Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
14. srp 2011

Holky prosim o radu....
AMH 0,71 ug/l je to moc špatný???? je mi skoro 39 ☹
mate někdo taky nizke???????? a jestli ano,na jake stimulky chodite??
děkuji moc za odpověd....pěkný den

gabikri
14. srp 2011

@bublenudle : ahojky, pojď sem, tady s tím holky mají víc zkušeností : https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/je-tu-ne...

bublenudle
14. srp 2011

@gabikri děkuji ti moooooc 🙂

ivka3901
14. srp 2011

@bublenudle já mám za sebou 3 krát IVF a z toho jeden pokus bol úspešný ale len na 2 mesiace potom sa bábetko prestalo vyvíjať a chodila som do gyn-fivu do bratislavy a teraz skúsime šťastie u vás 🙂

ivka3901
14. srp 2011

@bellka si veľmi milá a zlatá a dúfam,že máš pravdu a dočkáme sa toho po čom najviac túžime 🙂

ivka3901
14. srp 2011

@olousek35 aj tebe dakujem za povzbudivé slová začínam veriť,že tam u vás nám splnia sen a domov sa nám pojde šťastnejšie

bublenudle
14. srp 2011

@ivka3901 To je mi lito...ja ted mela 3ti IVF,ale bez ET,bylo jen jedno embryjko a prestalo se vyvijet..takže 3xIVF,1X KET a unor přirozene mimoděložni ☹ ...takže už taky dost za rok 😝
ted bude změna,tak doufam,že k lepšimu....

ivka3901
14. srp 2011

@bublenudle tak potom tiež podobný osud ako já ☹ ale hádam sa dočkáme a vyjde nám to aj ked som si povedala,že na 4 pokus nemám nervy už som si vyplakala dosť slz ☹ ale túžba je väčšia a čo mi hlavne baby píšu,že s aoplatí bojovať stále dalej tak to ma tak povzbudzuje

bublenudle
14. srp 2011

@ivka3901 Ano,přesně tak..jednou budeme i my mamky...proste BUDEM 😵

olousek35
15. srp 2011

@lentilkal tak to ti nezávidím, to je opravdu hodně. Nechceš si dát třeba půl roku odpočinek a pak až jít do dalšího pokusu? At si tělo a psychika trošku odpočinou?

gerdusha
15. srp 2011

ahojte baby,

mozem sa trochu pripojit? chcela by som vas poprosit o vas nazor. dnes som 14. DpoET, uz niekolko dni si robim testy, su to v podstate stale len tieniky. na teste s citlivostou 10 je ta ciarka zretelnejsia, test s citl. 20 je velmi slaby tienik. Mam pocit, ze tie testy su 3 dni rovnake. Embryjka som mala vkladane na 3. den. Pri predchadzajucom ivf boli vkladane na 4. den a ciarky na 14. den boli zretelnejsie...som trochu v pomykove.

dnes som bola na krv na hcg a lekar mi povedal, ze naco budeme brat krv, ze kukneme ultrazvukom...14. DEN PO ET!...tvrdil, ze tam vidi, ze "to" tam je...ja som sa ho pytala, ze mne to tam pripada vsetko rovnake machule, ako to tam moze vidiet...povedal, ze 15 rokov praxe...tak snad...aj ked mi uz raz diagnostikoval ohss bez toho, aby som ho mala...takze nie celkom mu verim...vraj, naco budeme brat krv, ked to na sone vidime...

baby, skuste posudit tie fotky, ci je to na 14. den po et dobre, prosim...

olousek35
15. srp 2011

@gerdusha no, zdá se, že tvůj dr.je jasnovidec, ale na druhou stranu zase nestresuje. Zkus být v klidu a věřit tomu. že si těhotná. Podle testu přeci jsi. Testni tak za 3 dny a čárečka bude podstatně silnější. 😉

gerdusha
15. srp 2011

@olousek35 ,

po 7. stimulacii je dost tazke VERIT...ale asi mi ine nezostava

gabikri
15. srp 2011

@gerdusha : máš to tam, tak tomu věř 😀 😀 😀

meggar
15. srp 2011

@gerdusha Taky myslím, že je to tam, a že bude sílit. Zkus si udělat test obden, ať se ti líp porovnává. Jen ten doktor, hmm, nevím, ale myslím, že tam ještě nemohl nic vidět. Já když byla na UTZ 22dní po ET, tak doktorka říkala, že je to hraniční, že by tam mohlo být něco vidět, ale kdyby nebylo, tak že mě vezme automaticky krev. Jestli mu nevěříš, zkus si zajít jako samoplátce na hcg. 😉

gerdusha
15. srp 2011

@meggar ,

pisala mi 1 holka, ktora bola 18. den po IUI tiez na ultrazvuku a uz bolo vidiet 3mm bodku...asi zalezi od kvality ultrazvuku.
@gabikri , verim verim verim verim 😀

dakujem, babule, snad to tentokrat uz vyjde a pride az do stastneho konca.

gabikri
15. srp 2011

@gerdusha : každá se jednou dočkáme..................já už jsem si taky myslela že po pátém pokusu se mám na to vykašlat.....................ale dala mi sílu moje kamarádka.................ta se dočkala až po 11 pokusu............a až po investici 1 mil. korun 😒 A kdybyste viděli tu její náááááááááááááááááááááádhernou holčičku, tak nikomu nebude ten čas ani peníze líto 😉

gerdusha
15. srp 2011

@gabikri ,

ja viem, ja ta tu sledujem, chodim sem citat co sa s tebou deje...tiez chodim do RF...a toto bola moja 7. stimulacia... 🙂

bellka
15. srp 2011

Ahojky berušky 🙂
všechny v rychlosti zdravíme 🙂
@ivka3901 já myslím, že tohle období, kdy si říkáme, že už do toho boje znovu jít nechceme máme za sebou každá 😔 i já si říkala několikrát, že na to už kašlu, že to možná stejně nikdy nevýjde, ale vždy jsem se nějak vzchopila, protože jsem si říkala, že to tak přece nemůžu nechat, nemůžu to vzdát a zříct se životního štěstí jenom proto, že mám strach ze zklamání. A zvedala jsem se tak dlouho, až to po 8. vyšlo, muselo to prostě vyjít, protože jsme to moooc chtěli a věřili tomu a přeju to opravdu všem, z celého srdíčka, i když vím sama, že ty pády jsou hodně bolestné, ale já věřím, že se dočkáte všechny a posíláme hooodně podpory 😵 😵 😵
@gabikri ahojky sluníčko, Tebe moc ráda vidím a zdravím 🙂
@gerdusha tfuj, tfuj, tfuj, jak psala oloušek, zkus udělat testík za 2 nebo 3 dny, ale stínek tam vidííím 🙂
@olousek35 @meggar @mourinka29 @saminka těhulinky ahoooj, jak si užíváte 😵 Zdravíme i naše maminky s mrňousky, jak se vede @veveram @okcelok @janib 🙂

okcelok
15. srp 2011

@bellka no ahojky,já vůbec už nemám čas sem chodit. Malá je totiž už už tak rozmazlená,že se chce pořád chovat a nosit se,moc ji nebaví být sama. A taky mě přes den nespí,takže jsme pořád venku,aby se alespoň trošku prospala,ale i tak si dá dvacet a je hotovo! Šimonek už je velkej klučina!! 🙂

carlik
16. srp 2011

Gabikri Ty se taky určitě dočkáš, jsi teď myslím v RF na řadě. Já vás taky tady dlouho čtu a jsem šťastná, že mi v RF dopomohli k tomu mýmu zázraku v bříšku (jsem v 18.tt), ikdyž to byl běh na dlouhou trať, naskakovala jsem do "rozjetýho" vlaku (je mi 42), zkusila jsem všechno a nakonec se podařilo a z DE budu mít v lednu miminko. Peněz, co jsem obětovala ani nepočítaje, ani nelituju, doktoři se tam snaží každé z nás pomoct jak nejlíp umí a jsou skoro šťastní jako my, že se nám to povedlo o🙂) Prostě to chce dál věřit a nevzdávat se!

katem
16. srp 2011

@gabikri ahoj... moje kamaradka tak mela po 5tem IVF tak krasnou holcicku, ze take rekla, ze to stoji 100% za to!!

katem
16. srp 2011

@carlik to jsem rada, ze se ti to povedlo.. ja uz take nejsem nejmladsi! tak je krasne videt, ze to JDE...

katem
16. srp 2011

MOC a moc vsechny zdravim, nemam moc casu na psani, ale obcase si proctu vase krasne zpravicky a hned mi to zvedne naladicku a nadeji. Ve ctvrtek jdu poprve do RF, tak uvidim.
Jinak mam moc prace a nervu, takze doufam, ze vse pujde ok.

Preji vsem hezke odpoledne

carlik
16. srp 2011

@katem budu držet palce, ať jsi v RF spokojená jako já. A vždycky je nějaká naděje, tak ji neztrácej a věř doktůrkům. A ke komu jsi objednaná v RF? Oni tam jsou teda všichni super a usměvaví a já za ty 2 roky vystřídala asi všechny doktory, ale můj osobní je Štěpán Machač,ke kterýmu chodím i nadále v Ol.

ivka3901
16. srp 2011

@bellka si moc milá a dakujem za podporu

lentilkal
17. srp 2011

Ahoj holky tak v patek jdu v reprofitu na revizi.

olousek35
17. srp 2011

@lentilkal tak to je mi líto, ale asi to tak mělo být. Příště to určitě vyjde. A víš alespon, že to jde, takže další pokus jistej. Jako u mně. 🙂

katem
17. srp 2011

@carlik diky moc, jdu ke Dr.Koudelkovi. tak uvidim 😉
Doufam, ze je vse ok s tebou...

mourinka29
17. srp 2011

@lentilkal bože to je táák nespravedlivééééééééé ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jinak zdravím holky,ted tu vubec nejsem,páč mi je denně a celodenně dost zle a sedění u pc to ještě zhoršuje ☹ ,zvracím tak jednou za den,ale zle mi je furt 🙄 ,snad už to brzičko přejde,dneska jsem byla na kontrole,jsme 7+5 a vše jev pořádku 🙂