Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
27. čer 2011

@olousek35 tak držím palečky ať vše dobře dopadne, ale uvidíš vše bude dobré. Já mám termín v polovině července,

vika29
27. čer 2011

@olousek35 ahoj, taky moc držím palečky - určitě bude všechno v pořádku 😉

olousek35
27. čer 2011

@lenka27 ahoj holky, pisu v rychlosti z mobilu. Jsme 6+6 se srdickem.

meggar
27. čer 2011

@olousek35 Tak to gratuluju!!! My jsme ti říkali, že bude všechno v pořádku. Jste o 2 dny starší než my 😉

vika29
27. čer 2011

@olousek35 no jupííí 😀 😉 ...moc gratuluju !!

okcelok
27. čer 2011

@olousek35 moc gratuluji!!!! 🙂 🙂

mourinka29
27. čer 2011

ahojte holky,tak v pátek na pul osou jedu na prví utz,už stimulujuu 😵 😵 ,doufám,že mi eurofetil přinese štěstí 😔
@olousek35 ahojky,moc graulujuu,já taky špinila , i jednorázově zakrvácela,ale vše bylo nakonec dobrééé,to co se stalo potom s tím nemělo nic společého 😔 ,tak se držte 😵

saminka
27. čer 2011

@olousek35 moc gratuluji, super zprava 😵 😵 😵 😵

bellka
27. čer 2011

🙂 🙂 🙂 Ahoooj všem beruškááám reprofiťáááckýýým😵 😵 😵
@meggar gratuluju ke dvojčááátkůůům moooc 🙂
@olousek35 dalšííí gratulka k bobíškovi se srdíííčkééém 😵
Holky zlatééé, já mám husinu všude a v očích slzy, to je krááásaaa, jen tak dááál 🙂 Já mám takovou radooost, jupííí 🙂 @kornelka11 @gabikri moc vás zdravím, sluníčka 🙂
@mourinka29 určitě půjde všechno jako po másle, tfuj tfuj tfuj 😉
@saminka ahojky maminko a těhulinko v jednom, jak se daří? @veveram @okcelok @janib zdravím i maminky, jistě užíváte s broučky, stejně jako my, krásné sluníčkové dny 🙂
U nás nic nového, stále máme zlaťučké miminečko, Šimonek je prostě lásenka naše a neustále ho pozorujeme a jak už se na nás krásně usmívá a povídá nám, no to je něco nádherného, jsem z toho vždy dojatá 😵 A neustále mu říkám jak strašně moc ho milujeme a nakonec přidám větu: a běda Ti, jak nedáš mamince v 15ti pusu 😀 tak to se řehtá nejvíce 😀
Pozdravení všem snažilečkám a těhulinkám i maminkám a pohlazení miminkám a pupíčkům 😵 😵 😵

gabikri
27. čer 2011

@olousek35 : olíí gratulace 😵 😵 😵

lenka27
27. čer 2011

😀 @olousek35 úžasná zpráva, gratuluji, vidíš všechny jsme Ti to říkaly. Je to super to bude mít náš pan doktor radost co? No málem mi ukápla slzička. Takže s tím plodným rokem králíka nekecali.

lenka27
27. čer 2011

@mourinka29 tak budu držet palečky. Vše dobře dopadne uvidíš.

olousek35
27. čer 2011

holky, moc děkuju za podporu, byly jste a jste úžasný. Snad se to už nijak nepohnojí. Dám vám sem fotečku prďolky z dnešního ultrazvuku. Dělal mi ho Marcel, ale vůbec se mi k němu nechtělo. Prostě je skvělej, je to jeho práce. Malý Štelclátko. 😀

lenka27
27. čer 2011

😀 @olousek35 my taky máme malé Štelclátko. A proč se Ti k němu nechtělo?

gabikri
27. čer 2011

@olousek35 : jůů, Štelclátko 😀

olousek35
27. čer 2011

@lenka27 no, minule mi dělal revizi dělohy. Tak jsem měla strach ze špatné zprávy. Tento celý pokus byl v jeho režii. Sice jsem Koudelkova, ale OPU, ET i ultrazvuk dělal Štelcl.

lenka27
27. čer 2011

@olousek35 naše miminko taky bylo v plné režii Dr. Štelcla, u mojí kamarádky co má už ročního chlapečka taky, takže je to asi pan zázračný.

meggar
27. čer 2011

Mě dělala OPU a UTZ Dr, Kuřecová, ale ET dělal Štelcl. Takže máme Kuřátko a Štelclátko 😀

olousek35
27. čer 2011

@meggar
@lenka27 holky, to je nádherný, fakt že jo. Musí to dopadnout dobře. Leni, nemůžu se Kájovi dopsat meilem. Nemělas tento týden poradnu, nebo nevíš, zda nemá dovolenou? Potřebuju si k němu převést neschopenku a nechat napsat lístek na peníze. 😉

lenka27
27. čer 2011

@olousek35 no jdu v pátek, tak myslím, že dovolenou nemá. Ale možná nemá čas na mail, spíš mu zavolej. No bude nadšenej uvidíš.

olousek35
27. čer 2011

@lenka27 telefonicky je přes sestru neprůstřelnej. Minule jsem tam volala tři hodiny telefon sestra nevzala ani jednou. Pak jsem tam akutně dojela a sestra mě vzala hned dovnitř. Proto raději meiluju, to většinou ten den odpoví. Tak snad zítra, nebo mu budu muset zavolat. Moc díky za info.

lenka27
28. čer 2011

@olousek35 aha, tak já jsem nikdy neměla problém. je lepší volat hned ráno. No však uvidíš.

olousek35
28. čer 2011

@gabikri hele, ženská, a jak se ti masíruje? Pomalu pronikáš do tajů svalů, trablů a bolestí ostatních lidí? Zkus si najít na netu na ta tvoje záda cvičení podle Mojžíšové, nebo si ho nechej napsat od gyndaře a do podzima to absolvuj. Prokrví to dělohu a pánev a hlavně to posílí vnitřní břišní svaly a pánevní a pomůže to k otěhotnění a k odblokování bederní páteře, křížů a kostrče. Zkus to.

gabikri
28. čer 2011

@olousek35 : ahojky, no paráda, ode dneška jsem nastoupila do jednoho relaxačního centra a dneska jsem měla prvního klienta - hodinovou relaxační 😉 Trochu jsem měla nervíky, ale zvládla jsem to 😵 Je to sice dřina, ale je to něco, co mě neskutečně vyklidňuje a dostává do pohody, taky proto jsem se vydala touto cestou 😉 A baví mě to!
S tou Mojžíškou to mám v plánu, zjistím, jak tady budu dělat a pak se objednám k jedné fyzioterapeutce, dostala jsme na ní typ na nějaké diskuzi 😉
Jinak moooc Ti to přeju , zasloužíš si to!!!!!! 😉 Držím pěsti, ať už jde všechno jak po másle 😉

olousek35
28. čer 2011

@gabikri moc dlouho nečekej, nezačínej před stimulkou, spíš to před ní tak 14 dní utni. Může to taky ublížit, pokud ji necvičíš dlouhodobě. Začla bych co nejdřív a pak přerušila. V těhotenství se cvičit už nemá. 😉 No a kdo si to zaslouží jsi ty, ne já. Ale neboj, určo se dočkáš a pocit bijícího srdíčka je nádhernej. Ve čt jdu ke svému gynekologovi, tak snad prcka uvidím znova a bude v pohodě.

ivka3901
28. čer 2011

ahojte baby.dlho som tu nebola,lebo stále zarezávam v robote a aj cez víkendy robívam takže je toho dosť,ale robím sem tam mrk ,aby som bola v obraze no s manželom sme sa na 100 percent rozhodli,že to skúsime síc eto bude namáhavé aj ked po 3 neúspešnom pokuse sme si povedali,že končíme tá túžba je čoraz väčšia to skúsiť,tak hádam nám u vás pomožu.chystám s atam zavolať a objednať sa až na september kedže teraz je dovolenkové obdobie a chceme ísť aj niekde na dovolenku a užiť si ju trošku.

olousek35
29. čer 2011

@ivka3901 uděláš moc dobře. Budeme držet pěstičky, aby to dopadlo hned na první pokus a vy měli malé moravátko. 😉

olousek35
30. čer 2011

ahojda děvčata, tak jsem byla dnes u svého mudra a mám už i průkajdu. Prý to vypadá dobře, tak mu budu věřit. 😀 Jinak zdravím všechny ostatní. Jak se daří?

lenka27
30. čer 2011

@olousek35 tak to je super, to začíná stejně jako u nás, úplně se vracím na začátek. je to úžasný pocit vycházet takhle z ordinace co?

olousek35
30. čer 2011

@lenka27 je, fakt je. A Dr.byl taky super. Po mně tam šla holčina taky zjevně z reprofitu a pozitivně naladěná. Dnes měl pan dr.asi veselý den. 😀