Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
30. čer 2011

Já jsem byla u své Dr. včera a taky jsem odcházela s průkazkou. Docela jsem se divila, že tak brzo, všude tady čtu, jak ji dostávají až po 10tt. 😀 Mám nad jedním prckem malý hematom, tak mám odpočívat, abych nešpinila. Na další kontrolu jdu za 3 týdny, tak doufám, že bude všechno v pořádku 😉

lenka27
30. čer 2011

@olousek35 no já jdu zítra na poslední poradnu, uteklo to jako blázen, A kdy jdeš na kontrolu?

olousek35
30. čer 2011

@lenka27 ty jo, tak si to pořádně užij. Dr.je ostřihanej a moc mu to sluší. Jdu 14., tak se zase budu bát, aby bylo srdíčko. 😉

olousek35
30. čer 2011

@meggar super, tak už to máme i papírově potvrzený, co? Je to hned lepší pocit. Pomalu tomu začínám věřit, že budu míít mimino 😉

meggar
30. čer 2011

@olousek35 Mě to ještě jaksi nedocvaklo, i když jsem se už objednávala na screaning(nebo jak se to píše)ve 12tt 😉 Nebýt toho, že mě bývá odpoledne a večer blbě, bolí mě prsa a jsem unavená, tak na sobě nic nepozoruju 😀 Jo, vlastně...Už mě tak dobře nejde zatáhnout špek 😀 😀

mourinka29
1. črc 2011

Ahojte holky,jsem doma z reprofitu a mužu říct,že SUPEEEEEEEEER. 😀 😀 😀 😀 . Já byla domluvena přes meil se Štelclem a dneska jsem měla jit jen na první utz,ale požádala jsem tu recepční nebo sestřičku,že bych chtěla Štelcla,když už jsem mu všechno o mě poslala,a sestřička mi vyhověla,takžei když byl na sálku,tak jsme chvilku počkali,ale byli jsme u něj 🙂 .Tam s ním teda sranda 😀 😀 ,pokecal si i s manžou o práci 😀 a velice vtipkoval o mém věku 😠 😀 ,že prý když se blíží 30cítka,.tak 225j a výš to jistí 😕 😀 😀 😀 řekl to stylem,že jsem stará baba 😀 😀 😀 ,tak jsem mu poděkovala 😀 ,né fákt super 😀 .,Jinak já s jedním vaječník opět žádné terno ☹ zatím 3 folikuly po 12mm na 7DC a v neděli další utz a OPU vypadá na uterý středu 🙂 ,tak doufám,že něco ještě doroste,ale já na ty minimálky reaguju tak nějak nastejno 😖 ,furt 4 folikuly,já vím,že nezáleží na kvantitě ale na kvalitě,ale bojím se ☹ ☹

saminka
1. črc 2011

ahojte holcinky

@meggar
@olousek35 moc gratuluji k tehu knizce, ted uz je to ofiko, ze jste tehulenky a pekne donosite mimisky az do konce 😉

@mourinka29 super, ze te Stelcl tak nadchnul, na nas taky zapusobil jen pozitivne 😉 na tu minimalku fakt ty 4 vajicka staci tak se tak netrap, staci ti preci jedno dve super kvalitni 😉

jinak my vcera byli na utz a chteli si nechat rict pohlavi no a hned jak jsem videla mimiska na ultrazvuku tak mi bylo jasne, ze to nejspis mozne ani nebude.Mimisek lezi uplne stejne jak ted kdyz nase Miuska spinka, na brisku a kolinka pod briskem tak tam fakt neslo videt 😅 ale i tak to bylo uzasne videt, jak si tam krasne hovi, takovy maly mimozemstanek to je 😉 jinak vse je v poradku a dalsi ultrazvuk az ve 32.tydnu takze to bude zase tezsi to zjistit tak nejspis budeme mit prekvapko, tu vysnenou princeznicku uz mame tak to je fakt nakonec jedno, hlavne at je to zdrave 😉

vsechny zdravime 🙂 🙂 🙂 🙂

meggar
1. črc 2011

@mourinka29
@saminka Já když jsem Štelcla viděla na chodbě v Reprofitu, jak tam poletoval, tak jsem doufala, že k němu se nedostanu 😉 Nakonec jsem ho měla na ET a byla jsem ráda. Je s ním fakt sranda.

olousek35
1. črc 2011

@meggar tak to jde. Na dvojčátka bych čekala, že ti bude hůř. Je dobře, že zvládáš. Ke komu si se objednávala na screening (či jak se to píše) ?
@mourinka29 no tak vidíš, že je v reprofitu blaze. Ještě ted udělat rychle zázrak a budeš maminkou. I zázraky se tam dějí.
@saminka Neboj, příště se ti ukáže. Ale jak ti malí jsou vyčuraný, prdolky, co? Napíná a napíná.

meggar
1. črc 2011

@olousek35 Jsem objednaná na Veveří. Dr. mě říkala, že je lepší, když se objednáš s předstihem, páč pak tak dlouho nečekáš.
Taky jsem čekala, že mě bude hůř, ale všechno ještě může přijít 😉

mourinka29
1. črc 2011

@meggar no já ho poznala podle fotky 😀 a říkala jsem si ,no to nééé 😀 😀 😀 ,ale pak v poho 😀

Holky moc děkuji,už bychom nějaký zázrak potřebovali po tom všem ☹ ☹ ☹ ☹ i dneska nám řekl,že my fákt štěstíčko nemáme v tomhletom ☹ ☹ ,že jsme přišli i o mimi a tak ☹ ,ale to já vím,ale musím věřit,snad mi zbyde něco na ET 😒 ,při takovém počtu,otěhotněla jsem s jedním 4buněčným,tak to mi dáva náděj 🙂

olousek35
1. črc 2011

@meggar no on dělá screening i Doubek z reprofitu. Ale zatím jsem nezjistila, kde. Zvažuju to, ale na druhou stranu se bojím. Fakt nevím, chjo.

meggar
1. črc 2011

@olousek35 No ony ty testy v 16 tt vychází občas falešně pozitivní(navíc to u dvojčat nemusí přesně přepočítat, nebo co), ty ve 12tt jsou přesnější, ale zase je neproplácí pojišťovna.Takže u mě o bylo celkem jasný, radši si připlatím, ale budu mít jistotu.

lenka27
1. črc 2011

@mourinka29 to vyjde, neboj pan doktor Štelcl to umí 🙂 😀

@olousek35 ničeho se neboj a začni myslet optimisticky, mě to moc pomohlo a to jsem od přírody spíš pesimista, ale tentokrát jsem dala na optimismus a je to mnohem lepší. No jinak poslední poradna u Dr. za mnou a první monitor taky, se sestrou jsme se u něho i zasmáli. No pan doktor se se mnou taky loučil s úsměvem, tak to pozitivně naladí.

lenka27
1. črc 2011

@meggar to je pravda, vyplatí se na to jít, ty v 16. týdnu někdy dost falešně vychází a pak se musí na odběr plodové vody, a zbytečně.

mourinka29
1. črc 2011

@lenka27 fákt?? jak to dělá?že bych šlapříště bez manži?? 😀 😀 😀 😀 😀

lenka27
1. črc 2011

@mourinka29 no zkusit to můžeš 😀 , ale spíš myslím tu jeho pozitivní energii, mě tím hrozně pomáhal. Třeba u ET mi řekl, že když se to nepovede, ale že podle něj se určitě povede, tak příště ať si to tam zavede manža sám 😀, já mu to ale fakt věřila, že se to povede, prostě v sobě něco má.,




olousek35
1. črc 2011

@mourinka29 jj. Já jsem opět důkazem, že dr,Štelcl je fakt machr a umí to. Chce to mu jen věřit a pozitivně se naladit. Já si tentokrát nepřipouštěla neúspěch. Bylo to stejné, jako že je každý den ráno, tak já budu určitě těhotná. A jsem. Prostě oni umí člověka připravit i psychicky a to je šíleně moc důležité.

kvakuska
1. črc 2011

@olousek35 Ahoj, Doubek z Reprofitu dělá screening přímo v Reprofitu, jen o patro níž, tedy v 1. patře 😎

bellka
1. črc 2011

Ahojky berušky reprofiťáckééé 😵
Přejeme všem krásný páťulííínek a mám velikou, ale strašně velikou radost z krásných zpráviček a pozitivní náladičky, jen tak dál 🙂
@olousek35 @meggar veliká gratulka k těhu knížkááám 🙂 si vzpomínám jak jsem ji pořád ohlídala dokola, až jsem si říkala, že mi budou muset vystavit novou, protože ji celou omatlám 😀 jo a jak už psala @lenka27 ty tripply vycházejí většinou na houby a kór u dvojčátek, jsou prostě už zastaralé, nejpřesnější jsou NT screeningy, takže klíííd 😉
@lenka27 tak ještě jedna poradna a hurá směr porodnice 😵
@saminka prďolka dělá tajnosti, jo 😉 jen si počkejte, však se dočkáte 😉 Zdravíme i maminky @veveram @okcelok @janib a mrňouskům pohlazení, jak se máte 🙂 Moc pozdraveníčka @gabikri a @kornelka11 moc na vás myslím, berušky 😵 a snažilečkám držíme pěstičky a přejeme hooodně štěstíííčka 😵 😵 😵 U
nás všechno při starém, prostě Šimonek je neskutečně hodňoučké miminečko, nemůžu si na nic stěžovat 🙂 Pláče výjimečně, pořád se usmívá a brblá na nás a řehtá se a je to zlatíčko 🙂

lenka27
2. črc 2011

@bellka no už je to tak, ale škoda, že tam nebudou tak hodní a něžní páni doktoři, jsem od svoho doktora celkem rozmazlená, to v porodnici se se mnou nikdo párat nebude

mourinka29
3. črc 2011

holky prosím vás,já jsem uplně v prdeli ☹ ☹ ☹ ,dneska jsem byla na utz,ale tady u nás,a v pátek 7dc jsem měla v reprofitu folikuly 12 a 11mm a dnes 9DC u mého gyn. 14,5mm,13mm a dva po 10mm,což je malinkoooooooooooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,,nevím co se děje,to se mi ještě nestalo,počet 4 sedí,tak jako vždy,ale vždycky jsem měla už 11DC punkci a ted jsem 9tý a tohle ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .ŠTELCL mi nabídl,budto to ukončit,nebo píchat ještě 150j puregonu a v uterý na utz,ale manža chce jet už do Brna na utz,bojí se,že každý dr. má jiné měření ☹ ☹ ☹ ,holky co myslíte vy??????????????????

meggar
3. črc 2011

@mourinka29 Já jsem měla 2x dlouhý protokol a teď naposledy krátký a pokaždé jsem píchala různě dlouhou dobu, takže tím, že 11 den nebudeš mít po punkci bych se tak nestresovala. 😉
S tím UTZ ti zas tak neporadím, protože já jsem vždycky jezdila do CARu a ne ke svému gyn.Ale pokud to nechceš ukončovat, tak bych na další UTZ jela určitě do Reprofitu. Budeš klidnější a líp se s nimi domluvíš.

mourinka29
3. črc 2011

@meggar ach jooooooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kvakuska
3. črc 2011

@mourinka29 Ahoj, promiň že vám sem lezu. Já jsem měla před dvěma měsíci také stimulaci delší než obvykle, byla jsem z toho pěkně na nervy a doktor mi vysvětlil, že když je vedro tak tělo někdy reaguje pomaleji. Měla jsem punkci o dva dny později než v předchozích cyklech. Jo a také mi doktor připoměl, že nejsme stroje a že na růst folikulů působí spousta faktorů které se nedají ovlivnit. A nakonec jsem z té prodloužené stimulace měla nejvíc vajíček v životě a všechna krásně zralá. Takže za sebe ti radím pokračovat, ale na UZ určitě do Reprofitu, přece jen mají velmi kvalitní ultrazvuky a měří folikly určitě přesněji než obvodní lékaři. Držím palce.

olousek35
3. črc 2011

@mourinka29 taky se přidám s názorem. Já bych pokračovala taky. Já mívám 7.DC folíky max 10 mm. Oni by měli vyrůst denně tak o 1,6 mm, takže si myslím, že jsi v normě. Pregnyl mi píchali u velikosti 16 mm a měla jsem vše zralé. Tak bych neplašila. Odebrali teda 7 zralých a druhý den bylo zralých a oplodněných 8. Takže fakt individuální. Určo bych do reprofitu zajela a domluvila se s dr. Ale při tak malém množství puregonu by ti měl vyjít i na víc dní bez dalšího doplatku. Drž se a dej vědět.

mourinka29
4. črc 2011

@kvakuska
@olousek35 holky moc vám děkuji,už jsem se objednala a pojedem tam,sice zítra kvuli svátku tam asi nebude Štelcl,ale říka,že mu mám zavolat potom,tak uvidíme,dneska jsme ještě dopíchli,máme i na zítra,tak uvidíme,co bude,nejvíc mě ale trápí to,že kdyby to ted neklaplo,že nevím,jestli mužu začít hned další cyklus ☹ a čekat se mi nechce,je to ubíjející ☹ ☹ ☹

mourinka29
4. črc 2011

holky proč se vubec punkce musí dělat tak brzo???všude se píše,že ovu 14DC i u IUI to většinou tak načasují 😒 ,tak to přece mužou udělat né,mi včera ŠTELCL říkal,že je to moc na hranici,ta ono později to nejde???

bellka
4. črc 2011

ahojky berušky 🙂
@mourinka29 holka zlatá, klíííd, neboj se nic, všechno bude v pořádku, prostě hormony s Tebou cloumají a proto to zoufalství 😉 OPU se dělá podle velikosti folíků, kdyby byly menší, tak bys ji měla později, mně ji dělali naposledy 13 DC, prostě to tak vyšlo 😵 a jestli máš minimálku, tak můžeš jít hned další měsíc znovu, já šla 2x po sobě taky 😉
@lenka27 tak snad budeš mít štěstí na příjemný personál, ale jinak si s tím nedělej hlavu, budeš tam jen pár dní a bulet budeš stejně kvůli všemu 😀
@olousek35 @meggar @saminka zdravím vás těhulinky 🙂 @veveram @okcelok @janib copak dělají a jak se mají naše maminky a jejich miláčci maličcí🙂 @kornelka11 @gabikri moooc zdravím, sluníčka, však vy víte 😉
U nás všechno při starém, musím se opakovat, prostě úžasně si to užíváme, Šimoneček je lásenka a zlatíčko, krásně spinká v noci, budí se jen na kojení a skoro nepláče, taky nemá proč 😉 jen by už mohlo být konečně venku pěkně 🙂

mourinka29
4. črc 2011

@bellka moc ti děkuji 😉 ,snad máš pravdu,a ty si u minimálky brala je clostík nebo si ještě dopíchavala??s tím clostíkem prý to jde po sobě,ale s dopicháváním nevím nevím,t už mám jako ivf prakticky 😒