Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
19. zář 2011

@aidule
děěěěěkuji moc,seš beruška.....už se nemužu dočkat,odpočitavám hodiny hahahah 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katem
19. zář 2011

@bublenudle uvidis, vse bude fajn! Hlavne bud positivni a relax! Mysli jen na stastne chvilky s mimcem!

ivka3901
19. zář 2011

@bublenudle tak držkám veľmi palčeky a aj ty si si dala minimálku len ten clostík budeš papať a potom ešte nejaké inekcie ti dal dochtor?ku komu chodíš?

carlik
20. zář 2011

Ahojky, tak dneska doufám tu budou samé pozitivní a dobré zprávičky ! Držím palce na OPU i na IUI.
@olousek35 tak to cítíš správně ty ťukanečky, a neboj za pár týdnů to budou fakt buchance. Já už je cítím dost často a víc, a víc 🙂 Včera v předporodním kurzu jsme se učily správně sedět, vstávat, dýchat no a plno dalších rad ohledně těhu. A je správný pozorovat další těhule ve stejných týdnech, jaký máme každá jiný bříška 😉

olousek35
20. zář 2011

@carlik tukání psala meggar, ale to nevadí. něco málo taky cítím. Ale mám to komplikované silným špekem a sníženou citlivostí po operacích. Jinak u mě bříško zatím ve špecích vidět není. Stále můžu těhotenství zapírat. 😀 Ale cítit tedy už je, obzvlášt v leže.
Nebyl někdo na fetálním echu u mudr.Jelínka? Na co se mám připravit?

bublenudle
20. zář 2011

@ivka3901 ano,měla jsem clostik a pak 2 dny dopichovala.....minimalka.... mudr Štelcl 😵 😵

bublenudle
20. zář 2011

Tak jsem doma na máme 3 VAJÍČKA !!!!!!!!! jsem opravdu přeštastnááá,ted čekat do zitřka 😵 😵
díky moc,že jste na mě mysleli,jste zlatíčka 🙂

aidule
20. zář 2011

@bublenudle Supééééééééééééér 😀 😉 !!!Zítra se těším na krásné pozitivní zprávičky 😉 . Hezky odpočívej, zasloužíš si to.

saminka
20. zář 2011

@bublenudle super zprava, velka gratulka tak ted at se krasne vyviji 😵 😵 😵

saminka
20. zář 2011

@olousek35 urco uz za chvili zacnes citit kopanecky, me to zacalo taky okolo 20. takove bublinkovani a pak az to zesili 😉

moc vsechny zdravim, mam malo casu ale nahlizim pravidelne!!!!

bublenudle
20. zář 2011

@aidule děkuji ti zlatíčko,jsi moc hodnáááá....at už je zitra hahahahah 😵 😵

bublenudle
20. zář 2011

@saminka díky,jsem moc ráda.....snad se všechny oplodní 😉

olousek35
20. zář 2011

@bublenudle no super, to je skvělá zprávička. To je na výborné cestě. Zítra se těším na zprávičky.

bublenudle
20. zář 2011

@olousek35 diky,jsme fakt štastnááááá 😵

carlik
20. zář 2011

@bublenudle no to je skvělý čísílko, tak zítra ve 13 voláš a další pozitivní zprávičky čekáme 🙂
@olousek35 no tak neboj, za chvilku to budou taky bouchanečky 😉 Špeknešpek, určo to poznáš. A fetální echo teda nevím ani co je? To jako poslouchají srdíčko? No já už dneska oblíkla těhu rifle, už jsem se do těch normálních (co jsem měla o číslo větší) nevlezla. A žádný tuniky a holý nohy na dnešní počasí nejsou dělaný 😒 No jo máme tu podzim....

katem
20. zář 2011

@bublenudle to je superrrrr!!!! nadhera!

mourinka29
20. zář 2011

AShojte olky,všecny moc moc zdravím 🙂 🙂 🙂 🙂 ,dlouho jsem tu nebyla,je jsem vždy hodila fotky do albaa valila jsem,prozvracela jsem celý první trim 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,byla to síla,nemohla jsem být u pc,u něj mi bylo ještě huř,vadila mi obrazovka,což nechápu,ale necodilajsem,jinak koukám,tak snad všechny těhulky v pořádku jsou 😵 😵 😵 😵 😵
@bublenudle gratulujuu k dnešní punkci 😵 a přeju hodně štěstíčka,jinak nevím,jestli je tu ted nějaká čekatelka 😕 🙂

olousek35
20. zář 2011

@mourinka29 no koukám, že už jsi pěkně daleko a chlapeček se pěkně rýsuje. Je fajn, že si v pořádku a nevolnosti jsou pryč, ne? Za to mimi to stojí si chvilku vytrpět. Máme tu nové snažilky a je tu veselo. To je moc dobře. Tak se drž a dej nám o sobě vědět, co a jak. 😉

bublenudle
20. zář 2011

@carlik díky,určo dám info 😉

bublenudle
20. zář 2011

@mourinka29 děkuji a přeji krasné těhulkováníííí 🙂 🙂

bublenudle
20. zář 2011

@katem jsem štastná,,,,Marcel je fakt machr,fantastickej doktor 🙂 🙂 🙂

ivka3901
20. zář 2011

@bublenudle super teším sa s tebou dufám,že budem mať aspom aj ja toľko vajíčok 🙂 aj já chodím k dr.štelclovi

agnes88
21. zář 2011

@bublenudle páni, tři vajíčka, tak to je super úroda 🙂
Holky mě teda po tom včerejším iui bolí podbřišek. tak nevím esi sem tak citlivá nebo je to normál. Bolí to už týden, dosednout na židli musím pomaličku, ráno sem doběhla šalinu a pěkně mě tam píchlo. Jinak mi to zaváděla dr. Vitoušková, a to je takový sluníčko že sem jí při odchodu málem objala 🙂 pak sem byla tak zmatená že sem chtěla odejít bez placení, ale neúmyslně 🙂

carlik
21. zář 2011

@jé to je fajn, že @mourinka29 se taky ozvala 🙂 a chlapeček,no tak to bude aspoň nějakej ženich do toho babince 😉 Mě už taky konečně minulý týden skončilo nadavování, tak hurá přibírat....zatím mám jen 3 kila navrch 🙂
@agnes88 já si myslím, že i po IUI máš nárok, aby bolel podbříšek. Je to tím, že se dloha roztahuje. A s Vitulkou a sluníčkem přesně souhlasím, mě dělala 1x ET (sice nic)ale byla strašně miloučká 🙂

bublenudle
21. zář 2011

@agnes88 ja si myslim,že je to normalni,že tě to trošku boli,je to přece jen zasah do těla...ja dnes zase celou noc nespala a myslela jestli se oplodni ti naši bobanci...je to přece jen 5 pokus,tak už mi asi hrabe.... 😖 už bse těšim,až si tam zavolam.... 😵

agnes88
21. zář 2011

@bublenudle tyjo, 5. pokus, no já se teda stydím, máš toho dost za sebou, já tu s první iui sem trapná.

bublenudle
21. zář 2011

@agnes88 mezi 3-4 pokusem jsem přirozeně otěhotněla ,ale v 7 tydnu zjistili že mimoděložní,a to bylo asi nejhorši ze všech pokusu..... nepopsatelná radost a pak tak obrovskej smutek,když musiš jit na čištěni...hruza.... No,doufám,že už se zadaří...tobě taky hooodně štěstíčka přeji 😉

carlik
21. zář 2011

@bublenudle tak jak si vedou vajucha? Určitě statečně 😉

agnes88
21. zář 2011

@bublenudle taky čekám na zprávičku, nakukuju sem od 13hod. Určo je vše v pořádku, žejo!!!

safarikovap
21. zář 2011

@bublenudle No tak to je vrchol, ženo! Všichni tady napjatě čekají a madam je v takové euforii, že na vás dámy prostě zapomněla 😅 Každopádně - budou 3 miminka - všechna 3 vajíčka se oplodnila, transfer v pátek ve 13:30 (jsem totiž bublenudle nová tisková mluvčí 😀 Za každé takové prohlášení ale inkasuju 1000 Kč) 🙂