! 😀 😀 😀

bellka
25. bře 2011

Ahojky berušky a krásný páťulínek přejuuu 😵
@kornelka11 jsem koukala, že si chcete dát s manželem pauzu, dělej, jak to cítíš, bobku, jenom Ty poznáš, jestli je ten pravý čas a on určitě bude 🙂
@saminka tak už příští týden uvidíš to blikající srdíčenko, paráda 😵
@gabikri sluníčko, moc držím palušky, ať se vám podaří sehnat penízky co nejdříve, vím sama jaké to je, když potřebuješ a nemáš a člověk si uvědomí, že obětuje všechno, jenom aby na tohle ty peníze sehnal, myslím na Tebe 😵
@mandre jak už říkala oloušek, můžeš být opravdu v klidu, protože jsou v Reprofitu jeden vedle druhého nejlepší profíci a i když se dostaneš k jinému doktorovi, tak jako bys byla u jednoho, tak tfuj tfuj tfuj a hodně štěstíčka 🙂
@olousek35 takže v květnu se bude u vás těhotnět, taky budu držet pěstičky, moooc 😵
Jinak my jsme stále 2 v1 a už se nemůžeme dočkat, až se nám to maličké kuřátko vykuklí, ale lhala bych, kdybych řekla, že se nebojím, tak se bojím a doufám, že to všechno zvládneme co nejlíp 😵 Moc na vás myslím, berušky a přeju vám hodně štěstíčka, protože bez toho to taky nejde 😵

sune
26. bře 2011

ahoj holčiny,
občas kouknu sem do diskuze. přešla jsem do RF z Obilňáku. Mám za sebou několik stimulaci, 2x laparku, 2x IUI a nyni cekam, jak dopadne čvrtý pokus IVF (mela jsem i jeden bez transferu).Na zmražení nám nikdy nic nezůstane, vše se zastaví ve vývoji, i když dvakrát nám embrya dospěla do blastocysty. Mám si dělat zítra jen test z RF, ale koukala jsem, že jste ho tu moc nechválily, na Obi brali automaticky krev. A začala jsem už bohužel opět špinit, tak průběh jak vždy ☹ I když jsem měla příznaky těhu-teda aspon myslím 😉 .
Holky, prosim, měly jste už některá nativ na RF a byl úspěšný? A kolik se platí za ten nativ?
Všem těhulkám gratuluji k úspěchu a přeji pohodový porod a zdravé mimčo a snažilkám přeji hlavně hodně štěstí,aby se vám vyplnil ten náš vytoužený sen II 😉