Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
14. zář 2011

@bellka Tý jo - jdeš po mě jak po flusu ☹ 😢 Ber na vědomí, že jsem 2. den po ET a mám zakázáno se stresovat a Ty mě uvádíš do stresové situace 😀 Ale mě ta hrubka se*e 😉 P.S. Co že jsem (to na začátku věty)? 😕 😕 😕

safarikovap
14. zář 2011

@lenka 27 Vitoušková mně řekla, že 26. 9. mám mít na TT //, jinak se prý nemám do Reprofitu vracet ☹ 😢 😅 😀 Tak...já dám na Tebe a budu Tě následovat 😎

bublenudle
14. zář 2011

@safarikovap zlati,ICSI tek a tak....to určo,a na PICSI se domluvim s Marcelem....co řekne,ja bych ho klído dala 😉 😉

bellka
14. zář 2011

@safarikovap dupa, neznáš roztomilou dupu 😀 tak se nestresuj a jak říkala Vitulka, 26. 9. čekáme hlášení // dálnic 😉

jana321969
14. zář 2011

holky mely jste některá u manžela na výsledcích spermonogramu hlavne progresivitu 1%, morfologie 0% (hlava 95, střední čast 3, bičík 0) - da se to ještě na PICSI/ICSI???nebo hrozny asi darcovske sperma??? nemate, nevite nejake zkušenosti nebo jak to vidite???

safarikovap
14. zář 2011

@bublenudle No mně PICSI právě Štelcl rozmlouval - že na co, když mám jen dvě vajca, tím pádem vyberou jen dva spermoníky. Ale nenechala jsem se odbít a trvala jsem na tom. Jsou to jen 3tis. navíc a za to mně to teda rozhodně stálo 😉
@bellka Dupu neznám 😕 Ale už jsem klidná...než po sobě zase najdu nějakou hrubku 😀
@jana321969 Ty už se prosím Tě tolik nestresuj a radši nám pisni, jestli si už v Reprofitu byla nebo ne - pořád máš černý myšlenky a zbytečně si tím škodíš 😨

bublenudle
14. zář 2011

@safarikovap Tak super,jdu do toho taky....jistota je jistota....musime udělat max..... 😵 😵 😵
kurna,já se těšííím 😀 😀 😀

safarikovap
14. zář 2011

@bublenudle Já s Tebou 😀 😀 😀 Osobně si myslím, že jít na UTZ 10DC je lepší, než ten 8DC - mně ten 8DC zbytečně vystresoval tím, že tam jsou jen 2 folíky (přitom 10DC tam byli další 3 - i když menší, ze kterých potom nic nebylo - ale to je vedlejší) 🙂

jana321969
14. zář 2011

jo byly jsme tam 15.8 2011 - a 24.10.2011 - kontrolní spermonogram a Kuřecová, že me zkraje října objedna už i hormony.

bublenudle
14. zář 2011

@safarikovap nechame se překvapit...ale očekávam Milulášskou nadílku...hihi 😵 😵 😵 😵 😵

safarikovap
14. zář 2011

@jana321969 No, tak vidíš - nedělej zbytečný závěry - zvlášť, když jdete ještě na kontrolní spermio 😉 Manža ať pěkně užívá ten Profertil, co jste nakoupili a hlavně - sprchovat kulky studenou vodou 😉
@bublenudle No tak ještě aby ne 😉 A po Clostilu dobrý? Já jsem měla nafouklý břicho jako blázen (a kozenky taky)...

Mně je dneska blbě - žaludek jak na vodě a na blinkačku 😝 Už se těším do postele a zítra volno - huráááááá 🙂

bambulajda
14. zář 2011

holky je to krásny ta tabulka 😉

carlik
14. zář 2011

Teda nejsem tu půl dne a vy toho nakecáte 🙂 Ještě že jsem na PN a né vpráci, to bych nestíhala nic.
@safarikovap je naše doktorka přes zkratky 😉 a ještě jednu si přidej TP = termín porodu (to budeš za chvilku taky potřebovat do tabulečky)
@katem - zlatííí 😉
@bublenudle taky si myslím, že 10DC je lepší, aspoň nebudeš stresovat, že jsou folíci menší
Jo a já si vzpomínám, že při posledním ET mi Vendulka ze sálu říkala, a už vás tu nechcu vidět (samozřejmě v dobrým). No a už mě tam neuvidí, možná si někdy uděláme s malou výlet do Br....

bambulajda
14. zář 2011

...jé já jsem reagovala na stránku před tím a je popsaná ještě jedna 😀 ...jste šikulky...jinak jsem volala na rehabku skrze tu Mojžíšovku a prý je to i na recept a vše hradí pojišťovna, tak zkusím z mé gyndařky dostat recept

safarikovap
14. zář 2011

@carlik Tý jo - vy po mně dneska jdete všechny, asi se zhroutím... 😀 Jsem šikovná, že? Na to, že mám za sebou teprve první ET a jsem blondýna, tak...se celkem chytám 😀
@bublenudle Vidíš - i carlik souhlasí - sice bude ten víkend k nepřežití a budeš hlídat každou minutu, ale pondělí to jistí 😉

jana321969
14. zář 2011

ja teda měla pár cviku mojžíšovky a ted mam cvičit doma ale polevuji - měla jsem to na záda bolela me často kostrč.

katem
14. zář 2011

@safarikovap pochopila jsem to, bylo to tak 😉 diky jeste jednou

bublenudle
14. zář 2011

@safarikovap beruško,pust si doma nejakej filmik a odpočivej....po clostiku ok,uz jsem na leky asi nějaká imunni po tom všem 😀 břicho taky nafoukle..to je fajník,že máš volno od zitra..... 🙂

bublenudle
14. zář 2011

@carlik jj,jsem ráda za to pondělí.....to bych stressovala zase do pondělka...hihi.... 😵

bublenudle
14. zář 2011

@safarikovap jj zlato....jsem ráda...at už se pondělííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀

meggar
14. zář 2011

@safarikovap Ten žaludek na vodě a blbě je ti z toho Utroše, tak si to užívej, budeš ho brát ještě 3měs. 😀 😀
A já po tobě náhodou nejdu, jestli sis nevšimla 😀 😀 Jo a bellka sice psala dupa, ale myslela určitě ďupa 🙂
Jinak vás všechny zdravím. Nestresujte žádná a těšte se na následující úspěšný pokus a pak jak nám zahlásíte //, jasný?

safarikovap
14. zář 2011

@meggar Jediná hodná na mě...dneska...fakt ☹ 😀 Tak jestli je to z Utroše, tak jsem klidná - jsem spíš myslela, že na mě něco leze 😠

Teď jsem si byla cvrknout a holky...hlen, jako ten ovulační - tahavej, ale neprůhlednej 😨 😕 Měla jste to některá po ET? P.S. Utroš to rozhodně nebyl.

olousek35
14. zář 2011

@safarikovap jj, myslím že jsem to tak měla. A několik dní po ET jsem málem hodila šavli. To jsem ještě kouřila a od té doby jsem nedokouřila žádnou cigaretu do konce. Vždy půlku a navalovalo se a od 3.týdne už nic. Prostě to nešlo. Hele, já jsem na tebe taky dnes hodná. 😢

safarikovap
14. zář 2011

@olousek35 Oli, ale já jsem s Tebou ještě dneska nemluvila, takže Tě do té grupy "nemáme rádi safarikovap" nepočítám 😀 😀 😀 Takže s tím hlenem nemám zbytečně plašit - tak to jsem klidná 😅 Wouuuw, Ty sis po ET ještě i zapálila????????????? No tak Ty jseš drak 😀

olousek35
14. zář 2011

@safarikovap no, já při prvním IVF od začátku stimulky nekouřila a nedopadlo to. Ted jsem kouřila a prohlásila jsem, že nepřestanu, dokud to nebude jisté. Den bez kouření mě stál okousané komplet nehty. Tak než stresy, tak nikotin. No a pak si prcek řekl sám, že nekouříme, tak nekouříme. Zní to dost blbě, ale pravda.

saminka
14. zář 2011

@carlik tak zlatej dokturek machac ma tri dcery😀to je krasne😉to jsem netusila ale vzdy me to zajimalo:-P je to fakt super pozitivni doktor a jsem moc rada ze jsem ho nasla na netu a samo i reprofit 😉

safarikovap
15. zář 2011

Čau kočky 🙂 Dneska mám dovolenku a budu celý den ležet - včera večer zimnice, bolest svalů, kloubů - ale teď ráno už v pohodě 😖 Za to začínám cítit krk - se na to fakt vys....pardon 😠
@agnes88 Čekám na dnešní ultrazvuk a držím palce 😉

carlik
15. zář 2011

@safarikovap tak to je pech, ale snad to podchytíš v začátku, takže ležkat, pít zázvorový čaj s citronem a nějaký cucavý kokina (myslím Septolete se může),ale ať se manža zeptá v lékárně.Nebo kdyby bylo nejhůř, tak Bioparox.
@saminka no jo 3 dcerušky má doktůrek, takže určitě chápe pocity mamin, co by chtěly aspoň jednu princezničku doma 😉
@olousku tys mě pobavilas těma okousanýma nehtama 🙂 měla sis nějaký levný nalepit a né ty jedna babizno kouřit miminku pod nosem ! Jsem šílenej odpůrce kouření, tak na mě bacha!

safarikovap
15. zář 2011

@carlik Jsem 3 den po ET, takže uvidíme, uvidíme - myslím, že jsem to podchytila zavčas, ale Bioparox radši vyměním za kloktání slivovičky 😎 Navíc - Slováci dneska mají asi zase nějaký státní svátek, protože na Markíze a Joj je to samý film, samá pohádka - nebudu se nudit.
P.S. S tím kouřením s Tebou držím basu 😉

carlik
15. zář 2011

@safarikovap tak to je dobře, že jsi to podchytila včas.Slivovička je taky dobrá, já ji kloktám a pak ještě udělám zábal na krk, takže to pak u nás páchne jak v pálenici 😒
Jo tak já jdu taky koukat na Markízu, pohádky jsou moje 🙂 když už jsem jinak musela dokoukat Šeherezádu na Nově (neskutečně blbě ji měli naši nadabovanou)