Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
8. zář 2011

Volala jsem teď do Reprofitu a zřejmě jsem kápla na nějakou nezkušenou osůbku, protože byla úplně vedle z toho, na co se ptám. Odkývala mně všeobecnou pojišťovnu a basta

saminka
8. zář 2011

ahojky holky! Teda to mate zmatku s temi pojistovnami. Zvlastni ze nekomu reknou neco a druhemu zase neco jineho 😖
Jinak ja byla samoplatkyne a cele ivf s icsi i zamrazenim,kde jsme meli 31 vajuch nas vysel na 44.tisic no ale urco proto ze jsem si zaridila veskere leky tady v irsku. No a minimalka byla 21 tisic kde jsem doplacela za orgalutron tu 1000 kc zda se mi ze pregnyl je 500 kc.vic nevim,leky jsou v cr hrozne drahe a tady zase doktori. Divam se na tu tabulku a mela bych tam taky dopsat me predesle pokusy,ted me blbne net tak pozdejc😉a souhlasim s terminem porodu 🙂

carlik
8. zář 2011

@safarikovap přesně jak píšeš,to co bylo je za mnou, teď se těšíme na miminko 😉 Proto jsem ani v tabulce nevypisovala všechny potraty, minimálky a IVF s 0 počtem vajíček.
@agnes88 ono prostě byly 2 řešení - nevzdát to a bojovat dál za podpory psycholožky a doktora anebo skočit z mostu, vybrala jsem to první a ono to HURÁ vyšlo 😉 Na MK je hodně podobných případů a hodně holek už má to vytoužený mimčo v náručí. A DE je darované embryjko (teda dárce jak spermií, tak vajíček zvlášť)
A holky oni vám v RF nedali takový leták s cenama, co a kolik platí pojišťovna (rozepsaný všechny injekce a položky)? Nám v Ol to dávají sestřičky.

bambulajda
8. zář 2011

tak jsem u sebe dopsala i pokus na Obilňáku, ať v tom máme pořádak
😉
SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní

TEHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012

bambulajda
8. zář 2011

@carlik ...no páni smekám před tebou, ...jste moc stateční, je to super že to vyšlo!a za odměnu budete mít nádhernou holčičku 😉 😀

carlik
8. zář 2011

@bambulajda mě vždycky potěšil Štěpán v ordinaci, když mi říkal: když to nevzdáte, tak mimino BUDE 🙂 Takže věřte všechny a ikdyž si myslíte, že jste úplně na dně, tak se dá vzchopit a jít znovu dál!!! Moc přeju všem, aby jste se dočkali těch 2 čárek na testu=zdravého miminka 😉

olousek35
8. zář 2011

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní

TEHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012

safarikovap
8. zář 2011

@olousek35 Další šikula 😉 Ženo - hoď mně typa - jakou máš ty pojišťovnu?

safarikovap
8. zář 2011

Jdu na kutě, ať jsem na to zítřejší OPU ready 😨 Doufám, že chytnu na pokoji nějaký dobrý kočenky - škoda, že si tam nemůžu vzít vás 😉 Zítra pisnu, pa!

@carlik P.S. Jestli nenajdu po narkóze tatranku na stolku, tak budu fakt protivná 😠 🙄 😀

bublenudle
8. zář 2011

@safarikovap Brouku,tak budu na Tebe myslet zítra 😉

safarikovap
8. zář 2011

@bublenudle A já na Tebe - minimálně bez Clostilu se od tama nehni 😉

daguli
8. zář 2011

@safarikovap ahoj,vyborny napad.Jinak ty uz mas tedy po zitri punkci? Jestli dobre pocitam?To je super, jak to leti...!!! Drzim pesti...

bambulajda
8. zář 2011

@safarikovap ...tak držím palečky 😉 ....neboj tatranka tam určitě bude - já jsem měla citrónovou 😀 😀

daguli
8. zář 2011

safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?

TEHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012

daguli
8. zář 2011

@safarikovap a jo zitra mas OPU?Tak drzim pesti!!!a jak to, ze IVF PICSI mas az 12.9.?Ja myslela ze je to v den OPU?

daguli
8. zář 2011

Holky dobrou!

bublenudle
8. zář 2011

@safarikovap 😉 jasný pa

olousek35
8. zář 2011

@safarikovap ahojda, já mám klasiku VZP

olousek35
8. zář 2011

@safarikovap jinak na zítra držím pěsti, at je úroda co nejkvalitnější. Já byla vždy na pokoji sama, max.s přítelem. Měla jsem štěstí. Budem čekat na výsledky. 😉

saminka
8. zář 2011

@safarikova hodne stesti na zitrek a neboj na pokoji nebudes dlouho a vetsinou jsou po dvou 😉

carlik
9. zář 2011

@safarikovap já Ti snad pošlu tu tatranku projistotu (ale nevím jak) a držím palce a čekáme dobrý zprávičky 🙂

daguli
9. zář 2011

Dobre rano vsem!

jana321969
9. zář 2011

ahojte holky - čtu tady tu vaší tabulku a jsem ráda komu se to podařilo ja najivně věřila než to tady čtu ze z dvou dobrých vajíček zavedených se musí kruci aspon 1 uchytit, a vyvýjet ale jak vidim některé příspěvky tak až třeba na druhy pokus-třetí. Holky kdyz je pak co mrazit aspon 2x 2 embrya to pak jen staci rozmrazit a zavest nemusi se vse s hormonama dělat znovu pokud je material ještě? a vykazování n apojistovnu je to holky az kdyby to byl zase dalsi pokus s narkozou a hormony cele znovu???Ja totiž na to jdu uplně poprvé clostill jsem brala 5 měsiců než jsme zjistily testy spermonogramu. Nedívate se nekdo na ordinaci Dr. Hanák ma taky problémy se spermie v serialu 🙂

jana321969
9. zář 2011

mě minimálku ani Dr. nenabídla proste řekla ICSI kolik to bude stat, a rovnou navrhla Puregon a bylo.

safarikovap
9. zář 2011

Ahoj krásky 🙂 Jsem doma a plná elánu - bych klidně zvládla nějakej shopping 😀 Výsledek - pro mě nic moc, Štelcl byl spokojenej - nakonec se podařily odsát 2 folíky (ty další 3 malý potvory, který se objevily ve ST na UTZ, nedozrály), každý obsahoval vajco 🙂 Zákrok trval asi 10min., na pokoji jsem byla jen s Honzou a zase byli všichni milí, vtipní - nejvíc opět Štelcl 🙂 Poležela jsem si zhruba 1,5 hodinky a v pohodě - trošililinku vaječníky píchají, ale ani to nestojí za řeč. Štelcl přišel s tím, že uděláme ICSI, tak jsem řekla, že ne-e a že si ráda připlatím za PICSI.
@bambulajda Tak co, draku??? Jak proběhla dnešní konzultace???
@daguli Člověče - fakt, nejdřív asi v pondělí (dneska mně to Štelcl potvrdil)
@carlik trošku zklamání - místo tatranky tam byla jakási kokosová tyčinky 🙄 , ale slupla jsem ji na dvě sousta, jaký jsem měla hlad 🙂

bellka
9. zář 2011

Krásný páťulííínek 😵
@safarikovap dva folíky stačí, když tam bude ten jeden pravý bojovníček, tak tfuj tfuj tfuj, stále držíme všechno co máááme 🙂
Tabulka pěkná, ale já bych tam, jestli můžu být tak tfoufalá, napsala i nás maminky, s tím co mají za sebou, aby to bylo pro vás povzbuzenííím 😉
@jana321969 záleží, jak Ti fachá sliznice, pokud by pěkně dorostla, tak nepotřebuješ nic, jen pak vyfasuješ Utrouš na podporu těhu 😉

safarikovap
9. zář 2011

@bellka Brouku, to je přece samozřejmost. Tabulka začala "snažilkama", pak meggar s olouskem si vytvořili skupinu "těhulky" a tu maminkovskou sekci jsme vyhradily pro Tebe 😉 Ale nechtěla jsem psát za ostatní holky, každý ať dopíše, co uzná za vhodné, takže máš volné pole působnosti 🙂 Bell, prosím Tě - Utrogestan jsem taky dostala (1-1-1), jenom jsem se chtěla - mám si ho zavést i v den ET?

agnes88
9. zář 2011

@safarikovap ahojky, dvě vajca dobrý, věř tomu že to vyjde a ono to vyjde. Jo a řek ti Štelc cenu toho PICSI? Protože já teda nejsem z toho jejich ceníku chytrá. Skoro to vypadá že to PICSi dělají jen k tomu ICSI 🙂 takže 8 tis + 3 tis. nee??? A jinak teda se to dá přežít jo? Já už věřím že se mi tam dole něco děje, břicho jak balon a píchání taky cítím. Snad nebude v pondělí pozdě. No uvidíme co oni uvidíjou 🙂
@jana321969 A já tomu celýmu procesu rozumím tak že pokud ženská funguje a chlap ne, tak je potřebo pomoct spermijkám-tudíž ICSI a pokud nefunguje ženská tak je potřeba provést IVF se všema hormonama. A u toho KET se žádá v pojištovny, kvůli těm přístrojům a nástrojům. 🙂 hodně zjednodušený....Takže jak jak říká
@bellka pokud ti funguje sliznica a vše ostatní tak nemusím podstupovat znovu horm. stimulaci. Prosím opravte mě někdo, kdyby to bylo blbě. Zatím nemám s ničím zkušenosti, jen co sem si vyčetla a můj chodej mozek pobral 🙂

agnes88
9. zář 2011

@safarikovap jo a ještě dotaz, kdy dával Honza sperma, dneska když si spinkala nebo přijde až v pondělí s tebou a dá ho těsně před???

safarikovap
9. zář 2011

@agnes88 Jojo, máš pravdu - PICSI se dělá jenom při ICSI 😉 Cenu - člověče - navíc 3tis., takže taky počítám 8+3tis., ale celkově jsem z toho taková celá divoká, takže se nechám překvapit, až dostaneme fakturku a pak pisnu 🙂 Ale přežít se to dá naprosto v pohodě - to zase jenom já jsem měla velký oči a jsem zbytečnej plašan. Žádný dlouhý čekání na pokoji, ani na sále - prostě pohoda🙂 No hele - já se v NE odpoledne dozvím, jestli jdeme v PO "na to" (nebo třeba až v úterý), takže - třeba se fakt potkáme 😉 Tak - to břicho je určitě dobré znamení 😉 😉 😉 Jsem zvědavá, co Ti Štelcl řekne - jestli ještě "šup pod peřinu" nebo "jdeme na to" 🙂