Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kornelka11
13. dub 2011

@bublenudle ano aj ja som mala pauzu 3-4 mesiace po MA. Trosku sa potrebuje telo zregenerovat ale hovori sa aj o tom, ze ako dlho tehotenstvo trva, tolko treba mat pauzu. Tak teba mozno pustia skor do stimulky.
Ja som mala po pauze KET/negat. a coskoro sa chystam na dalsie IVF.

bublenudle
14. dub 2011

@kornelka11 V utery jdu na kontrolu tak uvidim...ja ty 2 Ivf a Ket mela behem 5 mesicu a uz bych to tak rychle po sobe nedelala...tak ti drzim moc pesti a dekuji...ja doufam,ze ve cervenci pujdu na IVF ,,, 😉

olousek35
14. dub 2011

@bublenudle já musela mít pauzu 6 měsíců, ale už se mi to blíží. Jdu na to za měsíc. Konečně.

saminka
14. dub 2011

Holky Bellinka uz je maminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Narodil se ji klucik Simonek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moooooc gratulujeme Bellinko a prejeme jen to nejlepsi do spolecneho zivota 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kornelka11
14. dub 2011

@saminka co? Tak uz je to tady?
Pripajam sa, Belli srdecna gratulacia 🙂 Prajem Vam vela vela zdravicka, pekne si teraz uzivajte 🙂

saminka
14. dub 2011

@kornelka11 no uz je to tak 😵 😵 mrkni tady https://www.modrykonik.cz/fotoblog/bellka/

kornelka11
14. dub 2011

@saminka ano uz som to mrkla 🙂
Krasa, vsetko dobre dopadlo. Teraz uz nech sa len pekne tesia z miminka 🙂

bublenudle
15. dub 2011

@olousek35 tak to je super,mooooc držim palečky....urco to vyjde tentokrat.... 😉

gabikri
15. dub 2011

Bellce gratuluji k vysněnému miminku a přeji oběma hodně zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

slavka22
16. dub 2011

Promiňte, že vám sem lezu. Holky, prosím o radu. Nevíte některá náhodou, jestli se někde v Brně dělá vyšetření buněčné imunity na látky, které potlačují nebo ničí embrya? Díky. 🙂

okcelok
16. dub 2011

@slavka22 tak to já bohužel nevím! ☹

slavka22
16. dub 2011

@okcelok i tak ti děkuji, pátrám, kde se dá...

okcelok
16. dub 2011

Obrovská gratulace Bellce k synáčkovi!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gerdusha
17. dub 2011

ahojte holky,

neviete, prosim vas, ci sa v RF robieva aj na Velkonocny pondelok? myslim ultrazvuky. lebo tie sa cez vikend u nich tusim nerobia.

dakujem za odpovede

kornelka11
17. dub 2011

@gerdusha pracuju v RF aj cez sviatky ale UTZ sa da posunut. Mne tiez raz posunuli, o 2 dni neskor som isla.

gerdusha
18. dub 2011

@kornelka11 ,
dakujem.

uz sme sa dohodli na velkonocny pondelok.

bellka
19. dub 2011

Ahoj berušky, všechna vás v rychlosti strašně moc zdravím 🙂 Tak jsme se dočkali našeho zázraku, který se narodil 14. 4. 2011, 3500 g a 50 cm, jmenuje se Šimonek 😵

kornelka11
19. dub 2011

@bellka este raz srdecne blahozelam a prajem vam vsetkym najma vela zdravicka 🙂 Pekne si to uzivajte 🙂 🙂 🙂

mandre
19. dub 2011

@bellka gratuluju, hodně zdravíčka a hlavně štěstíčka 😵 😵 😵

olousek35
19. dub 2011

@bellka nádhera, gratuluji a moc si ho užívej

okcelok
19. dub 2011

@bellka to jsou krásné čísla,tak pozor,ať ho nevykoukáte,takovýho krasavce by bylo škoda!! Ale je mi jasné,že tohle budeme dělat všechny! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

okcelok
19. dub 2011

@kornelka11 jak se máš kočenko moje?

kornelka11
19. dub 2011

@okcelok dakujem ja dobre ale co ty? 35 tt, cochvila sa tu zase rodi 🙂 🙂 🙂

okcelok
19. dub 2011

@kornelka11 já jsem jak vorvaň! 😝 No ale ještě přede mnou je Vevram,jsem zvědavá,jestli i já budu rodit až na konci anebo to přijde dřív!

kornelka11
19. dub 2011

@okcelok tipujem skor, podla mna ta nenechaju prenasat ked ste pekne velky 🙂 🙂

okcelok
19. dub 2011

@kornelka11 no to je právě ono,malá byla ve 32tt velikostně jako dítě v 34tt!!! 😀 No jo no,má velké rodiče! 🙂 Je pravda,že vyvolávaný porod bych ale moc nechtěla,i paní teď na předporodním kurzu nám říkala,že vyvolávaný porod je horší a delší! 😝 No ale pokud si Rozárka postaví hlavu,tak s tím nic neuděláme!

kornelka11
19. dub 2011

@okcelok vidis, zase viem nieco nove. Tie predporodne kurzy maju asi cosi do seba, ze?
Ale aj tak si myslim, ze ta nenechaju prenasat.

okcelok
19. dub 2011

@kornelka11 no podle mě max. 10 dní. Jo,je fakt,že jsou super,tak nějak se toho už nebojím,vím,že to bude bolet,ale to k tomu patří a jinak to nejde. A když vidíš to prostředí,tak se tam i těšíš,což zní divně! 😝 Mě se totiž ty porodní boxy líbily. Jdeme ještě na intenzivní přípravu k porodu a na kurz kojení.

kornelka11
19. dub 2011

@okcelok to je ina skola, ze? 🙂 🙂 🙂
Uz sa nato tesim, uz len otehotniet.
A porodne boxy sa ti mohli pacit, ved teraz to je vsetko ine. Moderne, farebne 🙂 🙂 Uvidis, budes rodit ako vo vaticke 🙂

okcelok
20. dub 2011

@kornelka11 to je! 😵 Jak ženská otěhotní,tak to bere úplně jinak. U nás na Obilňáku je porodních boxů 6 a jak píšeš,každej má jinou barvu! 😀 😀