Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bobulinka74
2. čer 2011

@okcelok obrovská gratulace a hodně stěstí, pěkně si to užívej s malým drobečkem 🙂 😵

saminka
2. čer 2011

@okcelok velikanska gratulace k holcicce a rodicum taky 😵 😵 😵 teda ma krasne miry a ta vyska 😀 😀 Mia byla o 10 cm mensi pri narozeni 😅 jen to nej do zivota!!!

@bellka tak si to porad krasne uzivate, mas opravdu super hodne miminecko, super, nam se dari fajn, uz zacinam citit prvni kopanecky a je to krasa 😉 taky tu zacina byt hezky tak si to uzivame s miuskou prevazne venku 😉

gabikri
2. čer 2011

@okcelok : moc gratuluji a ať jste všichni moc šťastní a zdraví 😵 😵 😵

okcelok
2. čer 2011

damy,moc vam vsem dekujeme. No narocny to bylo,ale je pravda,ze to za to stalo,je naprosto uzasna a tak bezbranna! Hned,jak nas pusti domu,tak vam sem hodim foto! 🙂

ester32
3. čer 2011

@okcelok obrovskáááááááááááááááááááááá gratulace a do života jen samé radosti a zdraví))))

všechny ostatní moc zdravím a čekatelkám držím pěsti ať na ně vykouknou //

bobulinka74
4. čer 2011

Dobré ranko všem 🙂 🙂
Milé spolubojovnice, jakpak se daří? Mě už 2-3 dny pobolívá bříško jako bych to měla dostat, ale zatím nic. Dnes v noci jsem se potila a to mívám vždycky, než příjde mens., takže začínám být pomalu ve stresu ☹ Na druhé staně jsem měla v noci krásný sen - silnou dálnici na testu 😅

No, možná se jen zbytečně začínám stresovat, doted' jsem byla docela v klidu..
Krásný sluníčkový den všem 😵 😵

meggar
4. čer 2011

@bobulinka74 Mě pobolívá břicho, jako bych to měla dostat už od ET, takže to nemusí nic znamenat. K tomu mě pořád pobolívá v křížích. Budeš testovat dřív, nebo počkáš na ofic. termín?

bobulinka74
4. čer 2011

@meggar Původně jsem chtěla vydržet do toho 14.dne, ale ted' o tom silně pochybuji, že to zvládnu. Myslím si, že je ještě brzy na testování..- nevím, možná v pondělí. Ale už mě to začíná pomalu brát. A kdy budeš testovat ty?

meggar
4. čer 2011

@bobulinka74 já mám testovat 11.6., protože jsem ,měla starší embryjka než ty, ale já vydržím. pokaždé jsem testovala dřív a pak se nervovala, že tam nic není, tak teď to vydržím.

olousek35
4. čer 2011

ahojda děvčata, já dnes taky začala zmatit, přestala mě bolet prsa a přešla mě pachut v puse. Přítel mi skočil pro test a já to prostě nevydržela a jdu z wc. Říkala jsem si, že 6. den tam nemůže nic být a je tam proužek tak jak byl minule snad 10.den a naskočil opravdu do minuty. Snad to nezakřiknu a už to vydrží. Budu se těšit na vaše testíky, určo budou taky pozitivní. 😉

meggar
4. čer 2011

@olousek35 Jéé, tak to gratuluju. Potichu ale 😉 To nemůžu chlapovi ani říct, protože mě tady přemlouvá k dřívějšímu testování a já stále trvám na svém. 😀 Myslím, že toho 11.6. asi zkolabuju, jak budu nervní 😀 😀 😀

olousek35
4. čer 2011

No, já do toho šla proto, že to dnes ještě nemělo být vidět. Podle vestirna.com mám dnes dobré zprávy, zítra zklamání a další dny dobré zprávy. Já bych jinak testla snad zítra, ale to by nevyšlo. Jsem pověrčivá, tak jsem to riskla odpo dnes. Testík přikládám. A když se dívám na staré testy, tak je to snad jak minule 13.den. Nebo mám ten pocit.

bobulinka74
4. čer 2011

@olousek 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 krása, taky potichoučku gratuluju. Uvidíš, tentokrát to vyjde!!! Jakou citlivostí jsi testla?

No, já jsem se taky nechala přemluvit k testu, ale slabý duch se objevil asi až po 5, ne-li 10-15 minutách. Na fotce by snad nešel ani vidět no a byl to mamatest 10, o kterám jsem četla, že ukazuje falešně pozitivně. A nebo že by ještě pregnyl....? 😖

olousek35
4. čer 2011

mamatestem 10. Měla jsem 5ti denní blastocystu. Pregnyl může být až 10 dní, ale minule jsem si ho zkontrolovala testem asi 8.den a nebyl tam. Takže pokud máš dnes ducha, tak budeš těhotná. Gratuluju. Ráno ti to ukáže už dřív. Pokud dobře počítám, tak si měla pregnyl 7+3+2 dny, to je 12. Tak to už nebude. A i čerstvě po pregnylu je čárka slabá.

meggar
4. čer 2011

@olousek35 To je dálnice, jak blázen. Jen aby z té tvé 1 blastocysty nakonec nebyly dvojčátka 😀

meggar
4. čer 2011

@bobulinka74
@olousek35 Holky tak potichu gratuluju. Začínám být kvůli vám nervózní jak blázen. 😝
Tak nakonec jsem jediná, která vytrvá až do termínu? 😀

olousek35
4. čer 2011

@meggar no, to mě napadlo taky a dost se toho bojím. Ona valila ve vývoji od začátku podezřele rychle. Když měla být 8.buněčná, tak byla 10.buněčná. Já bych jednovaječný brala, ale moje myomová děloha by to asi nezvládla. Uvidíme. Budu se modlit, aby tentokrát čárka nezmizela a došla jsem až k císaři.

olousek35
4. čer 2011

@meggar já v sobotu testnu tím reprofitáckým testem a uvidíme, co ukáže. Můžem pak porovnat. Máš testovat taky 11.6.že?

bobulinka74
4. čer 2011

@olousek Pregnyl jsem měla 22.5., ráno testnu znova, tak uvidím. A děkuji, ty jsi taková optimistka, dodala jsi mi zase trochu naděje po té dnešní depce 😎 😉

@meggar jsi těhu, mám to v nose 🙂 🙂

gabikri
4. čer 2011

@olousek35 : no oliiiii..................to je dálnice!!!! 😵 😵 😵 Super!! Ty jo, šestý den, tak to je bomba, ty jsi si to normálně vyčarovala 😀 Tak moooc držím palečky, ať je tentokrát jak má 😉

olousek35
4. čer 2011

@gabikri gábi, nevyčarovala. Taky na to koukám jak na zjevení a to pořád. Snad nezmizí a v pondělí ráno bude silnější. Vypadá to rozhodně nadějněji než minule a hlavně máme tři mražáčky, kdyby něco. Je to fakt lepší pocit. Jak to vypadá s tebou? Nevyšlo to spontánně? Moc by sis to zasloužila. 😉

saminka
4. čer 2011

@olousek35 super zpravicky tady mame 😵 😵 😵 moc verim ze to ted vydrzi az do toho cisare!!!potichounku gratuluji 😉 😉 carka je krasna,zadny duch to vypada fakt slibne!!!

@bobulinka74 taky doufam,ze ti to vyslo a z dusika budes mit krasnou dalnici za par dnu 😉 😉

@meggar ses fakt dobra ze vydrzis tak dlouho cekat,muj rekord je 10 dni od ET 😅 😅

gabikri
4. čer 2011

@olousek35 : zatím bohužel ne, na další pokus jdu až koncem října, tak třeba do té doby..................... 😉 Teď Ti to vyjde, má to daleko lepší začátek, tfuj tfuj, tfuj 😵 😵 😵

olousek35
4. čer 2011

@gabikri diky i samince. Jdu lezet u slunce seno.

meggar
4. čer 2011

@saminka No, to já doufám, že vydržím tak dlouho. Tak už jen 6 dní, to dám.Ovšem když mě doma nebude udolávat ten pokušitel. Když jsem mu řekla, že si žádnej test dělat dnes nebudu, tak prý, že se na to podívá jen on a neřekne mě, jak to vypadá!!! 😀 Málem jsem ho nakopla, mě fakt rozesmál 😀 😀 😀 😀

bobulinka74
5. čer 2011

Ahoj holky,
dneska ráno byl duch od 2 do 5 minut. Pak jsem si šla lehnout a něco se z toho ještě vyrýsovalo. Nevím, jestli to půjde tady vidět..

bobulinka74
5. čer 2011

Jejda, tak koukám, že to tady není vůbec vidět 😖 a vymazat už to nejde 😠

bobulinka74
5. čer 2011

Přidala jsem to do alba, tam to jde trochu líp vidět 🙂. Sice žádná dálnice, ale něco tam je..

saminka
5. čer 2011

@bobulinka74 tak dusika tam vidim, ale jses teprve 9.den a mela jsi jen tri denni embisky ne? tak to je jeste dosti brzo tak urcite bude silit 😉

veveram
5. čer 2011

Ahoj všem a krásnou neděli přeju,koukám a čtu samé pozitivní zprávy.To je moc dobře,ať můžem sledovat další těhulky. 🙂 🙂 🙂
belka@máme se celkem fajn,ale trápí nás bříško,co Šimonek,ten nemá problémy?Filípek je jinak taky hodný,pláče,teda řve když má hlad a nebo to bolavé bříško.
A jelikož to je v naší rodině první vnouče,tak babičky se o něho doslova perou,tak já si ho užívám jen od večera do rána 😀 😀 😀 😀 😀

@saminka :tak už máš skoro polovinu za sebou,to letí.Zdravíme

@bobulinka74
@meggar
@olousek35 :držím palečky těhulky